Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 2,281 kuni 2,310 (kokku 2,352 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
kadri00

Kisub see teema ka käest ära vist!

0
-1
Please wait...

Postitas:
Agathe

Ps: kas ma nägin õigesti või vaatasin kreeni aga Jaanikal oli kena suvekleit ….ja jalas ” kroksid”🥴

No isegi fashionistad ju kannavad crocse 😀 Ja pannakse kokku millega iganes. AE just promos neid ka.

Võrdled võrreldamatut.

Froteesokk ja sandaal on ka lahedad noore meesmodelli jalas moelaval. Keskealise paksu mehe jalas sama kombo- öäk.

Kusjuures nedd crocksid on selle outfiti juures kõige normaalsem asi.

Kui asi on kole, siis ta on kole. Ei ole nii, et vanema inimese seljas ON kole ja noore seljas mega ilus/lahe.

Viimane asi riietumisel võiks olla see, et ega ma midagi kellegi meelest koledat ometi selga ei pane. Puhas, piisavalt kattev, ilmakohane, sündmusele sobiv, mugav. Piisab. Mis mul peaks olema inimestest, keda minu crocksid vms võiksid segada, kui näiteks Viru tänaval jalutan. Mis tähtsust sellel on, et mingi Cärolyni või Lisandra või kasvõi Malle meelest on see kole. Võimalik, et ongi väga kole…ja mis siis? Uusaastaballile nendega loomulikult ei läheks, aga jalutamiseks või vabaõhukontserdiks MUGAV 🙂 Munakivisilutisel kõrgete kontsadega ja koperdavaid, põlved längus tippivaid neiusid vaadata võib teile meeldida. Neil kama kaks, et mina neid nähes mõttes muigan, minul kama kaks, et nemad mind nähes võibolla naeravad. Salaja. PS crocksid on, Viru tänaval ja vanalinnas jalutamas nendega ei ole käinud, aga hea mõte.

+13
-10
Please wait...

Postitas:
billa

Jalanõude puhul on igaks asjaks oma koht. Kõrged kontsad pole munakividele kõige sobilikumad, ka murule mitte. Crocsid on koduajas jalutamiseks igati hea valik, aga mina nendes avalikku kohta ei läheks, nagu ka hommikumantlis ei läheks (on ilus ja katab keha, ei olegi muud põhjust kui see, et lihtsalt pole kohane hommikumantlis kodust välja kõndida).

+12
-10
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Jalatsid jalatsiteks, mind hämmastas ta tänane jumestus.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Neiutar

Aga mind ikka hämmastab, et siin on veel keegi, kes on üllatunud, et ma kannangi seda, mida ma tahan ja millal tahan. Sama jutt juba aastaid kestnud, aga aru ikka ei saa. Ilmselgelt, kui ma arvaks, et teie kommentaarid on abistavad selles suhtes, siis ma oleks end muutnud. Aga ma pole.

Ja ma ei ütle, et pole kommentaare, mille suhtes ma olen mõelnud, et võiks teistmoodi. Kuid need pole iial olnud riietuse või meigiga seotud. Ega saa ka iial olema. Minu pärast võin ma maitsetuse esileedi ka olla – keegi peab seda tiitlit ju kandma 😀 Ja mind see ei häiri.

Jaanika.

+18
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
uuskasutaja123

No ta riietus on kohutav, aga “meik” on tõesti veel hullem.

+10
-13
Please wait...

Postitas:
Neiutar

Ma elan moto järgi, et kui mulle meeldib, siis see ongi kõige olulisem. Teised võivad kas või pimedaks jääda – mind ei huvita 🙂

Jaanika.

+15
-11
Please wait...
Postitas:
Neiutar

Perekoolis on olnud kommentaare, millega ma nõustun ja tean, et alati saaks paremini. A la et ma olen kärstitu, kangekaelne, teen kiiresti järeldusi jne. Kõik on õige. Ennast muuta nagunii on raske, aga ma tean, kus mu valukohad on. Olen ka siin tunnistanud, et nii ongi.

Kindlasti saaks kellegi arvates riietuse ja meigi puhul ka paremini, alati saaks, aga see on asi, mis mulle meeldib. Ja vot siis on tõesti suva, mida minust arvatakse. Need ei ole normid, mis kuidagi kedagi kahjustaks. Ja ma leian, et igaüks võiks sellise suhtumisega elada. Olen näinud pisarates neidu peolt lahkumas, sest keegi ütles, et tal on kole kleit. Ma küll enne üritasin talle selgeks teha, et miks sind see huvitab üldse, aga kahjuks inimestele läheb teiste arvamus nii väga korda. Lausa nii, et lähevad kas või minema. Ja see on kurb – ma annaks kõik, et nii poleks. Kuid see olen ju ainult mina oma pohhuistliku suhtumisega, kes ei laseks iial end sellest kõigutada.

Jaanika.

+17
-6
Please wait...
Postitas:
Kaegu113

Perekoolis on olnud kommentaare, millega ma nõustun ja tean, et alati saaks paremini. A la et ma olen kärstitu, kangekaelne, teen kiiresti järeldusi jne. Kõik on õige. Ennast muuta nagunii on raske, aga ma tean, kus mu valukohad on. Olen ka siin tunnistanud, et nii ongi.

Kindlasti saaks kellegi arvates riietuse ja meigi puhul ka paremini, alati saaks, aga see on asi, mis mulle meeldib. Ja vot siis on tõesti suva, mida minust arvatakse. Need ei ole normid, mis kuidagi kedagi kahjustaks. Ja ma leian, et igaüks võiks sellise suhtumisega elada. Olen näinud pisarates neidu peolt lahkumas, sest keegi ütles, et tal on kole kleit. Ma küll enne üritasin talle selgeks teha, et miks sind see huvitab üldse, aga kahjuks inimestele läheb teiste arvamus nii väga korda. Lausa nii, et lähevad kas või minema. Ja see on kurb – ma annaks kõik, et nii poleks. Kuid see olen ju ainult mina oma pohhuistliku suhtumisega, kes ei laseks iial end sellest kõigutada.

Jaanika.

Ok, saan kõigest aru.
Aga mis eesmärki kannab laiali läinud huulepulk? Lausa nii, et suunurgad on paksult koos? Lihtsalt meeldib nii?

+13
-7
Please wait...
Postitas:
Neiutar

No ju siis 🙂

Jaanika.

+7
-8
Please wait...
Postitas:
Neiutar

Ega siin pole mõtet tõesti pikalt vaielda. Ma vilistan neile printsiipidele nagunii, sest ma ei pea end kammitsema, kui ma ei taha. Ja ma ei taha. Rääkisin ka oma Instagramis, et teised võiksid sama teha. Kui kas või üks inimene saab sealt julgust juurde, siis on minu töö tehtud 🙂 Just seda ma kavatsen alati oma jälgijatele edasi anda, et teatud asjadele tulekski vilistada.

Ja ma pole ka öelnud, et kõigest peab suva olema. Ei pea – mul ka pole. Kuid on asju, millest võiks suva olla, kui see sind ennast õnnelikuks teeb ja kedagi teist ei häiri. Olgu see siis riietuse või meigi või millegi muuga seotud.

Head nädalavahetust! 🙂

Jaanika.

+9
-9
Please wait...
Postitas:
Huviline

Minu pärast võin ma maitsetuse esileedi ka olla – keegi peab seda tiitlit ju kandma 😀 Ja mind see ei häiri.

Olgu. Aga mis sind siis häirib, et pead vajalikuks siia järjest samasisulisi kommentaare jätta, samuti ju “sama jutt juba aastaid”? Muudab see midagi? – vist ei. Meeldib või mitte aga tegelikult on siiski teatud printsiibid ja standardid, mis mõjutavad seda, kas miski on teiste silmis esteetiline või ei ole. Hästi lihtsa näitena – päikeseloojang on enamuse inimeste jaoks millegipärast ilus ja nauditav vaatepilt, selle koloriit, harmoonia jne (on keegi üldse kuulnud, et keegi seda koledaks peaks?). Ja on loomulik, et tahetakse näha enda ümber rohkem ilu.

Meigi mõte üldiselt on tuua välja oma paremaid jooni ja varjata puudusi. Väiksed tüdrukud muidugi rõõmustavad, kui saavad suvalt värve näkku plätserdada aga täiskasvanud naisel võiks see olla ju veidi läbimõeldum 🙂 Või milleks see meik siis üldse.

Ma olen seda sama mõelnud ja aru ei saa. Miks tahab, kunagi veel nii kaunis ja väljapeetud naine, nüüd välja näha selline. Aga no tõsi ta on – kui keegi tahab välja näha nagu kolmeaastane oleks ema meigikoti kätte saanud, siis ega keelatai saa.

+11
-9
Please wait...

Postitas:
Neiutar

Asi ei ole meigis või mingis riietus konkreetselt. Ma olen juba ammu õppinud, et siin kritiseeritakse nagunii – oled või ei ole, teed või ei tee. Vahet pole, millega on tegemist.

Ja kui minule nii sobib ja tundub kena, siis täpselt – nii just minu enda jaoks ongi 🙂 Arvaku või kogu ülejäänud maailm teisiti – see pole minu probleem. Ma olen alati vastuvoolu ujuja olnud ja kavatsen seda ka edaspidi teha.

Jaanika.

+7
-12
Please wait...
Postitas:
uuskasutaja123

Haha, kui tal nii suva oleks ja endale ikka nii hullult meeldiks, siis ei käiks siin, ega teeks ka oma instas iga natukese aja tagant postitusi, kuidas tal sellest nii “suva” on.

+17
-6
Please wait...
Postitas:
Huviline

Kas paljas juurvili tõesti jälle tegi seitse storyt kakahaisust? Kas tõesti ainus sisu mida toota on s*ttumine, selle kogus, selle konsistents, selle lõhn jne? Pühajeesus palju peab ühest asjast rääkima??

+18
0
Please wait...

Postitas:
Tret

Haha, kui tal nii suva oleks ja endale ikka nii hullult meeldiks, siis ei käiks siin, ega teeks ka oma instas iga natukese aja tagant postitusi, kuidas tal sellest nii “suva” on.

Mõtlesin ise just sama. Kui sul savi on siis sa ei reageeri lihtsalt.

Jah, koledad riided ei kahjusta kedagi aga kui ma näen koledate riietega inimest siis mõtlen küll, et kas tal pole kodus peeglit või lähedast, kes ütleks midagi? Ma ei ole absoluutselt mingi moejünger ja ei tea kaubamärkidest ka suurt midagi. Lihtsalt minu jaoks on elementaarne, et inimesel on puhtad ja viisakad riided. Okeilt riietumine ei tähenda suurt rahakotti sest ka kaltsukates on imelisi asju.

Näiteks see nö klounimantel, mis Jaanikal on, see on minu arvates väga äge asi.  Tal on ilusaid riideid küll.

Lihtsalt teatud asjad jäägu koduaeda vms. Ühed neist on kindlasti ” kroksid”.  Samamoodi kummaline vaatepilt oleks tikkontsad vabas stiilis aiapeol või rannas, neoonroosad riided matustel või kummikud ballil. Lihtsalt ei sobi!

+6
-13
Please wait...
Postitas:
preili567

Palju te jaksate😂?

+4
-8
Please wait...

Postitas:
minakahsiin

Korralikud boomerid siin koos moepolitseid mängimas

+6
-9
Please wait...

Postitas:
Forever21

Nimi Jaanika on minu jaoks täiesti uus ja uudishimu ajas nyyd teda otsima.

Kui nüüd ikka sattusin õige inimese kontole, siis ma ei saa päriselt aru mida siin halati? Armas noor naine ju?!?!  Ma ei tea kas ta on stiilne või mitte ja polegi oluline aga omapärane ja armas on ta küll.
Minu meelest on enamus blogijaid temast maitsetumad. Isabella on ainus, kes tõesti särab ja näeb ka dressides äge välja.

Jaanika 🤞💕

+11
-8
Please wait...
Postitas:
Igateine

Minu pärast võin ma maitsetuse esileedi ka olla – keegi peab seda tiitlit ju kandma 😀 Ja mind see ei häiri.

Olgu. Aga mis sind siis häirib, et pead vajalikuks siia järjest samasisulisi kommentaare jätta, samuti ju “sama jutt juba aastaid”? Muudab see midagi? – vist ei. Meeldib või mitte aga tegelikult on siiski teatud printsiibid ja standardid, mis mõjutavad seda, kas miski on teiste silmis esteetiline või ei ole. Hästi lihtsa näitena – päikeseloojang on enamuse inimeste jaoks millegipärast ilus ja nauditav vaatepilt, selle koloriit, harmoonia jne (on keegi üldse kuulnud, et keegi seda koledaks peaks?). Ja on loomulik, et tahetakse näha enda ümber rohkem ilu.

Meigi mõte üldiselt on tuua välja oma paremaid jooni ja varjata puudusi. Väiksed tüdrukud muidugi rõõmustavad, kui saavad suvalt värve näkku plätserdada aga täiskasvanud naisel võiks see olla ju veidi läbimõeldum 🙂 Või milleks see meik siis üldse.

Ma olen seda sama mõelnud ja aru ei saa. Miks tahab, kunagi veel nii kaunis ja väljapeetud naine, nüüd välja näha selline. Aga no tõsi ta on – kui keegi tahab välja näha nagu kolmeaastane oleks ema meigikoti kätte saanud, siis ega keelatai saa.

Väljapeetud? Tõesti?

+10
-5
Please wait...

Postitas:
MariLaas

Peab ikka viha olema konkreetse isiku vastu:( voi tead ise ette planeerida sellist väljaminekut? On kindlustus ja hoolitakse, aga ikka halb?

+4
-8
Please wait...

Postitas:
MariLaas

Pidasin siis silmas kassilugu.

Ei viinud varjupaika, ei varja, ei nõua, aga palub abi lisaks oma panusele

0
-9
Please wait...

Postitas:
kassike123

Peab ikka viha olema konkreetse isiku vastu:( voi tead ise ette planeerida sellist väljaminekut? On kindlustus ja hoolitakse, aga ikka halb?

Minu meelest on igas varjupaiga loovutuslepingus klausel, milles tuletatakse meelde, et loom võib vajada arstiabi ja arved võibad ulatuda tuhandetesse eurodesse. Igaks juhuks peab rahavaru olemas olema, eriti, kui peres on suisa 3 looma.
Alles ju kirjutati, et palgapäeval ollakse nagu laps kommipoes. Ehk jätaks mõned juuksepikendused ja botoxid tegemata ja hoiaks raha juhuks, kui loom vajab abi.
Veel on võimalus sõpradelt laenata, ei usu, et keeldutakse. Peres on kaks töötavat inimest, tegu pole üksiku vanakesega, kelle ainus sõber ootamatult haigestus.
Mul on loomast sügavalt kahju ja loodan, et raha leitakse ja kass saab terveks.

+16
0
Please wait...
Postitas:
MariLaas

Minu meelest on igas varjupaiga loovutuslepingus klausel, milles tuletatakse meelde, et loom võib vajada arstiabi ja arved võibad ulatuda tuhandetesse eurodesse. Igaks juhuks peab rahavaru olemas olema, eriti, kui peres on suisa 3 looma.

Alles ju kirjutati, et palgapäeval ollakse nagu laps kommipoes. Ehk jätaks mõned juuksepikendused ja botoxid tegemata ja hoiaks raha juhuks, kui loom vajab abi.

Veel on võimalus sõpradelt laenata, ei usu, et keeldutakse. Peres on kaks töötavat inimest, tegu pole üksiku vanakesega, kelle ainus sõber ootamatult haigestus.

Kirjutabki ju et küll hakkama saavad, aga raske… miks leida põhjust halvustamiseks. Pole ju vaja aidata, aga hea kui kõikidel kohe sellised summad ootel

0
-9
Please wait...

Postitas:
iseoled

Kellest jutt?

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kaidi31

Väga paljud eesti inimesed elavad palgapäevast palgapäevani. Esitan retoorilise küsimuse: Kas sul endal on paar tonni kohe võtta kui homme oleks vaja?

+2
-18
Please wait...

Postitas:
MariLaas

Appi! Inimene on kindlustatud oma looma (loomad?), ütleb et saavad ka ise hakkama ja tunneb piinlikust et abi küsib, aga sa leiad ka hetkel põhjuse halvustamiseks? Minul näiteks ei ole paari tonni rahavaru arvel, sul on hästi kui on.

Üks teine blogija on abi palunud, sest blogi ei teeninud korraks või midagi sellist, teine kirjutab, et kel võimalus, aidake kassi raviarvet tasuda, aga ikka on paha. Saaksin aru kui ta ostaks hetkel asju kokku, paneks juuksepikendusi, samal ajal kui kass haige, aga inimene elab tavalist argielu ning leiab end hetkel ootamatus olukorras.

Varjupaikadest siis vaesemad inimesed ei tohiks üldse loomi võtta sinu loogika järgi? Vaevalt kõikidel on kontod rahast pungil, aga loomale tahaks kodu pakkuda kuid ilma teatud puhvrita ei võiks?

Võehhh, nagu oleks kassi salaja varjupaika viinud.

Sinusugustel halvustajatel võiks häbi olla peeglisse vaadates.

+5
-14
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Appi! Inimene on kindlustatud oma looma (loomad?), ütleb et saavad ka ise hakkama ja tunneb piinlikust et abi küsib, aga sa leiad ka hetkel põhjuse halvustamiseks? Minul näiteks ei ole paari tonni rahavaru arvel, sul on hästi kui on.

Üks teine blogija on abi palunud, sest blogi ei teeninud korraks või midagi sellist, teine kirjutab, et kel võimalus, aidake kassi raviarvet tasuda, aga ikka on paha. Saaksin aru kui ta ostaks hetkel asju kokku, paneks juuksepikendusi, samal ajal kui kass haige, aga inimene elab tavalist argielu ning leiab end hetkel ootamatus olukorras.

Varjupaikadest siis vaesemad inimesed ei tohiks üldse loomi võtta sinu loogika järgi? Vaevalt kõikidel on kontod rahast pungil, aga loomale tahaks kodu pakkuda kuid ilma teatud puhvrita ei võiks?

Võehhh, nagu oleks kassi salaja varjupaika viinud.

Sinusugustel halvustajatel võiks häbi olla peeglisse vaadates.

Inimesel, kes ostab endale kokku Kriss Sooniku pesu, pidevalt lapsega mööda ilma reisib, botoxit süstib jne. peaks tõesti endal see raha olemas olema. Oleks ka kui ta seda suvaliselt poleks ära raisanud järjepidevalt. Ja isegi kui seda raha ei ole, siis normaalne inimene palub laenu sõpradelt või sugulastelt või võtab väikese tarbimislaenu pangast. Kerjamine võiks küll viimane asi olla, mida teha.

+30
0
Please wait...
Postitas:
minakahsiin

Kellest jutt???

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Tret

Ma ei saa ka üldse aru, kelle kassist jutt🤷

+11
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 2,281 kuni 2,310 (kokku 2,352 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)