Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 2,401 kuni 2,430 (kokku 2,659 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
Huviline

Üks staarblogija reklaamib paarieurost dushigeeli, teine teeb majapidamispaberist stoorisid. Mida veel?

Raskel ajal on p*rse ka laululind.

+31
0
Please wait...

Postitas:
maalijuuli

Vabakasvatuse puhul, ehk lapsed ei oska ise valida neid õigeid toite. Maast madalast

Ja kui lastel on kõik vabalt saadaval (maiustused, jäätis, mahlad jne), põhjendades, et ju lapse organism seda vajab…

Tagajärg

+24
-3
Please wait...

Postitas:
CatyD

Kes need blogijad on? Kes wc paberit ja kreemi promovad`?

Aga ned paari euriste asjade promisest saadavad rahad võivad head olla… Never know.. Eriti sellisel suvisel ajal, kui kõik puhkavad, siis vaja kuskilt raha teenida.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Mauno

Ma ise arvan, et Dove ja Zewa on väga tulusad koostööpartnerid, sest on nii suured firmad ja väga palju lihtsam on inimesi panna ostma 2-3€ asja, kui 200-300€ asja. Ega nad siis ainult neid kreeme ja rulle ei saa, vaid seal taga on kindlasti ju ka rahaline diil.

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kaegu324

Ma ise arvan, et Dove ja Zewa on väga tulusad koostööpartnerid, sest on nii suured firmad ja väga palju lihtsam on inimesi panna ostma 2-3€ asja, kui 200-300€ asja. Ega nad siis ainult neid kreeme ja rulle ei saa, vaid seal taga on kindlasti ju ka rahaline diil.

No loogiline, et raha saavad. Asi on selles MIDA reklaamida.
Samas… meenub, et üks neist läks matkale megapakk vetsupaberit kaenlas ja teine promos pikalt mingit peldikulõhnastajat. Ehk polegi tagasiminek vaid hoopis areng?

+15
-2
Please wait...

Postitas:
Style

Instagram on muutumas teleturuks. Või vähemalt osadele on see teleturg. Nii kahju, kui kõik postitused on suunamudijal reklaam/loos. Arusaadav, raha teenida tuleb ka. Aga kui vaadata nt neid postitusi, siis reklaamitakse absoluutselt kõike. Mingi filter võiks olla. Paar Eesti instagrammerit on, kellel on ilusasti näha kindlad 3-4 koostööpartnerit ja sisu on väga kvaliteetne.

+20
-1
Please wait...

Postitas:
Huviline

Kes need blogijad on? Kes wc paberit ja kreemi promovad`?

Aga ned paari euriste asjade promisest saadavad rahad võivad head olla… Never know.. Eriti sellisel suvisel ajal, kui kõik puhkavad, siis vaja kuskilt raha teenida.

Isegi suur M ise promob Dove kreemi. Ja mis seal salata – läksin tema reklaami õnge ja ei pidanud pettuma. Reklaamis nimelt uut Dove kirsiõite kehakreemi, millega paljud küsinud temalt, et mis parfüümi ta kasutab.

+2
-12
Please wait...

Postitas:
Tret

Mille poolest see Dove siis kehvem on, et reklaamida ei võiks? Ise ei jälgi aktiivselt selliseid influentserid, kes reklaampostitusi teevad aga see ju nende raha, miks mitte.  Ei pea reklaamima ainult 500+€ maksvaid tooteid. Usun, et tema jälgijaskonnas on palju rohkem Dove kui mõne kalli kaubamärgi tarbijaid.

+12
-6
Please wait...

Postitas:
Mauno

Ja Dove pole üldse halb bränd, mida promoda – loomkatsete vabad tooted ja ka PETA poolt heaks kiidetud, näiteks.

+9
-6
Please wait...

Postitas:
maasikavahust

Kas Britt on kuskil kirjutanud ka, et kas see perega Eestisse kolimise idee on veel aktuaalne või on see edasi lükatud? Millalgi lugesin tema postitusi ja sealt jäi mulje, nagu koliksid õige pea.

Olen pigem selline pisteline lugeja – on ta vahepeal veel kirjutanud, mis sellest sai?

+13
-1
Please wait...

Postitas:
KuuS

Kas Britt on kuskil kirjutanud ka, et kas see perega Eestisse kolimise idee on veel aktuaalne või on see edasi lükatud? Millalgi lugesin tema postitusi ja sealt jäi mulje, nagu koliksid õige pea.

Olen pigem selline pisteline lugeja – on ta vahepeal veel kirjutanud, mis sellest sai?

Mulle jäi mulje, et see plaan lükati ebamäärasesse tulevikku (kui sinnagi).

+6
0
Please wait...

Postitas:
PiretTP

Ma sain aru et vahepeal pettis oma meest oma 4 lapse kõrvalt. Lugesin ajakirjast. Eks ikka juhtub

+17
0
Please wait...

Postitas:
Fantastika

Ma sain aru et vahepeal pettis oma meest oma 4 lapse kõrvalt. Lugesin ajakirjast. Eks ikka juhtub

Mina ka alles eile mõtlesin selle peale ja ikka veel mul on nii kahju Brunost – ma jään seda trummi küll igavesti taguma, et kui olukord vastupidine oleks, siis mees oleks ammu risti löödud ja “tühistatud”. Tunnistan ausalt, et tundsin end kohati Briti kirjutatud loos ära, kuigi petnud ma ei ole kunagi, aga üritasin end panna ka Bruno asemele ja kui minu teine pool mind petaks ja seejärel veel ütleks, et ma vihkan ultimaatumeid, nii et ma ei lõpeta enda armukesega suhtlemist.. Ainuüksi selle peale mõtlemine teeb natuke haiget, ma ei kujuta ette, mis selle reaalselt läbielamine siis võib olla. Mul on kahju, et Britt nüüd tunneb, et tahaks Eestisse, aga mina Bruno asemel kolimisega kindlasti ei kiirustaks. Muidu on lõpuks nagu ühe teise blogijaga – naisel uus ja uhke sisustatud maja ja ise pead otsast alustama.

+30
0
Please wait...

Postitas:
emmeM

Mõni võiks aru saada, et haige lapse koht ei ole lasteaed. Köha ja nohu on ka haigused ja lasteaed peabki keelduma selliseid lapsi vastuvõtmast.

Ma olen küll pahane, kui ravin last, viin aeda ja mõni närvitseb õpetaja peale, et tema ei tule oma haigele lapsele järgi ja tema toob haige lapse aed. Sellest see haiguste suletud ring lasteaias tuleb, kui vastutustundetud vanemad viivad haigeid lapsi aeda ja ise on veel uhked selle üle.

+24
-2
Please wait...

Postitas:
Kaegu113

Mõni võiks aru saada, et haige lapse koht ei ole lasteaed. Köha ja nohu on ka haigused ja lasteaed peabki keelduma selliseid lapsi vastuvõtmast.

Ma olen küll pahane, kui ravin last, viin aeda ja mõni närvitseb õpetaja peale, et tema ei tule oma haigele lapsele järgi ja tema toob haige lapse aed. Sellest see haiguste suletud ring lasteaias tuleb, kui vastutustundetud vanemad viivad haigeid lapsi aeda ja ise on veel uhked selle üle.

Seda enam, et emme ei pea kella pealt tööle jooksma ja lisaks on suvi, mil lapsed võiks nagunii aiast puhata.

+22
-2
Please wait...

Postitas:
KuuS

Tal jääb jah õigust nagu ülegi veel, tema peab saama lapse iga hinna eest lasteaeda.
Samas mulle jäänud mulje, on tal ikkagi suht palju võimalik ka lapsega kodune olla. Omi plaane ja tegemisi muidugi natuke nurjab, aga muus osas tööhõivatust tal praegu nii konkreetset vist ju pole. Suvine aeg..  Kui vähegi võimalik, ei viikski ma last üldse suveperioodil aeda, st teekski maksimaalse võimaliku arvu päevi kodus, et lapsel oleks ka puhkus. Väga vaja, siis viiks ainult üksikutel päevadel/perioodidel.

Halb üllatus muidugi, kui laps jälle nohus/köhas on, aga milles õpetaja süü seisneb? Et selliste sümptomitega last vastu ei võta? Ja tal kopp ees, et nii tihti lapsele aeda järgi kutsutakse?? Õpetajatel on vist kopp ees, et kedagi üldse nii tihti siis järgi kutsuma peab, vanemad ise ei taipa last koju jätta. Ilmselgelt ei reageeri ka lasteaed hästi.

Mu lapse lasteaias oli ka talvel juhtum, kus üks vanem jäigi nahaalselt oma haiget last rühma tooma, kuni rühm oli lastest tühi ja lõpuks jäi too üks ka siis oma lapsega koju. Õpetaja jõuga ust ikka nina ees kinni ei löönud, vaid lootis, et vanem saab vestluse tasandil ise aru. Lõpuks juhtkond tegeles probleemiga.

Üleüldse, ei ole see kõik asi, mida sots. meedias endast jagada. Ainult süvendab muljet, et inimesega pole päris kõik korras. Ja kui ta muidu on siin ka kaasa rääkinud, et tema tegevus (meik jms) kedagi ei kahjusta, siis haige lapse kollektiivi viimine või õpetajatega nähvimine pole enam üksi ta isiklik asi.

+24
-1
Please wait...

Postitas:
hunden

On vähe asju, mis on sama ebameeldivad kui täiskasvanud inimene, kes ei oska “plahvatamata” jätta olukordades, kus inimesed teevad lihtsalt oma tööd.

Vabandada seda temperamendiga on omaette tase.

Jaanika, sa siiani tõesti meeldisid mulle, kuid seda oli pettumustvalmistav lugeda.

+28
0
Please wait...

Postitas:
KuuS

Kas kõik lasteaiad ei kasutagi Eliisi siis aktiivselt (ei märgi sinna midagi, ei saada teateid jms), et seal kummalgi vanemal vajadust käia pole? Mu arust on just heaja mugav saada sealt tagasisidet selle kohta, millega rühmas päeva jooksul tegeldi, vaadata pilte (kui neid on tehtud) olla kursis menüüga, märkida puudumisi, suhelda õpetajatega…

+5
0
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Seda, et Jaanika on impulsiivne on, olen ma ammu aru saanud. Aga see teema tuli mulle küll üllatusena, et ta isegi ei saa aru miks ta last lasteaeda ei lubatud.
Köhiv laps võib olla nakkav, jah temal on ilmselt võimalus lapsega kodus olla(kellast kellani ta ju ei tööta), aga mõnel teisel vanemal ei ole see võimalik. Ja see on täiesti elementaarne, et haiget last ei viida lasteaeda.

Tema ja tema maailm.

+26
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu113

Glamuurne draamaprintsess?

+8
0
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Glamuurne draamaprintsess?

Tõesti glamuurne. 😀

+14
0
Please wait...

Postitas:
Neiutar

Tõsi – ega see parim käitumine pole, ma tunnistan. Kuid eks seal ole ka natuke taustalugu, mida tean seoses teiste lapsevanematega ja ma pole ainuke, kes olukorraga mõneti rahulolematu on. Niimoodi avalikult peale lennata oli tõesti vale, sest mina kannatan hetkel kõige vähem. Ehk on see teistele õpetuseks, et saab ka teistmoodi ja paremini reageerida. Õppige minu vigadest ja jätke ise sarnased prohmakad tegemata. Kõige enam olin ma pahane oma abikaasa peale, kes mulle info edastamata jättis.

Ja mis puudutab Eliisi, siis meil on aktiivsem hoopis Facebooki grupp, mis on lapsevanematele eraldi loodud. Sealt saab palju enam infot.

Jaanika.

+2
-22
Please wait...

Postitas:
emmeM

Tõsi – ega see parim käitumine pole, ma tunnistan. Kuid eks seal ole ka natuke taustalugu, mida tean seoses teiste lapsevanematega ja ma pole ainuke, kes olukorraga mõneti rahulolematu on. Niimoodi avalikult peale lennata oli tõesti vale, sest mina kannatan hetkel kõige vähem. Ehk on see teistele õpetuseks, et saab ka teistmoodi ja paremini reageerida. Õppige minu vigadest ja jätke ise sarnased prohmakad tegemata. Kõige enam olin ma pahane oma abikaasa peale, kes mulle info edastamata jättis.

Ja mis puudutab Eliisi, siis meil on aktiivsem hoopis Facebooki grupp, mis on lapsevanematele eraldi loodud. Sealt saab palju enam infot.

Jaanika.

Vanemad on rahulolematud, et lasteaia eeskiri ei luba haigeid lapsi? Või millest rahulolematus seisneb?

Haige lapse koht on kodus ja vanem võiks ikka ise ka märgata, et laps haige, mitte teisi süüdistada veel vähem õpetaja peale end välha elada. Tema teeb vaid oma tööd ja tema töö on ka lapsi kaitsta, kaitsta muuhulgas ka haiguste ees, seega kas sulle meeldib, kui keegi karjub su peale, kui lihtsalt tööd teed, sest sina karjud, et miks ma haiget last ei või tuua, teine karjub vb miks see haige laps seal jälle on ja mida see õpetaja peab siis tundma. Kui on reegel, et haige lapse koht on kodus, siis nii on!

+33
0
Please wait...

Postitas:
Tret

Kodune ema ja viriseb, et ei saa tõbist last lasteaeda viia….normaalne noh.

Miks nii pisike laps peab üldse suvel lasteaias käima? Jah, iga ema vajab puhkust aga laps ka!

+32
-1
Please wait...

Postitas:
Neiutar

No meil oli nii, et ta oli palavikus, kuid arst juba lubas lasteaeda minna, sest seda enam polnud. Köhis tõesti ülivähe. Ja mu abikaasale öeldi, et lapsel on köha, mida ta mulle edasi ei öelnud, sest otseselt ei öeldud, et peab koju jätma. Ja nii siis läks järgmisel päeval ka lasteaeda. Jah, oleks võinud eeldada, et peab koju jätma, kuid kuna olime juba loa saanud lasteaeda viia, siis nojah.

Eks ma vahel ise ka mõtlen, et mõnes situatsioonis pole ma eriti hea olukordadega tegeleja. Seega minu viga. Oleksin võinud õpetajale öelda, et sel korral ekstra rääkisin arstiga läbi, et kindel olla, kuid enne tulevad sõnad/solvumine ja siis alles mõtlemine.

Jaanika.

+8
-8
Please wait...

Postitas:
kaiekast

No meil oli nii, et ta oli palavikus, kuid arst juba lubas lasteaeda minna, sest seda enam polnud. Köhis tõesti ülivähe. Ja mu abikaasale öeldi, et lapsel on köha, mida ta mulle edasi ei öelnud, sest otseselt ei öeldud, et peab koju jätma. Ja nii siis läks järgmisel päeval ka lasteaeda. Jah, oleks võinud eeldada, et peab koju jätma, kuid kuna olime juba loa saanud lasteaeda viia, siis nojah.

Eks ma vahel ise ka mõtlen, et mõnes situatsioonis pole ma eriti hea olukordadega tegeleja. Seega minu viga. Oleksin võinud õpetajale öelda, et sel korral ekstra rääkisin arstiga läbi, et kindel olla, kuid enne tulevad sõnad/solvumine ja siis alles mõtlemine.

Jaanika.

Kas sa ikka vabandasid antud õpetaja ees?

+19
0
Please wait...

Postitas:
Neiutar

Pole lasteaeda uuesti läinud. Kuid kuna mujalt ka kuuldusi, et lapsi tahetakse iga asja eest kohe koju jätta (isegi kui midagi suurt viga pole), siis selle tõttu rääkisingi arstiga läbi. Et kindel olla, sest varem ka sarnane olukord juhtunud. No samas vbl arstidel ja õpetajatel on erinevad standardid. Lihtsalt jutud liiguvad ja teised lapsevanemad on ka rahulolematud natuke. Muidu olen õpetajatega väga rahul – muud neile ette heita pole.

Jaanika.

+7
-19
Please wait...

Postitas:
Neiutar

Ja miks ma lapse lasteaeda viisin, kuigi saan aega planeerida – E-le väga meeldib seal käia ja kuna olid just pühad ning siis ta oli palavikus – seega E oli juba mõnda aega puudunud. Ma leian, et kui suviti on valverühmad lahti, siis ei tohi automaatselt eeldada, et ainult täiskohaga töötajad võivad lapsi lasteaeda viia. Ta oli nimekirjas ka – ei viinud teda suvalt. Lihtsalt see haigusvärk läks rappa jah.

Jaanika.

+6
-11
Please wait...

Postitas:
Kirtti

B. eestisse kolimise jutt hakkas minu meelest hääbuma peale abieluapsakast rääkimist. Vast tegelevad praegu oma suhte lappimisega, mitte ei hüppa pea ees uude keerulisse olukorda. Ilmselt ka maailmaolukord paneb praegu mõtlema.

+4
0
Please wait...

Postitas:
minakahsiin

Tunnistan ausalt, et tundsin end kohati Briti kirjutatud loos ära, kuigi petnud ma ei ole kunagi, aga üritasin end panna ka Bruno asemele ja kui minu teine pool mind petaks ja seejärel veel ütleks, et ma vihkan ultimaatumeid, nii et ma ei lõpeta enda armukesega suhtlemist.. Ainuüksi selle peale mõtlemine teeb natuke haiget, ma ei kujuta ette, mis selle reaalselt läbielamine siis võib olla.

Ahh mida? Britt pettis, mees sai teada ja Britt teatas, et ei kavatsegi armukesega suhtlemist lõpetada? Kõlab hullumeelselt.

+24
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 2,401 kuni 2,430 (kokku 2,659 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)