Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 2,161 kuni 2,190 (kokku 3,486 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
MioMio

Respekt Britile nii ausa kirjutise eest, nagu ta viimane blogi sissekanne. Usun, et nii mitmedki, kes välismaal elavad, tunnevad end selles ära.

Tema puhul ilmselt sellest must-valget lahendust polegi, ilmselt jääb selline pendeldamine kahe kodumaa vahel veel pikemaks ajaks. Prantsusmaal pere ja kohustused, Eestis sõbrad ja töö ja sõõm värsket õhku.

+8
0
Please wait...

Postitas:
sammalhabe

Aga kas kurb ei ole ainult 400 inimesele kirjutada kui varem luges su blogi ikka kordades rohkem inimesi? Ma mõtlen et mingi hetk ei ole tegu enam suuna mudimisega kui lugejaid ainult sadades.

+16
-2
Please wait...

Postitas:
sammalhabe

kas praegu malluka lugemisõiguse ostnud arvavad, et seni ilmunud postitused on seda raha väärt?

Seda raha väärt 😃 Me räägime siin neljast eurost praegu. Olles varasemalt Malluka blogisse sattunud, siis ma usun, et jah, need on seda kohutavat raha väärt 😃😃

Ma teenin 3000 + kuus ja ikka ei leia seda €4 et selle eest maksta. Tasuta kõlbas lugeda küll paar korda kuus aga raha eest ei ealeski.

+28
-2
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

kas praegu malluka lugemisõiguse ostnud arvavad, et seni ilmunud postitused on seda raha väärt?

Seda raha väärt 😃 Me räägime siin neljast eurost praegu. Olles varasemalt Malluka blogisse sattunud, siis ma usun, et jah, need on seda kohutavat raha väärt 😃😃

Ma teenin 3000 + kuus ja ikka ei leia seda €4 et selle eest maksta. Tasuta kõlbas lugeda küll paar korda kuus aga raha eest ei ealeski.

Mina ei ole samuti näinud mingit vajadust endale lugemisõigust osta. Ei näe ka muidugi vajadust enda palganumbrit siia lambist kirja panna 😃 Lihtsalt küsimus, kas nelja eurone asi on “seda raha väärt”, tundub üsna naljakas. Umbes sama kummaline, nagu ma vahel olen sattunud kuskile ilusaitidele tootearvustusi lugema ja inimesed tões ja vaimus kirjutavad, et jaa, toote hinna ja kvaliteedi suhe on paigas, kusjuures toode maksab 5 eurot. Mida sellest järeldada? Mis kvaliteet sellele 5 eurosel asjal olla saab? Ja kui kvaliteedi ja hinna suhe seejuures paigas on, siis arusaadavalt on  toode üsna s.tt, sest vastasel juhul peaks kirjutama, et toote kvaliteet ületas kordades ootusi 😃 Üldiselt aga on igaühel õigus enda raha eest osta mida iganes ta soovib ja sellisest halvustamisest, nagu eelpool ma küll aru ei saa. Ka 1000 eurose palgaga inimene võib ja peab endale meelelahutust lubama. Kui Malluka blogi talle seda meelelahutust pakub, siis ma ei näe küll mingit põhjust neid inimesi siin mõnitada ja naeruvääristada.

+16
-5
Please wait...

Postitas:
Kaegu513

Kunagi räägiti mingist kaasatusest, aga see pole vist enam teema. Kui on 60 000 jålgijat ja postitus (sisuliselt blogi reklaam) sotsmeedias saab 4-6 laiki, siis… Tegelikult pole ju enam oluline laikide arv vaid see, mitu inimest kuu alguses raha üle kannavad.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Maret Vaa

Mulle meeldib, et M tasuliseks läks. Varem harjumusest ikka klikkisin ja lugesin, kuigi olid tüütud postitused. Noh, nagu rämpstoidu söömine: tead, et on mõttetu, aga ikka vahel sööd…

Ei näe küll mõtet maksta korduvate “issand-mul-on-uus-koduloom-issand-ma-pean-looma-ära-andma” “issand-ma-ostsin-ATH-tõttu-endale-kullast-prill-laua-pliis-kandke-söögiraha” eest ja insta unfollowsin ka, reklaami sai paljuvõitu.

Ka Malluka seisukohalt vaadates on ok otsus. 1000 jälgijat ta saab ikka, seega 4000 euri olemas, erivajadusega laps pääseb avalikkuse ette tirimisest jne. Kui ostjaid jääb väheks, teeb naksti uuesti lahti blogi ja ring hakkab otsast peale.

+30
-4
Please wait...

Postitas:
lynn

Mulle meeldib, et M tasuliseks läks. Varem harjumusest ikka klikkisin ja lugesin, kuigi olid tüütud postitused. Noh, nagu rämpstoidu söömine: tead, et on mõttetu, aga ikka vahel sööd…

Sama! Varem ikka harjumusest lugesin aeg-ajalt seda hala. Nüüd enam ei saa ja ei tunnegi puudust!

+19
0
Please wait...

Postitas:
mimi20

eee…praegu näeb kõiki viimaseid postitusi ilma maksumüürita lugeda 😀

+3
-10
Please wait...

Postitas:
k2oliis

Ju on reklaampostitused

+9
0
Please wait...

Postitas:
Brigantine

Ma ütlen ausalt, et ma pole veel viitsinud Unfollow panna… aga blogi oli p6hjus miks ma Malltut jägisin. Nüüd ikka ta elu jägimine järsku väga ebahuvitav ilma stoorita sinna juurde. Maksma ma ei hakka. Oleks kuu maksumus mingi 2,99 siis küll. Aga 5,99 on üle pakutud minu arvates selle sisu kohta mida toodetakse. See on puhtalt meelelahutuslik ja kellegi veebi päevik. Targemaks küll ei saa.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
k2oliis

Suunamudimise ja sisuloomega seoses, mis pakute, kas varsti tuleb mingi “uus Instagram?” Ma ei jaksa enam sõprade postitustenigi kerida, niipalju reklaami ja selliseid tegelasi, keda ma ei jälgi. See algoritm on nii tüütu. Samas ei ole vist ühtegi teist nii kena kujundusega ja lihtsat appi. (Mitte videode vaatamiseka, pildid meeldivad). Niiet sisuloojatel Instagramiga ka ilmset keeruline, et ikka pildis olla..

+12
-1
Please wait...

Postitas:
silko

Mida sa ärpled, ilmselgelt polnud küsimus sulle suunatudki, aga sul näpud ikka jubedalt sügelevad 😀 See 4 eurot ei ole mingi ühekordne makse, liitumine on järgmine kuu juba 6 eurot, mis teeb aastas 72. Ja üleüldse pole isegi summa oluline, vaid see, kas need, kes tegid tellimuse, arvavad siiani, et sisu on üleüldse nende raha väärt.

+24
-2
Please wait...

Postitas:
atsetoon

Pärnu peoloomal on nüüdseks mees ikkagi läinud kõrvalt ja igapäevased peod käimas. Suvi on vist ametlikult avatud 😀

Ulme, kuidas üks noor inimene jõuab alkot tarbida. Kogu see hunnik taarakotte seisab maja nurgal ja aina juurde koguneb.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Huviline

Pärnu peoloomal on nüüdseks mees ikkagi läinud kõrvalt ja igapäevased peod käimas. Suvi on vist ametlikult avatud 😀

Ulme, kuidas üks noor inimene jõuab alkot tarbida. Kogu see hunnik taarakotte seisab maja nurgal ja aina juurde koguneb.

Ma olen kogu aeg tema puhul mõelnud, et millega tal see jant lõppeb. Ilmselgelt mitte hästi. Kurb kuidas noor inimene enda elu hävitab.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Mauno

Ma olen kogu aeg tema puhul mõelnud, et millega tal see jant lõppeb. Ilmselgelt mitte hästi. Kurb kuidas noor inimene enda elu hävitab.

Värskendage mu mälu – mis ta insta oligi?

+3
0
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Värskendage mu mälu – mis ta insta oligi?

Cetsss

+4
0
Please wait...

Postitas:
hunden

Vaatan, et postitused koerast on ka kadunud. Ei tea, kas see läks koos mehega?

+9
0
Please wait...

Postitas:
Egerta

Huvitav, kuidas peoloomal nii palju jälgijaid on? Pea 13 k. Millest selline huvi?

+14
0
Please wait...

Postitas:
Huviline

Huvitav, kuidas peoloomal nii palju jälgijaid on? Pea 13 k. Millest selline huvi?

Külaklounid olid juba eelmine sajand populaarne meelelahutus. Ise jälgin teda samal põhjusel, et juba on huvi on, kui palju lolli jaksab üks naine mängida.

P.S inimene, kes alustab esmaspäeva pinacoladaga, ei ole peoloom, vaid alkohoolik.

+18
0
Please wait...

Postitas:
Kagggu

Eks tal need kogused lähevad aina suuremaks, ei piisa ju mõnest siidrist vaid.

Ma polegi aru saanud, kas tal laps nende pidudr ajal kodus??

+9
0
Please wait...

Postitas:
geaw

Mida vanemaks saab, seda rohkem see pidev alko tarbimine näost ka varsti näha.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Pyret

Kust te võtate, et mehest lahus? Just olid storyd koos, samuti koerast olen ka näinud.

Mind huvitab pigem, kas tõesti maksab ema selle elu kõik kinni?🙄

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu351

Külaklounid olid juba eelmine sajand populaarne meelelahutus. Ise jälgin teda samal põhjusel, et juba on huvi on, kui palju lolli jaksab üks naine mängida.

P.S inimene, kes alustab esmaspäeva pinacoladaga, ei ole peoloom, vaid alkohoolik.

Üks asi on konto vaatamine, teine asi follow nupu vajutamine. Miks seda viimast tehakse, kõik ju nagunii avalik? Tahate mudijatele oma olemasolust teada anda?

+10
0
Please wait...

Postitas:
alexxx

Üks asi on konto vaatamine, teine asi follow nupu vajutamine. Miks seda viimast tehakse, kõik ju nagunii avalik? Tahate mudijatele oma olemasolust teada anda?

Sest siis jooksevad kõik postitused mugavalt feedi ja ei pea kedagi spetsiaalselt otsimas käima. See ju jälgimise mõte ongi.

+12
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
jomibor

Ja kes see “me” on kes avasid Pärnus mingi kohviku vms? Ema? Mõtlesin et päris usin kui kõige selle joomise kõrvalt on aega veel mingi kohvik/baar ka avada. Vana ta on üldse?
ise sai kõvasti pralletatud 20ndate alguses, tuli mõistus pähe ja lõpetasin ära. Täitsa alkohoolik ilmselt kui ei suuda pidama jääda juues, sama vist tal.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kagggu

Kohviku ikka ema avanud, mille eest neiu avab ema rahade eest või…

+4
0
Please wait...

Postitas:
jomibor

Kohviku ikka ema avanud, mille eest neiu avab ema rahade eest või…

seda ma ju küsisingi.. 🙄 kõik ei saa olla mingi suvalise inimese tegemistega või mitte tegemistega nii kursis.

Insta põhjal võiks ju arvata et edukas noor inimene

+4
0
Please wait...

Postitas:
Mauno

Ja kes see “me” on kes avasid Pärnus mingi kohviku vms? Ema? Mõtlesin et päris usin kui kõige selle joomise kõrvalt on aega veel mingi kohvik/baar ka avada. Vana ta on üldse?

ise sai kõvasti pralletatud 20ndate alguses, tuli mõistus pähe ja lõpetasin ära. Täitsa alkohoolik ilmselt kui ei suuda pidama jääda juues, sama vist tal.

Äriregistri järgi sünniaasta 1993

0
0
Please wait...

Postitas:
atsetoon

Kohviku avas koos H. K nimelise naisega. Ta oli kunagi ka klubi Püramiid omanik. Aga kõik ta ärid sama kiirelt kui alanud on ka lõppenud..

0
0
Please wait...

Postitas:
Kagggu

Kohviku avas koos H. K nimelise naisega. Ta oli kunagi ka klubi Püramiid omanik. Aga kõik ta ärid sama kiirelt kui alanud on ka lõppenud..

Kuskil storys justkui ema toimetas seal, aga hästi elab kui toidlustuses praegusel ajal läbi tahab lüüa 😀

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 2,161 kuni 2,190 (kokku 3,486 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)