Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 1,141 kuni 1,170 (kokku 1,539 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
Ukssarv

Kui sa ram koolis käiksid siis sa ei küsiks seda ma räägin seda mida koolis räägitakse

😀 Koolis räägitakse. Sellist asja on väga kole väita, seega kuulaks vähem mingit klatši 🙂

Maria käib ammu ülikoolis, aga RAM koolis endiselt räägitakse tast? Eriti vinge tegelane siis ju.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
sadness

Olen kuulnud isegi et maria rannaväli arvab et on ennast täis kuulsus . Ta ema olevat tōesti haiglas koomas olnud ja Mariale ei läinud see korda vaid lōbutses ja tegeles sotsiaalmeediaga . Väga kurb loodan et ükski ema ei pea Maria taolist ennasttäis tütart läbi elama .

Ja kes selle tütre siis selliseks kasvatas sinu meelest?

+11
0
Please wait...

Postitas:
ninakaru

Olen kuulnud isegi et maria rannaväli arvab et on ennast täis kuulsus . Ta ema olevat tōesti haiglas koomas olnud ja Mariale ei läinud see korda vaid lōbutses ja tegeles sotsiaalmeediaga . Väga kurb loodan et ükski ema ei pea Maria taolist ennasttäis tütart läbi elama .

Ma ise ei arva M.R.-st mitte midagi, sest ma ei tunne teda isiklikult. Aga kui sa siin teemas julged selliseid kommentaare teha (mul on kama kaks, kas see lugu on tõene või mitte), siis miks sa enda tehtud teemas need kommentaarid ära kustutasid? Hakkasid Sarve kirja kartma? 🙂

+6
-1
Please wait...

Postitas:
zuuzi

Äkki jõi purju reede õhtul ja on mingi vimm Maria vastu. Täna hakkas vaatama, millega hakkama sai ja asus kustutama.

+13
-1
Please wait...

Postitas:
ninakaru

MMid postitasid lapsest mitu pilti, et näidata, kuidas ta uue mänguga tegeleb, aga alati on tal käes või kõrval jogurtipudelike, kusjuures toode on alati “juhuslikult” niimoodi sätitud, et silt oleks nähtaval. Väga subtle product placement. 😁

+15
-4
Please wait...

Postitas:
lotake

suure emmi viimase posti kommentaariks: lihtlabane kasvatamatus ei võrdu vabakasvatusega

+6
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Lozerz

suure emmi viimase posti kommentaariks: lihtlabane kasvatamatus ei võrdu vabakasvatus

Oled bloki saanud, et õiges kohas ei kommenteeri? 😀

+9
-9
Please wait...

Postitas:
lotake

suure emmi viimase posti kommentaariks: lihtlabane kasvatamatus ei võrdu vabakasvatus

ta käib ju siin ka vastamas, mis seal vahet ja blokki ei ole 😀

+5
-4
Please wait...
Postitas:
apunane

ta käib ju siin ka vastamas, mis seal vahet ja blokki ei ole 😀

Heh, argpüks oled.

+7
-9
Please wait...

Postitas:
triltral

Ükski ema ei vääri sellist tütart kes isegi kõige hullemal ja raskemal perioodil valib oma sotsiaalmeedia lähedaste asemel . Väga kahju et selliseid nn ‘’ suunamudijad’’ nagu M. R meil leidub

Kuule lapsuke, puhka jalga nüüd. Sinu Maria mahategemise kampaania siin küll läbi ei lähe. Võib-olla omavanuste seas läheb paremini sellise jutu levitamisega.

+18
-1
Please wait...

Postitas:
Kaidi31

Ükski ema ei vääri sellist tütart kes isegi kõige hullemal ja raskemal perioodil valib oma sotsiaalmeedia lähedaste asemel . Väga kahju et selliseid nn ‘’ suunamudijad’’ nagu M. R meil leidub

Kas siis filmis ennast 24/7, et sellised arvamused sul?

+5
0
Please wait...

Postitas:
piret005

Mis probleem sul on siis temaga, lõi peika üle või? Ma ei tea temast midagi, aga see jauramine on ikka imelik, mida sa siin teed.

+16
-1
Please wait...

Postitas:
lehmalellepoeg

See kõik on tõsi ta ema oli koomas ja väga raskes seisus ja Maria ei hoolinud vaid käis oma sotsiaalmeedia videoid tegemas . Ta on kodus olles oma õele Laurale isegi kallale läinud uskuge meid ta on reaalses elus väga ennasttäis kuna arvab et on ‘’ kuulsus ‘’ ta videod on ka allamäge hakanud minema vaatamisi ei ole enam nagu vanasti oli

Sry, aga me oleme siin suht “vanad” nii et mingid youtuberid meile eriti korda ei lähe.

+23
0
Please wait...

Postitas:
cygney

https://lugejakiri.ee/eesti-kuulsaima-juutuuberi-jaoks-ehitatakse-tallinna-eraldi-koridor-et-ta-tavainimestega-kokku-ei-puutuks/

🙂 🙂

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Tont

Appi, rahune maha. 🙄

+3
0
Please wait...

Postitas:
UunoR

See kõik on tõsi Maria . R hoolib ainult oma piinlikkust allakäinud sostiaalmeediast selle asemel et oma raskes seisus ema kes oli haiglas koomas ja suremas toeks olla . Samuti Laura vastu on Maria õel ja on talle kallale läinud Laural olid sinikad seljapeal me nägime võrkpalli trennis kui Laura veel käis ja Laura oli tunnistanud et Marial on kodused käitumisprobleemid

Vaheta plaati. Oled kirjutanud seda siin juba 5 korda vähemalt, ei tule ette?

+8
0
Please wait...

Postitas:
suuredrinnad12

Kes neid Milleriplika maalihindasid kommenteeris?

+4
0
Please wait...

Postitas:
marleen1995

Galligaart.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Mannnn

Ma olen juba aastaid Galligaarti jälginud ja ma ei saa aru, mis ta elus viimasel ajal toimub. Koguaeg nii negatiivne ja no ei ole see inimene, keda ma jälgima hakkasin 😓

Kas keegi teab, miks ta Annaga üldse riidu läks? Olid ju nii suured sõbrannad…

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kagu22

Ma olen juba aastaid Galligaarti jälginud ja ma ei saa aru, mis ta elus viimasel ajal toimub. Koguaeg nii negatiivne ja no ei ole see inimene, keda ma jälgima hakkasin 😓

Kas keegi teab, miks ta Annaga üldse riidu läks? Olid ju nii suured sõbrannad…

Selle sama asja pärast, mis ta praegu korraldab.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
iseoled

Minu meelest on ta kogu aeg negatiivne olnud ning üritab üsna tihti teisi halvustades ennast pjedestaalile seada. Siiamaano veel meeles kui HIE turja kargas asjata.

+5
0
Please wait...

Postitas:
k47re

Huvitav on see, et G oma blogis (ühes augustikuu postituses) räägib pikalt umbes samast teemast. Siis kui ta avastas et Käod talle siin liiga teevad, kuidas see teda mõjutab, kui paha tunne on jne jne. Ja nüüd ta teeb täpselt sama ise Liisule.. Veel enam, ta ise on samuti loomeinimene ja peaks ometi mõistma seda elu, kuid tundub et siiski mitte.

Tõmbas omale viimase vee peale sellise käitumusega. Minu poolest võib ta oma kaardiputka kinni panna.

+12
0
Please wait...

Postitas:
minakahsiin

Mulle tundub, et inimene on kodus istumisest lihtsalt ära mandunud. Tema asemel otsiks kiiremas korras abi, kasvõi laste nimel.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kagu22

Mulle tundub, et inimene on kodus istumisest lihtsalt ära mandunud. Tema asemel otsiks kiiremas korras abi, kasvõi laste nimel.

Ta ise ei saa aru, et tal probleem. Tal ju tore mees, ilus maja, ideaalne suhe ja lapsed. Kuigi, elab enda loodud vales 🤷‍♀️

+9
0
Please wait...

Postitas:
Mauno

Jeeeebus, see gagagaa vms asi kirjutab hullemini veel kui „mõni“ Üks lause eesti keeles, kolm inglise keeles ja vastupidi. Õudus

+14
0
Please wait...
Postitas:
kaiekast

https://lugejakiri.ee/eesti-kuulsaima-juutuuberi-jaoks-ehitatakse-tallinna-eraldi-koridor-et-ta-tavainimestega-kokku-ei-puutuks/

Ma juba arvasin et see päris uudis 😃😃

Kuidas see võimalik on? Juba pealkiri on kohutavalt jabur.

+6
0
Please wait...

Postitas:
liisumiisi

No ikkagi ju ‘’Eesti kuulsaim Youtuber ‘’ 😂 sellised ju arvavad et nad teistest paremad ju vist see naine arvas sama et tema jaoks peab Tallinna spetsiaalse tunneli uuristama et nii ,,kuulsal’’ oleks ka võimalik ikka liikuda ilma et ei peaks jumala eest lihtsurelikega kokku saama

+1
-8
Please wait...

Postitas:
hunden

Jään igaveseks imestama, kuidas on võimalik läbida põhikool nii, et mitte ühte kirjavahemärki peale punkti külge ei jää. Liisumiisi, äkki peaksid eesti keele tundides klatšimise asemel vahelduseks kuulama, mida õpetaja räägib…

+19
0
Please wait...
Postitas:
BellaBee

Jään igaveseks imestama, kuidas on võimalik läbida põhikool nii, et mitte ühte kirjavahemärki peale punkti külge ei jää. Liisumiisi, äkki peaksid eesti keele tundides klatšimise asemel vahelduseks kuulama, mida õpetaja räägib…

Kus “punkti” nägid?

Kahtlustan, et liisumiisi põhikool ei ole veel kaugeltki mitte läbi.

+14
0
Please wait...
Postitas:
hunden

Kus “punkti” nägid?

Kahtlustan, et liisumiisi põhikool ei ole veel kaugeltki mitte läbi.

Ma eeldasin, et see tsiteeritud tekst oli ta enda varasem üllitis, sest on jäänud mulje, et keegi teine Mariast ei viitsi rääkida 😀

+1
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1,141 kuni 1,170 (kokku 1,539 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)