Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 1,231 kuni 1,260 (kokku 2,172 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
BlueVelvet

See tundub pigem nagu bluff. Piisab vaid paarist inimesest, kes avalikustamist kartma hakkavad ja ongi see nende soovitud Tai reisi raha käes. Laivis ütlesid ka, et vôtke ühendust ja me ei avalikusta! I call bullshit 🙂

+28
0
Please wait...

Postitas:
karmauhh

Mina olen varem nende üle naernud, kui nad endid osavate turundajatena presenteerisid, aga nüüd kahjatsen ja tunnistan, et eksisin.
Perekooli kägudelt reisimiseks finants välja pommida filmimise, jälitamise ja avalikustamisega ähvardamise teel — on ju tõesti jumala osav turundusnipp?!

+23
0
Please wait...

Postitas:
KuuS

Teemaks on mingisugune mainekahju, mida kommenteerijad olla tekitanud. Aga kellele/millele, kas nende pseudonüümile või nende kodanikunimele? Ma nt alles hiljaaegu sain  teada, et nimed, mida teadsin neil olevat, on vaid varjunimed. Ei osanud neid kodanikunimega kokku viiagi. Kas ametlikke asju ajades esinetakse ka siis pseudonüümidega, et guugeldades inffi kohe sülle jookseb? Siin ei kirjutata naljalt enam nimesid välja, nii et otsinguga siia küll ei jõua.

Või on mainekahju sots.meedia kanalile? Mismoodi on maine kahjustada saanud niipalju, et 1000€/per face tahetakse ? Ja kas tõesti kommenteerijad kujundavad nende mainet? Mitte üldse nad ise oma mistahes sisuloomega? Mõjuisikud ja turundusinimesed (nagu nad on) siis ei oska nüüd ise hinnangut anda, kas toodetud sisu tagasisideks on kriitika või tunnustus või mis mainet see üleüldiselt neist loob?

Kuidas peaks ok olema see, et need kaks nüüd teiste kodude juures passimas käivad (<- nende endi poolt videos öeldud, mitte minupoolne laim)? Arvan tegelikult, et see osa ei vasta tõele. Niipalju küll usun, et nad said info kommentaaride taga olevatest isikute nimedest. Kui nad aga tõesti kuidagi kellegi aadressi  välja urgitsesid ja nüüd seal ringi luurivad, näib see küll isetegevusena. Kohtujuhtumeid ei lahendata nii. Antud juhul, kes kujundab neist mainet, kas nad ise või keegi teine?

+24
0
Please wait...

Postitas:
suuredrinnad12

Teemaks on mingisugune mainekahju, mida kommenteerijad olla tekitanud. Aga kellele/millele, kas nende pseudonüümile või nende kodanikunimele? Ma nt sain alles hiljaaegu teada, et nimed, mida teadsin neil olevat, on vaid varjunimed. Ei osanud neid kodanikunimega kokku viiagi. Kas ametlikke asju ajades esinetakse ka siis pseudonüümidega, et guugeldades inffi kohe sülle jookseb? Siin ei kirjutata naljalt enam nimesid välja, nii et otsinguga siia küll ei jõua.

Või on mainekahju sots.meedia kanalile? Mismoodi on maine kahjustada saanud niipalju, et 1000€/per face tahetakse ? Ja kas tõesti kommenteerijad kujundavad nende mainet? Mitte üldse nad ise oma mistahes sisuloomega? Mõjuisikud ja turundusinimesed (nagu nad on) siis ei oska nüüd ise hinnangut anda, kas toodetud sisu tagasisideks on kriitika või tunnustus?

Kuidas peaks ok olema see, et need kaks nüüd teiste kodude juures passimas käivad (nende endi poolt videos öeldud)? Arvan, et see pigem ei vasta tõele. Niipalju küll usun, et nad said info kommentaaride taga olevatest isikute nimedest. Kui nad aga tõesti kuidagi kellegi aadressi välja urgitsesid ja nüüd seal ringi luurivad, näib see küll isetegevusena. Kohtujuhtumeid ei lahendata nii. Antud juhul, kes kujundab neist mainet, kas nad ise või keegi teine?

Ei kujuta ette ka, mis siis nüüd nii väga perekond Rikkosid ärritas. Marleen ja Meelis Rikko.

https://innojairja.blogspot.com/2017/06/miks-marimellid-oma-nime-ara-muutsid.html

+13
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
k2rbestejumal

Hakkasin hiljuti oma haiglasliku uudishimu rahuldamiseks kaardimüüjat jälgima ja tekkis küsimus, et kas ta on alati endast nii neurootilse mulje jätnud?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Mauno

Hakkasin hiljuti oma haiglasliku uudishimu rahuldamiseks kaardimüüjat jälgima ja tekkis küsimus, et kas ta on alati endast nii neurootilse mulje jätnud?

tekkis täpselt sama mõte… hetkel on täitsa nagu nohh, ei julge enam midagi välja öelda, aga algab p-tähega

+9
0
Please wait...

Postitas:
jomibor

Ja ärge öelge midagi

🤦🏼‍♀️🙄 wow

+7
0
Please wait...

Postitas:
Nipitirike

Vähemalt said tagasi pilti 🙂

IP aadress ja kommenteerija ei pruugi olla sama isik. Enne kui nad nimesid avalikustama hakkavad, siis peavad ikka kindlaks tegema, kes neid laimanud on. Ühe IP aadressi all on tavaliselt mitu inimest leibkonnas, lisaks külalised.
Seoses tööle saamisega teeb mainekahju ikka see, et kui ma nende nime Google-sse panen, siis lööb esime asjana ette varguskahtlus, suhe Oksmaaga, alkoholism. Nende kahjuks räägib see, et neist on ka palju pilte ja raske on neid segamini ajada kellegiga (Tihti on inimestel nimekaimud). Lisaks hiljutine lugu, kus nad mingit restoranist halvasti kirjutasid. Mind tööandjana teeks hoopis see ettevaatlikuks. Mis siis, kui ma töösuhte lõpetan? Hakkavad blogis ettevõtet halvustama?
Mina tööandjana googeldan tõesti nimed läbi aga kunagi ei loe, mis neist perekooli foorumis kirjutatakse.
Ma tegelt pole kursis ka, mis siin nendest väga räägitud on. Mingeid kahtlase sisuga tiktok videosid olen nänud. Muidugi, kui lapse kohta halvasti öeldakse, siis see on küll nõme ja madal tegu.

+28
0
Please wait...

Postitas:
Coldasice

kaardimüüja kes? poepidaja?

0
0
Please wait...

Postitas:
suuredrinnad12

Ei, kaardimüüja on ikka teine.. ta nagu mingi negatiivsuse eeskuju pidevalt juba.

+7
0
Please wait...

Postitas:
minakahsiin

Galligaart

+3
0
Please wait...

Postitas:
kall

Üks tahaks kokku saada ja kohvikusse kutsuda ja teine unistab kõrvalistmel mitmenädalasest Tai reisist ja sellest et saaks oma firma alt väljastada tonniseid arveid, märksõnaga “konsultatsioon” Mõtted liiguvad sinna ja tänna ja kumbki sooviks reisi, raha, kui ka omanimelist saadet televisioonis.

Sisuloojad on ise oma maine kujundajad, teised seda kujundada ei saa. Rändom inimene saab jagada arvamust sisulooja enda toodetud sisu kohta. Isegi kui sisulooja seisukohast sellel rändom inimesel on vale arvamus. Sel juhul peaks sisulooja ise peeglisse vaatama, veidi enda loodud sisuga tööd tegema, kui sooviks on muuta arvamust endast.

Selles valguses tundub mulle et kõige paremini saab hakkama Mallukas, kes on nii negatiivse kui ka positiivse kajastuse juures vaadanud ise ka peeglisse, arenenud, muutnud veidi kurssi, enda olemust muutnud sõbralikuks ja tänu sellele kogub ka tänasel päeval juurde lugejaid ja poolehoidjaid.

Ma natuke saan aru, et mellid tahaksid silmast silma kohtuda ja küsida otse, et miks üks või teine nendest midagi arvab, jne, aga suures plaanis arvan ma, et kui nad ise muudaks veidi kurssi, olles sõbralikum, küllap ka poolehoidjaid tuleb juurde. Vägisi võimuga tehes vaevalt. Arvamus kellestki- millestki muutub ajaga.

+40
0
Please wait...

Postitas:
Simone2

Mu meelest oleks neil samuti nii lihtne poolehoidjaid juurde saada, sest nende elu on praegu nii armsas etapis. Need pildid, kus nad beebiga tegelevad, on kindlasti paljudele südantsoojendavad ja sellest aktiivsem rääkimine tasuks end maine suhtes ära. Minul nt on esimest korda naismelli suhtes just tänu sellistele postitustele soe tunne tekkinud (+ see raske sünnituse lugu ka).

Aga kui nüüd vaenulikuks muutuda ja skeemitada ebaseaduslike ning rahaahnete võtetega, siis nullivad end ilmselt paljude jaoks taas ära.

+9
-14
Please wait...

Postitas:
maalijuuli

Marimellide suhtes meenub: naismelli irvakil tagumik, meesmelli karvane tiktokis. Aa, siis Tipp ja Täpp… swingerlus?

+21
0
Please wait...

Postitas:
billa

Marimellide suhtes meenub: naismelli irvakil tagumik, meesmelli karvane tiktokis. Aa, siis Tipp ja Täpp… swingerlus?

Minul meenub alati esimesena Iphone’i lugu.

+34
0
Please wait...

Postitas:
maalijuuli

Minul meenub alati esimesena Iphone’i lugu.

Just! Eriti meesmelli vastused telefonikõnele.

Kõik netis olemas

+22
0
Please wait...

Postitas:
k47re

Oo mida mu silmad peavad nägema, MM-ide koduleht on normaalseks tehtud (vähemalt mobiilivaates on ok).

+6
0
Please wait...

Postitas:
BellaBee

Viimati kui Jane instat vaatasin, siis andis teada, et läheb vaktsineerima ja nüüd on story, kus sõimab valitsust, et vaktsineerimata inimesi jõulupidudele ei lasta.

Teab keegi, mis vaktsineerimisplaanist sai tal?

+26
0
Please wait...
Postitas:
Kagu22

Viimati kui Jane instat vaatasin, siis andis teada, et läheb vaktsineerima ja nüüd on story, kus sõimab valitsust, et vaktsineerimata inimesi jõulupidudele ei lasta.

Pea kaks aastat on riigis olnud pandeemia ja nüüd alles avastab, et tõendiga saab kuhugi ? 🤦‍♀️

+28
-3
Please wait...

Postitas:
anon

Ma pole teda jälginud, et kas üldse käis, aga vaktsiinipassi saab alles siis kui kuur läbitud (kaks süsti, va Jansseniga). Kui tal alles üks süst tehtud on, siis oma mure et hiljaks jäi.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu113

Nii juhtub, kui kaks põhiharidusega inimest oma peaga mõtlema hakkavad.

+44
-1
Please wait...

Postitas:
Kaegu417

Ma pole teda jälginud, et kas üldse käis, aga vaktsiinipassi saab alles siis kui kuur läbitud (kaks süsti, va Jansseniga). Kui tal alles üks süst tehtud on, siis oma mure et hiljaks jäi.

Ei ole ta kuskil käinud. Ju polnud lihtsalt parasjagu millestki muust kirjutada kui kõvasti oma vaktsineerimise teemat ajas, et tema läheb vaktsineerima. Kuigi nüüd siis tuleb välja, et tegelikult ikkagi ei läinud.

Eriti lame on nüüd muidugi sellises olukorras hakata valitsust sõimama.

+30
-2
Please wait...
Postitas:
liisimari

Postitas: liisumiisi 28.11.2021 21:45 See kõik on tõsi Maria . R hoolib ainult oma piinlikkust allakäinud sostiaalmeediast selle asemel et oma raskes seisus ema kes oli haiglas koomas ja suremas toeks olla . Samuti Laura vastu on Maria õel ja on talle kallale läinud Laural olid sinikad seljapeal me nägime võrkpalli trennis kui Laura veel käis ja Laura oli tunnistanud et Marial on kodused käitumisprobleemid

Mu sõbranna teab Mariat

0
-16
Please wait...
Postitas:
liiissu

Postitas: liisumiisi 28.11.2021 21:45 See kõik on tõsi Maria . R hoolib ainult oma piinlikkust allakäinud sostiaalmeediast selle asemel et oma raskes seisus ema kes oli haiglas koomas ja suremas toeks olla . Samuti Laura vastu on Maria õel ja on talle kallale läinud Laural olid sinikad seljapeal me nägime võrkpalli trennis kui Laura veel käis ja Laura oli tunnistanud et Marial on kodused käitumisprobleemid

Mu sõbranna teab Mariat

Issand jumal, kaua võib ja kas sa juba sellest ühest teemast ära ei väsi? Kui sa oled ta peale kade või midagi muud, siis võta temaga otse ühendust ja räägi asjad ära. Ei ole vaja siin pidevalt mingit väljamõeldist KORDUVALT jagada.

+15
0
Please wait...

Postitas:
liisimari

Mu sõbranna teab Mariat

Issand jumal, kaua võib ja kas sa juba sellest ühest teemast ära ei väsi? Kui sa oled ta peale kade või midagi muud, siis võta temaga otse ühendust ja räägi asjad ära. Ei ole vaja siin pidevalt mingit väljamõeldist KORDUVALT jagada.

Maria Rannaväli see kõik on tõsi temakohta .

0
-15
Please wait...
Postitas:
BellaBee

Ega Jane räägib parasjagu seda,mis tal kasulik on.Valetab väga palju oma sotsiaalmeedias. Nii paljud jälgivad teada nö sellepärast,et aus blogija aga kui nad vaid teaks,kuidas tegelt asjad on.

Kuidas siis asjad tegelikult on?

+16
-1
Please wait...

Postitas:
liisimari

Täpselt samamoodi on ka Maria Rannaväli päriselt feik ja isekas .Mudijad on feikpersoona loonud et nad meeldivamad oleksid kuid reaalselt on nad väga pettumust valmistavad

See kõik on tõsi Maria . Rannaväli hoolib ainult oma piinlikkust allakäinud sostiaalmeediast selle asemel et oma raskes seisus ema kes oli haiglas koomas ja suremas toeks olla . Samuti Laura vastu on Maria õel ja on talle kallale läinud Laural olid sinikad seljapeal me nägime võrkpalli trennis kui Laura veel käis ja Laura oli tunnistanud et Marial on kodused käitumisprobleemid

+1
-22
Please wait...
Postitas:
anon

Täpselt samamoodi on ka Maria Rannaväli päriselt feik ja isekas .Mudijad on feikpersoona loonud et nad meeldivamad oleksid kuid reaalselt on nad väga pettumust valmistavad

On või ei ole – meid ei huvita. See on perefoorum ja siin üldjuhul ei räägita tiinekatest. Otsi mõni sobivam koht Maria klatšimiseks.

+20
-3
Please wait...

Postitas:
kaiekast

See Helen on küll tase ikka omaette – tegi mingi eriti tobeda postituse oma abikaasast. Ja mulle ei jää ta mehest halb mulje vaid temast. Ma ei suuda ära imestada kui ebameeldiv ta ikka on.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Huviline

See kõik on tõsi Maria . Rannaväli hoolib ainult oma piinlikkust allakäinud sostiaalmeediast selle asemel et oma raskes seisus ema kes oli haiglas koomas ja suremas toeks olla . Samuti Laura vastu on Maria õel ja on talle kallale läinud Laural olid sinikad seljapeal me nägime võrkpalli trennis kui Laura veel käis ja Laura oli tunnistanud et Marial on kodused käitumisprobleemid

Sa pooletoobine ei saa vist aru, et siin foorumis on näha su kasutajanimi ja me kõik näeme, et sa vastad igas teemas endale ainult, nii et lõpeta oma “mul ka on nii” postitused.

+5
-5
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1,231 kuni 1,260 (kokku 2,172 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)