Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 2,041 kuni 2,070 (kokku 3,486 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
Lounakagu

Jaanika alles nagu käis juuksuris, aga juba on väljanägemine selline, et võiks uuesti värskendada. Kindlasti maitseasi, aga selle värvi ja juukspikkusega mulle paistab ta nüüd kuidagi palju mammilikum. Enne jäi ikka nooruslik mulje. Ja mis tal selle huulevärvimisega on? Kulme ta vist ei oskavat värvida, aga näib, et huuli ka mitte. Miks siis üldse värvida…

Inetu kommentaar. Mõni halvustab nagunii, ükskõik kuidas on.

Minu meelest teevad lühemad juuksed sageli inimest nooremaks kui pikemad juuksed. Ma ei tea, mis see fenomen on. Jaanikale ka sobib minu meelest see lühem pikkus väga kenasti ja teeb ka nooruslikumaks. Ei suuda tõesti aru saada, mis sellises pikkuses juustes mammilikku on. Kindlasti ei tee poolpikk lõikus mammilikuks. Ja see roosa ka tore rõõmus, sobib kenasti. Roosad lühemad juuksed teevad mammilikuks, nojah…

Asjata närimine minu meelest praegu.

Mulle ei meeldi ka kui sedasi avalikult teiste inimeste välimust ja riietust halvustatakse. Nõme.

+11
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
RMH86

Mis selle kaardimüüja laste nimed on siis, et ta neid nii kiivalt varjata püüab ja ilge poleemika teeb, et keegi need nimed kuskilt padja pealt välja luges?

Kui ta ise seda asja nii suure kella külge ei paneks, siis üldse ei huvitaks.. 😀

+13
0
Please wait...
Postitas:
Nustik

Mis selle kaardimüüja laste nimed on siis, et ta neid nii kiivalt varjata püüab ja ilge poleemika teeb, et keegi need nimed kuskilt padja pealt välja luges?

Kui ta ise seda asja nii suure kella külge ei paneks, siis üldse ei huvitaks.. 😀

Äkki peaks tervele perele lihtsalt kotid pähe tõmbama ja omaette kuskil urus elama, siis ei saaks keegi teada midagi nendest.

+12
-1
Please wait...
Postitas:
foxtrot

Nüüd tekkis ka huvi, mis need ülisalajased nimed on siis.

+7
0
Please wait...
Postitas:
emmeM

Tal oma instas need öökullidel olemas. Suurema nimi pole küll midagi erilist, tean päris mitut selle nimega. Välismaal pop nimi.

Väiksem on jah uudne, aga tõesti ei saa aru, miks nii kiivalt peaks varjama.

Miks üldse peab lapsel olema ainulaadne nimi, mida keegi teine ei tohi kanda 🤔

+9
0
Please wait...
Postitas:
k2rbestejumal

Kommentaar eemaldatud.

2.14 postituse sisuga rikutud teiste isikute õigusi, sh avaldatud õiguseta teiste isikute isikuandmeid, laimatud, solvatud.

Perekooli moderaator.

+30
0
Please wait...
Postitas:
Nustik

Kooli kodulehelt võtavad inimröövijad laste nimed? Aga ise topid nende näod äratuntavalt kogu maailmale vaatamiseks internetti???????

+31
0
Please wait...
Postitas:
Mauno

See inimene vajab veits psühholoogilist abi, aga ta vist teab seda ise ka?

+17
0
Please wait...
Postitas:
KuuS

Inetu kommentaar. Mõni halvustab nagunii, ükskõik kuidas on.

Mulle ei meeldi ka kui sedasi avalikult teiste inimeste välimust ja riietust halvustatakse. Nõme.

Mõistan, miks sa seda inetuks pead. Välimuse kritiseerimine ongi mage, tunnistan. Soengu kriitika läheb pigem juuksurile. A noh.. samas jah, ma tõesti ei tea, kui püsiva värviga värviti, kas juuksur ise ka soovitas lõikust või tooni, või andis muid suunitlusi. Okei… Üldiselt suva. Lihtsalt jagasin muljet, mis pilte nähes iga kord tekib.

Mis puutub oskamatusse meiki, siis….  Kui tal oleks nägu millegi muuga koos, siis  vist ikka pöörataks tähelepanu sellele?  Aga kui nägu on huulepulgaga koos, siis vist enam ei tohi tähelepanu pöörata, vaid tuleb teha nägu, et kõik on jumala ok 😀  Aga sain juba aru, et ta enda jaoks ongi kõik nii nagu peab. My bad. Sry, et arvamust avaldasin.

+8
-7
Please wait...

Postitas:
KuuS

Nime avaldada on probleem, aga laste pildid ja stoorid ei ole? Vahest ei maksaks üldse avaliku sotsiaalmeedia sisuloomega tegeleda?

+26
0
Please wait...
Postitas:
Nustik

Nime avaldada on probleem, aga laste pildid ja stoorid ei ole? Vahest ei maksaks üldse avaliku sotsiaalmeedia sisuloomega tegeleda?

Ega ei maksaks küll, just viskasin pilgu peale ja no need sünnipäevavideod – piinlik lihtsalt.

+15
0
Please wait...
Postitas:
minakahsiin

Kas ta on kasutajanime vahetanud? Jälgisin teda instas, aga ei leia enam endise nimega.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu417

Kas ta on kasutajanime vahetanud? Jälgisin teda instas, aga ei leia enam endise nimega.

Äkki oled ka bloki saanud? Nagu mina, STORYDE VAATAMISE EEST 😂 lihtsalt vaatamise.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kutsarhobusel

Äkki oled ka bloki saanud? Nagu mina, STORYDE VAATAMISE EEST 😂 lihtsalt vaatamise.

Ma sain ka nii 😂

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu417

Ma sain ka nii 😂

Ulme. Miks ta oma kontot privaatseks ei pane siis? Selle asemel, et blokeeringuid kahte lehte jagada.

+16
0
Please wait...

Postitas:
BellaBee

Kaardimüüja? Kellest jutt käib – kukupesa?

galligaart instagramis

+7
0
Please wait...
Postitas:
BlueVelvet

Kommentaar eemaldatud.

2.14 postituse sisuga rikutud teiste isikute õigusi, sh avaldatud õiguseta teiste isikute isikuandmeid, laimatud, solvatud.

Perekooli moderaator.

+34
0
Please wait...
Postitas:
Treesi

Mehega klaase kokku lüües: “Mis sa ütled mulle???” Mees soovib õnne. Naine vastab “kuidas??” Mees parandab end ja ütleb “palju õnne sünnipäevaks kallis”

Huhh.

+35
0
Please wait...
Postitas:
astorias

Need, kes galligraadi storyde vastamise eest bloki said, olete tema jälgijad ka? Või blokib neid, kes pole jälgijad aga julgesid storyt vaadata?😀

+10
0
Please wait...
Postitas:
BellaBee

Need, kes galligraadi storyde vastamise eest bloki said, olete tema jälgijad ka? Või blokib neid, kes pole jälgijad aga julgesid storyt vaadata?😀

Ma pole jälgija ja ei ole blokki saanud praeguse seisuga.

Neid kasutajaid vist pole nimeliselt näha ka, kes jälgijad ei ole.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kaegu417

Mina pole tema jälgija. Ei teadnudki üldse selle inimese olemasolust enne kui siin pk teemas temast järjekordselt juttu oli, siis läksin vaatasin huvi pärast 😀 Ja mingi aja pärast avastasin, et olen blokitud 😀

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kutsarhobusel

Ei ole jälgija ja storysid olin vaadanud reaalselt kahel korral ca paarikuuse vahega, mitte pidevalt. Korra seetõttu, et siin kirjutati ja teisel korral, kuna mul oli nii igav ja vaatasin seal igasuguseid tegelasi, keda varem otsinud olin.

+1
0
Please wait...

Postitas:
lehmalellepoeg

Neid kasutajaid vist pole nimeliselt näha ka, kes jälgijad ei ole.

On ikka

+5
0
Please wait...

Postitas:
minakahsiin

Ma olin jälgija.

0
0
Please wait...

Postitas:
shinyglobe

Kes malluka tasulisele blogile plaanib subscribe’da?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Mauno

Kes malluka tasulisele blogile plaanib subscribe’da?

Vaevalt

+18
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu513

Isegi kui pooled lugejad kaovad- pole paha summa 🙂

+9
0
Please wait...

Postitas:
k2oliis

Ma ka ei plaani, on nii palju sisuloojaid, keda tasuta jälgida. Aga siiski arvan, et normaalne otsus, kui nende reklaamidega tüütu jeblamine. Ja kui ka ostetakse liiga vähe, siis saab süsteemi alati tagasi muuta.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Nipitirike

Tasulist blogi küll lugema ei hakka.  Blogijate leib on reklaam ja reklaami ostetakse, kui on lugejaid. Ja arvamus, et inimesed jäävad ainult reklaampostitusi lugema (need jäävad tasuta)  ja see ei mõjuta blogi külastatavust on küll naiivne.
Soovitud summa on ka absurdne võrreldes Eesti professionaalsete meediakanalitega.

+32
0
Please wait...

Postitas:
KuuS

Kahju on küll, aga ei hakka tasulisi blogisid lugema. Ennem panen selle 5€ laste kontodele lisaks, kui blogidele. Tõsi, mulle küll Malluka sisuloome meeldis. Parajalt meelelahutuslik, paljut, millega samastuda jms. Aga ju on selle aeg nüüd ümber saanud. Elu läheb edasi ka ilma Mallukata.

+26
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 2,041 kuni 2,070 (kokku 3,486 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)