Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 2,461 kuni 2,490 (kokku 3,071 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
atsetoon

Ma ei tea, kellest käib jutt, kuid mis vahet seal on, noor või vana.

Instagramis cetsss. Igas storys on alkohol, tegevusi saadab räige tümakas. Isegi vaatamine on väsitav, sellise elu elamisest rääkimata.

Katsu sellise naaber olla 🙁 õues pidevalt hardstyle laseb lõhkuda, autod ja taksod aina voorivad öö läbi, kõike saadab räme tümakas, lällamine ja alkohol. Maja esine ja külg on nagu mahajäetud majale omane, elus pole vist trimmerit kätte võetud, kõik maja esine kraav ja ääred võssa kasvanud, taarakotte aina koguneb maja nurgale, prügi ja pakendite jäänukid visatakse samuti maja nurgale või kuhu juhtub. Kui maakler pildistama võeti, visati kogu rämps koos katkise batuudiga lausa elupuu heki taha, seal see vedeles kuu kindlasti. Ausalt ostaks keegi selle kirve hinnaga maja ära ja koliks normaalsed inimesed sisse 🙁

On siis vaiksemaks jääbud? Neiu sots meediast kadunud 😀

Ma isegi ei teadnud, et ta sotsmeediast kadunud oli, sest niimoodi ei jälgi teda. Eriti peale seda, kui päev otsa oli räige lällamine ja tümakas lõuganud õues ja ma spestjomm ta ig vaatasin ja temast seal storys alkoholiopudeliga pilt oli kirjaga ” sorry naabrid” . 🤮

Aga ei, ei ole mingeid muutusi toimunud, välja arvatud, et prügi/taarakottide hunnik on juba kolmekordne maja ees

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kagggu

Tagasi instas ja ikka samamoodi pudel käes 🙂

Mul oli ka kunagi selline pidu peo otsa periood elus vanuses 18-19, oleks mul sellel ajal palju raha ja suur maja oleks ma ka veel suuremalt pidutsenud 😀 aga lapse kõrvalt ja aastast aastasse mõjutab lõpuks tervist ja suhteid.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Egerta

Instagramis cetsss. Igas storys on alkohol, tegevusi saadab räige tümakas. Isegi vaatamine on väsitav, sellise elu elamisest rääkimata.

Katsu sellise naaber olla 🙁 õues pidevalt hardstyle laseb lõhkuda, autod ja taksod aina voorivad öö läbi, kõike saadab räme tümakas, lällamine ja alkohol. Maja esine ja külg on nagu mahajäetud majale omane, elus pole vist trimmerit kätte võetud, kõik maja esine kraav ja ääred võssa kasvanud, taarakotte aina koguneb maja nurgale, prügi ja pakendite jäänukid visatakse samuti maja nurgale või kuhu juhtub. Kui maakler pildistama võeti, visati kogu rämps koos katkise batuudiga lausa elupuu heki taha, seal see vedeles kuu kindlasti. Ausalt ostaks keegi selle kirve hinnaga maja ära ja koliks normaalsed inimesed sisse 🙁

Ma isegi ei teadnud, et ta sotsmeediast kadunud oli, sest niimoodi ei jälgi teda. Eriti peale seda, kui päev otsa oli räige lällamine ja tümakas lõuganud õues ja ma spestjomm ta ig vaatasin ja temast seal storys alkoholiopudeliga pilt oli kirjaga ” sorry naabrid” . 🤮

Aga ei, ei ole mingeid muutusi toimunud, välja arvatud, et prügi/taarakottide hunnik on juba kolmekordne maja ees

Lapsest ja koerast on väga kahju. Kes nende eest hoolitseb? Kas lapse isa osaleb lapse elus?

Pärnu nii väike, usun, et ema teab tütre probleemist, aga midagi eriti ju teha ei saa kui inimene ise probleemi ei tunnista. Kohutav kui alkohol sellist rolli mängib inimese elus 🙁

+14
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Mauno

Uskumatult heas vormis (füüsiliselt) on selle meeletu alkojoomisega… veel

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Mammumiizu

Mallukas loob selliseid pealkirju, et kõik jookseksid tellimust tegema. Hetkel oli tal taas “elu kohutavaim kogemus” ning selgus, et laps lihtsalt viskas kivi vastu kaamerat. Pole esimene kord, et unustab tasuliseks üles panna postituse. Igastahes, need kes maksavad, olete rahul selle rahaga, mis magama panete? 🙄

+37
-3
Please wait...

Postitas:
Aprill2017

Mis sellest kaamerast sai siis? Fotograafide tehnika maksab ju tuhandeid, nii et suht valus laks küll, kui laps kaamera kiviga puruks viskab.

+2
-13
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Lapsest ja koerast on väga kahju. Kes nende eest hoolitseb? Kas lapse isa osaleb lapse elus?

Pärnu nii väike, usun, et ema teab tütre probleemist, aga midagi eriti ju teha ei saa kui inimene ise probleemi ei tunnista. Kohutav kui alkohol sellist rolli mängib inimese elus 🙁

Ta on 28-aastane naine. Mida see ema siia puutub? Tema lapsega on kõik väga hästi, pole tarvis seda vanamuti ahhetamist teha, kuidas kõigest ja kõigist nii kahju on. Minumeelest pole see isik ennast ka mingi suure suunamudijana välja reklaaminud, kuidas ja miks üldse tema elu sellist huvi pakub?

+12
-21
Please wait...

Postitas:
beebispinat

Minumeelest pole see isik ennast ka mingi suure suunamudijana välja reklaaminud, kuidas ja miks üldse tema elu sellist huvi pakub?

Ma olen kogu aeg mõelnud, et selle isiku üle arutamine siin on küll lihtlabane naabriklatš. Veider koht, kust omale mõttekaaslasi leida, aga ju pole kellegi teisega kiruda.

+15
-10
Please wait...

Postitas:
Mammumiizu

Mitte midagi ei saanud selle kaameraga. Mallukas sai klikke, et viina osta, kuna kolme lapse kasvatamine on ju nii raske katsumus siin elus (iroonia vastavalt blogisisule) 😀

+23
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu324

Proua jälle imestab PK üle.
Ehk võrdleks enda ja peopiiga jälgijate arvu IGs, saab selgeks, kumb on “superkuulus influencer”.

+15
-2
Please wait...

Postitas:
Mauno

Proua jälle imestab PK üle.

Ehk võrdleks enda ja peopiiga jälgijate arvu IGs, saab selgeks, kumb on “superkuulus influencer”.

Proua kes?

+11
-5
Please wait...

Postitas:
8bit

Mina olen sama vaadanud. No kuidas ta näiteks paksuks ei lähe… 😀 Aga aeg-ajalt olen märganud küll storydes, et miskipärast EMOs on.

Mõne jaoks on ta juba vist ”vana”, aga oleks mulle omale ka noorelt juba maja, auto, raha sülle kukkunud, siis ma kah oleks kahekümnendates selline, et võtaks elu vabalt. Selline, et ei peakski suureks kasvama, pole neid tüütuid täiskasvanu kohustusi. Krt aga kade ma olen ikka natuke ka, mitte joomise üle, aga me mehega ei saa kahepeale sellise maja laenugi veel, rääkimata sellise auto liisingusse võtmisest. Tahaks kah 😀

+16
0
Please wait...

Postitas:
Mauno

Mina olen sama vaadanud. No kuidas ta näiteks paksuks ei lähe… 😀 Aga aeg-ajalt olen märganud küll storydes, et miskipärast EMOs on.

Mõne jaoks on ta juba vist ”vana”, aga oleks mulle omale ka noorelt juba maja, auto, raha sülle kukkunud, siis ma kah oleks kahekümnendates selline, et võtaks elu vabalt. Selline, et ei peakski suureks kasvama, pole neid tüütuid täiskasvanu kohustusi. Krt aga kade ma olen ikka natuke ka, mitte joomise üle, aga me mehega ei saa kahepeale sellise maja laenugi veel, rääkimata sellise auto liisingusse võtmisest. Tahaks kah 😀

… ja kogu aeg pitsat ja muud rämpsu süüa, ja ikka heas vormis olla 😁 ma ei tea, võib-olla teeb korralikult trenni ka seal juures muidugi, ega instaelu ei saa tóe pähe võtta :))

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Kaegu513

Hämmastav, mis jama paljulapselise FB seinal ja blogis aetakse steriliseerimise ja vasektoomia kohta. Ja need jutupaunikud on kõik mitme lapse emad. Haridust on vist sama palju, kui nende iidolil.
Masendav, et sellised nii usinalt sigivad ja paljunemise eest heldelt raha makstakse. Tööle minekul pole, vähemalt maapiirkonnas, enam mingit pointi, kui kodus kari lapsi.

+29
0
Please wait...

Postitas:
LiseteM

Beebilõust sahmerdab nüüd Lauraga? Hämming…

+15
-1
Please wait...

Postitas:
lotake

miks M ei räägi G-st, kelle juurde ta jälle tagasi roomas? blogis sellest juttu pole 😀

M-i  suhe eksiga on ikka täielik fassaad, kes laivi nägi, see teab 😀

+25
-2
Please wait...

Postitas:
polenime

“Leidsin Katatrina blogist need küsimused”

kle ole hea ja kui viitad, siis kontrolli (ok, peale paari klaasi võib juhtuda), et kirjutaks ikka teise inimese nime õigesti ja kena oleks, kui lisad ka viite, kust mõte piistu pandud

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kutsarhobusel

miks M ei räägi G-st, kelle juurde ta jälle tagasi roomas? blogis sellest juttu pole 😀

M-i suhe eksiga on ikka täielik fassaad, kes laivi nägi, see teab 😀

Kelle laiv ja mis seal oli siis?

+13
0
Please wait...

Postitas:
jomibor

On asju mis aitavad saledat joont üleval pidada 😂

Pole imestada et blõusta ja laurat, mõningad huvid neil vähemalt ühised 🙃

+11
0
Please wait...

Postitas:
BlueVelvet

Hmm Millised huvid siis? Nt peale muusika ehk…

+4
-1
Please wait...

Postitas:
MadMom

Hämmastav, mis jama paljulapselise FB seinal ja blogis aetakse steriliseerimise ja vasektoomia kohta. Ja need jutupaunikud on kõik mitme lapse emad. Haridust on vist sama palju, kui nende iidolil.

Masendav, et sellised nii usinalt sigivad ja paljunemise eest heldelt raha makstakse. Tööle minekul pole, vähemalt maapiirkonnas, enam mingit pointi, kui kodus kari lapsi.

Tema ise on ju otse välja öelnud, et pole n-ö tööl käija tüüp. Ta vist kuskil Koduekstras oli kunagi tööl aga see vist ka kõik.

Ma isiklikult küll ei saa aru, mis tohututest rahadest räägitakse, et mille nimel kodus istuda lastega. 4 lapsega saab vist praegu mingi 600€?Päriselt ka, peate seda summat piisavaks? Nojah, neile eluülikoolis täiskohaga emmedele on see tõesti sülle kukkunud raha aga tööl käivad inimese jaoks on see pisku, sellise summaga elusees ei ela ära.  Ma teenisin sellist summat äkki 10a tagasi vms? Sellise summa nimel ei oleks nõus ühtegi last saama.

+21
-4
Please wait...

Postitas:
Huviline

M-i suhe eksiga on ikka täielik fassaad, kes laivi nägi, see teab 😀

Ta ju pole koos G-ga, mis jama sa ajad.

0
-14
Please wait...

Postitas:
maasikavahust

No ei tea. Ehk ikka tahavad lihtsalt, et neist rohkem kirjutataks?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Mauno

No ei tea. Ehk ikka tahavad lihtsalt, et neist rohkem kirjutataks?

See oleks küll ulme end sellise inimesega siduda…

+8
-2
Please wait...

Postitas:
8bit

Neil on koos ju laul. ”Keemiatund” 😁 Ilmselt ikka lihtsalt kolleegid (muusikud sellesmõttes)

+6
-1
Please wait...

Postitas:
billa

Tema ise on ju otse välja öelnud, et pole n-ö tööl käija tüüp. Ta vist kuskil Koduekstras oli kunagi tööl aga see vist ka kõik.

Ma isiklikult küll ei saa aru, mis tohututest rahadest räägitakse, et mille nimel kodus istuda lastega. 4 lapsega saab vist praegu mingi 600€?Päriselt ka, peate seda summat piisavaks? Nojah, neile eluülikoolis täiskohaga emmedele on see tõesti sülle kukkunud raha aga tööl käivad inimese jaoks on see pisku, sellise summaga elusees ei ela ära. Ma teenisin sellist summat äkki 10a tagasi vms? Sellise summa nimel ei oleks nõus ühtegi last saama.

Maakohas elav põhiharidusega naine, kes pole mitte kunagi elus tööl käinud, et teeniks ju sama palka, mis sina…

+22
-1
Please wait...

Postitas:
Kaegu113

Ma isiklikult küll ei saa aru, mis tohututest rahadest räägitakse, et mille nimel kodus istuda lastega. 4 lapsega saab vist praegu mingi 600€?Päriselt ka, peate seda summat piisavaks? Nojah, neile eluülikoolis täiskohaga emmedele on see tõesti sülle kukkunud raha aga tööl käivad inimese jaoks on see pisku, sellise summaga elusees ei ela ära. Ma teenisin sellist summat äkki 10a tagasi vms? Sellise summa nimel ei oleks nõus ühtegi last saama.

Maakohas elav põhiharidusega naine, kes pole mitte kunagi elus tööl käinud, et teeniks ju sama palka, mis sina…

Millalgi just stooritas, et 670 saab. Sellist palka kohalikus külapoes ei saaks iial.
Lisaks üks veel tulemas ja lastetoetuse tõus ees.

+15
0
Please wait...

Postitas:
LiseteM

Võimalik, jah.

+1
0
Please wait...

Postitas:
MadMom

Jah, ma ütlengi, et n-ö jõhker papp on see lastetoetus ainult sellistele, kes pole ise tööl käinud ( või normaalse palgaga käinud). Õnneks selliseid inimesi on pigem vähemuses. Väga palju on 3+ lastega peresid, kus vanemad teenivad ise ka ning see ongi tõesti lihtsalt toetus, mitte põhisissetulek.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Indra c

KUI NÕME TEEMA!!

+5
-26
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 2,461 kuni 2,490 (kokku 3,071 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)