Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 931 kuni 960 (kokku 2,172 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
printspecial1

<p style=”text-align: left;”>

Pedaja ja ta naine tundusid nii toredad. Ma vaatasin nende videosid jne. Said minult unfollow, kahju kui lühinägelikud. Üks asi on otsustada end mitte vaktsineerida, teine asi on minna tänavatele protestima.

Huvitav, et kui ta sünnitamas käis, siis usadas arste ja ei teinud seda kodus. Aga nüüd kui arstid teevad avalike pöördumisi ja soovitavad vaktsineerida, siis usaldavad mingeid lamemaalasi ja kes teab keda veel “oma peaga mõtlejaid”.

Eks usaldatakse arste siis kui häda käes ja ise ei saa (see puudutab ka kiirabi kutsumist). Kui arstidel on meid vaja, et seljatada üks viirus, siis kahjuks sellistel puhkudel vastu ei tulda ja kutsutakse üles protsetima oma õiguste eest. Natuke silmakirjalik või ei?</p>

+30
-3
Please wait...

Postitas:
Kagu22

Eelpool nimetatud kodublogija on ju suht kasina haridusega, eks sealt ka see vaktsiinide vajalikkuse mittemõistmine ja “mina ja maailm” suhtumine. Ise storysid ei näinud.

Mm…baka on kasin haridus? Või oli tal isegi magister..?

Edit: miks miinustate? 😀 Ega see minu süü ei ole…

Üks asi on haridus, teine on haritus !

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kutsarhobusel

Aga te tunnete ennast eriliselt, kui siin neid inimesi maha teete?

Tegu on väga meeldivate inimestega.. aga teie jaoks kõnts jah?

Eks siis jälgige oma vaxitud melle, see ütleb juba teie kohta palju 🙂

Minu mõõt on niipalju küll täis, et tõesti enam ei eksisteeri sellist asja, et muidu tore ja tark inimene aga vaktsineerimata. Kuidas saan ma võtta tõsiselt täiskasvanud inimest, kes on nii harimatu, loll või jonnakas, et vabatahtlikult ei vaktsineeri ennast keset ülemaailmset pandeemiat. Väga ei saa ju.

Mina läksin vaktsineerima, kuigi mul on kaks autoimmuunhaigust ja alguses pikalt kõhklesin. Seistes järjekorras nägin, kuidas üks noor mees kokku kukkus ja krambitama hakkas. Midagi talle süstiti veel ja kiirabiga viidi ära. Sel päeval ma loomulikult läksin sealt järjekorrast ära ning polnud ainus. Kas ja millal end nüüd uuesti vaktsineerida julgen, ei tea. Muidu vaktsineerimisvastane pole, olen saanud rohkem (kontrollitud) vaktsiine kui enamus täiskasvanuid, kuna olen reisinud kohtades, kus neid nõutakse või soovitatakse teha ja enne reisi külastan tavaliselt reisimeditsiini kabinetti. Lapsed samuti vaktsineeritud. Koroona vaktsiini lihtsalt väga ei usalda veel, samuti ei lasknud endale teha seagripi vaktsiini ja hiljem selgus, et hea oli.
Maski kannan, käsi desinfitseerin, distantsi hoian ja kodust väljas käin nii minimaalselt kui võimalik. Antivaxxerite gruppidesse ei kuulu ja isegi ei tea ühtki neist, kiipide ja magnetite teooriaid naeran :)) Loodan, et kui praegu kiibid, siis ehk paari aasta pärast saaks lisaraha eest WIFI-ruuteri lasta naha alla paigaldada, oleks hea mugav…

+7
-19
Please wait...

Postitas:
ninja

Mul on kurb vaadata seda situatsiooni Eestis üle mere. See vihmavarjudega idiootide, nõuka rudimentide kari oli täiesti masendav. Paistab, et ei näe oma ema sel aastal jälle.

+32
-2
Please wait...

Postitas:
lehmalellepoeg

Eelpool nimetatud kodublogija on ju suht kasina haridusega, eks sealt ka see vaktsiinide vajalikkuse mittemõistmine ja “mina ja maailm” suhtumine. Ise storysid ei näinud.

Jah, ja kuna jutt oli selles konkreetses postituses hariduse kohta, siis sellel põhines ka minu vastus. Midagi harituse kohta ma ei väitnud.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
bets123

Täitsa huvi pärast, mis ta õppinud on 🙂 ?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
iseoled

Seda mantrat kordavad aina need kellel Ei ole ühte ega teist.

+13
-5
Please wait...

Postitas:
wamphiir

Minu arust ta lõpetas 2015 21KK ära ja ülikooli ei suundunudki?

+2
0
Please wait...

Postitas:
buldogg

Võtsin ka follow ära nii kodukootudkodult kui liisumillerilt. Viimase osas oli pettumus eriti suur. Aga Pedajate puhul, okei ma mingi maani saan aru, et ei taha vaktsineerida. Aga nad käivad ka poes maskita ja see ei mahu mulle ammugi pähe. Maski ei kanna sa ju enda tervise hoidmiseks, vaid teiste kaitseks ja teenindajate vastu väga mittelugupidav ilma maskita minna kohta, kust nemad ära minna ei saa. Galligaarti jälgisin kunagi ammu ka, aga tema puhul tundub ammu, et ta vaimselt ikka väga ebastabiilne ja mingi hetk enam ei jaksanud. Mind teebki lihtsalt kurvaks see, et kui neil endil arstiabi vaja (ja kahjuks kõigil ikka korra-paar elus on) on arstid sunnitud neid siiski aitama, hoolimata sellest kui palju suunamudija arstide tööd raskemaks teeb oma rumalate ja ignorantsete postitustega ja vaktsiinivastasusega. Eriti loll oli Getheli võrdlus, et jah arstidel on raske, aga vanematel on ka raske oma lapsele seletada, miks spasse ja kinno ei saa. Mulle lihtsalt tõesti ei mahu pähe, kuidas keegi nii ignorantne olla saab.

Suur lugupidamine suunamudijatele, kellel kaine mõistus veel säilinud, Miiu, Anna-Elisabeth, Helena Mang, Zenja Fokin postitas isegi midagi, 5 miinust… See pandeemia on ikka väga paljude tõelise pale välja toonud, aga ka näidanud, et mitmed, kellest enne suurt ei arvanud on tegelikult väga normaalsed inimesed,

+47
-3
Please wait...

Postitas:
starest

Mind paneb imestama, et Rimi pärast selliseid sõnavõtte selliste sisuloojatega koostööd teeb. Hämmastav. Aga eks see näitab Rimi enda suhtumist ka asjasse.

+19
-1
Please wait...

Postitas:
lehmalellepoeg

2016.a lõpetas 21 kk? Ta on minu teada ca 30. Ja vist ka mitte Tallinnast pärit. Minu meelest ta blogis mingis postituses kirjutas, et on ülikoolis PR-i vms õppinud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
minakahsiin

Referent-toimetaja erialal õppis

+3
0
Please wait...

Postitas:
wamphiir

2016.a lõpetas 21 kk? Ta on on minu teada ca 30. Ja vist ka mitte Tallinnast pärit. Minu meelest ta blogis mingis postituses kirjutas, et on ülikoolis PR-i vms õppinud.

Appi ma arvasin, et Pedaja naisest jutt. 😀 Andestust.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
newyorknewyork

2016.a lõpetas 21 kk? Ta on on minu teada ca 30. Ja vist ka mitte Tallinnast pärit. Minu meelest ta blogis mingis postituses kirjutas, et on ülikoolis PR-i vms õppinud.

Esialgne kommentaar hariduse kohta oligi Getheli kohta. Keegi aga arvas, et jutt oli Galligaartist ja kommenteeris hoopis tema kohta.

Getheli kohta ei tea, Galligaartil on magister küll jah.

+3
0
Please wait...

Postitas:
lehmalellepoeg

Esialgne kommentaar hariduse kohta oligi Getheli kohta. Keegi aga arvas, et jutt oli Galligaartist ja kommenteeris hoopis tema kohta.

Getheli kohta ei tea, Galligaartil on magister küll jah.

Kuna selles esimeses kommentaaris oli väljend “eelpool nimetatud kodublogija”, siis arvasin, et jutt käib GG-st kuna seda, et too Gethel ka kodublogi peab, ei teadnud.

+7
0
Please wait...

Postitas:
tammepold1

Võtsin Pedajate kõik kontod jälgimiselt maha, lihtsalt ei saa neid enam tõsiselt võtta. Austa teisi siis austatakse ka sind.

Hea küll, ärge vaktsineerige aga pidage lugu teiste tervisest.

+22
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
astorias

GG-l on magister või? Seepärast estoenglish ta tekstides segamini ongi? 😂

+12
-1
Please wait...

Postitas:
kohvitops

Kas keegi mudijatest on positiivselt ka silma jäänud siin viimastel päevadel? Seoses riigis toimuvaga, just oma platvormi ja mõju positiivselt kasutamise võtmes.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Jayaya

Kas keegi mudijatest on positiivselt ka silma jäänud siin viimastel päevadel? Seoses riigis toimuvaga, just oma platvormi ja mõju positiivselt kasutamise võtmes.

Mulle meeldib nt Jaanika (Printsess) suhtumine. Ta ei ole äärmuslik ka suhtub hästi kainelt koroonaga seotud teemadesse.

+8
-3
Please wait...

Postitas:
immunis

Getter Madison teeb meditsiinitöötajatele tasuta süüa.

+28
-4
Please wait...

Postitas:
Kagu22

Ja seda juba teist aastat, oma vabast ajast

+21
-2
Please wait...

Postitas:
marimustikas

Olgem ausad see Jane neutraalne “lähen teen lihtsalt ära” on ka päris hea samm. Tema jälgijate seas võiks neid olla, kes loodetavasti ka eeskuju võtavad.

+15
-4
Please wait...

Postitas:
eliseelise

Ei, ta ei tee seda tasuta, vaid reklaami eest, kuidas te nii naiivsed olete😃

+8
-25
Please wait...

Postitas:
immunis

Miks nii küüniline? Teeb küll tasuta, oma vabast ajast korraldas raha kogumise, oma vabast ajast ostab toiduained, oma vabast ajast planeerib, küpsetab ja möllab ja viib meedikutele toitu. Mida ta sellega siis reklaamib? Kainet mõistust ja heasüdamlikkust?

+32
-5
Please wait...

Postitas:
wamphiir

Päästes käib ka vabatahtlikuks vaid reklaami eest? Loomadele kogub ka annetusi vaid reklaami eest? Getter on reaalselt kogu elu tegelenud heategevusega, juba enne ka oma nö “tuntuks” saamist muidu. 🙂

+33
-5
Please wait...

Postitas:
eliseelise

Päästes käib ka vabatahtlikuks vaid reklaami eest? Loomadele kogub ka annetusi vaid reklaami eest? Getter on reaalselt kogu elu tegelenud heategevusega, juba enne ka oma nö “tuntuks” saamist muidu. 🙂

A ometigi ülejäänud vabatahtlikuks käivad inimesed ei promo seda ju sotsiaalmeedias?

+3
-22
Please wait...

Postitas:
Kagu22

A ometigi ülejäänud vabatahtlikuks käivad inimesed ei promo seda ju sotsiaalmeedias?

Aga mine ka appi, mis sa sapitsed siin !

+22
-2
Please wait...

Postitas:
wamphiir

Ee miks ei või sellist sisu toota? Ongi just ju üleskutse ka teistele, sest koos suudab rohkem. 🥳 näiteks see laupäevane algatus Tallinnas poleks ka ju toimunud, kui poleks sotsiaalmeedias promotud.

+19
0
Please wait...

Postitas:
lillernes

Mismoodi inimesed siis annetada saaksid, kui aktsioonile promo ei tehtaks? Kellelgi on ikka väga veritsev vill kannal, mulle tundub, kui heategevusaktsioonides ka jõhkrat promo näeb.

+21
-1
Please wait...

Postitas:
immunis

Päris veider seisukoht, et kui suure jälgijasarvuga inimene sotsiaalmeedias promob koroonaidiootsust, siis on tegu rahva eest seisjaga. Kuid kui teine isik toodab sisu sellest, kuidas ta head teeb, on tegu enesepromoga. Tundub, et Getteril on mingid aktiivsed vihkajad, kellele ei mahu pähe, et ta teistele inimestele meeldida võib.

Mina avastasin ta konto puhtjuhuslikult toidupiltide pärast, olen isegi suur kokkaja ning tore on vaadata, kuidas ja mida teised teevad. Seda suurem oli mu rõõm kui teda aktiivselt jälgima hakates selgus, et tegu on nii toreda, heatahtliku ja ettevõtliku naisega. Imetlen teda väga ja ülimalt kahtlane lugeda, et mõni tema käitumist hoopis kuidagi ennastupitavalt tõlgendab kuigi ta aktiivselt ja järjepidevalt teeb head TEISTE inimeste ja loomade jaoks.

+25
-3
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 931 kuni 960 (kokku 2,172 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)