Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 1,471 kuni 1,500 (kokku 2,650 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
JoshuaTree

Mis Jane Almersi firma nimi on? See, mille ta sügisel tegi peale maksupettuse teemasid.

Google ei seosta tema nimega ühtegi firmat mul millegipärast.

https://www.teatmik.ee/et/personprivate/472358-Jane-Almers

Keegi siin mainis, et Janel on kohtutäitur peal ja kasutab oma vanema lapse kontot rahaliste tehingute tegemisel.

Kuidas see enda firma alt toimetamine siis välja peaks nägema? Kohtutäitur võaks ju kõik, mis ületab elatusmiinimumi, lihtsalt ära. Ei tundu küll, et see perekond miinimumiga majandaks. 4 last, maja, 2 autot.

Teab keegi täpsemalt?

Kohtutäitur ei saa firma kallale minna, OÜ-l on oma vara. Ega nad ei elagi miinimumist,kõik käis ennem mustalt mida kohtutäitur ei näinud. Vb nüüd saanud lahti võlgadest aga suvel veel oli tal kohtutäitur peal .

Kui see firma kuulub võlgnikule (võlgnikele), siis saab kohtutäitur väga lihtsalt selle kallale minna. Tegemist on ju võlglase varaga. Ja kui võlglane (eraisik) oma kohustusi ei täida, siis laseb kohtutäitur ka talle kuuluva firma arved arestida. Ongi kõik.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu113

Püha taevas. Isegi minul kui kõrvalisel isikul on seda rahakotis sobramist ebamugav lugeda. Veel kentsakam, et seda mingi endine sõbranna siin lahkab.

Sellistele “ärge sorige rahakotis” ohkijatele on siin ennegi vastatud- kui paljulapseline pere kasutab kõiki riigi (st. maksumaksjate) poolt pakutavaid hüvesid, siis oleks kena ka enda poolt midagi panustada. Oleks siis raskustes pere, aga kui on võimalik pidada kahte kinnisvara, kahte autot, nelja last, koduloomi ja vanemad on seejuures kodused, siis ilmselgelt liiguvad kusagil kenad summad, millelt tuleks ka makse maksta.

+36
-1
Please wait...

Postitas:
alexxx

Endale palka ta ilmselt oma firma alt ju maksab, vähemalt teised blogijad seda teevad, kuna elada on ju vaja.

Eelmisel aastal ta tööjõumakse deklareerinud ei ole.

+13
-2
Please wait...

Postitas:
lillernes

Kas poepidajanna laste isal on uus pruut? Instas pildid Pariisist ja laud kaetud kahele, naise käega klaaside kokkulöömise pildid jne.

+18
-4
Please wait...

Postitas:
Kaegu417

10€/kuu MM blogi tasulised postitused 😂 Kallim isegi kui Eesti populaarseimate meediaväljaannete digi-sisu 😂 a noh, Eesti loetuim pereblogi ka ikkagi…

+44
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
rahhhe

MM mustvalgelt sõnastatud tingimusi rahalise sisu tarbimiseks on ikka natukene valus lugeda, sest esiteks on seal reklaam reklaami otsa ja teiseks – vormistus polegi oluline? Mulle tundub elementaarne, et üldtingimusi saab lugeda nii, et seal ei ole segavaid faktoreid.. ju sel lugejate kukrute kergitamise soovil on ikka hea põhjus kah.

Aga tuleb tunnistada, et selle nalja pärast sattusin ma nende blogilehele tõesti üle mitmete kuude.. plusspunktid selle eest. 😀

+19
0
Please wait...

Postitas:
Meggle

Ma maksan Delfi (saan lugeda 11 erinevat väljaannet) 5€ kuus. Kellegi blogi lugemise eest ma küll maksma ei hakka. Jääb lugemata.

+39
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
CatyD

Mina läksin ka lugema, lugesin alguse, sain aru, et tasuline – vaatasin kommentaari – et tegelt ka küsite raha selle eest ja tulin perekooli selle kohta lugema 😀

Aga ausalt, edu neile selle eest. Eks näha, kas see toimib! Uue kodu areng huvitaks, aga kui see on sarnane, kui eelmise lugu, siis nagunii pointless.

Samas malluka tänane blogipostitus – ausalt, see toidutalumatuse teema huvitav ja olen hetkel 3 postitust järjest lugenud (no tasuta ka ikkagi). Jagab ka oma elu ja on huvitav!

Usu või mitte, aga hetkel tuleb mallukale jälle follow peale panna,

+25
0
Please wait...

Postitas:
lynn

Pange tähele, et MM tulistab endale praegu jalga. Ainus põhjus, miks seal mingi kontingent veel harjumusest vaatamas käib, on see, et vahepeal on mõni isiklikum ja sisevaatuslikum postitus ja veelgi enam – kommentaaride pärast. Ma enam jaolt ei loegi kusjuures postitusi, sest ma tean juba enne avamist, mis selle sisu on ja suundun otse kommentaare vaatama.

Sama siin 😂

Kommentaarid on kõige huvitavam osa nende blogist. Aga neid on nii vähe!

Eelmise kodu sisustamine ja remont oli ülimalt igavalt kajastatud, siis ega see praegune eriti huvi ei pakugi. Edu neile!

+17
0
Please wait...

Postitas:
Pax Tibi

MM mustvalgelt sõnastatud tingimusi rahalise sisu tarbimiseks on ikka natukene valus lugeda, sest esiteks on seal reklaam reklaami otsa ja teiseks – vormistus polegi oluline? Mulle tundub elementaarne, et üldtingimusi saab lugeda nii, et seal ei ole segavaid faktoreid.. ju sel lugejate kukrute kergitamise soovil on ikka hea põhjus kah.

Aga tuleb tunnistada, et selle nalja pärast sattusin ma nende blogilehele tõesti üle mitmete kuude.. plusspunktid selle eest. 😀

Need nende tasulise sisu tingimused on väga sarnased – suuremalt jaolt lausa sõna-sõnalt sarnased – Ekspress Meedia üldtingimustega. Huvitav, kas kuskil on mingid avalikuks kasutamiseks mõeldud n-ö mallid või on MM-il olemas Ekspress Grupi kirjalik nõusolek nende tingimuste kopeerimiseks või on tegemist mingi kolmanda variandiga?

+19
0
Please wait...

Postitas:
perek123

Need nende tasulise sisu tingimused on väga sarnased – suuremalt jaolt lausa sõna-sõnalt sarnased – Ekspress Meedia üldtingimustega. Huvitav, kas kuskil on mingid avalikuks kasutamiseks mõeldud n-ö mallid või on MM-il olemas Ekspress Grupi kirjalik nõusolek nende tingimuste kopeerimiseks või on tegemist mingi kolmanda variandiga?

Postimehel ka sama

+6
0
Please wait...

Postitas:
okei

Tissid võttis välja?

Ei 🙂

Ninaopil käimine on ka mulle uudis..

Ta mingi hetk rääkis küll minu meelest, et tahaks välja võtta. Aga no eks ta saab ise ka aru, et kui välja võtab, siis on vaatepilt päris kole.

Ja veel koledam on kellegi välimuse kohta sedasi öelda. Saab ka palju paremini.

+1
-10
Please wait...

Postitas:
perek123

Tissid võttis välja?

Ei 🙂

Ninaopil käimine on ka mulle uudis..

Ta mingi hetk rääkis küll minu meelest, et tahaks välja võtta. Aga no eks ta saab ise ka aru, et kui välja võtab, siis on vaatepilt päris kole.

Ja veel koledam on kellegi välimuse kohta sedasi öelda. Saab ka palju paremini.

Ma ei öelnud ta välimuse kohta midagi halba. Ütlesin, et minu meelest rääkis välja võtmisest, aga eks saab aru, kui halvasti see välimust võib mõjutada. Pole sõnagi sellest, et ta on välimuselt kole.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
sharon

Autoriõigus ei kohaldu lepingutekstidele. Küll aga on võrdlus Ekspress Meedia ja Postimehega kohane, sest illustreerib hästi seda, et intellektuaalomandiõigus kaitseb vormi, mitte sisu. Ekslik on arvata, et maksumüüri taga olev sisu ei kuulu arutlemisele. Tegelikult täpselt nii, nagu võib oma sõbraga arutleda päevauudiste üle, võib seda teha ka blogipostituste kohta. Mis on aga keelatud, on teksti kopeerimine või selle vahendamine (sh näiteks taasesitamine) ilma loata. Hea ja lihtsa ülevaate autoriõigustega seonduvast annab (muidugi lisaks seadusele) näiteks autor.ee veeb.

+14
0
Please wait...

Postitas:
beebispinat

Püha taevas. Isegi minul kui kõrvalisel isikul on seda rahakotis sobramist ebamugav lugeda. Veel kentsakam, et seda mingi endine sõbranna siin lahkab.

Sellistele “ärge sorige rahakotis” ohkijatele on siin ennegi vastatud- kui paljulapseline pere kasutab kõiki riigi (st. maksumaksjate) poolt pakutavaid hüvesid, siis oleks kena ka enda poolt midagi panustada. Oleks siis raskustes pere, aga kui on võimalik pidada kahte kinnisvara, kahte autot, nelja last, koduloomi ja vanemad on seejuures kodused, siis ilmselgelt liiguvad kusagil kenad summad, millelt tuleks ka makse maksta.

Kui tahate garanteerida, et ausalt makse makstaks, siis selleks on maksu- ja tolliamet, mitte Perekool. Siin sobratakse praegu lihtsalt rahakotis, ei muud. Pole kellelgi asi, mis konto kaudu nemad ülekandeid teevad ning kas ja kui palju on kohtutäituri nõudeid.

+1
-26
Please wait...

Postitas:
Pax Tibi

Autoriõigus ei kohaldu lepingutekstidele.

Kas see tähendab seda, et tohibki võtta suvalise ettevõtte lehelt kasutustingimused, asendada andmed enda omadega ja riputada need tingimused siis enda lehele? Üks ettevõte maksab juristile ja keeletoimetajale, et saada korralik tekst, ja kõigil teistel on õigus see tekst lihtsalt endale kopeerida ja enda ettevõttes kasutada? Kui jah, siis on seadus selle koha pealt küll pisut kummaline. Vähemalt minu meelest.

+17
0
Please wait...

Postitas:
sharon

Loodan, et nüüd väga teemat ei risusta, aga viimasele vastuseks, et autoriõiguse seadus reguleerib, millistele teostele tekib autoriõigus. Samuti toob seadus ära, millistele see ei kohaldu. Oleks ju mõeldamatu, et näiteks kõik töölepingud oleksid erinevate sõnastustega? See aga ei tähenda automaatselt, et kõik lepingud automaatselt sellised oleksid, põhimõtteliselt võib jah olla situatsioon kus leping on autori originaallooming, mistõttu siis põhimõtteliselt tekiks ka autoriõigus. Seda peaks siis juba eraldi hindama.

Igaks juhuks veel üks oluline tõik, mis sageli tähelepanuta jääb — tööülesannete täitmise käigus loodud teoste varalised õigused kuuluvad alati tööandjale (mitte küll isiklikud õigused).

+9
0
Please wait...

Postitas:
kellukas

Kas meesiludus läks lōpuks tööle?

0
0
Please wait...

Postitas:
CatyD

Minu meelest läks naispool tööle. Mees tegeleb pigem lastega.

+2
0
Please wait...

Postitas:
atsetoon

Tundub, et Pärnu möllumutil ikka mees pildilt kadunud,ühised pildid kadunud,  mehe auto aasta algusest kadunud 😄

+6
0
Please wait...

Postitas:
billa

Toodab tiktokis hundikostüümis sisu.

+19
0
Please wait...

Postitas:
kaisa111

Tundub, et Pärnu möllumutil ikka mees pildilt kadunud,ühised pildid kadunud, mehe auto aasta algusest kadunud 😄

kellest jutt?

0
-3
Please wait...

Postitas:
kaisa111

Kas poepidajanna laste isal on uus pruut? Instas pildid Pariisist ja laud kaetud kahele, naise käega klaaside kokkulöömise pildid jne.

ja kellest see jutt? 😁

+1
-3
Please wait...

Postitas:
sadness

Ma arvan, et MM võib rahulikult oma putka kinni panna. Nad on niigi küllaltki igavad bogijad ja ma kahtlen, et neid inimesi on palju, kes on nõus selle eest maksma.

+19
-1
Please wait...

Postitas:
kat78

Ma arvan, et MM võib rahulikult oma putka kinni panna. Nad on niigi küllaltki igavad bogijad ja ma kahtlen, et neid inimesi on palju, kes on nõus selle eest maksma.

eks seal lootus on et inimesed tahavad teada, missuguse korteri õigemini ridaelamu nad ostsid ja miks ja kuidas. Aga ei usu et seal suurt saladust koorub, arvan et leiti soodne pakkumine, üks tuba juures ja kommunaalkulud uues odavamad, pealegi ridaelamu omanik on uhkem olla kui korteriomanik. Praguse korteri üürivad tõenäoliselt välja ja sealt tekib sissetulek. et mees kodune, siis saab tulumaksuvabastuse ära kasutada ja uus kodu ostetakse ehk hoopis nende ettevõtte nimele. Eraisikuna oleks neil vist keeruline teist laenu kõrvale saada, sest sissetulekud ei ole nii suured samas võib mõni coop panga taoline neile ka reklaam mõttes ja häid pangandustavasid eirates ka teise eluasemelaenu anda.

Jama kui mul õigus on 🙂  Siis arvavad et jagasin nende kogulehe teksti, seda esimest tasuta postitust olen lugenud ja seal oli kirjas et info jagamine käib trahvi alla 🙂

+13
-2
Please wait...

Postitas:
sokisahtel

Huvi pärast, kuidas nad seda trahvimist ettekujutavad. Viimati lugesin siit et uurivad ip järgi inimese elukoha/töökoha järgi, siis jälitavad/ stalkivad ja ilmuvad ukse taha et maksa raha nüüd ära.

+19
0
Please wait...

Postitas:
perek123

Huvi pärast kuidas nad seda trahvimist ettekujutavad. Viimati lugesin siit et uurivad ip järgi inimese elukoha/töökoha järgi, siis jälitavad/ stalkivad ja ilmuvad ukse taha et maksa raha nüüd ära.

ja pildistavad end teiste maja taustal

+14
0
Please wait...

Postitas:
Katrinmets

Kuidas on seotud tulumaksuvabastus ja töötu olemine?

0
-1
Please wait...

Postitas:
JoshuaTree

uus kodu ostetakse ehk hoopis nende ettevõtte nimele

Sellisel ühe-(või kahe-)mehefirmal on pangast võimatu laenu saada. Eraisik saab iga kell lihtsamalt.

Või mõtlesid seda, et nende ettevõttel on piisavalt vaba raha, et ridaelamu täies ulatuses välja osta? Siis küll.

+1
0
Please wait...

Postitas:
JoshuaTree

häid pangandustavasid eirates ka teise eluasemelaenu anda

Pangal ei ole mingit võimalust “häid pangandustavasid eirata”. Isegi selline mõte on absurdne. Laenamisele kehtivad väga karmid reeglid; samuti on pank kohustatud kontrollima klientide raha päritolu.

+10
-3
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1,471 kuni 1,500 (kokku 2,650 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)