Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 2,221 kuni 2,250 (kokku 3,071 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
Maret Vaa

Kas Kardol on pruut? Või kes tal eile storys oli, päevitamas, veiniklaas käes?

+6
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
svips

Kodumaised juutuubereid ei jälgi

+1
-1
Please wait...
Postitas:
lotake

kes jälgib K instat, siis see on ta  “sõbranna”, nähtud paar korda lastevabal nädalal 🙂 edu neile!

+20
0
Please wait...

Postitas:
Huviline

kes jälgib K instat, siis see on ta “sõbranna”, nähtud paar korda lastevabal nädalal 🙂 edu neile!

Ah siis sellepärast eksnaine natuke liimist lahti ongi.

Aga edu Kardole uues suhtes!

+29
-1
Please wait...

Postitas:
Liisike84

Nad pole ju suhtes. 😀

+1
-11
Please wait...

Postitas:
Maret Vaa

kes jälgib K instat, siis see on ta “sõbranna”, nähtud paar korda lastevabal nädalal 🙂 edu neile!

Võib tuju ära ajada küll. Tütarlaps oli igatahes ilus.

+18
0
Please wait...

Postitas:
Mauno

Et ise ei taha ja teistele ka ei tahaks anda? 😀

+31
-1
Please wait...

Postitas:
Mammumiizu

Kurb, Mallukal on äärmiselt vähe laike postitustel. Eile nägin insta storys, et paar postitust tegi tasuta, kas üritab lugema meelitada ja klikke saada? 🙂

Ma muidu lugesin Malluka blogi tihti, aga hetkel ei kutsunud need tasuta postitused ka lugema.

+29
-2
Please wait...

Postitas:
Melss

Kurb, Mallukal on äärmiselt vähe laike postitustel. Eile nägin insta storys, et paar postitust tegi tasuta, kas üritab lugema meelitada ja klikke saada? 🙂

Ma muidu lugesin Malluka blogi tihti, aga hetkel ei kutsunud need tasuta postitused ka lugema.

Sõna otseses mõttes 0.0089% jälgijaskonnast laigib postitusi :O Kuna sa käid siin lugemas ja vastamas, palju sul praeguseks tellijaid on tulnud ja kas plaanid uuesti avalikuks minna? Kas Google’iga ei ole saanud asju korda? Kas koostööpartnereid on ära kukkunud?

+24
0
Please wait...

Postitas:
Huviline

Et ise ei taha ja teistele ka ei tahaks anda? 😀

Tead see on veidi psühholoogiline, muidugi pole see mingi reegel, aga olen olnud samas olukorras. 3 last ja lahutuse algatasin mina. Mees anus tagasi kaua, kui lõpuks uue naise leidis, siis ei, ma ei hakanud vahele suskima ega tagasi paluma, aga natuke torkas küll. Kuidagi siis tuligi teadmine, et asi on lõplik.

+24
-1
Please wait...

Postitas:
anon

Sama. Sest eeldan, et tasuta postitused on reklaam. Isegi kui neil tärnikest juures pole.

+22
0
Please wait...

Postitas:
angeelika_ka

aga kuidas Mallul uuel töökohal läheb, kuhu suure pauguga mindud sai ? pole enam midagi kuulda…..

+11
-6
Please wait...

Postitas:
Mauno

Sõna otseses mõttes 0.0089% jälgijaskonnast laigib postitusi :O Kuna sa käid siin lugemas ja vastamas, palju sul praeguseks tellijaid on tulnud ja kas plaanid uuesti avalikuks minna? Kas Google’iga ei ole saanud asju korda? Kas koostööpartnereid on ära kukkunud?

Samas tagasiulatuvalt vaadates on laikise arv suht selline olnud kogu aeg. Lastega piltidel paari tuhande ringi, muud suva reklaampostitused 400-700 laiki

0
-8
Please wait...

Postitas:
KuuS

aga kuidas Mallul uuel töökohal läheb, kuhu suure pauguga mindud sai ? pole enam midagi kuulda…..

Ei tea jah. Pakun, et läheb okeilt. Mulle isiklikult tundub valla stooride järgi, et ta on saanud mingeid suuniseid vms, sest selline tüüpiline Malluka käekiri neist kadus kuidagi äkitselt.

+20
0
Please wait...

Postitas:
RMH86

Kust te võtate, et mehest lahus? Just olid storyd koos, samuti koerast olen ka näinud.

Mind huvitab pigem, kas tõesti maksab ema selle elu kõik kinni?🙄

Kes ta ema siis on, et selline arvamus tekkinud, et ema tal kõik kinni maksab?

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu513

Ei tea jah. Pakun, et läheb okeilt. Mulle isiklikult tundub valla stooride järgi, et ta on saanud mingeid suuniseid vms, sest selline tüüpiline Malluka käekiri neist kadus kuidagi äkitselt.

Vaatasin sama. Mis on iseenesest positiivne.
Töölt enam stoorisid ei teha ka.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kaegu417

Kust te võtate, et mehest lahus? Just olid storyd koos, samuti koerast olen ka näinud.

Mind huvitab pigem, kas tõesti maksab ema selle elu kõik kinni?🙄

Kes ta ema siis on, et selline arvamus tekkinud, et ema tal kõik kinni maksab?

https://parnu.postimees.ee/7414837/parnumaa-aasta-naisettevotja-ehitas-printsile-laevanina

+1
0
Please wait...

Postitas:
Jayaya

Eks ta plähmerdades tahtis minna rohelisemat rohtu ja sinisemat taevast otsima. Sai rahuliku kodulembese K asemel lustliku elumehe…liiga lustliku isegi.

Tegelikult pole vahet, kes lahutuse algatas või kaua lahus on oldud, kui üks osapool kellegi tõsisema leiab siis ikka veidi kriibib hinge. Nad on mõlemad toredad inimesed ja varem või hiljem tuleb see aeg. Ma kaldun arvama, et K küll ei hakka kohe suhet eksponeerima nagu M endal kombeks.

+20
-1
Please wait...

Postitas:
jomibor

Muidu head pildid a mis sa hakkad kurgumandleid treenima v 🫠

0
0
Please wait...

Postitas:
KuuS

Eks ta plähmerdades tahtis minna rohelisemat rohtu ja sinisemat taevast otsima. Sai rahuliku kodulembese K asemel lustliku elumehe…liiga lustliku isegi.

Tegelikult pole vahet, kes lahutuse algatas või kaua lahus on oldud, kui üks osapool kellegi tõsisema leiab siis ikka veidi kriibib hinge. Nad on mõlemad toredad inimesed ja varem või hiljem tuleb see aeg. Ma kaldun arvama, et K küll ei hakka kohe suhet eksponeerima nagu M endal kombeks.

Mu arust ta ei eksponeerinud. Pigem hoidis just enda teada, kuni meedia tahtis midagi neist kirjutada ja ta enne muid väljaandeid otsustas ise kaarte avada…

+3
-8
Please wait...

Postitas:
Jayaya

Mu arust ta ei eksponeerinud. Pigem hoidis just enda teada, kuni meedia tahtis midagi neist kirjutada ja ta enne muid väljaandeid otsustas ise kaarte avada…

See suhe oli ikka siis väga värske kui kaarte avas ehk siis väga salajas ei elanud ikka. Pidasin silmas üldse ka eelmist suhet, mitte ainult seda gigolot.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Huviline

Porgandi viimased fb storyd. Appi lihtsalt, ülima detailsusega rääkida kuidas ta kakamas käis ja milline oli kaka ja kui mõnus see oli. Kas see on mingi diagnoos? Kas keegi seletaks mulle ära, miks peab nii palju s*ttumisest rääkima?

+21
0
Please wait...

Postitas:
Indra c

Kui kaua see tobe teema siin veel püsib? Kopp ees juba!

+1
-22
Please wait...

Postitas:
Huviline

Kui kaua see tobe teema siin veel püsib? Kopp ees juba!

Ja sind, relv oimukohal, sunnitakse siin lugemas käima? Otsa vaene tupsuke.

+20
-2
Please wait...

Postitas:
Indra c

Ei käi lugemas, aga see tobe pealkiri kõigub koguaeg rivi ees. Sellist sodi ei viitsiks elusees lugeda.

0
-23
Please wait...

Postitas:
Kiira

Ei käi lugemas, aga see tobe pealkiri kõigub koguaeg rivi ees. Sellist sodi ei viitsiks elusees lugeda.

Minu jaoks on seal rivis hulgaliselt teemasid, mis mind sugugi ei kõneta. Mul ei tuleks elu sees pähe hakata teisi noomima, et nad ei kirjuta mind huvitavatel teemadel. Ära loe siis, jumal küll.

+28
-1
Please wait...

Postitas:
Indra c

Ükski teine teema ei kõlgu siin kuude kaupa ka.

0
-18
Please wait...

Postitas:
k2oliis

Ei saa aru.. et pigem peaks siis igaks väikeseks mõttevälgatuseks uue teema tegema? Et kui lihtsalt oleks uus pealkiri seal teemade tipus, aga teema siiski suunamudijast, siis oleks sulle sobilik? Seesama Issanda loomaaia kirjeldus sobiks siia.

see oleks sama hea, kui öelda, et miks juba aastaid ikka kirjutatakse sinna Väikelapse rubriiki ja see alateema koguaeg töllerdab esilehel.

+10
-3
Please wait...

Postitas:
monic77

Kroonika suunamudijate tip on küll imelik.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Huviline

Kroonika suunamudijate tip on küll imelik.

Kes või mis see “tip” on?

+2
-4
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 2,221 kuni 2,250 (kokku 3,071 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)