Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 2,251 kuni 2,280 (kokku 3,482 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
jomibor

Üldse mingi TV3 peo külaliste kohta öeldi et “kohal on kuulsuste koorekiht” ja siis oli pilt rannamaja tegelastest. Ok siis. Eesti nii väike et pole palju vaja et “koorekihiks” saada.
Kuigi isiklikult minu silmis küll keegi mingi koorekiht ei ole..

+18
0
Please wait...

Postitas:
BellaBee

Kroonika suunamudijate tip on küll imelik.

Kes või mis see “tip” on?

I ja o on kõrvuti, tõenäoliselt mõtles sõna “top”

+7
0
Please wait...

Postitas:
Huviline

Kroonika suunamudijate tip on küll imelik.

Kes või mis see “tip” on?

I ja o on kõrvuti, tõenäoliselt mõtles sõna “top”

Ok, minu paha, arvasin alguses, et mõtles tippu või siis Tipp ja Täpp vms.

+2
-13
Please wait...

Postitas:
Simone2

Avastasin hiljuti Jane. Millegipärast lapseootus ja beebi lisandumine tunduvad mulle põnevad eluperioodid. Ja mõtlen, et ta on ikka uskumatult tubli, et läkski kooli tagasi. Haridus pole mitte ainult tööalase kindlustustunde jaoks tähtis, vaid ka oluline oma lastele ja jälgijatele, et anda positiivset ja inspireerivat eeskuju.

Ja see juhilubade asi veel sinna juurde.

Tõesti, ma ei tea, kuidas ta oma laste ja raseduse kõrvalt jaksab. Väga sümpaatne.

+6
-30
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
billa

Minu jaoks ei ole küll midagi inspireerivat selles, et peaaegu 30-aastane inimene lõpuks 11. klassi on suutnud ära lõpetada viie lapse emana, kes pole vist kunagi oma elus tööl käinud? Võib-olla lühiajaliselt kunagi on, ma pole regulaarne jälgija.

+35
-6
Please wait...
Postitas:
Kaegu887

Mis neist kogutud tuhandetest allkirjadest ja Lusti saatest sai?

+12
0
Please wait...

Postitas:
Simone2

Ma tema taustsüsteemi muidugi ei tea, mis põhjusel omal ajal kool pooleli jäi, aga enamasti on seal tõsisemad perekondlikud põhjused. See, et võetakse end aastaid hiljem uuesti kätte ja pingutatakse, on minu meelest igati positiivne. Ja blogijate maastikul ka suhteliselt haruldane.

PS. Tänud kommentaarist teavitajale, mu eelnev kommentaar oli tõepoolest kuritegelik 🙂

+16
-15
Please wait...

Postitas:
Kaegu351

Avastasin hiljuti Jane. Millegipärast lapseootus ja beebi lisandumine tunduvad mulle põnevad eluperioodid. Ja mõtlen, et ta on ikka uskumatult tubli, et läkski kooli tagasi. Haridus pole mitte ainult tööalase kindlustustunde jaoks tähtis, vaid ka oluline oma lastele ja jälgijatele, et anda positiivset ja inspireerivat eeskuju.

Tõesti, ma ei tea, kuidas ta oma laste ja raseduse kõrvalt jaksab. Väga sümpaatne.

Pigem tekib küsimus, kas mehega kahekesi päevad läbi kodus passides igav ei hakka? Kõik lapsed käivad koolis ja lasteaias, vanemad on kodused. Matitavad ja harjutavad autosõitu?

+28
-3
Please wait...
Postitas:
jomibor

Pigem tekib küsimus, kas mehega kahekesi päevad läbi kodus passides igav ei hakka? Kõik lapsed käivad koolis ja lasteaias, vanemad on kodused. Matitavad ja harjutavad autosõitu?

ma olen viimased 10 aastat mehega päevad läbi kodus “passinud”, ja ilma lasteta kusjuures.. ja ma ei saa aru kuidas inimestel üldse on aega tööl käia? Ma heal juhul jõuan omale ettenähtud tööülesanded ära täita. Ja neid on mõned tunnid kuus.
Oma elu tahab ka elamist, ma ei kujutaks ette et seda aega kellegile teisele pühendaksin, see on ju enamik päevast mis tööandja sult ära võtab!

+6
-30
Please wait...
Postitas:
Tret

Ma tema taustsüsteemi muidugi ei tea, mis põhjusel omal ajal kool pooleli jäi, aga enamasti on seal tõsisemad perekondlikud põhjused. See, et võetakse end aastaid hiljem uuesti kätte ja pingutatakse, on minu meelest igati positiivne. Ja blogijate maastikul ka suhteliselt haruldane.

PS. Tänud kommentaarist teavitajale, mu eelnev kommentaar oli tõepoolest kuritegelik 🙂

Ta on aastaid rääkinud koolist ja autokoolist jms aga tegudeni sageli ei jõua või siis lihtsalt jätab pooleli. 30-aastaselt üritada kooli lõpetada…inspireeriv tõesti. Muidugi kiitus, et üldse asja ette võttis aga tehku mõni asi lõpuni ka.

Tööl käimisest- kui vh otsa saab siis saab alati uue lapse ju teha. Pole vaja tööle minnagi.

+29
-6
Please wait...
Postitas:
liiissu

Kas Janel on nimekaim? Ühe kooli vilistlasnimekirjast leiab tema nime. Lõpetamise aastaks on 2011 ja 12. klass… kui vaadata Jane enda vanust, siis ju peaks klappima, aga krt vb ikkagi siis nimekaim.

0
-18
Please wait...

Postitas:
astorias

Ta on aastaid rääkinud koolist ja autokoolist jms aga tegudeni sageli ei jõua või siis lihtsalt jätab pooleli. 30-aastaselt üritada kooli lõpetada…inspireeriv tõesti. Muidugi kiitus, et üldse asja ette võttis aga tehku mõni asi lõpuni ka.

Tööl käimisest- kui vh otsa saab siis saab alati uue lapse ju teha. Pole vaja tööle minnagi.

Kas nüüd jääb uuesti kool pooleli viienda lapse sündides või käib selle viimase aasta lõpuni ikka?

+15
-1
Please wait...
Postitas:
lehmalellepoeg

ma olen viimased 10 aastat mehega päevad läbi kodus “passinud”, ja ilma lasteta kusjuures.. ja ma ei saa aru kuidas inimestel üldse on aega tööl käia? Ma heal juhul jõuan omale ettenähtud tööülesanded ära täita. Ja neid on mõned tunnid kuus.

Oma elu tahab ka elamist, ma ei kujutaks ette et seda aega kellegile teisele pühendaksin, see on ju enamik päevast mis tööandja sult ära võtab!

Mis su meeletu oma elu elamine siis kujutab endast?

+22
0
Please wait...

Postitas:
Tret

Kas nüüd jääb uuesti kool pooleli viienda lapse sündides või käib selle viimase aasta lõpuni ikka?

Ma usun, et teeb ikka ära sest teab ise ka, et põhiharidusega keeruline kunagi üldse saada tööle.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kaegu007

Kui kaua see tobe teema siin veel püsib? Kopp ees juba!

Tee siis ise mõni põnev teema, mis siinseid inimesi kõnetaks ja mis seetõttu kogu aeg teemade eesotsas oleks. Siin ongi viimasel ajal väga vaikne, vist alates sellest, kui kasutajanimed avalikuks tehti.

+15
-4
Please wait...
Postitas:
Nustik

Ma usun, et teeb ikka ära sest teab ise ka, et põhiharidusega keeruline kunagi üldse saada tööle.

Mis paneb sind arvama, et ta tahab kunagi üldse tööle minna?

+17
-2
Please wait...

Postitas:
Tret

Mis paneb sind arvama, et ta tahab kunagi üldse tööle minna?

Ma naiivselt arvan siis jah, et äkki kunagi läheb isegi.  Kindel muidugi pole. Vähemalt kui soov peaks tekkima siis on mingigi eeldus saada.

Ps: kas ma nägin õigesti või vaatasin kreeni aga Jaanikal oli kena suvekleit ….ja jalas ” kroksid”🥴

+14
-3
Please wait...

Postitas:
billa

Kuskil maakohas elades ei anna ka keskharidus tööleminekul suuremat eelist kui põhiharidus ja viie lapse pealt saadavatest toetustest elab ilusti ära, siiamaani on ju elanud.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Mauno

Kuskil maakohas elades ei anna ka keskharidus tööleminekul suuremat eelist kui põhiharidus ja viie lapse pealt saadavatest toetustest elab ilusti ära, siiamaani on ju elanud.

Kunagi saavad lapsed ka suureks.. siis ongi aeg pensionist elada?😆

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kaegu887

2-3 mudijat veel võiks eeskuju võtta ja keskhariduse saada. On seda vaja või mitte- ülipiinlik, kui normintellektiga inimene on põhiharidusega.

+21
-2
Please wait...

Postitas:
hel007

Ps: kas ma nägin õigesti või vaatasin kreeni aga Jaanikal oli kena suvekleit ….ja jalas ” kroksid”🥴

No isegi fashionistad ju kannavad crocse 😀 Ja pannakse kokku millega iganes. AE just promos neid ka.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kaegu887

No isegi fashionistad ju kannavad crocse 😀 Ja pannakse kokku millega iganes. AE just promos neid ka.

Võrdled võrreldamatut.
Froteesokk ja sandaal on ka lahedad noore meesmodelli jalas moelaval. Keskealise paksu mehe jalas sama kombo- öäk.

Kusjuures nedd crocksid on selle outfiti juures kõige normaalsem asi.

+6
-17
Please wait...

Postitas:
Kaidi31

Võrdled võrreldamatut.

Froteesokk ja sandaal on ka lahedad noore meesmodelli jalas moelaval. Keskealise paksu mehe jalas sama kombo- öäk.

Kusjuures nedd crocksid on selle outfiti juures kõige normaalsem asi.

Kui asi on kole, siis ta on kole. Ei ole nii, et vanema inimese seljas ON kole ja noore seljas mega ilus/lahe.

+2
-17
Please wait...

Postitas:
kadri97

Riietus vanema vs noorema inimese seljas saab ikka väga erinev olla. Kasvõi moetrendid nagu veidi aega tagasi oli – mom jeans – noore inimese puhul on stiilne aga päris väsinud ema seljas lihtsalt teksapüks.

+16
-2
Please wait...

Postitas:
jomibor

Oi kui palju miinuseid mu kommentaar sai ja veel ebasobiv ka. Kas tööl käimine on mingi püha lehm et sellest ainult ilusti rääkida tohib? Keda ja kuidas ma solvasin selle oma kommentaariga üldse 😀 Kas on täiesti mõistmatu et keegi suudab endale tegemist päevad läbi leida? Ja veel iga päev..

Kellegile jäävad Crocsid ka ette, ebareaalne. Mis krdi moepolitseinik nüüd siis välja ilmus? Tuleb käia millega endal mugav on, pole üldse tähtis mis teised arvavad või mis parasjagu moes on.. kes üldse määratleb seda et mis on ilus ja mis on kole. Kes “sina” oled ütlema et mis on sobilik riietus ja mis mitte? Kes “sa” üldse oled, arvustama teise riideid/välimust?
Ilu on vaataja silmades.. ja kui ei meeldi siis ära vaata 😀

+11
-19
Please wait...
Postitas:
Kaidi31

Riietus vanema vs noorema inimese seljas saab ikka väga erinev olla. Kasvõi moetrendid nagu veidi aega tagasi oli – mom jeans – noore inimese puhul on stiilne aga päris väsinud ema seljas lihtsalt teksapüks.

Ma räägin, et need püksid on kõigi seljas koledad. Kas sulle need siis meeldiksid kui need moes poleks?

+5
-10
Please wait...

Postitas:
Tret

Oi kui palju miinuseid mu kommentaar sai ja veel ebasobiv ka. Kas tööl käimine on mingi püha lehm et sellest ainult ilusti rääkida tohib? Keda ja kuidas ma solvasin selle oma kommentaariga üldse 😀 Kas on täiesti mõistmatu et keegi suudab endale tegemist päevad läbi leida? Ja veel iga päev..

Kellegile jäävad Crocsid ka ette, ebareaalne. Mis krdi moepolitseinik nüüd siis välja ilmus? Tuleb käia millega endal mugav on, pole üldse tähtis mis teised arvavad või mis parasjagu moes on.. kes üldse määratleb seda et mis on ilus ja mis on kole. Kes “sina” oled ütlema et mis on sobilik riietus ja mis mitte? Kes “sa” üldse oled, arvustama teise riideid/välimust?

Ilu on vaataja silmades.. ja kui ei meeldi siis ära vaata 😀

Ei mäleta, et ennast moepolitseiks oleks kuulutanud. Avaldasingi OMA arvamust, et selline asi riivas silma. Kas need influentserid mitte ei panegi pilte üles, et teistele näidata, ei? Lubatud on vaid taevani kiitmine? Ma ei solvanud ega laimanud teda.

+13
-2
Please wait...

Postitas:
K4gu

Tegelikult on päris palju selliseid lihttöid, kus keskharidusega inimesele makstakse kröömike suuremat palka kui põhiharidusega, ehkki tööle võetakse mõlemaid.

+5
-7
Please wait...

Postitas:
beebispinat

Tegelikult on päris palju selliseid lihttöid, kus keskharidusega inimesele makstakse kröömike suuremat palka kui põhiharidusega, ehkki tööle võetakse mõlemaid.

Üleüldse avab iga uus või kõrgem haridustase rohkem uksi. See algne kommentaar on ikka veider. Hariduse omandamine ei jookse kunagi mööda külge maha.

+17
0
Please wait...

Postitas:
Tret

Maal ei ela ainult eluülikoolis käinud kodused täiskohaga emmed vaid palju ka suuri peresid, kus mõlemad vanemad ka edukad tööl ( mitte ainult laste saamises).  Elementaarne haridus on oluline kõikjal, kasvõi Tondisaarel elades. Tänapäeval on palju töökohti kaugtööna tehtavad ja töötamine pole seotud elukohaga.

+17
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 2,251 kuni 2,280 (kokku 3,482 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)