Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 1,441 kuni 1,470 (kokku 2,172 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
CatyD

Vahet pole, Mallukas võiks paljudele meist eeskujuks olla karjääri osas (olla omas vallas nr 1) ja Kardo eeskujuks isaks olemises.

Kuigi kui nüüd 100% aus olla, siis ka Mallukalt võtan snitti, mida lastega teha.

Kokkuvõtteks, need 3 tüdrukut võiks väga õnnelikud olla, neil tunduvad mõelmad vanemad olema väga head! Kritiseerida – ausalt mina ei oskaks!

+24
-5
Please wait...

Postitas:
miilu201

Kas selline sõna nagu spontaalne on olemas? Nägin mitu korda järjest ühe suunamudija storyst.

+1
-8
Please wait...

Postitas:
zimzalabim

Mis Jane Almersi firma nimi on? See, mille ta sügisel tegi peale maksupettuse teemasid.

Google ei seosta tema nimega ühtegi firmat mul millegipärast.

https://www.teatmik.ee/et/personprivate/472358-Jane-Almers

Keegi siin mainis, et Janel on kohtutäitur peal ja kasutab oma vanema lapse kontot rahaliste tehingute tegemisel.
Kuidas see enda firma alt toimetamine siis välja peaks nägema? Kohtutäitur võaks ju kõik, mis ületab elatusmiinimumi, lihtsalt ära. Ei tundu küll, et see perekond miinimumiga majandaks. 4 last, maja, 2 autot.

Teab keegi täpsemalt?

+9
0
Please wait...

Postitas:
cygney

Käsi püsti, kes on nõus maksma 5,50 kuus, et kellegi elust lugeda? Kas selline kaardiandmete jagamine võhivõõrale on üldse ok?

+15
0
Please wait...

Postitas:
riideskurk

Käsi püsti, kes on nõus maksma 5,50 kuus, et kellegi elust lugeda? Kas selline kaardiandmete jagamine võhivõõrale on üldse ok?

No võibolla mõne rumala leiab. Oleks siis, mida lugeda selle raha eest … Veider viis tähelepanu saada.

+10
0
Please wait...

Postitas:
billa

Minu meelest ei ole tema blogi selline, mida inimesed raha eest tahaks lugeda. Varsti tekib see probleem, et edevus ei luba ainult kümnele maksvale lugejale kirjutada ja tehakse jälle kõigile lahti. Väheste lugejate korral ei saa blogisse reklaami ka müüa ja reklaami on tal üsna palju olnud siiani.

+15
0
Please wait...

Postitas:
MariLaas

Minu meelest ei ole tema blogi selline, mida inimesed raha eest tahaks lugeda. Varsti tekib see probleem, et edevus ei luba ainult kümnele maksvale lugejale kirjutada ja tehakse jälle kõigile lahti. Väheste lugejate korral ei saa blogisse reklaami ka müüa ja reklaami on tal üsna palju olnud siiani.

Palju reklaami pole küll täheldanud, pigem on siin varem räägitud ikka negatiivses valguses, et pole reklaami. Ilmselgelt sõltub sellest, mida hetkel vaja on öelda, et saaks viriseda.

Selle blogi lugemine pole inimõigus. Nii on ka blogipidaja kirjutanud, et ilmselt vihkajad maksma ei hakka ja saab rahuliku(ma)lt omi mõtteid jagada.

Teie ju ei kaota midagi kui niikuinii pole midagi lugeda, pole seega teema, millest rääkida?

+2
-8
Please wait...

Postitas:
sokisahtel

Kes see jälle raha küsib lugemise eest? Ise ei maksaks iialgi kellegi blogi lugemise eest.

+21
0
Please wait...

Postitas:
cygney

1. Palju reklaami pole küll täheldanud, pigem on siin varem räägitud ikka negatiivses valguses, et pole reklaami. Ilmselgelt sõltub sellest, mida hetkel vaja on öelda, et saaks viriseda.

Selle blogi lugemine pole inimõigus. Nii on ka blogipidaja kirjutanud, et ilmselt vihkajad maksma ei hakka ja saab rahuliku(ma)lt omi mõtteid jagada.

Teie ju ei kaota midagi kui niikuinii pole midagi lugeda, pole seega teema, millest rääkida?

Miks ainult “vihkajad” ei maksa ? Et kui ma muidu olen käinud lugemas ja kommenteerinudki, siis kui ma nüüd leian -stop!  maksma ma ei hakka! – olen kohe vihkaja? Huvitav arusaam

+16
0
Please wait...

Postitas:
MariLaas

1. Palju reklaami pole küll täheldanud, pigem on siin varem räägitud ikka negatiivses valguses, et pole reklaami. Ilmselgelt sõltub sellest, mida hetkel vaja on öelda, et saaks viriseda. Selle blogi lugemine pole inimõigus. Nii on ka blogipidaja kirjutanud, et ilmselt vihkajad maksma ei hakka ja saab rahuliku(ma)lt omi mõtteid jagada.

Miks ainult “vihkajad” ei maksa ? Et kui ma muidu olen käinud lugemas ja kommenteerinudki, siis kui ma nüüd leian -stop! maksma ma ei hakka! – olen kohe vihkaja? Huvitav arusaam

Tõin välja oma arvamuse ja tsiteerin Facebooki postitust: Hei! Eelmisel kuul mul polnud selline asi absoluutselt môttes, aga eile ohtul sähvatas, et voib olla saan nii natuke privaatsemalt kirjutada. Muidugi pole see ehk päris aus, kuid tundsin et minu enda suhtes hetkel koige parem lahendus:)

0
0
Please wait...

Postitas:
minakahsiin

Kellest jutt?

+1
0
Please wait...

Postitas:
kassike123

Kellest jutt?

Eveliis

0
0
Please wait...

Postitas:
BellaBee

Mis Jane Almersi firma nimi on? See, mille ta sügisel tegi peale maksupettuse teemasid.

Keegi siin mainis, et Janel on kohtutäitur peal ja kasutab oma vanema lapse kontot rahaliste tehingute tegemisel.

Kuidas see enda firma alt toimetamine siis välja peaks nägema? Kohtutäitur võaks ju kõik, mis ületab elatusmiinimumi, lihtsalt ära. Ei tundu küll, et see perekond miinimumiga majandaks. 4 last, maja, 2 autot.

Teab keegi täpsemalt?

J tegi juba load ära, et teine auto osteti juurde?

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kaegu417

Teab keegi täpsemalt?

J tegi juba load ära, et teine auto osteti juurde?

Tegi ta jee😀 ta vaktsineerimata ju, see raskendab ka autokoolis käimist ja õppesõitude tegemist.

+15
-2
Please wait...

Postitas:
KuuS

Ma ei hakka ka maksma mitte ühegi blogi lugemise eest. Ka mitte siis, kui Mallukas (kui üks mu külastatumaid blogisid) otsustaks oma postitused tasuliseks teha. Niisama võib jälgida kedaiganes, blogiga teenival autoril juba sellestki kasud sees (klikid, külastatavus jms). Tasulisena kaob mõte üldse jälgida. Nii oluline see konkreetne ajaviiteline meelelahutus ka pole, et raha välja käiks. Samas kahju on ikka. Eveliis kirjutab mu meelest hästi, olgugi, et suhtumine, arvamus ja nägemus asjadest mul temaga vahel ei ühti. Samas välimuse jms üle ilkujaid on ka alati (keda ma absoluutselt ei mõista). Viiks endalgi tuju alla ja motti maha. Igatahes edu talle selle uue blogisuunaga! Vahest on see samm õigustatud ja tasub ära.. Kui ei proovi, ei saagi teada.

+19
0
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Eveliisil ei ole mingi nišiblogi ega hobiblogi vms. seega ma ei kujuta ette tõesti, kes maksaks raha, et lihtsalt lugeda võõra inimese argipäevast. Vaadates kommentaare uudistegi all, tundub, et enamik inimesi ei raatsi endale isegi Delfi, Postimehe jne. ligipääsu osta, niiet väga kahtlane, et Eveliisi blogi kaubaks läheb. Samas ega tal tükki küljest võta kui proovib. Kui asi tööle ei lähe, eks siis peab asjad ümber mõtlema ja korrektiive tegema.

+20
0
Please wait...

Postitas:
MariLaas

Ma sain aru, et see polegi selleks, et oleks palju lugejaid või tellimusi, vaid tahtis kirjutada edasi, aga mitte kõikidele avalikult. Facebooki postitus jättis mõistliku ja arusaadava selgituse.
Usun, et ei kaota selle sammuga midagi kui teine variant oli mitte kirjutada. Reklaamidest ta ei sõltu, seega kes tahab teada, mida kirjutab, see maksab, kes ei taha, ei jää ka millestki ilma.

Nali oleks hoopis kui mõni teine geenius arvaks, et geniaalne teenimiseviis;)

+5
-5
Please wait...

Postitas:
p2rta

Marimell ju ka tasuliseks 😀 Kujutan juba ette, millised vürtsikad pealkirjad nende tasulistel kirjutistel olema hakkavad.

+14
0
Please wait...

Postitas:
KuuS

Marimell ju ka tasuliseks 😀 Kujutan juba ette, millised vürtsikad pealkirjad nende tasulistel kirjutistel olema hakkavad.

Kui ma õigesti mäletan, siis nad kunagi väga lühikeseks ajaks isegi tegid tasuliseks lugemise.. 2021. aasta alguses vms.

0
0
Please wait...

Postitas:
perek123

Kui ma õigesti mäletan, siis nad kunagi väga lühikeseks ajaks isegi tegid tasuliseks lugemise..

Ju siis ei tasunud ära

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu113

Kõva loogika mõnel, et see 5-6 eurot hoiab eemal kuulujutud, ajakirjanikud ja maksuametile vihjamised. Kui keegi tahab käru keerata, siis ta maksab need paar eurot ja levitab veel rohkem klatši.
Bloogerid arvavad, et panevad oma lookestele hinna ja siis jäävad lugema ja maksma vaid andunud ja kiidulaulu laulvad fännid. Tegelikult kaob suurem osa austajaid ja tasuta reklaamposte ei varvu nagunii keegi lugema.
Ajakirjanike kartmine on omaette nali. Viimasel aastal on vaid suur m ja teelusikas oma skandaalidega ajakirjandusse sattunud. Ülejäänud ponnistavad naba paigast ja annavad ise igal võimalusel kommentaare või ronivad telekasse, et pildil püsida. Ja siis jagavad stoorides linke- vaadake seitsmeseid, lugege tabloide, meie oleme seal! Oh see paha ajakirjandus, mis luurab ja valesid levitab.

+24
0
Please wait...

Postitas:
Ingunn

Kõva loogika mõnel, et see 5-6 eurot hoiab eemal kuulujutud, ajakirjanikud ja maksuametile vihjamised. Kui keegi tahab käru keerata, siis ta maksab need paar eurot ja levitab veel rohkem klatši.

Bloogerid arvavad, et panevad oma lookestele hinna ja siis jäävad lugema ja maksma vaid andunud ja kiidulaulu laulvad fännid. Tegelikult kaob suurem osa austajaid ja tasuta reklaamposte ei varvu nagunii keegi lugema.

Ajakirjanike kartmine on omaette nali. Viimasel aastal on vaid suur m ja teelusikas oma skandaalidega ajakirjandusse sattunud. Ülejäänud ponnistavad naba paigast ja annavad ise igal võimalusel kommentaare või ronivad telekasse, et pildil püsida. Ja siis jagavad stoorides linke- vaadake seitsmeseid, lugege tabloide, meie oleme seal! Oh see paha ajakirjandus, mis luurab ja valesid levitab.

Ma jälgin mitmeid blogijaid, ei ole silma jäänud, et keegi neist jagaks linke oma tabloidilugudest. Peale TL ja MM

+8
0
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Teha niigi oma väljasuremisohus blogi tasuliseks…milline geniaalne mõte 😀

Eks loodavad oma pealkirjadega hakata lugejaid püüdma jah… Kuigi mind isiklikult küll nende pere rahanumbrid nii väga ei huvita, et peaksin selle teadmise eest veel hakkama maksma 😀 täiesti ükskõik mis sousti kokku klopsivad.

Nende tegemised vist tõesti enam suurt kedagi ei huvita. Siingi näha. Nad jälle kolivad, nagu instas mõnda aega näha, aga siin pole keegi isegi poolt sõna vist selle kohta küsinud ega arutlenud. Aga huvitav jälgida muidugi, kuidas kellegi selle tasulise blogiga läheb.

+22
0
Please wait...

Postitas:
KuuS

Ma sain aru, et see polegi selleks, et oleks palju lugejaid või tellimusi, vaid tahtis kirjutada edasi, aga mitte kõikidele avalikult.
Nali oleks hoopis kui mõni teine geenius arvaks, et geniaalne teenimiseviis;)

Rohkem tundub küll, et eesmärk on just panna oma blogi mingitki tasu teenima, kuna muudmoodi see tal väga vist ei teeni?  Kes tahab lihtsalt privaatset blogi, võib seda ju vabalt teha privaatseks, kirjutada parooliga postitusi või nähtavaks teha ainult teatud seltskonnale. Samas mida ma ka tean. Lihtsalt ebaloogiline mu jaoks. Kui ma ei taha lugejaskonnale kirjutada, ei ole selle tasuliseks panek nt isiklikult minu jaoks küll esimene ega teine ega ka kolmas mõte…

+18
0
Please wait...

Postitas:
MariLaas

Vist Facebookis vastas väga ausalt, et stressi leevendamiseks tundis soovi kirjutada, sahtlisse kirjutamine oli valikus, kuid tundis, et nii jääb puudu dialoogist ja leidis sellise lahenduse. Mulle tundub, et tööl käiva inimesena blogist ei sõltu ja teenimine pole primaarne. Pead anda ei saa muidugi, kuid milleks sellist sammu halvustada. Mina pigem mõistan. Kui poleks fix tasu, siis mõne loo ilmselt ka ostaks. Kuutasu ei taha magama panna, euro siia-sinna aegajalt mind ei tapaks ning teda ei tee ilmselt ka rikkaks kui seda karta:)

+4
-11
Please wait...

Postitas:
sokisahtel

Mina ei saa aru mis stress ja jamad tal on kogu aeg. Viimati kirjutas ka et sattus jälle mingisse skandaali? Töökohtades olevat ju ka kogu aeg mingid jamad, väga tihti vahetab küll töökohti. Mina lugesin teda päris tihti aga mingeid õudseid hatereid küll kommentaarides ei näinud, kui muidugi need näha polnud.Samuti ei näinud nüüd ka mingeid teemasid mis erilist diskussiooni oleks tekitanud? Lihtsalt minu mõtted. Aga maksma küll ei hakka.

+24
-1
Please wait...

Postitas:
sizzler

Pange tähele, et MM tulistab endale praegu jalga. Ainus põhjus, miks seal mingi kontingent veel harjumusest vaatamas käib, on see, et vahepeal on mõni isiklikum ja sisevaatuslikum postitus ja veelgi enam – kommentaaride pärast. Ma enam jaolt ei loegi kusjuures postitusi, sest ma tean juba enne avamist, mis selle sisu on ja suundun otse kommentaare vaatama. Pannes nüüd isiklikud postitused ka luku taha ja jätta ainult üldine mula ja reklaam, kaotab see ka nende huvi. Seega väheneb ka see kontingent ning selle tagajärjel kuivab aina enam kokku neid, kes ka nende reklaampostitusi loevad. Kuigi ka reklaame on vähemaks jäänud, sest ma tean, et mitmed suunamudijad on endale tingimuseks seadnud, et nad ei soovi M&M’s-iga samas kampaanias esindatud olla, siis nii mõnedki agentuurid enam lihtsalt ei arvesta nendega.

Eveliisi puhul usun, et õige samm. Tema lehel nagunii reklaami eriti polnud ja see, mis oli.. ütleme nii, et reklaamikirjutaja ta ei ole. Parem kui MM staatilised reklaamtekstid, kuid siiski… Tal on välja kujunenud kindel jälgijaskond ning kui paar inimest hakkabki raha eest ta postitusi ostma, siis see on rohkem kui niisama sahtlisse kirjutades.

+17
0
Please wait...

Postitas:
Katrinmets

Turundajatel (chattides) on ka oma mustad nimekirjad, kus on selgelt ära toodud, keda eelistada ja keda mitte.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
BellaBee

Teab keegi täpsemalt?

Kohtutäitur ei saa firma kallale minna, OÜ-l on oma vara. Ega nad ei elagi miinimumist,kõik käis ennem mustalt mida kohtutäitur ei näinud. Vb nüüd saanud lahti võlgadest aga suvel veel oli tal kohtutäitur peal .

Endale palka ta ilmselt oma firma alt ju maksab, vähemalt teised blogijad seda teevad, kuna elada on ju vaja.

Huvitav, kas palk ka lapse kontole siis, et kohtutäitur küüsi taha ei saaks ajada?

0
0
Please wait...

Postitas:
beebispinat

Püha taevas. Isegi minul kui kõrvalisel isikul on seda rahakotis sobramist ebamugav lugeda. Veel kentsakam, et seda mingi endine sõbranna siin lahkab.

+1
-21
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1,441 kuni 1,470 (kokku 2,172 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)