Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 1,591 kuni 1,620 (kokku 2,650 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
Kaidi31

Funktsionaalne lugemisoskus kas on või lihtsalt ei ole.

Ma ei ole kusagil öelnud, et E. mulle ei meeldi. Pikemaaegsed lugejad arvatavasti mäletavad neid aegu, kui siin on talle püütud aja jooksul nõu anda ja mis sellest on saanud : näiteks jutt, et riigimakse võlgu jääda ei ole ok, et kui ta klientidele nähvab, et kalaluud filee sees ei tähenda midagi ja virisevad kliendid ei ole nende restorani oodatud ja kõik need muud olukorrad. Siis said blogilugejad juba aru, kui hullu olukorda ta Norrasse kolides enda mänginud oli ja siit hakati juba ka soovitama, et perekond võiks talle appi minna, et ta on emotsionaalselt väga labiilseks muutunud. Tagantjärgi on ju ka selgunud, et Marek läks ja aitas olukorral stabiliseeruda. Inimene ise ei saa mõnel juhul aru, kui hullus seisus ta on, liiatigi kui pseudosõbrad ( inimesed, kes vist naudivad seda kui keegi ämbrisse astub) takka kiidavad. Minu arust poole lausega on E.ka ise öelnud et tundub et perekoolil oli õigus.

Muidugi on lihtsama ja mugavam öelda inimesele selliseid asju, mida nad kuulda tahavad. stiilis, “ikka pane pea tulle, äkki see tuli sind ei kõrvetagi, või kui kõrvetab siis juuksed põlevad ära ja armid saada aga pole hullu, küllap sa toime tuled, paned meiki peale”

Aga on nagu on, rohkem ma temast siin juttu ei tee, eks see tagantjärgi tarkus ole ka tarkus ja mõne inimese jaoks on oluline ainult oma vigadest õppida.

Jah, muidugi.

0
-1
Please wait...

Postitas:
MariLaas

Nagu tellitult sulle artikkel

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Annely

Britt on kurb, sest eks ei soovinud õnne…

+9
-11
Please wait...

Postitas:
marimustikas

Britist on kahju küll ja ega tal kerge ei ole kui juba kord end niimoodi lõksu mänginud. Oluliselt lihtsam oleks olnud endale kohapeal mingi elu luua ja mitte lapsi ja muud toimivat süsteemi hakata lõhkuma ja siis ümber Eestisse kabetama. Lõpuks on ikka see igavene võistlus, et enda heaolu vs oma laste ja pere heaolu. Samas ega see enda elu kujuneb ikka teises riigis koolis ja tööl käies, kui muudkui kodus istuda lastega ja ise Eesti elu netis elada, siis seda aga juhtuda ei saagi.

+15
-1
Please wait...

Postitas:
alexxx

Ma olin kohe hämmingus, et kuidas selline asi võimalik on. Aga siis läksin ise ka seda storyt vaatama ja hea on, et seda tegin, sest mina ei lugenud sealt välja, et “Britt on kurb, sest eks ei soovinud õnne…”.

Täiesti normaalne tunnete peegeldamine, mille ta ka lahti seletab, ei ole seal midagi nii kurioosset, nagu siit perekoolist välja oleks võinud lugenud.

+16
-7
Please wait...

Postitas:
Annely

Ma olin kohe hämmingus, et kuidas selline asi võimalik on. Aga siis läksin ise ka seda storyt vaatama ja hea on, et seda tegin, sest mina ei lugenud sealt välja, et “Britt on kurb, sest eks ei soovinud õnne…”.

Mhmh jaaa, nüüd on täpsustavad stoorid juurde tehtud. Enne ei olnud ja jäigi selline imelik mulje.

Kõik ok.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu513

Kuhu haihtusid Bolti süüdistavad “hoiatused”?

+1
0
Please wait...

Postitas:
alexxx

Kuhu haihtusid Bolti süüdistavad “hoiatused”?

Räägid marimelli storydest, et kaardiandmed on lekkinud? Kõik on alles.

Kui räägid millestki muust, siis oleks mõistlik täpsustada.

+1
-8
Please wait...

Postitas:
Maret Vaa

Mind hakkas ka huvitama, kes on kaardimüüja?

0
0
Please wait...

Postitas:
Metsik Meeta

Kohtu järjekorrad on juba nüüd umbes et iga insta hakatis aga kaebab kõiki kohtusse .

Ei pea kohtusse kaebama. Nõudekirjast piisaks, et ära ehmatada 🙂

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/95851819/robert-sarv-arvati-advokatuurist-valja

+7
-1
Please wait...

Postitas:
sokisahtel

Milline eks?! Mina ei näe mingeid stoorisid ja seepärast võtan ette imestada selle üle. Ta ju läks kohe pärast keskkooli Prantsusmaale vabatahtlikuks, kohtus mehega ja jäi sinna elama. Kuhu sinna vahele jõudis mahtuda sellise tähtsusega eks, et üle 10 aasta hiljem õnnelikus abielus 4 lapse ema ootab õnnesoovi?

Kea teab, järsku oli juba keskkooli ajal eks olemas?

Igtahes mul hakkab pea ringi käima kui sellest kõigest juba loen. Kogu aeg mingid probleemid.

Igatahes soovin edu.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
alexxx

Mind hakkas ka huvitama, kes on kaardimüüja?

Siin on korduvalt sellele vastatud, kasutage ometigi otsingut. Kaardimüüja on Galligaart.

Nimede osas see vihjamine ja ümber nurga rääkimine on muidugi üldse jube tüütu, aga noh, arusaadav…

Milline eks?! Mina ei näe mingeid stoorisid ja seepärast võtan ette imestada selle üle. Ta ju läks kohe pärast keskkooli Prantsusmaale vabatahtlikuks, kohtus mehega ja jäi sinna elama. Kuhu sinna vahele jõudis mahtuda sellise tähtsusega eks, et üle 10 aasta hiljem õnnelikus abielus 4 lapse ema ootab õnnesoovi?

Aga vaata siis storysid, saad oma küsimustele vastused ehk.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
bomz

Kea teab, järsku oli juba keskkooli ajal eks olemas?

Igtahes mul hakkab pea ringi käima kui sellest kõigest juba loen. Kogu aeg mingid probleemid.

Igatahes soovin edu.

Kulmud kerkisid laubale, kui algset teksti lugesin. Hiljem muidugi parandas ja üritas tehtut poolnaljaga siluda aga see ei muuda midagi. Sisimas tunneb nii nagu algses tekstis kirjutas.

+9
-8
Please wait...

Postitas:
Lounakagu

Sisimas tunneb nii nagu algses tekstis kirjutas.

Ärevuse ja depressiooni tulemusena tekkivad sundmõtted ongi irratsionaalsed. Need mõtted tekivad isegi siis, kui inimene neid sellistena teadvustab.

Mul on väga pikaaegselt depressioon. Põhimõtteliselt olen sellega elanud pool elu. Ärevus ka vahelduva eduga. Ometi ma nii maniakaalse ülemõtlemisega ei tegele ega vaevaks oma pead sellega, mis keegi tere ei ütle. Küll mõjub madala enesehinnangu tõttu rängalt iga kriitikanoot ja vähegi negatiivsem märkus. Sellised asjad panevad väga kiiresti ja kergelt mõtlema, kas ja milleks mind vaja on, kui mõttetu olen jne.

Aga eks igaühel avaldub erinevat moodi.

+5
-19
Please wait...

Postitas:
Lozerz

Mul on väga pikaaegselt depressioon. Põhimõtteliselt olen sellega elanud pool elu. Ärevus ka vahelduva eduga. Ometi ma nii maniakaalse ülemõtlemisega ei tegele ega vaevaks oma pead sellega, mis keegi tere ei ütle. Küll mõjub madala enesehinnangu tõttu rängalt iga kriitikanoot ja vähegi negatiivsem märkus. Sellised asjad panevad väga kiiresti ja kergelt mõtlema, kas ja milleks mind vaja on, kui mõttetu olen jne.

Väga kahju, et sul depressioon on, vaimse tervise probleemid on väga rängad ja nendega kaasnev stigma muudab kannatajate niigi raske seisundi veelgi keerulisemaks (kujutage ette, et teil on jalaluumurd aga kõik teie ümber tänitavad, et saaksid küll vabalt ja lonkamata kõndida, kui natuke ROHKEM PROOVIKSID). Ja seda arvesse võttes, et ise ka kannatad ja võiksid ju teada, kui raske niimoodi elada on, mille pagana pärast tundus su kommentaar sulle endale vajalik? See et SINUL mingit sümptomit või sundkäitumist ei ole, ei aita paraku mitte kuidagi neid, kellel see on. Miks on vaja teise kogemust maha teha ainult seetõttu, et sina sellest aru ei saa või seda kogenud ei ole? Ja liiatigi kui ise ka tead, kui halvasti teiste kommentaarid mõjuvad, pead siiski vajalikuks kellegi mõtteid lausa maniakaalseks tembeldada ilma, et omaksid mingitki diagnostilist pädevust?

Palun leia võimalusi, kuidas ennast aidata ja oma seisundiga toime tulla aga ära tee seda teiste maha tegemisega.

+27
-4
Please wait...

Postitas:
tartlane88

Väga kahju, et sul depressioon on, vaimse tervise probleemid on väga rängad ja nendega kaasnev stigma muudab kannatajate niigi raske seisundi veelgi keerulisemaks (kujutage ette, et teil on jalaluumurd aga kõik teie ümber tänitavad, et saaksid küll vabalt ja lonkamata kõndida, kui natuke ROHKEM PROOVIKSID). Ja seda arvesse võttes, et ise ka kannatad ja võiksid ju teada, kui raske niimoodi elada on, mille pagana pärast tundus su kommentaar sulle endale vajalik? See et SINUL mingit sümptomit või sundkäitumist ei ole, ei aita paraku mitte kuidagi neid, kellel see on. Miks on vaja teise kogemust maha teha ainult seetõttu, et sina sellest aru ei saa või seda kogenud ei ole? Ja liiatigi kui ise ka tead, kui halvasti teiste kommentaarid mõjuvad, pead siiski vajalikuks kellegi mõtteid lausa maniakaalseks tembeldada ilma, et omaksid mingitki diagnostilist pädevust?

Palun leia võimalusi, kuidas ennast aidata ja oma seisundiga toime tulla aga ära tee seda teiste maha tegemisega.

Kenake tänitus küll sul. Ma ei näinud küll, et see kasutaja midagi halvustavat oleks otseselt öelnud või maha teinud, erinevalt talle eelnevatest kommentaaridest. Aga sa otsustasid võtta just sellise kommentaari, kus kasutaja on maininud, et endal depressioon ning hakata siis selle inimese kallal võtma, et julges öelda, et tal sellist ülemõtlemist pole. Wtf? Talle eelnevad Käod on olnud oluliselt kriitilisemad. Tõesti ei näe, et selles kommentaaris midagi otseselt halvustavat oli. Küll aga sinu kommentaaris, mis on otseseselt halvustav ja üleolev “leia võimalusi, kuidas ennast aidata, aga ära tee seda teisi maha tehes”

Kuidas sinu enda emotsionaalset purset iseloomustada? Päris palju üle reageeritud minu meelest. Ehk peaksid ise hoopis enda aitamisele keskenduma. Et miks nii tühja asja pärast sedasi emotsionaalseks lähed ja maksimaalselt mustades värvides kõike tõlgendad.

Eriti naljakas on see, et kasutaja mainis tundlikkust kriitika suhtes depressiooni tõttu ja sa ise käitud ju palju hullemini, hakates teda maha tegema ja labiilselt sõimama.

+4
-20
Please wait...

Postitas:
uuskasutaja123

Mis briti insta on?

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kiira

Kenake tänitus küll sul. Ma ei näinud küll, et see kasutaja midagi halvustavat oleks otseselt öelnud või maha teinud, erinevalt talle eelnevatest kommentaaridest. Aga sa otsustasid võtta just sellise kommentaari, kus kasutaja on maininud, et endal depressioon ning hakata siis selle inimese kallal võtma, et julges öelda, et tal sellist ülemõtlemist pole. Wtf? Talle eelnevad Käod on olnud oluliselt kriitilisemad. Tõesti ei näe, et selles kommentaaris midagi otseselt halvustavat oli. Küll aga sinu kommentaaris, mis on otseseselt halvustav ja üleolev “leia võimalusi, kuidas ennast aidata, aga ära tee seda teisi maha tehes”

Kuidas sinu enda emotsionaalset purset iseloomustada? Päris palju üle reageeritud minu meelest. Ehk peaksid ise hoopis enda aitamisele keskenduma. Et miks nii tühja asja pärast sedasi emotsionaalseks lähed ja maksimaalselt mustades värvides kõike tõlgendad.

Eriti naljakas on see, et kasutaja mainis tundlikkust kriitika suhtes depressiooni tõttu ja sa ise käitud ju palju hullemini, hakates teda maha tegema ja labiilselt sõimama.

Mina küll mingit maha tegemist ega sõimamist ei näe seal. Reageerid ehk ise üle?

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kaidi31

Mina küll mingit maha tegemist ega sõimamist ei näe seal. Reageerid ehk ise üle?

Oli ikka küll suht ülereageering.

+1
-13
Please wait...

Postitas:
ole4onnelik

Marimellid! Nägin just storyt, kus kiitis dormeo öku madratsit, et kõik kolimised üle elanud jne! Aga meenub, et nüüd viimasesse kohta kolides allea küsis lugejatelt nõu, et kas kellelgi kogemust antud madratsiga 😃 et kas soovitate? Suht lampi räägivad end sisse. Ma saan aru, et pisiasi, aga siiski, see kokkumõjutab ju ükdmuljet. Sellepärast ongi lihtsam alati tõtt rääkida, ei pea muretsema, et valed unuvad 😀

+42
0
Please wait...

Postitas:
bomz

Läksin extra vaatama – 20 jaanuaril on sama madratsi kohta teinud, tundub et peidetud reklaampostituse, jagab lahkelt sooduskoodi ja küsib nõu kas osta, väidab et antud madratsiga puudub kogemus. Täna ajab täiesti vastupidist juttu. Juuuube, kuidas ma jälestan selliseid inimesi, kes igal võimalikul hetkel hämavad, erinevate nippidega üritavad tüssata. Vähemalt selliselt paistab välja. Samal põhjusel ei osta mitte ühtegi asja, ei uksematte ega tasulisi artikleid. Selline stiil on vereringes, ei imesta et kurdavad, miks mõned kodanikud nende tegevuse kohta vihjeid saadvad erinevatele asutustele. Tavaliselt tegutsevad sedasi tuttavad, kui mingil põhjusel käib närvidele. 

+38
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu417

Kolimiste all peavad vist seda silmas, et on vähem kui kuu aja jooksul ühest toa nurgast teise seda tõstnud 😀 Tõesti vastupidav madrats sel juhul 😁

+20
0
Please wait...

Postitas:
uuskasutaja123

Aga kellelgi siis seda Briti instat?

0
-7
Please wait...

Postitas:
alexxx

Aga kellelgi siis seda Briti instat?

Briti instagramikasutaja on tema eesnimi+perenimi. Kui instagrami otsingusse britt kirjutada, siis küllap ta juba pakub teda.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
bomz

Kolimiste all peavad vist seda silmas, et on vähem kui kuu aja jooksul ühest toa nurgast teise seda tõstnud 😀 Tõesti vastupidav madrats sel juhul 😁

Nojah. “Samas tuleb kiita Dormeo madratsit, mis pole vaatamata lõpmatutele kolimistele”-Kui nüüd küsida otse, täpsustavalt antud madratsi kohta, siis milline oleks proua vastus.

+13
0
Please wait...

Postitas:
k2oliis

Oo, see Malluka maasikakleit nii lahe! Kuidas mulle meeldib, kui inimesed julgevad erineda (ma ise ei julge eriti 😅)!

+12
-9
Please wait...

Postitas:
Nipitirike

Oo, see Malluka maasikakleit nii lahe! Kuidas mulle meeldib, kui inimesed julgevad erineda (ma ise ei julge eriti 😅)!

Minumeelest täiesti jube!!! 🤣 Aga ilmselt, kui keegi selle välja kannab, siis Mallukas. Tal olid vanasti mingid veidrad kingad/ saapad ka aga talle kuidagi sobisid. Nagu Alice Imedemaal 😀

+21
-1
Please wait...

Postitas:
Nustik

BSH on küll etiketikoolitus(t)el käinud, aga kas tõesti seal teatrikülastusi ei käsitletud või puudus ta sel korral?

+4
-2
Please wait...

Postitas:
kontoris

No kuulge, ülilahe kleit!

Ma ise ei kannaks (välja), aga tema seljas on see raudpolt väga šeff.

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Kaidi31

BSH on küll etiketikoolitus(t)el käinud, aga kas tõesti seal teatrikülastusi ei käsitletud või puudus ta sel korral?

Äkki täpsustad😊

+4
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1,591 kuni 1,620 (kokku 2,650 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)