Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 1,501 kuni 1,530 (kokku 2,375 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
Kaegu513

Suht riskantne blogijatele oma andmeid anda. Pärast lekitab ikka mõni töökaaslane või pereliige mingit infot, aga peale (või ukse taha) lennatakse neile paarile õnnetule, kes ausalt maksid ja lugesid.

+21
0
Please wait...

Postitas:
MioMio

Väga halb mulje jääb, kui eos juba kahtlustatakse ja ähvardatakse potentsiaalseid lugejaid ja maksjaid.

+26
-1
Please wait...

Postitas:
natakas

Ausalt öelda kallis on. Võrdluseks Elisa raamat – umbes 9 eurot kuus. Ikka hulga asjalikumat lugemist kui üks või teine blogi. Ajalehtede lugemise pakettide hindu ei tea, aga vist saab nendegi puhul 5 euro eest mitut ajalehte lugeda. Oleks euro või 2 kuu, ma isegi kaaluks. Umbes nii palju on minu jaoks need tasuliseks läinud blogid väärt, rohkem küll mitte. Mallukas oleks vast ainus, kelle blogi eest tiba rohkem maksaks.

+20
0
Please wait...

Postitas:
KuuS

Ma arvan, et MM võib rahulikult oma putka kinni panna. Nad on niigi küllaltki igavad bogijad ja ma kahtlen, et neid inimesi on palju, kes on nõus selle eest maksma.

eks seal lootus on et inimesed tahavad teada, missuguse korteri õigemini ridaelamu nad ostsid ja miks ja kuidas. Aga ei usu et seal suurt saladust koorub, arvan et leiti soodne pakkumine, üks tuba juures ja kommunaalkulud uues odavamad, pealegi ridaelamu omanik on uhkem olla kui korteriomanik. Praguse korteri üürivad tõenäoliselt välja ja sealt tekib sissetulek. et mees kodune, siis saab tulumaksuvabastuse ära kasutada ja uus kodu ostetakse ehk hoopis nende ettevõtte nimele. Eraisikuna oleks neil vist keeruline teist laenu kõrvale saada, sest sissetulekud ei ole nii suured samas võib mõni coop panga taoline neile ka reklaam mõttes ja häid pangandustavasid eirates ka teise eluasemelaenu anda.

Jama kui mul õigus on 🙂 Siis arvavad et jagasin nende kogulehe teksti, seda esimest tasuta postitust olen lugenud ja seal oli kirjas et info jagamine käib trahvi alla 🙂

Saan aru, et copy-paste on nagu jagamine. Aga asja ümber jutustamist ei saa ju keelata. Iga päev kuuleb raadiost, tuttavatelt jne uudiseid, mida muidu veebist ainult tasulisena lugeda saab…..

+24
0
Please wait...

Postitas:
beebispinat

Uudishimu ei tasu vast Elisa raamatuga võrrelda. Kui ma õigesti aru sain, siis pidid MM-del tasuliseks minema privaatsemad postitused (nende enda sõnad blogis). No Mallukas nt paneb sellised parooli alla, igaühel ikka ligipääsu pole. Las teine siis maksustab rahaga, vähemalt uudishimulikel on võimalus lugeda.

0
-9
Please wait...

Postitas:
perek123

Kes nüüd MM tellib? On seal tõesti “pommuudis”?

0
-4
Please wait...

Postitas:
uuskasutaja123

kellelgi Malluka parooli?

0
-4
Please wait...

Postitas:
billa

Haaravad pealkirjad on nende kaubamärk, aga sisu pole seal taga kunagi olnud.

+18
0
Please wait...

Postitas:
perek123

Ma sellepärast küsingi, et kas on mõtet maksta või see clickbait ja postituses ei ole ühtegi “pommuudist”

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Mauno

Ma sellepärast küsingi, et kas on mõtet maksta või see clickbait ja postituses ei ole ühtegi “pommuudist”

Ma maksin neile selle 2€ ja mingit pommi seal pole ning postituse pilt vihjab päris hästi sisule… aga postitus oli nii lühike ja mõttetu ja pommi ka polnud😆

+22
0
Please wait...

Postitas:
tammepold1

Kas sind tõesti huvitab kellegi elu niivõrd, et oled nõus isegi maksma selle eest? Nagu päriselt? 🤔

+17
0
Please wait...

Postitas:
Mauno

Kas sind tõesti huvitab kellegi elu niivõrd, et oled nõus isegi maksma selle eest? Nagu päriselt? 🤔

[/quote

See 2€ ei tee mind vaesemaks ja rohkem ei plaani neid ka oma ostuga toetada, tahtsin lihtsalt kinnitust, et maksumüüri taga pole mitte midagi põnevat ja nii ilmselt ka edaspidi😆

+12
-5
Please wait...

Postitas:
kall

Kallutatud pealkirjad on nende parim oskus, Minu jaoks mitmekordselt tõestatud, nende käekiri ongi selline, kogemus eelnevate lugemiste näol. Minus ei ole piisavalt uudishimu, et hakata minu jaoks mõtetut blogijat toetama rahaliselt. Minu enda elu on minu jaoks kordades nüansirikkam. Üldse ei mõista, et mõnele on nii oluline näida suure tegijana. Sattusin nägema facebookis ja instas nende uue elamise pilte, kus jagasid eelmiste elanike mahajäetud nodi, sel hetkel meenus mulle, et näiteks Tiskres Välja teel on samasuguse planeeringuga, läbi kahe korruse, ametlikult on korterelamud, 4-toaline, 79 m2, ehitusaasta 2018 jne, see selleks. Ma ei väida et nad just sinna kolivad, aga samasuguse lahendusega korterid on seal olemas ja nende poolt mainitud parketi, jms, vanus ja vahemaa ka klapib. Mis mind aga postituse juures turritama ajas, oli nende esialgne kirjatoon, inimesed peavad asjadele järgi tulema kes ees see mees ja siis kohale tulles saavad teada, kas mingi neile huvipakkuv nodi on veel alles või siis mitte. Hiljem seda esialgset teksti osa küll muudeti, pakun et esimese, minu jaoks küllaltki tõusiku ja üleoleva tooniga mulje jätnud teavitusega inimesed ehk ehmusid. Pakun, et mingeid pommuudiseid ei tule, sest neid pole. Mingil varasemal ajal Meelis mokaotsast on maininud pärandust. Üldse ei imesta, kui nii ongi. Küll aga mingil põhjusel on neil väga kiire vanast välja kolimisega. 

+20
-3
Please wait...

Postitas:
Katrinmets

https://www.city24.ee/real-estate/house-shares-for-sale/harku-vald-tiskre-kula-valja-tee/5284504

kuulutus veel üleval

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kaidi31

https://www.city24.ee/real-estate/house-shares-for-sale/harku-vald-tiskre-kula-valja-tee/5284504

kuulutus veel üleval

Ka 10 aasta taguseid müügkuulutusid leiab kui googeldada.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
cygney

ikka sinna talude vahele koperdasid, kus enne elasid

varsti saab teada täis aadressi 😛

+3
-1
Please wait...

Postitas:
cygney

teatmik.ee nimi sisse ja ikka sinna talude vahele koperdasid, kus enne elasid

Ettevõtte juriidiline aadress ei pea ju olema elukoha aadress. See on nende korteri aadress.

kas ma tohiks oma firma sinu juurde munsterdada? tänud ette!

0
-5
Please wait...

Postitas:
Egerta

kuulutus veel üleval

Et see nende soodne diil oli, et senise korteri üürivad välja ja ise kolisid üüritavasse ridakasse, sest see pole ju müügikuulutus?

+9
-1
Please wait...

Postitas:
kellukas

https://ari.geenius.ee/rubriik/uudis/komuline-eesti-pereblogi-vehkis-autorioiguste-tingimused-ekspress-meedialt-maha/

+15
0
Please wait...

Postitas:
perek123

https://ari.geenius.ee/rubriik/uudis/komuline-eesti-pereblogi-vehkis-autorioiguste-tingimused-ekspress-meedialt-maha/

Ma ei näe tasulist artiklit, aga kas seal on kirjas see, et MM ei võtnud enda tekstist maha mingisuguse asja paberväljaandest? 😀

+13
0
Please wait...

Postitas:
Lady S

Kas nad siis üürivad seda uut kodu? Mulje jäi küll nagu ostsid uue kodu. Või sain mina millestki valesti aru. 😀

+1
-1
Please wait...

Postitas:
lymic

Kas teie arust ei ole natuke veider ja ebaviisakas avalikult kirjutada, et uus kodu on “peldik”?

Saan aru, et see ilmselgelt clickbait pealkiri nende poolt aga minu arust ikka jube mölakas asi, mida kellegi teise üles ehitatud kodu kohta öelda. Kui see ikka nii peldik koht on, siis miks osta 😀

Ma muidugi ainult FB postitusi ja storysid näinud, ei kavatse elu sees blogi eest maksta.

+21
-1
Please wait...

Postitas:
Metsik Meeta

Mul ei tuleks iial pähe mingi suvablogi eest raha hakata maksma. Aeg on ju näidanud, et kui vähegi huvi (aga seda mul enamasti pole, sest suvaliste eraelu mind ei huvita), siis mingil hetkel tuleb tasuta info niikuinii.

Oleks siis mingi kvaliteetne sisu. Niipalju, kui mina nende lehel olen käinud, siis midagi tõeliselt kaasahaaravat seal pole.

+20
0
Please wait...

Postitas:
MariLaas

Mulle tundub, et tellijaid ikkagi on ning ütlen, et mul on hea meel, et see toimib neil. Loodan, et toimib ka teistel tasulistel blogidel.

0
-23
Please wait...

Postitas:
CatyD

Eveliisi blogi teemad tunduvad huivtavad. Ma küll tellinud veel ei ole, aga just see kulmude postitus + kapede teema ausalt loeks, kui oleks tasuta. Maksta veel ei raatsi aga seal jäin kohe mõtlema.

+4
-13
Please wait...

Postitas:
sharon

Paar aastat tagasi oli meil hobiringkonnas ka plaan tasulist blogi pidama hakata (väga spetsiifiline ala ja erialane sisu), põhimõtteliselt oleks olnud nagu eriaalaajakiri, kus mina ja veel kaks liiget kirjutaksid tehnilisi artikleid vähemalt korra nädalas. Kuna Soomes ka kena kogukond, kaalusime ka inglise keeles kirjutamist. Lugemistasu eest oli plaanis ülal hoida domeeni ja katta jooksvaid kulusid (nt materjalikulud õppevideote jaoks vms). Meil jäi see plaan üsna kiirelt katki — esiteks üks liige arvas, et tal ikkagi rutiinseks kirjutamiseks jaksu ei jätku ning teise liikmega vaatasime, et asjaajamine läheb liiga keeruliseks. See oli ikka üsna ulme — me oleks kasutanud küll mingit kõige labasemat WordPressi liidest, aga küsisime teadjamatelt üle ning selgus, et me peame lisaks raamatupidamisele omama ka isikuandmete töötlemise protseduure ja privaatsuspoliitikaid. Ok, see oli ilmselt seetõttu, et me tahtsime registreerida MTÜ, aga ikkagi päris niimoodi ei saa internetis makseid koguda ja lugejate nimekirju pidada, et ühtegi protseduuri paigas pole. Eraisikul vist lihtsam, saab näiteks ettevõtluskonto avada, aga see ikkagi jälle lisaliigutus (kuigi tegelikult tulu teeniv domeen iseenesest vist ongi nagu veebipood juba…?)

Selles mõttes on see küll imetlusväärne, mina loobusin mõttest paari päevaga ja peame rõõmsalt oma (kinnist) Instagrami kontot edasi, kuhu admingrupp saab meie töötubadest ja huvitavamatest projektidest pilte lisada ja kui keegi viitsib, siis natuke pikemalt ka kirjutada 😀 Rahakogumine ja tasujate nimekirjade pidamine tundus lihtsalt…. liiga keeruline.

Muide, head tõusis sellest küll — kui meil nüüd mingid töötoad või ühisüritused, siis on alati üks laud, kuhu saab materjale annetada ühiste või õppeprojektide tarbeks 🙂

+14
-3
Please wait...

Postitas:
Kaegu887

Paar aastat tagasi oli meil hobiringkonnas ka plaan tasulist blogi pidama hakata (väga spetsiifiline ala ja erialane sisu), põhimõtteliselt oleks olnud nagu eriaalaajakiri, kus mina ja veel kaks liiget kirjutaksid tehnilisi artikleid vähemalt korra nädalas. Kuna Soomes ka kena kogukond, kaalusime ka inglise keeles kirjutamist. Lugemistasu eest oli plaanis ülal hoida domeeni ja katta jooksvaid kulusid (nt materjalikulud õppevideote jaoks vms). Meil jäi see plaan üsna kiirelt katki — esiteks üks liige arvas, et tal ikkagi rutiinseks kirjutamiseks jaksu ei jätku ning teise liikmega vaatasime, et asjaajamine läheb liiga keeruliseks. See oli ikka üsna ulme — me oleks kasutanud küll mingit kõige labasemat WordPressi liidest, aga küsisime teadjamatelt üle ning selgus, et me peame lisaks raamatupidamisele omama ka isikuandmete töötlemise protseduure ja privaatsuspoliitikaid. Ok, see oli ilmselt seetõttu, et me tahtsime registreerida MTÜ, aga ikkagi päris niimoodi ei saa internetis makseid koguda ja lugejate nimekirju pidada, et ühtegi protseduuri paigas pole. Eraisikul vist lihtsam, saab näiteks ettevõtluskonto avada, aga see ikkagi jälle lisaliigutus (kuigi tegelikult tulu teeniv domeen iseenesest vist ongi nagu veebipood juba…?)

Selles mõttes on see küll imetlusväärne, mina loobusin mõttest paari päevaga ja peame rõõmsalt oma (kinnist) Instagrami kontot edasi, kuhu admingrupp saab meie töötubadest ja huvitavamatest projektidest pilte lisada ja kui keegi viitsib, siis natuke pikemalt ka kirjutada 😀 Rahakogumine ja tasujate nimekirjade pidamine tundus lihtsalt…. liiga keeruline.

Muide, head tõusis sellest küll — kui meil nüüd mingid töötoad või ühisüritused, siis on alati üks laud, kuhu saab materjale annetada ühiste või õppeprojektide tarbeks 🙂

Kes garanteerib, et tasulised blogijad järgivad isikuandmete töötlemise protseduure ja privaatsuspoliitikat? Pigem tundub, et blogid tehti tasuliseks selleks, et teada saada, kes lugemas käivad. Varem nägid nad oma blogides vaid IP aadresse ja nende taga olevate inimeste väljaselgitamiseks pidi kohtusse pöörduma ja riigilõivu maksma. Nüüd maksavad lugejad ise peale, et neile oma andmeid avaldada.

+35
0
Please wait...

Postitas:
bomz

Hea tähelepanek. Kindlasti on olemas vastav ametkond kes järelvalvet teostab, andmekaitse inspektsioon vms.

Aga see avapildi matt, hahahaa. Hr Googel aitas kohe, selleks pole vaja pennigi peale maksta, et midagi sellist pommuudise pealkirja all lugeda saaks. Heldene aeg.

+25
-1
Please wait...

Postitas:
Kaegu887

Tekstiga uksematid on minu silmis sama maitsetud nagu särgimeistri t- särgid.
Aga no kui mõni ostab imikule body kirjaga- Joon, kuni kustun (nagu issi), siis ilmselt sobib sellisesse peresse ka uksematt, millel sisenemiseks kuuspakki nõutakse. Väravale veel silt -Lahke koer, kuri eit ja sauna termomeeter, kus mehe suguelund temperatuuri näitab. Onuheinodel kodu kujundatud!

+54
-3
Please wait...

Postitas:
billa

Aga no kui mõni ostab imikule body kirjaga- Joon, kuni kustun (nagu issi), siis ilmselt sobib sellisesse peresse ka uksematt, millel sisenemiseks kuuspakki nõutakse. Väravale veel silt -Lahke koer, kuri eit ja sauna termomeeter, kus mehe suguelund temperatuuri näitab. Onuheinodel kodu kujundatud!

😂😂😂

+24
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1,501 kuni 1,530 (kokku 2,375 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)