Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 901 kuni 930 (kokku 2,375 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
Proovikas111

Aga te tunnete ennast eriliselt, kui siin neid inimesi maha teete?

Tegu on väga meeldivate inimestega.. aga teie jaoks kõnts jah?

Eks siis jälgige oma vaxitud melle, see ütleb juba teie kohta palju 🙂

+4
-34
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
lehmalellepoeg

“vaxitud” – huvitav, et teil kõigil “oma peaga mõtlejatel” isegi kirjastiil on täpselt sama…

+34
-5
Please wait...

Postitas:
lehmalellepoeg

Aga teie ju tunnete ennast ka eriliselt, kui näiteks maski kandvaid inimesi maha teete ja lammasteks “sõimate”…

+24
-5
Please wait...

Postitas:
Kagu22

Sellepärast MM ja MTL asi ei vaibugi ära, et need pole mingile lahendusele jõudnud. Midagi pole keegi omaks võtnud. Vahele on kukutud, aga omaks pole võetud. Suhtumine on, et see on täiesti absurd, et meile trahv määratakse ja maksan selle lihtsalt sellepärast ära, et meid rahule jäetaks. Kuigi isegi see on vist tänaseni lahendamata. MM pommitatakse telefoni teemaga sellepärast, et kõik teavad, et nad tegid, aga mitte kusagil pole seda omaks võetud – inimeste jaoks on asi lõpetamata. Nad ju isegi ei vabandanud ohvri ees. Miks nad seda tegid? Mida nad sel hetkel mõtlesid? Pole kusagil sellistele küsimustele vastatud. MM oleks saanud asja ära lõpetada- “Nii nõme olukord oli ja ma tegin midagi, mis pole üldse minulik – telefon vedeles ja ma võtsin selle kaasa. Alles tee peal kirusin, et mida ma ometi tegin? Läksin paanikasse, sest ma ei ole ju varas ja ei tea, kuidas selles olukorras käituda. Väga kahetsen ja loodan, et annate andeks.” Inimesed oleks mingi aja veel lõõpinud, aga kuna on kahetsus, siis maaslamajat ei lööda ja varsti oleks neil toetajaid rohkem kui heitereid ja kaalukausid pöörduks. Nii nagu Mallukas enda käkke omaks võtab – on aus ja võtab sellega kaasneva kriitika omaks, kuid see annab võimaluse kõigil eluga edasi minna. Sama asi MTL puhul, kes jäid vahele, aga mitte midagi omaks ei ole võetud, vaid on naeruvääristatud teemat ja nii nad kaotavadki peagi võimaluse puhta lehena edasi minna ja kasside vari jääbki neid alati saatma.

Pluss Justini valitud hüüdlause – ära tee midagi, mida Justin ei teeks, on maailma kõige iroonilisem slogan.

Täna oli raadios ELU24 reklaam, mille sisu oli: “Kui poleks ELU24, ei teaks me tänaseni, kus Triinu-Liisi kassid on!” Isegi meedia kasutab neid siiani enda promoks ära, sest see asi on lahendamata. Pole kahetsust. Nende enda lollus, et nad arvavad, et nad pole enda jälgijatele midagi võlgu. Kui sa veedad elu avalikult, siis tuleb omaks võtta nii selle hea- kui pahupool.

See ei vaibu kunagi, see jääb nendega eluks ajaks. Tuleb lihtsalt sellega leppida.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kakukene123

<p style=”text-align: right;”>

Oo liisumiller on täiega äge! Aitäh teile! Pedajad ka! Leidsin lõpuks ägedad inimesed keda jälgida 🙂

Tore, kui inimesed ei jookse kanakarjas mööda peavoolu 🙂

Kanakarja? Päris nõme kommentaar. Ma olen vaktsineeritud aga mul jumala poogen kas sina oled või ei aga neid inimesi,kes on, ei tohiks niimoodi nimetada. Igal inimesel on omad põhjused, miks nad end vaktsineerivad. Nt mina pole teinud seda valitsuse suunitlusel vaid mul on ikka omad põhjused selleks. Aga loodan, et kui sinuga midagi juhtub ja sa esmaabi vajad siis ei hakka kuskil röökima kui abi ei saa!</p>

Wow kas tõesti oli vaja kellegil mu kommentaarist teatada? Mis siin solvavat on?😂😂😂 Ausõna, hullem kui lasteaed!

+4
-10
Please wait...
Postitas:
marimustikas

Minu mõõt on niipalju küll täis, et tõesti enam ei eksisteeri sellist asja, et muidu tore ja tark inimene aga vaktsineerimata. Kuidas saan ma võtta tõsiselt täiskasvanud inimest, kes on nii harimatu, loll või jonnakas, et vabatahtlikult ei vaktsineeri ennast keset ülemaailmset pandeemiat. Väga ei saa ju.

+44
-8
Please wait...

Postitas:
K4gu

Mulle näib, et mõistlikum seltskond suunamudijaid ei võta koroonateemal eriti sõna ja kui siis need piirangute ja valitsuse kirujad häälekamad on, tundubki mõjutatavale inimesele, et vaktsiin, valitsus ja meetmed on nõmedad, kuna ägedad ja tuntud nii väidavad..Kuigi täna laurenvlm postitas toetava story. Hea näha, et ka terve mõistuse hääl ja julgus seda jagada on mõnel suurearvulise jälgijaskonnaga influenceril olemas!

Samas mellid on vist ainsad vaktsineeritud blogijad/mudijad. Eveliis vist ka..

Eksitus. Saurusblogijad nagu Rents, Nodsu ja Ritsik on raudselt vaktsineeritud. Vähemalt Rents on koroona teemadel sõna ka võtnud.

Kusjuures ma ei teagi, miskipärast on mulle mulje jäänud, et Mallukas on vaktsineeritud. Ma ei jälgi teda nii tihedalt, et seda 100% kindlusega väita. Aga kuidas ta muidu nii palju välismaal saab käia?

+9
-4
Please wait...

Postitas:
Kaegu417

Mulle näib, et mõistlikum seltskond suunamudijaid ei võta koroonateemal eriti sõna ja kui siis need piirangute ja valitsuse kirujad häälekamad on, tundubki mõjutatavale inimesele, et vaktsiin, valitsus ja meetmed on nõmedad, kuna ägedad ja tuntud nii väidavad..Kuigi täna laurenvlm postitas toetava story. Hea näha, et ka terve mõistuse hääl ja julgus seda jagada on mõnel suurearvulise jälgijaskonnaga influenceril olemas!

Samas mellid on vist ainsad vaktsineeritud blogijad/mudijad. Eveliis vist ka..

Eksitus. Saurusblogijad nagu Rents, Nodsu ja Ritsik on raudselt vaktsineeritud. Vähemalt Rents on koroona teemadel sõna ka võtnud.

Kusjuures ma ei teagi, miskipärast on mulle mulje jäänud, et Mallukas on vaktsineeritud. Ma ei jälgi teda nii tihedalt, et seda 100% kindlusega väita. Aga kuidas ta muidu nii palju välismaal saab käia?

Teste teeb, nii saab ikka.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
KuuS

Meedias veel vähe koroonateemasid, et vaja sellega siia ka ronida? Foorumis koroonateema eraldi ka olemas, võiks sinna kolida nende juttudega.

Inimesed sel teemal tülli ajada näib kohati nagu eesmärk omaette. Selline lõhestunud ühiskond on ok?

+9
-18
Please wait...
Postitas:
anon

Mallukal on lapsed ka täiesti vaktsineerimata ju. Vb Marile omal ajal lasi teha, aga Marta näiteks pole ühtegi saanud.

Puudutab seda teemat siin:

https://mallukas.com/2018/08/03/minu-pudilased-kussid-vastused/

ja siin

https://mallukas.com/2021/03/05/kas-ma-vaktsineerin-koroona-vastu/

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Lillekas1212

Nägin ka tema insta storysid seoses sellega, kuidas teda piiratakse. Näitena tõi, et ei saa lapsega minna loodusmuuseumisse ja üldsegi inimesed peaksid magama, et viirusest jagu saada 🙂 väga egoistlik ja kitsarinnaline oli kõik see, mida ta seal rääkis. Kahju kui inimene enda nina eest kaugemale ei näe. Soovitaksin tal meditsiinitöötajate juurde minna ja öelda neile otse, et nad peaksid üldsegi magama, et sellest viirusest jagu saada.

Lisaks peaksid nad arusaama, et piirangud ei ole igavesed ja saad need mõned kuud ka kodus istuda.

Mul lihtsalt kurb nende inimeste pärast, kes on nii ennast täis ja egoistlikud.

Minul on ka tohutult kurb, et ainus argument on ei saa minna. Minu elu on rikutud. Võiks proovida vaadata laiemat pilti. Kui palju on inimesi kes tahaks ka minna aga isegi ilma igasuguste piiranguteta nad ei saa. Lihtsalt ei jätku raha, on inimesi kes ka oma haigustest tingtuna ei saa minna. Miks keegi ei suuda mõelda, et on inimesi kellel päriselt on raskused. Nüüd on mingit õienupud välja tulnud kes tunnevad, et nende inimõigusi piiratakse. Samas need õienupud ei näe , et on olemas ka päriselt inimesi kes päriselt on surutud koju nelja seinavahele ja keegi ei tunne muret.

+32
-6
Please wait...

Postitas:
printspecial1

Nägin ka tema insta storysid seoses sellega, kuidas teda piiratakse. Näitena tõi, et ei saa lapsega minna loodusmuuseumisse ja üldsegi inimesed peaksid magama, et viirusest jagu saada 🙂 väga egoistlik ja kitsarinnaline oli kõik see, mida ta seal rääkis. Kahju kui inimene enda nina eest kaugemale ei näe. Soovitaksin tal meditsiinitöötajate juurde minna ja öelda neile otse, et nad peaksid üldsegi magama, et sellest viirusest jagu saada.

Lisaks peaksid nad arusaama, et piirangud ei ole igavesed ja saad need mõned kuud ka kodus istuda.

Minul on ka tohutult kurb, et ainus argument on ei saa minna. Minu elu on rikutud. Võiks proovida vaadata laiemat pilti. Kui palju on inimesi kes tahaks ka minna aga isegi ilma igasuguste piiranguteta nad ei saa. Lihtsalt ei jätku raha, on inimesi kes ka oma haigustest tingtuna ei saa minna. Miks keegi ei suuda mõelda, et on inimesi kellel päriselt on raskused. Nüüd on mingit õienupud välja tulnud kes tunnevad, et nende inimõigusi piiratakse. Samas need õienupud ei näe , et on olemas ka päriselt inimesi kes päriselt on surutud koju nelja seinavahele ja keegi ei tunne muret.

Kahjuks on väga palju inimesi sotsiaalmeedias, kes on nö head näitlejad ja heategijad suurema hulga rahva ees. Tegelikkuses on aga see, et neil puudub igasugune empaatiavõime teiste suhtes. Kas lihtne suunamudija saabki üldse olla teiste suhtes kaastundlik? Mulle tundub, et kui sa juba lihtsalt viisi (promod tooteid) “suunda mudid”, siis oled sa ka piisavalt edev ja egoistlik. Iga üks ju sellist ametit ei peaks.

+26
0
Please wait...

Postitas:
KuuS

Ja kuidas puutub Malluka laste vaktsineeritus teisse/meisse? Või üldse kellegi vaktsineeritus.

Vaktsiin on mõeldud kaitsma inimest, kes seda endale teha laseb. Te kõik võiks aru saada, et pole absoluutselt vahet, kas vaktsineerite või ei, mõlemal juhul on vastutus teie tervise heaolu või selle kahjustamise eest üksi te endi kanda. Kui ei vaktsineeri ja haigestute – ise süüdi. Kui vaktsineerite ja saate tervisekahjustused – ise süüdi. Sest sellist asja nagu vaktsiinikahjustus meie riigis pole olemas, olgugi, et mujal riikides on väga suuri hüvitisi kannatanutele välja makstud. Mingit ühtset tõde siin ei ole, igaüks ise lihtsalt teab, millega ta on valmis silmitsi seisma kui vaktsineerib/ei vaktsineeri. Lauslollus on siin ühtesid teise vastu ässitada. See on märk sellest, et olete manipulatsiooniga kaasa läinud. Lõhestunud rahvast on  lihtsam kontrollida.

+8
-40
Please wait...
Postitas:
marimustikas

issand jumal, sest tegu on ülemaailmse pandeemiaga ja kahjuks iga lolli vaktsineerimatus hetkel mõjutab ka teisi. Kuidas ikka sellest aru ei saa? Kui Mallukas endale roostes naela jalga astub ja on vaktsineerimata, siis mind tõesti ei huvita, ega tal jalg ei mädane ja oma asi. Nakkushaigustega on VEITS teine asi!

+43
-10
Please wait...

Postitas:
KuuS

issand jumal, sest tegu on ülemaailmse pandeemiaga ja kahjuks iga lolli vaktsineerimatus hetkel mõjutab ka teisi. Kuidas ikka sellest aru ei saa? Kui Mallukas endale roostes naela jalga astub ja on vaktsineerimata, siis mind tõesti ei huvita, ega tal jalg ei mädane ja oma asi. Nakkushaigustega on VEITS teine asi!

Ja mismoodi sina aitad kaasa selle vihaõhutamisega siin? See on ka mingi tõhus meede pandeemia peatamiseks või?

+8
-30
Please wait...
Postitas:
marimustikas

Ja mismoodi sina aitad kaasa selle vihaõhutamisega siin? See on ka mingi tõhus meede pandeemia peatamiseks või?

Muidugi ei ole aga samamoodi nagu mingidel lollakatel on vabadus minna Vabakale oma lollust demonstreerima, siis on mul vabadus oma arvamust väljendada.

+30
-6
Please wait...
Postitas:
KuuS

Muidugi ei ole aga samamoodi nagu mingidel lollakatel on vabadus minna Vabakale oma lollust demonstreerima, siis on mul vabadus oma arvamust väljendada.

Ega sa ise ka siin väga midagi muud ei demonstreeri. Oma arvamus on ok ja selle avaldamine on ka ok. See arvamuste hääletoru ongi läbi meedia natuke ühte suunda kreeni kogu aeg olnud. Ja nüüd mingi hull probleem sellest, et teised tahavad ka oma arvamust avaldada. Ignoreeri siis. Mida see meeleavaldus seal muudab? Meie riigis… Ausaltöeldes mitte kärbsemustagi. Seega jääb ka arusaamatuks siin nende nn suunamudijate mustamine siin vaktsineerimise teemal.  Nad mustavad end ju nagunii juba ise.. Ma kedagi sellepärast jälgimata ka ei jäta, ega õhuta siin ka teisi seda tegema, kui muidu nende muu sisu ok on.

+6
-12
Please wait...
Postitas:
Virsik5

Ega sa ise ka siin väga midagi muud ei demonstreeri. Oma arvamus on ok ja selle avaldamine on ka ok. See arvamuste hääletoru ongi läbi meedia natuke ühte suunda kreeni kogu aeg olnud. Ja nüüd mingi hull probleem sellest, et teised tahavad ka oma arvamust avaldada. Ignoreeri siis. Mida see meeleavaldus seal muudab? Meie riigis… Ausaltöeldes mitte kärbsemustagi. Seega jääb ka arusaamatuks siin nende nn suunamudijate mustamine siin vaktsineerimise teemal. Nad mustavad end ju nagunii juba ise.. Ma kedagi sellepärast jälgimata ka ei jäta, ega õhuta siin ka teisi seda tegema, kui muidu nende muu sisu ok on.

See, mis täna toimub, ei ole mingi “oma arvamuse” avaldamine. See on meditsiinitöötajatele näkku irvitamine. Aga no môttetu on neile “tarkadele” seda selgeks teha- maakera on ju lapik ja koroona on nohu…ja arstid valetavad! Sellise rumaluse kohta pole sônu lihtsalt!

+42
-8
Please wait...

Postitas:
foxtrot

Vauu, Galligaart on nagu TL, sama hull estonglish. Ja no jutu sisu 🤯

+21
-1
Please wait...
Postitas:
marimustikas

Ega sa ise ka siin väga midagi muud ei demonstreeri. Oma arvamus on ok ja selle avaldamine on ka ok. See arvamuste hääletoru ongi läbi meedia natuke ühte suunda kreeni kogu aeg olnud. Ja nüüd mingi hull probleem sellest, et teised tahavad ka oma arvamust avaldada. Ignoreeri siis. Mida see meeleavaldus seal muudab? Meie riigis… Ausaltöeldes mitte kärbsemustagi. Seega jääb ka arusaamatuks siin nende nn suunamudijate mustamine siin vaktsineerimise teemal. Nad mustavad end ju nagunii juba ise.. Ma kedagi sellepärast jälgimata ka ei jäta, ega õhuta siin ka teisi seda tegema, kui muidu nende muu sisu ok on.

aga siit see vahe tulebki. Minu jaoks ei eksisteeri seda, et mingis muus maailmas on ta ju okei. Ei ole, kui tegu on vastutustundetu tropiga. See ei ole mingi asi, mida lihtsalt ignoreerida saab. Veits selline, ahh tal on pohhui meditsiinisüsteemi kokkukukkumisest ja miljonitest surmadest aga muidu on tore inimene ja postitab nunnusid pilte.

+30
-4
Please wait...
Postitas:
Jayaya

Mul on hea meel, et leidub suunamudijaid kes ei ole selle surumisega kaasa läinud ja endale kindlaks jäänud!

+9
-28
Please wait...

Postitas:
minakahsiin

Ma juba varem imestanud selle inimese üle, aga need eilsed neurootilised storyd olid küll next level. Hommikul kirjutas, kuidas tal on hirm, et Miiud, Annad, Elisabethid ja muud aktivistid tulevad ta perekonda paljaste kätega kägistama. Soiub mingist suurest vihast, millest ma ei saa üldse aru, sest eelmainitud suunamudijatel on olnud väga viisakad postitused sel teemal, mis kutsuvad teistega arvestama, mitte ainult oma õigusi taga ajama. Eriti imelik on see jutt inimeselt, kes alles eile ise vihast vahutavaid storysid vorpis.

+23
-2
Please wait...

Postitas:
lehmalellepoeg

Ma juba varem imestanud selle inimese üle, aga need eilsed neurootilised storyd olid küll next level. Hommikul kirjutas, kuidas tal on hirm, et Miiud, Annad, Elisabethid ja muud aktivistid tulevad ta perekonda paljaste kätega kägistama. Soiub mingist suurest vihast, millest ma ei saa üldse aru, sest eelmainitud suunamudijatel on olnud väga viisakad postitused sel teemal, mis kutsuvad teistega arvestama, mitte ainult oma õigusi taga ajama. Eriti imelik on see jutt inimeselt, kes alles eile ise vihast vahutavaid storysid vorpis.

Mulle on mulje jäänud temast kui inimesest, kes paistab arvavat, et ta on kuidagi…jube oluline vms. Nagu üleüldiselt. Ja no influentsimise koha pealt siis ka vist, samas endal on mingi 1500 jälgijat. Tuleb meelde, kuidas ta blokkis mingi podcasti ära, sest üks külaline, kes seal käis, ei nõustunud mingi tema krõpsusöömise teemaga.

+22
-1
Please wait...

Postitas:
Kagu22

Oeh, ma isegi parem ei hakka 🤦‍♀️🤦‍♀️

+5
-1
Please wait...

Postitas:
annabella1

Eelpool nimetatud kodublogija on ju suht kasina haridusega, eks sealt ka see vaktsiinide vajalikkuse mittemõistmine ja “mina ja maailm” suhtumine. Ise storysid ei näinud.

+23
-3
Please wait...
Postitas:
K4gu

nüüd mingi hull probleem sellest, et teised tahavad ka oma arvamust avaldada. Ignoreeri siis. Mida see meeleavaldus seal muudab?

Minu jaoks on probleem peamiselt see, et see vabaka laulupidu toob suure hulga koroonaeitajaid ja maskivastaseid ühte kohta kokku ja mis võiks uue nakkuskolde tekkimiseks küll veel soodsam olukord olla… Ma kardan, et tänu sellele üritusele näeme me meditsiinisüsteemi kokkukukkumist oluliselt varem kui seni ennustatud – juba nädala pärast. Ja need kes rusude alla jäävad ei ole samad, kes vabakal pralletasid. Rusude alla jäävad näiteks luuüdi siirdamist ootavad lapsed vähiosakonnas ja murtud puusaga memmed traumas ja südameoppi ootavad keskealised pereisad ja… Mõtle ise edasi.

+46
-6
Please wait...

Postitas:
lehmalellepoeg

Eelpool nimetatud kodublogija on ju suht kasina haridusega, eks sealt ka see vaktsiinide vajalikkuse mittemõistmine ja “mina ja maailm” suhtumine. Ise storysid ei näinud.

Mm…baka on kasin haridus? Või oli tal isegi magister..?

Edit: miks miinustate? 😀 Ega see minu süü ei ole…

+3
-24
Please wait...

Postitas:
K4gu

Mm…baka on kasin haridus? Või oli tal isegi magister..?

Edit: miks miinustate? 😀 Ega see minu süü ei ole…

Ära nuta, ei ole sinu süü.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
preili567

Vaatasin ka jah. Et tervislik toit, magamine vms aitavad. Päriselt? Kas me mitte pole kuulnud kuidas TIPPsportlased pole elu ja surma vahel olnud?????

+27
-2
Please wait...

Postitas:
starest

Pedaja ja ta naine tundusid nii toredad. Ma vaatasin nende videosid jne. Said minult unfollow, kahju kui lühinägelikud. Üks asi on otsustada end mitte vaktsineerida, teine asi on minna tänavatele protestima.

Huvitav, et kui ta sünnitamas käis, siis usadas arste ja ei teinud seda kodus. Aga nüüd kui arstid teevad avalike pöördumisi ja soovitavad vaktsineerida, siis usaldavad mingeid lamemaalasi ja kes teab keda veel “oma peaga mõtlejaid”.

+39
-4
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 901 kuni 930 (kokku 2,375 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)