Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 871 kuni 900 (kokku 1,198 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
Kaidi31

Kui juba soovilugusid saab tellida, siis ma tahaks selle IPhone’i varguse loo ja nimede vahetamise kohta ka pikemalt lugeda. Aitäh!

Päriselt? Peale mingit 10? aastat sind huvitab ikka veel mingi iphone varastamise teema, mis neil on ilmselt omanikuga ammu lahendatud. miks? kuidas see sinu elu puudutab?

Ma tean nii mõndagi inimest, kes on nooruses lollusi teinud ja neid nüüd kahetseb, ma ei käi neil näo ees, et “räägi, räägi nüüd, miks seda tegid”. mis tehtud see tehtud, seda ei saa muuta. aga inimesed on ju muutunud, või kuuled tihti, et varastavad kuskilt?

Nooruse lollusteks võib pidada Oksmaa saagat või isegi seda, et Budu intervjuus tunnistati, et on raha varastanud.

Telefoniloo panid toime kaks täiearulist ja ammu täiskasvanud inimest, see toimus aastal 2014.

Millal sulle viimati 7 aasta tagust lollust meelde tuletati?

+5
-26
Please wait...

Postitas:
k2oliis

Mul oli jälgijana nii piinlik Malluka toidustrorysid lugeda. Nagu ise oleksin toidu kohta nii ebameeldivalt kirjutanud ja teiste inimeste tööd mõnitanud. Negatiivne kriitika on muidugi teretulnud, aga nii madal sõnakasutus ja siis ebaintelligentne jälgijaskond kaagutab kaasa ja Mallukas rōõmustab engagementi üle. Malluka sotsiaalmeedia muutus paar kuud tagasi jälle jälgitavamaks, aga nüüd taas muudkui kolistab mööda ämbreid minu jaoks.

A.Tominga käitumisest ei saa ka aru. Piirangud on meie meditsiinisüsteemi hoidmiseks. Tänu meditsiinile on tal poeg. Et just tema soovib arstidele ja õdedele ebainimlikke tingimusi, on nii uskumatu. Aga kui ta ka on selline õudne inimene, siis võiks seda soovida enda ette, mitte avalikult propageerida.

+18
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
lehmalellepoeg

Mis selle PP toimub? Täitsa kahju kohe temast. Ja see kutt tal ka samasuguseks läinud?

mul vajus täna jah suu täitsa lahti, tuleb välja, et lühinägelikkus on prilli- ja läätsetootjate vandenõu 😀 vb manifesteeris omale autosse sisse murdmise, kui prussakaid lömastas ja nende pilte instasse toppis.

Et näen prillireklaami, mille peale mulle hakkab tunduma, et ma olen lühinägelik? Või mismoodi see peaks toimima ta meelest? Ega ma ju silmaarsti juurde ei lähe lihtsalt niisama, et ta saaks öelda, et kle minu meelest sa ikka ei näe hästi, osta need prillid, vaid siis, kui ma reaalselt ise saan aru, et olen hakanud halvemini nägema. Ja mis ta lahendus huvitav on siis – manifesteerid, et sa tegelikult ikka näed?

+16
-2
Please wait...

Postitas:
silko

Kas keegi teab, kas Eveliis kirjutab väljamõeldud lugusid või mõnest enda suhtest?

Lõpeta juba enda upitamine, Eveliis.

+7
-9
Please wait...
Postitas:
Ingunn

Sul on õigus. Jätan edaspidi siin uurimata suunamudijate kohta, kes mulle meeldivad, küsin neilt otse. Unustan siin kirjutamata reegli, et rääkida tohib vaid mõnest üksikust ja pigem halba, kui “persona non grata” kohta uurida, oled nemad ise.
Mage, kuid panen kõrva taha ja kustutan siit oma küsimused

+2
-7
Please wait...
Postitas:
maumau

Täitsa huvitav fenomen, et need suunamudijad, kes kõige rohkem sotsiaalmeedias enda ilusama ja paremana näitamise teemal sõrme viibutavad ja teisi manitsevad, kui halvasti see ikka noorte tüdrukute enesehinnangut mõjutab, on tavaliselt ise need, kes endale kõiksugust võltskraami külge riputavad ja pesupilte jagavad. Et tee mu sõnade, mitte mu tegude järgi.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Jayaya

Kui juba soovilugusid saab tellida, siis ma tahaks selle IPhone’i varguse loo ja nimede vahetamise kohta ka pikemalt lugeda. Aitäh!

Päriselt? Peale mingit 10? aastat sind huvitab ikka veel mingi iphone varastamise teema, mis neil on ilmselt omanikuga ammu lahendatud. miks? kuidas see sinu elu puudutab?

Ma tean nii mõndagi inimest, kes on nooruses lollusi teinud ja neid nüüd kahetseb, ma ei käi neil näo ees, et “räägi, räägi nüüd, miks seda tegid”. mis tehtud see tehtud, seda ei saa muuta. aga inimesed on ju muutunud, või kuuled tihti, et varastavad kuskilt?

See pole suvaline sõpradega a la plakati täis sodimine nooruse lollusena vaid see on VARGUS. Kui sa oled avaliku elu tegelane siis su tegudel on tagajärjed (loomulikult teistel inimestel ka) ning nagu rõhutatakse kõikjal, Internetil on mälu! Julged teha siis ole valmis selle koormaga elama. Ei puuduta see ainult napsutralle vaid ka kassivihkajaid-stripparpaari, Mallukat  kõiki teisi kellel on aeg-ajalt käitumisega probleeme.

+18
-4
Please wait...

Postitas:
Kaidi31

See pole suvaline sõpradega a la plakati täis sodimine nooruse lollusena vaid see on VARGUS. Kui sa oled avaliku elu tegelane siis su tegudel on tagajärjed (loomulikult teistel inimestel ka) ning nagu rõhutatakse kõikjal, Internetil on mälu! Julged teha siis ole valmis selle koormaga elama. Ei puuduta see ainult napsutralle vaid ka kassivihkajaid-stripparpaari, Mallukat kõiki teisi kellel on aeg-ajalt käitumisega probleeme.

Kaua see mõistlik aeg siis on? See vastutamise jutt on selline, et “kannatad/vastutad nii kaua kui mina otsustan, et aitab” 😁

+3
-13
Please wait...

Postitas:
billa

Mõistlik aeg?

Kui kauaks IPhone’i omanik oma kallist telefonist ilma oleks jäänud kui vargus kaamerasse poleks salvestunud? Alatiseks.

+14
-4
Please wait...

Postitas:
beebispinat

Mõistlik aeg?

Kui kauaks IPhone’i omanik oma kallist telefonist ilma oleks jäänud kui vargus kaamerasse poleks salvestunud? Alatiseks.

Kui nad on selle loo omavahel juba ära lahendanud, siis mida sellest enam uurida ja puurida? Telefon ei ole elusolend, vaid tarbeese: asendatav, rahaga korvatav. Furoor jääb minu jaoks arusaamatuks. Sellest on juba artikleid kirjutatud, see tegu ripub netis üleval, kõigile leitav ja kättesaadav. Eks see isiklik vimm ole, et ei taheta lahti lasta ja võetakse endale “alatiseks” õigus karistajat mängida. See on juba psüühiline probleem, millega võiks adekvaatsemal moel tegeleda.

+8
-10
Please wait...

Postitas:
Kaidi31

Mõistlik aeg?

Kes teile andis ülesande või kes seda ootab, et seda aastast aastasse meenutatakse või üleval hoitakse? Ei tunne ma neid ega teisi suunamudijaid, aga selline “heategu” pole okei. Keegi ei too teile selle eest lillesülemeid ja ei saa teile siin ühtemoodi arvajatest sõpru. See tundub olema üks omamoodi viis ennast lõbustada.

+5
-21
Please wait...

Postitas:
hellokitty1587

Wow, Lauri Pedaja naine Gethel kutsub üles enda instagramis inimesi osalema homsel vaktsiinivastaste meeleavaldusel.. kahju, olid siiani väga sümpaatne paar.

+51
-8
Please wait...
Postitas:
iseoled

Pedaja ise ka jagas mingit jama.

+15
-7
Please wait...
Postitas:
adolfkange

Pedaja ise ka jagas mingit jama.

Eks nad mõlemad on elus üpris vähe koolis käinud ja sellised inimesed kipuvad olema manipuleerijatele kerge saak.

+40
-6
Please wait...
Postitas:
printspecial1

Nägin ka tema insta storysid seoses sellega, kuidas teda piiratakse. Näitena tõi, et ei saa lapsega minna loodusmuuseumisse ja üldsegi inimesed peaksid magama, et viirusest jagu saada  🙂 väga egoistlik ja kitsarinnaline oli kõik see, mida ta seal rääkis. Kahju kui inimene enda nina eest kaugemale ei näe. Soovitaksin tal meditsiinitöötajate  juurde minna ja öelda neile otse, et nad peaksid üldsegi magama, et sellest viirusest jagu saada.

Lisaks peaksid nad arusaama, et piirangud ei ole igavesed ja saad need mõned kuud ka kodus istuda.

Mul lihtsalt kurb nende inimeste pärast, kes on nii ennast täis ja egoistlikud.

+40
-5
Please wait...
Postitas:
hellokitty1587

Nüüd ta muidugi võttis juba maha selle story, kus kutsub inimesi meeleavaldusele. Followeride hulk ka juba langenud alla 14k.

Lisaks temale jagas paar päeva tagasi ka sisulooja Liisu Miller südantlõhestavaid storysid sellest, kuidas vaktsiinivastaseid diskrimineeritakse. Ka tema tundus siiani ülimalt mõistlik ja  meeldiv inimene olevat, kurb.

+29
-6
Please wait...
Postitas:
k2oliis

Mulle näib, et mõistlikum seltskond suunamudijaid ei võta koroonateemal eriti sõna ja kui siis need piirangute ja valitsuse kirujad häälekamad on, tundubki mõjutatavale inimesele, et vaktsiin, valitsus ja meetmed on nõmedad, kuna ägedad ja tuntud nii väidavad..Kuigi täna laurenvlm postitas toetava story. Hea näha, et ka terve mõistuse hääl ja julgus seda jagada on mõnel suurearvulise jälgijaskonnaga influenceril olemas!

+29
-4
Please wait...
Postitas:
jarv

Kui nad on selle loo omavahel juba ära lahendanud, siis mida sellest enam uurida ja puurida? Telefon ei ole elusolend, vaid tarbeese: asendatav, rahaga korvatav.

No kui keegi sinu telefoni ära varastab ja helistades pool tundi veel jauru vastu paneb, siis tuleta ikka endale ka meelde, et telefon on kõigest tarbeese. 🤯

+24
-3
Please wait...

Postitas:
vahvlikomm

Nüüd ta muidugi võttis juba maha selle story, kus kutsub inimesi meeleavaldusele. Followeride hulk ka juba langenud alla 14k.

Lisaks temale jagas paar päeva tagasi ka sisulooja Liisu Miller südantlõhestavaid storysid sellest, kuidas vaktsiinivastaseid diskrimineeritakse. Ka tema tundus siiani ülimalt mõistlik ja meeldiv inimene olevat, kurb.

Hea, et siin jagate seda infot. Sain unfollow nii mõnelegi panna. Ma ise storysid vaatan harva…

+20
-5
Please wait...
Postitas:
beebispinat

Kui nad on selle loo omavahel juba ära lahendanud, siis mida sellest enam uurida ja puurida? Telefon ei ole elusolend, vaid tarbeese: asendatav, rahaga korvatav.

No kui keegi sinu telefoni ära varastab ja helistades pool tundi veel jauru vastu paneb, siis tuleta ikka endale ka meelde, et telefon on kõigest tarbeese. 🤯

Kas sa üldse aru said, millest ma kirjutasin? See teema on lahendatud. Telefon ei ole asi, millest veel järgnevad aastakümned ka vahutada. Sellest ripuvad juba artiklid üleval, kõik võivad otsida ja lugeda. Kaua võib mingeid tagamaade selgitusi küsida, millest seal enam rääkida on, kui kogu info on avalikult kättesaadav? Sellel leierdamisel ei ole siin muud eesmärki, kui et lihtsalt saaks kedagi hambus hoida. Kui uusi skandaale pole, no võtame vanad ette ja hakkame otsast peale.

+4
-21
Please wait...

Postitas:
astorias

Beebispinat, kas oled üks MM-idest?

+18
0
Please wait...

Postitas:
billa

Telefoniomaniku ja varaste vahel ei saanud midagi ära lahendatud. Varas uuris viimase hetkeni, et kui täpselt sealt videost ikka näha oli, et just nemad selle võtsid ja kui selgus, et täiesti selgelt oli näha, hakkas seda mängu mängima, et praegu pole väga aega kokku saada. Alles siis kui omanik ütles, et siis läheb asi politseisse, ilmus telefon “salapäraselt” telemaja valvelauda ja M helistas telefoniomanikule, et “tema andmete kohaselt” on see nüüd seal valvelauas.

+22
0
Please wait...

Postitas:
tammepold1

Wow, Lauri Pedaja naine Gethel kutsub üles enda instagramis inimesi osalema homsel vaktsiinivastaste meeleavaldusel.. kahju, olid siiani väga sümpaatne paar.

wow tõsiselt?? Olen nendes pettunud, et mismõttes haiglad on positiivseid täis, ravijärjekorrad pikenevad nendele, kes vajavad abi ja tema kurdab, et teda piiratakse??

+28
-4
Please wait...
Postitas:
Kaegu007

wow tõsiselt?? Olen nendes pettunud, et mismõttes haiglad on positiivseid täis, ravijärjekorrad pikenevad nendele, kes vajavad abi ja tema kurdab, et teda piiratakse??

Kummaline on tema poolt olemasolevaid lahendusi kritiseerida ja samas ka rõhutada, et tal midagi paremat välja pakkuda ei ei ole. Siis ei olegi mõtet sellel teemal sõna võtta.

+22
-4
Please wait...
Postitas:
sizzler

Sellepärast MM ja MTL asi ei vaibugi ära, et need pole mingile lahendusele jõudnud. Midagi pole keegi omaks võtnud. Vahele on kukutud, aga omaks pole võetud. Suhtumine on, et see on täiesti absurd, et meile trahv määratakse ja maksan selle lihtsalt sellepärast ära, et meid rahule jäetaks. Kuigi isegi see on vist tänaseni lahendamata. MM pommitatakse telefoni teemaga sellepärast, et kõik teavad, et nad tegid, aga mitte kusagil pole seda omaks võetud – inimeste jaoks on asi lõpetamata.  Nad ju isegi ei vabandanud ohvri ees. Miks nad seda tegid? Mida nad sel hetkel mõtlesid? Pole kusagil sellistele küsimustele vastatud. MM oleks saanud asja ära lõpetada- “Nii nõme olukord oli ja ma tegin midagi, mis pole üldse minulik – telefon vedeles ja ma võtsin selle kaasa. Alles tee peal kirusin, et mida ma ometi tegin? Läksin paanikasse, sest ma ei ole ju varas ja ei tea, kuidas selles olukorras käituda. Väga kahetsen ja loodan, et annate andeks.” Inimesed oleks mingi aja veel lõõpinud, aga kuna on kahetsus, siis maaslamajat ei lööda ja varsti oleks neil toetajaid rohkem kui heitereid ja kaalukausid pöörduks. Nii nagu Mallukas enda käkke omaks võtab – on aus ja võtab sellega kaasneva kriitika omaks, kuid see annab võimaluse kõigil eluga edasi minna. Sama asi MTL puhul, kes jäid vahele, aga mitte midagi omaks ei ole võetud, vaid on naeruvääristatud teemat ja nii nad kaotavadki peagi võimaluse puhta lehena edasi minna ja kasside vari jääbki neid alati saatma.

Pluss Justini valitud hüüdlause – ära tee midagi, mida Justin ei teeks, on maailma kõige iroonilisem slogan.

Täna oli raadios ELU24 reklaam, mille sisu oli: “Kui poleks ELU24, ei teaks me tänaseni, kus Triinu-Liisi kassid on!” Isegi meedia kasutab neid siiani enda promoks ära, sest see asi on lahendamata. Pole kahetsust. Nende enda lollus, et nad arvavad, et nad pole enda jälgijatele midagi võlgu. Kui sa veedad elu avalikult, siis tuleb omaks võtta nii selle hea- kui pahupool.

+30
-1
Please wait...

Postitas:
beebispinat

Varastamine on vääritu tegu, aga seda on võimalik heastada. Siin tundub suurem probleem olevat ebaaususes ja selles, et juhtunust n-ö pühiti käed puhtaks. Saan nüüd aru, miks sellest teemast räägitakse.

+18
0
Please wait...

Postitas:
Kaidi31

Päris pikk vimm ja ootamine. Peab ikka kannatust olema. Oma lähedastega teete sama v?

0
-23
Please wait...

Postitas:
sizzler

keegi ju ei ootagi midagi. Asi jäi ajas seisma, sest ei saanud lõpplahendust ja mingit uut infot pole peale tulnud. Ainus, kes ootab, oled miskipärast sina “suvaline kõrvaltvaataja”.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Mauno

Mulle näib, et mõistlikum seltskond suunamudijaid ei võta koroonateemal eriti sõna ja kui siis need piirangute ja valitsuse kirujad häälekamad on, tundubki mõjutatavale inimesele, et vaktsiin, valitsus ja meetmed on nõmedad, kuna ägedad ja tuntud nii väidavad..Kuigi täna laurenvlm postitas toetava story. Hea näha, et ka terve mõistuse hääl ja julgus seda jagada on mõnel suurearvulise jälgijaskonnaga influenceril olemas!

Samas mellid on vist ainsad vaktsineeritud blogijad/mudijad. Eveliis vist ka..

0
-9
Please wait...

Postitas:
foxtrot

Samas mellid on vist ainsad vaktsineeritud blogijad/mudijad. Eveliis vist ka..

Ei ole, neid ikka on. Kohe tulevad meelde Miiu, Alleebra, Printsess, Anna Elisabeth. Veidi mõtlen, tuleb neid kindlasti veel meelde.

+12
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 871 kuni 900 (kokku 1,198 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)