Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 15 postitust - vahemik 1,501 kuni 1,515 (kokku 1,515 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
kat78

Ma arvan, et MM võib rahulikult oma putka kinni panna. Nad on niigi küllaltki igavad bogijad ja ma kahtlen, et neid inimesi on palju, kes on nõus selle eest maksma.

eks seal lootus on et inimesed tahavad teada, missuguse korteri õigemini ridaelamu nad ostsid ja miks ja kuidas. Aga ei usu et seal suurt saladust koorub, arvan et leiti soodne pakkumine, üks tuba juures ja kommunaalkulud uues odavamad, pealegi ridaelamu omanik on uhkem olla kui korteriomanik. Praguse korteri üürivad tõenäoliselt välja ja sealt tekib sissetulek. et mees kodune, siis saab tulumaksuvabastuse ära kasutada ja uus kodu ostetakse ehk hoopis nende ettevõtte nimele. Eraisikuna oleks neil vist keeruline teist laenu kõrvale saada, sest sissetulekud ei ole nii suured samas võib mõni coop panga taoline neile ka reklaam mõttes ja häid pangandustavasid eirates ka teise eluasemelaenu anda.

Jama kui mul õigus on 🙂  Siis arvavad et jagasin nende kogulehe teksti, seda esimest tasuta postitust olen lugenud ja seal oli kirjas et info jagamine käib trahvi alla 🙂

+10
-2
Please wait...

Postitas:
sokisahtel

Huvi pärast, kuidas nad seda trahvimist ettekujutavad. Viimati lugesin siit et uurivad ip järgi inimese elukoha/töökoha järgi, siis jälitavad/ stalkivad ja ilmuvad ukse taha et maksa raha nüüd ära.

+16
0
Please wait...

Postitas:
perek123

Huvi pärast kuidas nad seda trahvimist ettekujutavad. Viimati lugesin siit et uurivad ip järgi inimese elukoha/töökoha järgi, siis jälitavad/ stalkivad ja ilmuvad ukse taha et maksa raha nüüd ära.

ja pildistavad end teiste maja taustal

+11
0
Please wait...

Postitas:
Katrinmets

Kuidas on seotud tulumaksuvabastus ja töötu olemine?

0
0
Please wait...

Postitas:
JoshuaTree

uus kodu ostetakse ehk hoopis nende ettevõtte nimele

Sellisel ühe-(või kahe-)mehefirmal on pangast võimatu laenu saada. Eraisik saab iga kell lihtsamalt.

Või mõtlesid seda, et nende ettevõttel on piisavalt vaba raha, et ridaelamu täies ulatuses välja osta? Siis küll.

+1
0
Please wait...

Postitas:
JoshuaTree

häid pangandustavasid eirates ka teise eluasemelaenu anda

Pangal ei ole mingit võimalust “häid pangandustavasid eirata”. Isegi selline mõte on absurdne. Laenamisele kehtivad väga karmid reeglid; samuti on pank kohustatud kontrollima klientide raha päritolu.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kaegu513

Suht riskantne blogijatele oma andmeid anda. Pärast lekitab ikka mõni töökaaslane või pereliige mingit infot, aga peale (või ukse taha) lennatakse neile paarile õnnetule, kes ausalt maksid ja lugesid.

+18
0
Please wait...

Postitas:
MioMio

Väga halb mulje jääb, kui eos juba kahtlustatakse ja ähvardatakse potentsiaalseid lugejaid ja maksjaid.

+22
-1
Please wait...

Postitas:
natakas

Ausalt öelda kallis on. Võrdluseks Elisa raamat – umbes 9 eurot kuus. Ikka hulga asjalikumat lugemist kui üks või teine blogi. Ajalehtede lugemise pakettide hindu ei tea, aga vist saab nendegi puhul 5 euro eest mitut ajalehte lugeda. Oleks euro või 2 kuu, ma isegi kaaluks. Umbes nii palju on minu jaoks need tasuliseks läinud blogid väärt, rohkem küll mitte. Mallukas oleks vast ainus, kelle blogi eest tiba rohkem maksaks.

+13
0
Please wait...

Postitas:
KuuS

Ma arvan, et MM võib rahulikult oma putka kinni panna. Nad on niigi küllaltki igavad bogijad ja ma kahtlen, et neid inimesi on palju, kes on nõus selle eest maksma.

eks seal lootus on et inimesed tahavad teada, missuguse korteri õigemini ridaelamu nad ostsid ja miks ja kuidas. Aga ei usu et seal suurt saladust koorub, arvan et leiti soodne pakkumine, üks tuba juures ja kommunaalkulud uues odavamad, pealegi ridaelamu omanik on uhkem olla kui korteriomanik. Praguse korteri üürivad tõenäoliselt välja ja sealt tekib sissetulek. et mees kodune, siis saab tulumaksuvabastuse ära kasutada ja uus kodu ostetakse ehk hoopis nende ettevõtte nimele. Eraisikuna oleks neil vist keeruline teist laenu kõrvale saada, sest sissetulekud ei ole nii suured samas võib mõni coop panga taoline neile ka reklaam mõttes ja häid pangandustavasid eirates ka teise eluasemelaenu anda.

Jama kui mul õigus on 🙂 Siis arvavad et jagasin nende kogulehe teksti, seda esimest tasuta postitust olen lugenud ja seal oli kirjas et info jagamine käib trahvi alla 🙂

Saan aru, et copy-paste on nagu jagamine. Aga asja ümber jutustamist ei saa ju keelata. Iga päev kuuleb raadiost, tuttavatelt jne uudiseid, mida muidu veebist ainult tasulisena lugeda saab…..

+17
0
Please wait...

Postitas:
beebispinat

Uudishimu ei tasu vast Elisa raamatuga võrrelda. Kui ma õigesti aru sain, siis pidid MM-del tasuliseks minema privaatsemad postitused (nende enda sõnad blogis). No Mallukas nt paneb sellised parooli alla, igaühel ikka ligipääsu pole. Las teine siis maksustab rahaga, vähemalt uudishimulikel on võimalus lugeda.

0
-7
Please wait...

Postitas:
perek123

Kes nüüd MM tellib? On seal tõesti “pommuudis”?

0
-1
Please wait...

Postitas:
uuskasutaja123

kellelgi Malluka parooli?

0
-3
Please wait...

Postitas:
billa

Haaravad pealkirjad on nende kaubamärk, aga sisu pole seal taga kunagi olnud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
perek123

Haaravad pealkirjad on nende kaubamärk, aga sisu pole seal taga kunagi olnud.

Ma sellepärast küsingi, et kas on mõtet maksta või see clickbait ja postituses ei ole ühtegi “pommuudist”

+2
-1
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 1,501 kuni 1,515 (kokku 1,515 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)