Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 2,311 kuni 2,340 (kokku 3,518 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
marimustikas

Absoluutselt ei ole teiste rahakotis sobraja ega parastaja aga ausalt hämming, et E ise ei näe kui imelik see kerjamine on sellises olukorras.

Tõepoolest shoppan, süsti, pikendan, reisin ja ilutsen ja siis loomaarsti arve puhul on ESIMENE reaktsioon avalik abipalumine. Mul poleks ausalt sellist mõtet tulnud ja see rohkem kui piinlik. Saame aru siis, et reisib ja tsillibki nö viimase sendi eest ja kui reisil nt tuleb paaritonnine ootamatus, siis ka puuks ka nutunägu ja kerjamine? Kas see ongi iga asja lahendus kui veits lugejaid ja jälgijaid, et suva see omavastutus ja las plekivad.

+27
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Igateine

Aarh, kes on E ja mis on juhtunud kassiga???

🙄

+15
-3
Please wait...

Postitas:
Igateine

Püha püss, Kriss Sooniku aluspesu:

https://www.kriss-soonik.com/products/iris-leopard-high-waisted-knickers-mint

Kas see peaks mingi trendinäitaja olema vms?

Kas need pesud on üksikutele ja vanatüdrukutele mõeldud?

Sest nooooo keskmine mees ilmselt kukuks pikali, kui oma musi nendes pantalonedes näeks.
Lisaks välimusele, ei tundu enamus nendest komplektidest ka mugav olevat.

+6
-22
Please wait...
Postitas:
MariLaas

Kust sa tead, et esimene reaktsioon oli “kerjata”? Võib olla ta saigi oma säästudest näiteks pool kokku, äkki tal oligi 2000 eurot olemas, kuid kirjutas ju, et arve tiksub edasi.

Palju peab sääste olema, et tohib lemmiklooma võtta või millal avalikult abi paluda tohib? Inimene on kõik oma loomad kindlustanud, seletab kenasti, ma ei saa aru, milleks siinkohal need etteheited. Keegi ju ei sunni aitama?

+6
-23
Please wait...

Postitas:
Igateine

No nii, lahti hammustasin, eveliis siis.

Loodan, et kiisu paraneb!

+10
0
Please wait...

Postitas:
k2oliis

Sest nooooo keskmine mees ilmselt kukuks pikali, kui oma musi nendes pantalonedes näeks.

Selle konkreetse pesu reklaamimisel on ju valitud väga minimalistlik ja .. igav ( igav siis sellise naise jaoks, kes pesu valides mehe peale mõtleb) suund ehk et modell lihtsalt seisab. Kui oleks vähe rohkem pingutatud poos, küll siis oleks seksikas, aga see pole ilmselgelt eesmärk. Välimus on ka maitse asi, olen näinud ilusamaid ja olen näinud vähem ilusamaid.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Ingunn

Kriss Soonikul on ka väga ilusat pesu, valisin esimese ettjuhtuva.
https://www.kriss-soonik.com/products/alison-abstracat-tulle-bra-black

+4
0
Please wait...

Postitas:
Tret

Noh, teised on saanud kortereid ja niisama raha, miks mitte proovida temal ka eksole 🤔

+15
0
Please wait...

Postitas:
polenime

tehke kõik oma blogid tasuliseks- vastutasuks makstud postituse lugemise eest palun: ehk viitsisite teie ka rohkem kommentaarides kaasa rääkida?

wow- siiski ikka mõjutab see kommentaaride vähesus koostöid, kui peab lausa plekki välja köhinuid PALUMA kommenteerima

+19
-1
Please wait...

Postitas:
polenime

jummel, mis polkovniku lese trussad need on? selles  Väike Vera filmis oli ka seksikam pesu

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kaegu113

tehke kõik oma blogid tasuliseks- vastutasuks makstud postituse lugemise eest palun: ehk viitsisite teie ka rohkem kommentaarides kaasa rääkida?

wow- siiski ikka mõjutab see kommentaaride vähesus koostöid, kui peab lausa plekki välja köhinuid PALUMA kommenteerima

Jajah, “IG blokib ja FBs on nõme algoritm”.
No ei huvita need koolikirjandi stiilis makstud postitused eriti kedagi.

+17
0
Please wait...

Postitas:
Jayaya

Noditädi uus soeng on nagu ajas tagasi minek oma mälestustes….mul oli ka selline tukaga heledate salkudega soeng mingi 2005 vms🥴 Peamine muidugi, et ise rahul 👍

+13
-8
Please wait...
Postitas:
karmauhh

Noditädi uus soeng on nagu ajas tagasi minek….mul oli ka selline tukaga heledate salkudega soeng mingi 2005 vms🥴 Peamine muidugi, et ise rahul 👍

Kes on Noditädi? Kus saab soengut näha?

+3
-2
Please wait...
Postitas:
MariLaas

Miiu soeng.

Huvitav fenomen, et räägitakse pikalt kellegi kassist, aga ei öelda kelle omast; räägitakse soengust, aga ei öelda, kelle omast; räägitakse pidutsemisest, aga ei öelda, kelle.

Miks siin niimoodi eeldatakse, et kõik jälgivad samu “suunamudijaid”.

+24
-4
Please wait...

Postitas:
Igateine

Miiu soeng.

Huvitav fenomen, et räägitakse pikalt kellegi kassist, aga ei öelda kelle omast; räägitakse soengust, aga ei öelda, kelle omast; räägitakse pidutsemisest, aga ei öelda, kelle.

No täpselt, pool põnevust siin lugemas käimisest tulebki sellest vahvast mõistatamismängust.

Kas tõesti kardedatkse, et kui teha postitus Miiu uue soengu kohta, siis tuleb juristilt kiri kahjunõudega?

Või Eveliis ootab annetusi kassiraviks = kahjunõue?

Tundub jabur ju.. muidugi alati võiks viisakaks jääda oma postituses.

Ja soeng täitsa ok ju!

+12
-3
Please wait...

Postitas:
MariLaas

Miiu soeng.

No täpselt, pool põnevust siin lugemas käimisest tulebki sellest vahvast mõistatamismängust.

Kas tõesti kardedatkse, et kui teha postitus Miiu uue soengu kohta, siis tuleb juristilt kiri kahjunõudega?

Või Eveliis ootab annetusi kassiraviks = kahjunõue?

Tundub jabur ju.. muidugi alati võiks viisakaks jääda oma postituses.

Ja soeng täitsa ok ju!

Minu arvates ka on oluline viisakaks jääda, arvamus ei ole laim.

Mulle näiteks soeng ei meeldi, aga oluline kui endale meeldib. Samuti loodan, et kassike sai abi. Pole storysid olnud enam, loodan, et ei ole halvemaks läinud.

+5
-5
Please wait...

Postitas:
porgand1

Noditädi uus soeng on nagu ajas tagasi minek oma mälestustes….mul oli ka selline tukaga heledate salkudega soeng mingi 2005 vms🥴 Peamine muidugi, et ise rahul 👍

Sellel uusimal pildil näeb see soeng jah natuke 90ndate Pammykas välja, aga storyst on näha, et tegelikult on väga kena ja loomulikku tooni. Postitatud pilt on kehva, aga tegelikult väga kenasti sobib talle ja tukad teevad juba ammu comebacki.

+5
-5
Please wait...

Postitas:
macarena

Maitsed on tõesti ikka väga subjektiivsed. Ma mõtlesin, et sellel blogijal tõesti mingi veider kareni soeng. Minu arvates väga ilus, ehtne pinteresti soeng kui nii võib öelda. Selles osas ma võin ma teha järelduse, et hoopis sinul on halb maitse, sest ma ei saa aru, kuidas sa seda koledana näed.

+11
-8
Please wait...

Postitas:
MadMom

Maitsed on tõesti ikka väga subjektiivsed. Ma mõtlesin, et sellel blogijal tõesti mingi veider kareni soeng. Minu arvates väga ilus, ehtne pinteresti soeng kui nii võib öelda. Selles osas ma võin ma teha järelduse, et hoopis sinul on halb maitse, sest ma ei saa aru, kuidas sa seda koledana näed.

Minu arvates avaldati lihtsalt isiklikku arvamust ja tõesti, sama õigus on sinul ka.

Minu subjektiivse arvamuse kohaselt teeb see soeng teda tunduvalt vanemaks aga äkki see ongi tema eesmärk.  Natuke liiga oldscool aga ma tõesti ei ole selliste soengute ja alt lainevate teksade ajastu fänn ( teksa jutt ei käi tema kohta vaid ajastu, mil sellised soengus ka moes olid). Isiklikult teda ammu ei jälgi aga Rimi reklaamil jäi silma. Minu meelest ei sobi aga minu arvamus polegi oluline 🙂

+6
-5
Please wait...

Postitas:
jarv

Minu arvates väga ilus, ehtne pinteresti soeng kui nii võib öelda.

Pinterestis on nii-öelda ameerika soengud ja sealmail on nr 1 asi juuste juures, mida vaadatakse ja tähele pannakse, et juuksed ei tohi olla kahused. Frizzy hair on nagu suurim iluviga ja probleem, mis tuleb lahendada. Eestis on küll kõigil suva ja käiaksegi ringi nagu karvamarid, mida kahusem seda uhkem (ajatakse segamini “kohevusega”). USA-s on normiks, et iga naine hommikuti teeb lokid või sirgendab ja enne kodust poodigi ei astu, kui juustest pole kahu eemaldatud. Seda tähendabki pinteresti soeng. Kui ameeriklastele Miiu pilt ette anda, siis ilmselt ahhetataks kõvasti, et kuidas saab nii kahusena ringi käia üks kuulus shampoonimüüja. Müügitulemuste õnneks meil Eestis seda trendi tõesti pole ja pinteresti soeng tehakse ainult eriürituseks kui sedagi 🙂

+5
-31
Please wait...

Postitas:
Kaegu324

Pinterestis on nii-öelda ameerika soengud ja sealmail on nr 1 asi juuste juures, mida vaadatakse ja tähele pannakse, et juuksed ei tohi olla kahused. Frizzy hair on nagu suurim iluviga ja probleem, mis tuleb lahendada. Eestis on küll kõigil suva ja käiaksegi ringi nagu karvamarid, mida kahusem seda uhkem (ajatakse segamini “kohevusega”). USA-s on normiks, et iga naine hommikuti teeb lokid või sirgendab ja enne kodust poodigi ei astu, kui juustest pole kahu eemaldatud. Seda tähendabki pinteresti soeng. Kui ameeriklastele Miiu pilt ette anda, siis ilmselt ahhetataks kõvasti, et kuidas saab nii kahusena ringi käia üks kuulus shampoonimüüja. Müügitulemuste õnneks meil Eestis seda trendi tõesti pole ja pinteresti soeng tehakse ainult eriürituseks kui sedagi 🙂

Ta tõesti pole oma shampoonide parim reklaamnägu.

+5
-8
Please wait...

Postitas:
iseoled

🤣🤣🤣

täitsa soe peast

+19
-1
Please wait...

Postitas:
anon

Keda kotib mida Ameerikas tehakse. Viimane koht mida eeskujuks võtta.

+23
-2
Please wait...

Postitas:
Ingunn

Ent mida tohib eeskujuks tuua? Kas peab kiitma shampooni “tootja” nö reklaamnägu, sest esimene pilt uue välimusega on jahmatav? (Storyd on pigem kenad)

Kas on vaikimisi reegel, keda siin peab vihkama ja kelle iga liigutust peab armastama? Minu jaoks nii kahepalgeline:(

+4
-5
Please wait...
Postitas:
anon

Ent mida tohib eeskujuks tuua? Kas peab kiitma shampooni “tootja” nö reklaamnägu, sest esimene pilt uue välimusega on jahmatav? (Storyd on pigem kenad)

Kas on vaikimisi reegel, keda siin peab vihkama ja kelle iga liigutust peab armastama? Minu jaoks nii kahepalgeline:(

Kusjuures mulle on tema juuksed juba aastaid kuivad tundunud. Alati kui kiidab, et näe nii hea šampoon, et palsamit polegi vaja, siis mõtlen, et oleks ikka võinud kasutada. Ma seda šampooni ei ostaks.

Lihtsalt see jutt et USAs kõik oma juukseid igal hommikul kuumtöötlevad oli suht tobe. Vb influencerid teevad seda jah.

+30
-1
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Mulle tundub, et Helen teeb Jaanikale maitselageduses silmad ette. No nii mööda on raske panna.🙃

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Huviline

Mulle tundub, et Helen teeb Jaanikale maitselageduses silmad ette. No nii mööda on raske panna.🙃

Kes Helen?

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Mitu korda Sa muidu oled USA-s käinud? Pigem tundub, et vist mitte ühtegi korda. Päris “Vaprate ja ilusate” põhjal ei tasu ka enda arvamust kujundada 😃 Olles USA-s korduvalt käinud, sealhulgas New-Yorkis ja Washingtonis isegi elanud, võin kinnitada, et mitte midagi sellist, mida Sa kirjeldad, päriselus ei toimu.

+19
-3
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Kui Sa Kõppi mõtled, siis see on lausa uskumatu, kuidas üldse millegi sellise peale saab tulla kui Sa just kusagil odavas bordellis ei tööta 😂😂😂

+18
0
Please wait...

Postitas:
MadMom

Kui Sa Kõppi mõtled, siis see on lausa uskumatu, kuidas üldse mullegi sellise peale saab tulla kui Sa just kusagil odavas bordellis ei tööta 😂😂😂

Mida mu silmad nägema pidid…..kohutav! Väidavad end olevat vastuvoolu ujujad aga no ausõna, see vool läheb ikka jumala valesse suunda🥴

+11
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 2,311 kuni 2,340 (kokku 3,518 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)