Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 2,101 kuni 2,130 (kokku 2,427 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
kellukas

Keegi mainis, et mallukas võiks teha oma naistesaate, podcasti vms.

Tuletan meelde, et Mallukal oli ju kunagi oma jutusaade Melu Tv. See lõppes sama kiirelt kui algas.

+27
0
Please wait...

Postitas:
Lounakagu

Ma ei ole nii vaene, et ei jaksaks 6 eurot kuus maksta. See on tänapäeval väga väike summa tõesti, aga ma põhimõtteliselt ei ole osade asjade eest nõus maksma. Ja igasugu netirakendused jms kohad on just sellised asjad, mille eest ma ei maksa. Olgu või 1 eur kuus. Lihtsalt põhimõte. Ja ratsionaalselt vaadates tundub absurdne maksta selle eest, et lugeda mingi täiesti tavalise tavainimese (mida Mallukas on) heietusi täiesti tavalisest elust (mis tal on), mis on enamusel teistel ka. Kas te maksaksite selle eest, et naabrinaine räägiks, kuidas tapeeti paneb, mida lastega teeb jne? Minu jaoks on paljud Malluka postitused ja elu igavad. Vahel tal on vaimukamalt kirjutatud mingist huvitavamast teemast, siis olen lugenud. Aga muidu ju ülitavaline inimene ülitavalise eluga.

Mallukas on absoluutselt ainuke blogi, mida ma lugenud/sirvinud olen. Aga muidu pean blogide lugemist ikka täielikuks ajaraiskamiseks. Eriti kui veel lugeda mitmeid. Samuti ei vaata ma mingeid telesaateid ega muud sellist. Polegi kodus telekat. See on selline täiesti tühi ajaraiskamine tegelikult ja õudne on see, et sellele võib minna tunde päevas. Arvestades inimeste tihedaid elusid, tundub absurdne oma ainukest vaba aega millelegi nii ajuvabale raisata. See tegelikult ei anna ju midagi juurde. Selle asemel pigem loen harivaid raamatuid, käin trennis, kuulan podcaste muude tegevuse saateks, liigun vabas õhus ja muud hobid. Minu jaoks tunduvad igasugu meelelahutuslikud saated, blogid jms täielik aja ja elu raiskamine. Sorry. Ja veel selle eest maksta, ei.  Minu selline meelelahutus piirdunud sellega, et avanud vahel mõne huvitavama teema Perekoolis või mõne huvitavama postituse Malluka blogis. Nüüd jääb see viimane ka ära. Hea tegelikult.

Minu meelest on ta ka üpris ära hellitatud ja pillava, hedonistliku elustiiliga. 3000 euri kuus vaja teenida vähemalt, muidu vaja inimestelt annetusi kerjata….Mina arvan, et talle tuleks enesearengu mõttes väga kasuks, kui see blogi tal manalateed läheks, inimesed huvi täiesti kaotaks ja ka lõpuks normaalinimese kombel elama peaks hakkama, tööga raha teenima.

No ma ei kujuta ette, kuidas see on võimalik, et saab ära elada nii, et tööl ei käi, karjatan kodus oma lapsi ja kasse, teen remonti, kirjutan sellest pikki heietusi (samas vaimukalt ja kaasahaaravalt) ja raha tuleb 😀 Et reaalselt inimesed tahavad lugeda mu igavast tavalisest elust, kuidas möllan laste ja loomadega ning siis ohin, kuidas midagi ei viitsi või vahepeal üritan jälle fitlife olla. Ja siis veel maksavad ka, et saaks aga lugeda mu pikki heietusi ja hala 😀

+38
-3
Please wait...

Postitas:
Lounakagu

Minu meelest ta ütles, et ärge muretsege, see tasuliseks minek ei hakka kohe, vaid alles mingi aja pärast. Aga tegelikult ju päeva pealt, juba on tasuline 😀 Kohe postitus ka ligiajavatest meestest, et inimesed ikka tahaks lugeda ja maksta.

PS! Ärge arvake, et see nüüd hommepäev toimub. Sellise asja ülespanemine pidi vähemalt kuukese võtma, nii et on meil siin aega hüvasti jätta küll ja veel 🥲”

Oli 16. mai postitus. 17. mai ja juba tasuline 😀 Vägagi hommepäev 😀

+27
0
Please wait...

Postitas:
Mauno

Minu meelest ta ütles, et ärge muretsege, see tasuliseks minek ei hakka kohe, vaid alles mingi aja pärast. Aga tegelikult ju päeva pealt, juba on tasuline 😀 Kohe postitus ka ligiajavatest meestest, et inimesed ikka tahaks lugeda ja maksta.

PS! Ärge arvake, et see nüüd hommepäev toimub. Sellise asja ülespanemine pidi vähemalt kuukese võtma, nii et on meil siin aega hüvasti jätta küll ja veel 🥲”

Oli tasuline lausa 16. mai õhtuks juba 😀

+24
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu007

Ise olen Malluka postitustele sattunud pigem Petekooli kaudu, et siin on midagi arutatud. Ei tea, kui palju tasulist sisu siin arutama hakatakse? Kuna eriti paljud siis kaasa rääkida ju ei saa.

Kuutasu on ikka väga kallis, võrdluseks, et umbes sama raha eest saad Spotify-s kogu maailma muusika endale 24/7 mängima panna. Versus siis mõni artiklike nädalas. Sest ikka elu tuleb vahele ja kogu aeg kirjutada ei jõua. Isegi, kui see on sinu põhitöö.

+23
0
Please wait...

Postitas:
KuuS

Oli tasuline lausa 16. mai õhtuks juba 😀

No mis sa ära teed, ATH 😀

+20
0
Please wait...

Postitas:
sabarakk

Ma siis eelnevatele kirjutajatele vastukaaluks olen see inimene, kes juba asus Malluka püsitellijaks. Otsus käis mul kiirelt, sest olin enda jaoks juba varem valmis mõelnud – kui ma üldse mingi blogi eest olen nõus maksma, siis on see Malluka oma. Ta on ainus blogija, keda mul on huvitav lugeda. Ta on arenemisvõimeline, heasüdamlik, siiras. Teeb vigu ja tunnistab neid. Tundub üldse tore inimene. Päriselus tahaksin teda sõbraks.

Ma ei taha ka tasuta lugeda näiteks blogisid, kus on nartsissistlike kalduvustega (vaadake, kus teised kõik on lollid, ainult mina olen tark ja ilus), alkoholiprobleemidega, tarbimisele suunatud sisu. Aga Mallukat ma loen hea meelega. Ja ta ongi tavaline inimene oma tavalise eluga, aga ma olen aru saanud, et see just meeldibki mulle kõige rohkem – tavalise inimese elu (kui ta seejuures on siiski särav isiksus ja huvitav jutustaja). Ma ei suuda vaadata mingeid Kardashianide saateid või paradiisisaarel naiseotsimisi vmt, see sisu jääb minu jaoks kaugeks.

Samuti maksan ajalehtede-ajakirjade lugemise, Netflixi, HBO ja veel mitme asja eest, mida ma tõesti ka loen ja vaatan. Need summad niivõrd väiksed, et ei võta tükki küljest. Päris kotis ma ei taha ega oska elada, nii et filme ei vaata ja uudiseid ei loe. Neid kotis elajaid on me ümber liigagi palju. Millestki nendega rääkida ei ole, elavad ainult omas “mina kui maailmanaba” mullis. Suhteliselt raske on sellistega suhelda, sest midagi neil öelda ei ole, aga rääkida (endast!) tahavad nad palju. Ma olen väiksest saati harjunud igal vabal momendil lugema ja ma ei oska ilma. Rahumeeli maksan ja ei nuta.

Natuke naljakas on perekoolist lugeda, et ah, mina ei tarbi seda jama, ma käin parem looduses ja tegelen hobidega. Mõni näe suudab mõlemat 🙂 Kui sa ei suuda, siis on see ikka sinus kinni, mitte teised pole süüdi, et on lollid ja igavad 🙂

+19
-31
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
K4gu

Miks ta selle siis nüüd tasuliseks tegi? Ei saanud oma google reklaakiraha tagasi?

+9
0
Please wait...

Postitas:
Lillekas1212

Ütleme nii, et ta on justkui edasi liikunud samas ei ole tal oidu nii palju, et oma kulutusi siis kokkutõmmata nagu seda teeks nn tavainimesed. Mulle esimese asjana nt jäi silma, et autoliising noo tal ilmselt pole see ka kõige odavam kuigi ta saaks kindlasti ka soodama lahendusega hakkama. Mina isikikult tema reklaampostitusi  varem juba lugeda ei viitsinud aga vahel juhtus. Nüüd kindasti ei loe ka enam neid. Seega tema mõttekäik, et reklaampostitusi hakkab ikka lugema sama arv inimesi mis ennem, ei päde.

+17
0
Please wait...

Postitas:
Lounakagu

Samuti maksan ajalehtede-ajakirjade lugemise, Netflixi, HBO ja veel mitme asja eest, mida ma tõesti ka loen ja vaatan. Need summad niivõrd väiksed, et ei võta tükki küljest. Päris kotis ma ei taha ega oska elada, nii et filme ei vaata ja uudiseid ei loe. Neid kotis elajaid on me ümber liigagi palju. Millestki nendega rääkida ei ole, elavad ainult omas “mina kui maailmanaba” mullis. Suhteliselt raske on sellistega suhelda, sest midagi neil öelda ei ole, aga rääkida (endast!) tahavad nad palju. Ma olen väiksest saati harjunud igal vabal momendil lugema ja ma ei oska ilma. Rahumeeli maksan ja ei nuta.

Natuke naljakas on perekoolist lugeda, et ah, mina ei tarbi seda jama, ma käin parem looduses ja tegelen hobidega. Mõni näe suudab mõlemat 🙂 Kui sa ei suuda, siis on see ikka sinus kinni, mitte teised pole süüdi, et on lollid ja igavad 🙂

Kohe näha, et keegi tundis end maru puudutatuna. Ainus, mis ütlesin oli et pean sellist pidevat ja suures mahus puhtalt meelelahutuslikku sisu tarbimist aja ja elu raiskamiseks. Ei hakanud neid inimesi halvustama nagu sina siin neid, kes telekat ei oma ega blogisid ei loe. Kohe on kotis elajad. Sorry, aga ma ei näe küll, miks oleks oluline mingite suvaliste blogijate eludega ning meelelahutussaadetega kursis olla. Muidu elad justkui kotis. See ongi oluline vaid inimestele, kes sellist sisu tarbivad, sest sellised inimesed ehk tõesti tunnevad, et mittetarbijtega pole midagi rääkida, elavad kotis, sest ei tea midagi mingist Eveliisist, Mallukast või mis tahes puhtalt meelelahutussaadetest. Eks see on enda intelligentsi ja prioriteetide küsimus. Mul küll midagi sellest puudu ei jää, et võõraste blogisid ei loe, mingeid “Maskis laulja” jms poissmeeste saateid ei vaata. Sest tõesti jah, pole nii palju aega ka, et saaks selliste asjadega tegeleda. Pigem tegelen sellega, mis mulle midagi juurde annab.

Väga suur üldistus ikka et kui telekat pole siis järelikult filme ei vaata, tasulisi asju ei telli, siis uudistega kursis pole jne. Pole telekat kunagi olnud, aga filme vahel ikka vaatan, kui aega saan. Samuti loen igapäevaselt uudiseid. Kõik ei ole tasuline. Olen väga hästi kursis maailma asjadega ja usun, et on ka teised kes telekat ei oma, artiklite eest ei maksa ega blogisid ei loe.

Ma arvan, et teiste eludest huvituvad ja jälgivad pigem ikka need, kel endal liiga igavad ja sisutühjad elud. Muidu ju ei huvitaks. Ja enda elu sisustamine on enda prioriteetide küsimus. Väga sisutiheda ja tegevusrohke eluga inimesed ilmselt ei ole blogide ja meelelahutussaadete sihtgrupp. Selleks on teistsugused inimesed. Ja ise pigem suunan ka oma vähese aja millessegi muusse.

+16
-9
Please wait...

Postitas:
trillerdaja

Ja ise pigem suunan ka oma vähese aja millessegi muusse.

Perekoolis kommenteerimine ja lugemine ei ole ka kuigi tähenduslik ja sisutihe tegevus. Mis vahet sel on, kas tunned huvi anonüümsete isikute elu (st PK) või oma nime ja näoga esinevate suunamudijate elu vastu?

+17
0
Please wait...

Postitas:
Lounakagu

Ja ise pigem suunan ka oma vähese aja millessegi muusse.

Perekoolis kommenteerimine ja lugemine ei ole ka kuigi tähenduslik ja sisutihe tegevus. Mis vahet sel on, kas tunned huvi anonüümsete isikute elu (st PK) või oma nime ja näoga esinevate suunamudijate elu vastu?

Pole öelnud, et üldse selliseid asju ei tee. Kirjutasin ju, et loen Perekooli ja vahel mõnda Malluka postitust. Rohkem väga sellist sisu ei tarbi. Perekoolis siis ka mõned minu jaoks huvitavamad teemad pereeelus või ajaviites. Mina isiklikult pean Perekooli palju mõttekamaks ja informatiivsemaks kohaks kui mõne blogija seiklusi ja hala. Päriselt ka. Perekoolis on vahel väga elutarkasid, põhjalikke ja õpetlikke analüüse ning elukogemusi. Kindlasti olen pannud Perekoolist omajagu kasulikku kõrva taha. Kui see oleks täiesti mõttetu aja viide ja plära, siis ei viitsiks lugeda.. Näiteks ajaviites mingeid suvalisi teemasid lugeda ei viitsi. Pereeelus on küll vahel mõni väga kasulikke asju kirjutanud. On mida õppida.

+17
-2
Please wait...

Postitas:
anon

Ütleme nii, et ta on justkui edasi liikunud samas ei ole tal oidu nii palju, et oma kulutusi siis kokkutõmmata nagu seda teeks nn tavainimesed. Mulle esimese asjana nt jäi silma, et autoliising noo tal ilmselt pole see ka kõige odavam kuigi ta saaks kindlasti ka soodama lahendusega hakkama. Mina isikikult tema reklaampostitusi varem juba lugeda ei viitsinud aga vahel juhtus. Nüüd kindasti ei loe ka enam neid. Seega tema mõttekäik, et reklaampostitusi hakkab ikka lugema sama arv inimesi mis ennem, ei päde.

Kusjuures tal on auto, mille hind on alates 68 495 ja kuumakse alates 706 eurot. Minu jaoks hullumeelne hind.

+27
0
Please wait...

Postitas:
maasikavahust

Küsimus. Kui keegi kirjutab, et tema laps sai kuskile kooli sisse, tuues kõrval fotona selle välja, aga seal pildil on ka võõraste laste nimed (ees+perek) ning nende tulemused (kas võeti vastu või ei), siis kas see on OK või andmekaitsega vastuolus?

+20
0
Please wait...

Postitas:
emmeM

Küsimus. Kui keegi kirjutab, et tema laps sai kuskile kooli sisse, tuues kõrval fotona selle välja, aga seal pildil on ka võõraste laste nimed (ees+perek) ning nende tulemused (kas võeti vastu või ei), siis kas see on OK või andmekaitsega vastuolus?

Vastuolus, kes nii tegi?

+15
0
Please wait...

Postitas:
karmauhh

Misasja?! Andmekaitsega vastuolus on juba ka see, et keegi üldse võõraste laste tulemusi näeb. Igaüks saab näha omaenda lapse kohta, kas ta sai sisse ja tulemusi, võõraste laste tulemustele küll ligipääsu ei tohiks olla.

+19
0
Please wait...

Postitas:
eiteakes

Mis kool tänapäeval selliseid andmeid väljastab? Kui minu praeguseks üliõpilasest laps esimesse klassi astus, siis enne kooli algust lastevanemate koosolekuks oli tõesti klassi uksel väljas laste nimekiri, kes temaga samas klassis õppima asusid, väljajäetuid ega punkte polnud. Kui teine laps paar aastat hiljem kooli läks, siis polnud sellist nimekirjagi. Klassi lastevanemate meililisti järgi võis umbes kokku panna klassikaaslaste nimed ja ühe lapsevanema

Edit, minu viga eeldasin kooli sissesaamise all tõesti kooli (esimesse klassi või gümnaasiumisse) sissesaamist. Kõrgkoolidega või kutseõppeasutustega on teine lugu, seal saab noor tõesti ise valida, kas tema nimi on avalik või mitte.

+11
-2
Please wait...

Postitas:
tadi Horror

Vastuolus, kes nii tegi?

Vaatasin ja imestasin täpselt sama asja eile! Reklaamis veel avalikult Facebooki blogipostituste grupis ka. Helena-Reeda blogi.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Huviline

Vastuolus, kes nii tegi?

Vaatasin ja imestasin täpselt sama asja eile! Reklaamis veel avalikult Facebooki blogipostituste grupis ka. Helena-Reeda blogi.

https://nordenbladet.ee/articles/144185-helena-reet-estella-16

+1
0
Please wait...

Postitas:
hops

Tegelikult on näiteks SAIS-i kaudu sisseastumisel juba aastaid olnud süsteem, et sisseastumisavaldust tehes tuleb ise valida, kas soovid hiljem vastuvõetute nimekirjas oma nime avalikustamist või mitte. Antud kooli sisseastumiskatsete tulemuste nimekirju vaadates tundub olevat tehtud samamoodi – osadel nimed, osadel isikukoodi 5 viimast numbrit. Tõsi, kui ikka väga tahta ja isikukoodi teada, siis võib selle põhjal midagi aimata. SAIS-i süsteemi puhul on siis lihtsalt kirjas “ei soovi nime avalikustada”.

Tegemist pole ka väikeste esimesse klassi astujatega, vaid täitsa suurte inimestega, kes üldiselt on ka ise pädevad otsustama, kas nime avaldada või mtite – kutseõpe, ülikool jne.

+8
0
Please wait...

Postitas:
prouatulp

Ja neid pingeridasid saab Otsa kooli leheküljelt ise vaadata igaüks, mitte ainult sisseastujad.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Korvik

Endal on ka ath ja muretseksin Malluka tasulise blogi puhul hoopis selle üle, et kuidas ta tagab pideva postitamise? Tasuline blogi lisab ju nimelt stressi, et postitusi peaks tulema nagu Vändrast saelaudu, et maksvad lugejad rahul oleksid. Enamik ath-ga inimesi – eriti need, kes ravimeid ei võta – lükkavad asju edasi, peamiselt neid, mis lisastressi tekitavad, aga ka neid, mis väga meeldida võivad. Lõpuks võibki olla nii, et postitusi pole kuskil, aga paljude inimeste kaardilt läheb igal kuul see 6€ maha, mis on päris suur raha maksta ei millegi eest…

+19
0
Please wait...

Postitas:
KuuS

Endal on ka ath ja muretseksin Malluka tasulise blogi puhul hoopis selle üle, et kuidas ta tagab pideva postitamise? Tasuline blogi lisab ju nimelt stressi, et postitusi peaks tulema nagu Vändrast saelaudu, et maksvad lugejad rahul oleksid. Enamik ath-ga inimesi – eriti need, kes ravimeid ei võta – lükkavad asju edasi, peamiselt neid, mis lisastressi tekitavad, aga ka neid, mis väga meeldida võivad. Lõpuks võibki olla nii, et postitusi pole kuskil, aga paljude inimeste kaardilt läheb igal kuul see 6€ maha, mis on päris suur raha maksta ei millegi eest…

Tema senise kirjutamissageduse põhjal ütleks, et see pigem pole probleem. Kui on kehvem kirjutamisperiood, siis kompenseerib selle hiljem mitme postitusega päevas. Ja vb hakkab parematel aegadel  lihtsalt kirjutisi mustanditesse jätma, et oleks kehval ajal midagi avaldada. Seni on ta ju edukalt ja järjepidevalt kirjutanud. Pause tuleb kõigil, aga noh.. Tegelikult lihtsasti lahendatav asi. Kuni on, millest kirjutada muidugi. Aga sedagi on tal ju aastaid ja aastaid olnud..

+11
0
Please wait...

Postitas:
Korvik

Tema senise kirjutamissageduse põhjal ütleks, et see pigem pole probleem. Kui on kehvem kirjutamisperiood, siis kompenseerib selle hiljem mitme postitusega päevas. Ja vb hakkab parematel aegadel  lihtsalt kirjutisi mustanditesse jätma, et oleks kehval ajal midagi avaldada. Seni on ta ju edukalt ja järjepidevalt kirjutanud. Pause tuleb kõigil, aga noh.. Tegelikult lihtsasti lahendatav asi. Kuni on, millest kirjutada muidugi. Aga sedagi on tal ju aastaid ja aastaid olnud..

Noh, siiamaani on ta ainuke kohustus olnud firmade ees, kes talt reklaampostitusi tellivad. Nüüd on kohustus ka maksvate lugejate ees. Ath-ga inimesele on see juba päris suur lisastress (kui nüüd mõelda, et ta läks ka täiskohaga tööle, mis on veel omakorda VÄGA suur stressiallikas, meile nimelt ei meeldi rutiinid) ja võib alguses tunduda tore ja vahva – see alguse motivatsioon ja impulsiivsus – aga kardan, et ühel hetkel see toredus kõiges selles kaob ja meeldivast elujagamisest blogi kaudu saab hoopiski väga tüütu kohustus.

+18
0
Please wait...

Postitas:
natakas

Noh, siiamaani on ta ainuke kohustus olnud firmade ees, kes talt reklaampostitusi tellivad. Nüüd on kohustus ka maksvate lugejate ees. Ath-ga inimesele on see juba päris suur lisastress (kui nüüd mõelda, et ta läks ka täiskohaga tööle, mis on veel omakorda VÄGA suur stressiallikas, meile nimelt ei meeldi rutiinid) ja võib alguses tunduda tore ja vahva – see alguse motivatsioon ja impulsiivsus – aga kardan, et ühel hetkel see toredus kõiges selles kaob ja meeldivast elujagamisest blogi kaudu saab hoopiski väga tüütu kohustus.

No esiteks ma ei usu küll, et sa nüüd Malluka pärast muretsed lausa… Kirjutad siin stressiallikatest. ATH – inimestele on tegelikult omane end stressiolukorras just kokku võtta ja suurepärane sooritus teha. Ja Mallukas on seni piisavalt arukas olnud, kui ikka enam ei jaksa, ju tuleb töölt ära või teeb mõne muu liigutuse, mis hädast välja aitab.

+3
-8
Please wait...

Postitas:
Annely

Mina ka ei usu, et siin nii suur mure Mallu pärast oleks.
Lisaks on Mallukas varem ju Naistelehes töötanud ja tuli sealt ära hoopis teistel põhjustel, mitte selle pärast, et tal stress ülepea oleks olnud. Siis tal muidugi ath ametlikult diagnoositud veel polnud, aga ega olemas ta oli siiski.

Rohkem positiivset suhtumist.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
maalijuuli

Jäin mõtlema.

Kas väga sitta iseloomu, või laiskust, või harjutatud manipuleerimisoskust vabandab “ametlik” diagnoos?

Mul need eelnimetatud tunnused ja kuidagi ei saa arstile ei saa…

Sry sugulased – nutt ja hala….

+12
0
Please wait...

Postitas:
PiretTP

No mina tean ka ühte teist blogijat kes kogu aeg sahmib, hilineb,  unustab, ajab  segi asju, kokkuleppeid, eksib ära, jne. See on nagu mingi eriline omadus neil. Ise veel õnnelikud ka selle üle. Et nad nii erilised on.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Korvik

No esiteks ma ei usu küll, et sa nüüd Malluka pärast muretsed lausa… Kirjutad siin stressiallikatest. ATH – inimestele on tegelikult omane end stressiolukorras just kokku võtta ja suurepärane sooritus teha. Ja Mallukas on seni piisavalt arukas olnud, kui ikka enam ei jaksa, ju tuleb töölt ära või teeb mõne muu liigutuse, mis hädast välja aitab.

Nii ja naa. Ath puhul tõesti stressiolukord aitab end kokku võtta, aga tihtipeale on selleks hetkeks asju juba nii palju edasi lükatud ja stressihulk nii palju tõusnud, et elu lõpuni ainult selle najal minna ei saa. See poleks lihtsalt tervislik. Kas ma Malluka enda pärast muretsen? Mitte üleliia, aga ise teades, milline on neurodivertse inimese elu, tunnen muret küll, kas ehk liiga palju endale korraga hammustada ei võeta. Rohkem on mure nende fännide pärast, kes on valmis oma lemmikblogijale iga kuu nt. enda väiksest palgast 6-7€ maksma. Ja ma saan aru, miks tahetakse – blogi on ju vahva, isegi naljakas; hästi kirjutatud; omasuguste seas ainulaadne, ja paljud on Mallukaga olnud ka algusest peale sellel teekonnal – aga ometi on Malluka impulsiivsus kõigile silma jäänud ja usk järgnevatesse impulsiivsetesse projektidesse vähemalt minul puudub. Mitte üldse paha pärast, vaid rohkem selle pärast, et on vähe neid neurodivertseid, kes kõiki enda sadu ideid ja projekte päriselt lõpuni välja teostada suudavad, seda neid asju ka korralikult ja armastusega tehes. Mallukas on oma blogi suutnud püsti hoida ja sellega teenida, respekt, aga samal ajal olla täiskohaga tööl, kasvatada kolme last, hoolitseda 4+ lemmiklooma eest, kodu eest, ja pidada seejuures ka tasulist blogi, võib olla väga keeruline. Ta võib ka muidugi väga hästi hakkama saada selle kõigega, eriti kui otsustab hakata ravimeid võtma ja käib ka teraapias, pole kahtlustki, aga hetkel lihtsalt sellised mõtted selle olukorra üle.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Lozerz

Nii ja naa. Ath puhul tõesti stressiolukord aitab end kokku võtta, aga tihtipeale on selleks hetkeks asju juba nii palju edasi lükatud ja stressihulk nii palju tõusnud, et elu lõpuni ainult selle najal minna ei saa. See poleks lihtsalt tervislik. Kas ma Malluka enda pärast muretsen? Mitte üleliia, aga ise teades, milline on neurodivertse inimese elu, tunnen muret küll, kas ehk liiga palju endale korraga hammustada ei võeta. Rohkem on mure nende fännide pärast, kes on valmis oma lemmikblogijale iga kuu nt. enda väiksest palgast 6-7€ maksma. Ja ma saan aru, miks tahetakse – blogi on ju vahva, isegi naljakas; hästi kirjutatud; omasuguste seas ainulaadne, ja paljud on Mallukaga olnud ka algusest peale sellel teekonnal – aga ometi on Malluka impulsiivsus kõigile silma jäänud ja usk järgnevatesse impulsiivsetesse projektidesse vähemalt minul puudub. Mitte üldse paha pärast, vaid rohkem selle pärast, et on vähe neid neurodivertseid, kes kõiki enda sadu ideid ja projekte päriselt lõpuni välja teostada suudavad, seda neid asju ka korralikult ja armastusega tehes. Mallukas on oma blogi suutnud püsti hoida ja sellega teenida, respekt, aga samal ajal olla täiskohaga tööl, kasvatada kolme last, hoolitseda 4+ lemmiklooma eest, kodu eest, ja pidada seejuures ka tasulist blogi, võib olla väga keeruline. Ta võib ka muidugi väga hästi hakkama saada selle kõigega, eriti kui otsustab hakata ravimeid võtma ja käib ka teraapias, pole kahtlustki, aga hetkel lihtsalt sellised mõtted selle olukorra üle.

Jagan su mõtteid, paraku tundub mulle ka, et tegu uue ämbriga. Kasvõi see, et tasuline blogi tähendab märkimisväärset külastatavuse vähenemist ja senised koostöölepingud võivad küsimärgi alla sattuda seetõttu. Aga eks näis, loodan talle parimat.

+7
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 2,101 kuni 2,130 (kokku 2,427 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)