Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 1,261 kuni 1,290 (kokku 3,492 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
kagu59

See Helen on küll tase ikka omaette – tegi mingi eriti tobeda postituse oma abikaasast. Ja mulle ei jää ta mehest halb mulje vaid temast. Ma ei suuda ära imestada kui ebameeldiv ta ikka on.

mis helen?:D

+2
-1
Please wait...

Postitas:
perek123

See Helen on küll tase ikka omaette – tegi mingi eriti tobeda postituse oma abikaasast. Ja mulle ei jää ta mehest halb mulje vaid temast. Ma ei suuda ära imestada kui ebameeldiv ta ikka on.

mis helen?:D

Kõpp

+4
0
Please wait...

Postitas:
Annely

Kuulge, kas ma olen millestki valesti aru saanud või kas mitte karantiin ei kesta 10 päeva? Eile sai Mallu positiivse testi ja juba 25.dets lõppeb karantiin nagu ta ig storys rääkis. Samas vabandage kui ma tõesti ei tea, äkki vaksineeritutel on teistmoodi 🙂

Sellesmõttes vahva ju, juba natuke tunneb täna maitset/lõhna ka ja haigus möödub kergelt 🙂 Mul läks selle taastumisega jube kaua aega. Olin vast julgelt kuuaega ilma lõhna ja maitsemeeleta. Mäletan, et mõtlesin et ei tulegi tagasi no 😀

+5
-2
Please wait...

Postitas:
sadness

Kuulge, kas ma olen millestki valesti aru saanud või kas mitte karantiin ei kesta 10 päeva? Eile sai Mallu positiivse testi ja juba 25.dets lõppeb karantiin nagu ta ig storys rääkis. Samas vabandage kui ma tõesti ei tea, äkki vaksineeritutel on teistmoodi 🙂

Sellesmõttes vahva ju, juba natuke tunneb täna maitset/lõhna ka ja haigus möödub kergelt 🙂 Mul läks selle taastumisega jube kaua aega. Olin vast julgelt kuuaega ilma lõhna ja maitsemeeleta. Mäletan, et mõtlesin et ei tulegi tagasi no 😀

Ka vaktsineeritutel kestab isolatsioon 10 päeva.

+3
0
Please wait...

Postitas:
lalalalalalaaaa

Karantiin

10 päeva karantiini arvestatakse sümptomite algamisest, ta jäi ju haigeks juba eelmisel nädalal, aga testil käis alles nüüd. Samas laste kohta ei tea, kui nemad haiged ei olnud, siis peaks nende karantiin ikka testi tegemisest alates 10p olema. Eks ta on Terviseametilt juhised saanud ja ju ikka kõik korrektne ja saavadki juba varsti n-ö vabaks.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Huviline

10 päeva karantiini arvestatakse sümptomite algamisest, ta jäi ju haigeks juba eelmisel nädalal, aga testil käis alles nüüd. Samas laste kohta ei tea, kui nemad haiged ei olnud, siis peaks nende karantiin ikka testi tegemisest alates 10p olema. Eks ta on Terviseametilt juhised saanud ja ju ikka kõik korrektne ja saavadki juba varsti n-ö vabaks.

Valesti arvad, arvestatakse just nimelt positiivsest testist alates. Sa võid ju Terviseametile ükskõik mis soga ajada muidu.

+7
-13
Please wait...

Postitas:
sadness

Valesti arvad, arvestatakse just nimelt positiivsest testist alates. Sa võid ju Terviseametile ükskõik mis soga ajada muidu.

Testist arvestatakse jah.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Alley Cat

Sümptomite algusest arvestatakse. Sümptomite puudumisel pos testist.

+14
-5
Please wait...

Postitas:
Melss

ühe blogija eestisse naasmine tundub nagu soovunelm? plaan on kinnisvaramulli haripunktis tallinnasse ilma laenuta maja osta, tagastamist vajab mingi renoveerimislaen, mees ei pidanud alguses siin tööle minema? ei ole kade 😀 väga tublid, kui niimoodi suutnud ennast majanduslikult kindlustada

+11
0
Please wait...

Postitas:
Mauno

Ega ikka ei ole nii. Mu vend sai ka positiivse PCRi 6. haiguspäeval ja karantiini hakati lugema esimesest sümptomist.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
beebispinat

Täpselt samamoodi on ka Maria Rannaväli päriselt feik ja isekas .Mudijad on feikpersoona loonud et nad meeldivamad oleksid kuid reaalselt on nad väga pettumust valmistavad

See kõik on tõsi Maria . Rannaväli hoolib ainult oma piinlikkust allakäinud sostiaalmeediast selle asemel et oma raskes seisus ema kes oli haiglas koomas ja suremas toeks olla . Samuti Laura vastu on Maria õel ja on talle kallale läinud Laural olid sinikad seljapeal me nägime võrkpalli trennis kui Laura veel käis ja Laura oli tunnistanud et Marial on kodused käitumisprobleemid

Sa pooletoobine ei saa vist aru, et siin foorumis on näha su kasutajanimi ja me kõik näeme, et sa vastad igas teemas endale ainult, nii et lõpeta oma “mul ka on nii” postitused.

Mõtled ka natukene, kellele sa kirjutad? Või ongi kombeks niimoodi lastega/noortega suhelda?

+1
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
sadness

Ega ikka ei ole nii. Mu vend sai ka positiivse PCRi 6. haiguspäeval ja karantiini hakati lugema esimesest sümptomist.

Minul ja mu elukaaslasel alustati lugemist alates testist. Meil mõlemal olid juba varem sümptomid. Ju siis tehakse erinevalt.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
truudik

Kas ma olen siis valesti aru saanud, et karantiin lõpeb siis kui inimene on terve või lihtsalt ükskõik mis aga 10 päeva pärast ei olda enam nakkusohtlik?

+2
0
Please wait...

Postitas:
MiaMarleen

Minul tekkisid külmetuse sümptomid ja testi tegin 5ndal päeval. Hakkati lugema päevast kui nö haigeks jäin. Kuigi ma testile läksin juba nii, et kõik oli ok. Olin veendunud, et tavaline  külmetus.
Lõhnad – maitsed kõik oli olemas, pigem peale pos. testi olid parakad ja hakkasin kõike nuusutama ja hingamisele mõtlema 🤣 Täitsa kummaline kuidas ise nagu suudad ennast üle mõtlema panna🤦

Ei ole vaxitud.

+4
-7
Please wait...

Postitas:
nuuria

Minu kolmel lapsel arvestati 10 päeva alates sümptomitest igal ühel eraldi. Haigeks jäid 18, 19 ja 20 nov ja isolatsioon oli kuni 28, 29 ja 30 nov. Kui lugeda kalendris 18-28, siis saab kokku tglt 11 päeva.

Ühel lähedasel,  kes praegu on haige, arvestati samamoodi. Sümptomid 15. ja isolatsioon kuni 25.dets.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu113

Ehk, et kui ütled testi tegemise päeval, et sul olid sümptomid tegelikult juba 10 päeva tagasi, siis isolatsiooni jääma ei peagi? Hea teada.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Isolatsiooni loetakse sümptomite avaldumise esimesest päevast, mitte positiivse testi esimesest päevast. Testi esimesest päevast vaid juhul kui sümptomeid ei ole ja pole ka ühtegi teadaolevat lähikontakti haigega (kui on lähikontakt olnud, siis loetakse 10 päeva lähikontaktist). Isolatsiooni lõpetamiseks peab inimene lisaks olema olnud viimased 72 h palavikuvaba ja ka kõik muud aktiivsed sümptomid peavad olema taandunud.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
BellaBee
  1. Isolatsiooni loetakse sümptomite avaldumise esimesest päevast, mitte positiivse testi esimesest päevast. Testi esimesest päevast vaid juhul kui sümptomeid ei ole ja pole ka ühtegi teadaolevat lähikontakti haigega (kui on lähikontakt olnud, siis loetakse 10 päeva lähikontaktist). Isolatsiooni lõpetamiseks peab inimene lisaks olema olnud viimased 72 h palavikuvaba ja ka kõik muud aktiivsed sümptomid peavad olema taandunud.

Isolatsioon lõppeb automaatselt. Kedagi ei huvita, kas on palavik või mitte. Isolatsiooni pikendada vaja, siis tuleb perearstiga ühendust võtta.

+4
0
Please wait...

Postitas:
eunuhh

ühe blogija eestisse naasmine tundub nagu soovunelm? plaan on kinnisvaramulli haripunktis tallinnasse ilma laenuta maja osta, tagastamist vajab mingi renoveerimislaen, mees ei pidanud alguses siin tööle minema? ei ole kade 😀 väga tublid, kui niimoodi suutnud ennast majanduslikult kindlustada

Millise?

+1
0
Please wait...

Postitas:
sadness

Isolatsiooni loetakse sümptomite avaldumise esimesest päevast, mitte positiivse testi esimesest päevast. Testi esimesest päevast vaid juhul kui sümptomeid ei ole ja pole ka ühtegi teadaolevat lähikontakti haigega (kui on lähikontakt olnud, siis loetakse 10 päeva lähikontaktist). Isolatsiooni lõpetamiseks peab inimene lisaks olema olnud viimased 72 h palavikuvaba ja ka kõik muud aktiivsed sümptomid peavad olema taandunud.

Tundub, et see vist on inimestel erinev. Sest minul loeti positiivsest vastusest alates, mis siis, et sümptomid olid varem.  Sama oli ka mu elukaaslasel.

Ja lõpetamise kohapealt öeldi mulle, et kui 10 päeva hiljem on ikka raske olla, siis helistage meile. Aga muidu lõppeb automaatselt.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
kingi

Võib-olla liigute nüüd isolatsiooni teemadega koroona alajaotusse?

+24
-1
Please wait...

Postitas:
billa

Millise?

Britt, ma pakun.

+4
0
Please wait...

Postitas:
sokisahtel

Millise?

Britt, ma pakun.

Ma ikka imestan selle otsuse üle, nii suurt vaeva nähti selle maja remondiga, sisustusega, laste kool  lähedal, mehe vanemad lähedal kes laste järele vaatavad, mehe töökoht, hiljutine uus parem töökoht linnavalitsuses. Ei tea muidugi kõiki tagamaid, tundub küll emotsioonide alusel tehtud otsus. Aga eks inimesed elavad oma elu.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
tartlane88

Kas keegi oskab öelda, mis seal Elu24 artiklis siis PP kohta öeldi, kuidas spordiklubidesse sisse saab?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
tereesaemil

Mitte mingit vastust sealt ei tule välja. Pikk ähmane jutt aga vastust lõpuks ikkagi pole.

+6
0
Please wait...

Postitas:
sadness

Mind üllatas see, et PP enda järgi seadmeid ei puhasta. See on nii elementaarne ka ilma covidita. Päris jälk.
Aga ma arvan, et ta põdes covidi läbi, sellepärast ilmselt saab käia trennis. Vaevalt ta vaktsineeritud on.

+25
-1
Please wait...

Postitas:
beebispinat

Mind üllatas see, et PP enda järgi seadmeid ei puhasta. See on nii elementaarne ka ilma covidita. Päris jälk.

Aga ma arvan, et ta põdes covidi läbi, sellepärast ilmselt saab käia trennis. Vaevalt ta vaktsineeritud on.

Ta on suur vaktsiinivastane. Reisil olles oli ta mingi aeg haige küll, aga sellest ta väga rääkida ei tahtnud. Mine tea, kas põdeski päriselt läbi, ostis omale passi või midagi kolmandat.

+17
-2
Please wait...

Postitas:
liisimari

Täpselt samamoodi on ka Maria Rannaväli päriselt feik ja isekas .Mudijad on feikpersoona loonud et nad meeldivamad oleksid kuid reaalselt on nad väga pettumust valmistavad

See kõik on tõsi Maria . Rannaväli hoolib ainult oma piinlikkust allakäinud sostiaalmeediast selle asemel et oma raskes seisus ema kes oli haiglas koomas ja suremas toeks olla . Samuti Laura vastu on Maria õel ja on talle kallale läinud Laural olid sinikad seljapeal me nägime võrkpalli trennis kui Laura veel käis ja Laura oli tunnistanud et Marial on kodused käitumisprobleemid

Sa pooletoobine ei saa vist aru, et siin foorumis on näha su kasutajanimi ja me kõik näeme, et sa vastad igas teemas endale ainult, nii et lõpeta oma “mul ka on nii” postitused.

Mõtled ka natukene, kellele sa kirjutad? Või ongi kombeks niimoodi lastega/noortega suhelda?

Selle postituse mõte on selles , et inimesed kes Mariat jälgivad ja ta yt vaatavad teaksid kes ta tegelikkuses on . Ta on kodus käitumisprobleemidega ja isekas noor naine kes hoolib ainult oma sotsiaalmeediast mis on allakäinud juba .

0
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
lehmalellepoeg

Selle postituse mõte on selles , et inimesed kes Mariat jälgivad ja ta yt vaatavad teaksid kes ta tegelikkuses on . Ta on kodus käitumisprobleemidega ja isekas noor naine kes hoolib ainult oma sotsiaalmeediast mis on allakäinud juba .

Lõpeta see spämmimine. Kedagi ei huvita.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu113

Kui midagi tead, siis kirjuta sellest pikemalt. Kui ei, siis pole vaja kogu aeg sama juttu korrutada.

+6
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1,261 kuni 1,290 (kokku 3,492 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)