Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 2,491 kuni 2,520 (kokku 3,482 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
BlueVelvet

Mulle meeldib see, kuidas Galligaart oma storides on öelnud, kuidas ta ei kannata teiste inimeste varbaid ja väkk jne.

Ja siis pole vist päevagi, kus tema enda paljad varbad ei oleks koos tema toidutaldrikuga pildil😃 Tihti juurde ka kui kaua on pediküürist möödas jne.

Et kuidas küll nendel suunamudijatel kohati selle enesekriitikaga nii kehvasti on🤷🏻‍♀️

+28
0
Please wait...

Postitas:
atsetoon

Küsimus neile kes “ostavad” seda Malluka maksumüüri. Ta lubas 12ndal loosida välja Lottemaa piletid? Kuna mittemaksjale ei ole  loosi võitja postitust näha, siis äkki on näha neil kes ostavad ta blogi?

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu324

Küsimus neile kes “ostavad” seda Malluka maksumüüri. Ta lubas 12ndal loosida välja Lottemaa piletid? Kuna mittemaksjale ei ole loosi võitja postitust näha, siis äkki on näha neil kes ostavad ta blogi?

Blogi eest maksta ei taha, aga nänni tahaks ikka? Ok, see on iroonia, aga selline suhtumine võib olla.
Kõige reaalsem vastus on, et ups-unustasin- mul-ath. On neil blogijatel kunagi mõni loos üldse õigel ajal toimunud?

+7
-11
Please wait...

Postitas:
Tont

Ei ole loosi toimunud, kuijust instas. Aga mind häirib, et jätkuvalt on blogi kõrini google adsi täis, kuigi oli lubadus, et tasulise blogiga reklaam kaob. Nüüd aga vahi reklaami ja maksa. Ning jah, olen tellija 🤷‍♀️

+27
-1
Please wait...

Postitas:
merrild

Kuulge tellijad… Rebige ennast lahti nendest tasulistest blogidest. Maailmas on nii palju ägedaid inimesi, kes on naljakad ja huvitavad ja kõike muud. Kaua te loete neid heietusi samadel teemadel ja maksate ka veel selle eest? Maksate tellimuse eest ja siis vaatate ikka oma bännereid blogis ja loete reklaamtekste, sest olen kindel, et ka tasulised postitused kubisevad reklaamist. Pole küll ühtegi lugenud, aga minu meelest nende tasuliste blogijate elu koosnebki asjade ostmisest ja uute asjade kohta soovituste küsimises.

Ma ka lugesin neid varem, aga raha eest never. Ja kohe nii hea on.

Hakkasin näiteks twitteris rohkem käima. Saab infot ja nalja.

+45
-1
Please wait...

Postitas:
lehmalellepoeg

Mulle meeldib see, kuidas Galligaart oma storides on öelnud, kuidas ta ei kannata teiste inimeste varbaid ja väkk jne.

Ja siis pole vist päevagi, kus tema enda paljad varbad ei oleks koos tema toidutaldrikuga pildil😃 Tihti juurde ka kui kaua on pediküürist möödas jne.

Et kuidas küll nendel suunamudijatel kohati selle enesekriitikaga nii kehvasti on🤷🏻‍♀️

Ma ka vaadanud, et tal mingi teema selle enda varvaste demonstreerimisega.

+11
0
Please wait...

Postitas:
preili567

Ma ikka imestan, kuidas jaksab uue kodu osta kui raha ei ole?
miskipärast just siis hakkas pihta uue kodu ostmise jutt kui tasuliseks läks blogi.

+18
-1
Please wait...

Postitas:
plixi

Mis siis preilile praeguses kohas enam ei meeldi? Alles sai oma vannitoa valmis, millega oli suur kisa-kära. Nüüd pole enam lugenud, kui tasuliseks ära läks.

+19
-2
Please wait...

Postitas:
preili567

Mis siis preilile praeguses kohas enam ei meeldi? Alles sai oma vannitoa valmis, millega oli suur kisa-kära. Nüüd pole enam lugenud, kui tasuliseks ära läks.

Ju siis oma ATH on. Vaja nihverdada?
kirjutas kuskil kommentaari all, et kolimine on enamasti ju ikkagi vajaduspõhine…

+4
0
Please wait...

Postitas:
lotake

vahet pole kuhu ta kolib, see pidev mööbeldamine ja remont ei lõpe iial, igapäeva rutiin ja reaalsus on tema jaoks liig, kuidagi  peab mõtted eemal hoidma

+27
0
Please wait...

Postitas:
hel007

Ma tellija pole ja seega ei ole detailideni kursis aga oma maja soov sai tal vist alguse sellest, et tahtis praeguse kodu hoovialale mingi mängumaja üles panna aga ei jõudnud korteriühistuga kokkuleppele. Ja see mõte on ka, et igal lapsel oleks oma tuba.

+17
0
Please wait...

Postitas:
Tont

Kuulge tellijad… Rebige ennast lahti nendest tasulistest blogidest. Maailmas on nii palju ägedaid inimesi, kes on naljakad ja huvitavad ja kõike muud. Kaua te loete neid heietusi samadel teemadel ja maksate ka veel selle eest? Maksate tellimuse eest ja siis vaatate ikka oma bännereid blogis ja loete reklaamtekste, sest olen kindel, et ka tasulised postitused kubisevad reklaamist. Pole küll ühtegi lugenud, aga minu meelest nende tasuliste blogijate elu koosnebki asjade ostmisest ja uute asjade kohta soovituste küsimises.

Ma ka lugesin neid varem, aga raha eest never. Ja kohe nii hea on.

Hakkasin näiteks twitteris rohkem käima. Saab infot ja nalja.

Tead, sul on tulinie õigus. Ei ole midagi muutunud kvaliteetsemaks, pigem punnitatumaks…

+20
0
Please wait...

Postitas:
minaaa

Ma tellija pole ja seega ei ole detailideni kursis aga oma maja soov sai tal vist alguse sellest, et tahtis praeguse kodu hoovialale mingi mängumaja üles panna aga ei jõudnud korteriühistuga kokkuleppele. Ja see mõte on ka, et igal lapsel oleks oma tuba.

On tal siis praegune korter juba müügis ka?

+5
-2
Please wait...

Postitas:
MadMom

Mis kiire tal üldse oli osta seda korterit….pidi ju hirmus hea ja tore olema, ainulaadne omasuguste seas. Olgem ausad, temast ei ole mitte mingit majas elavat ja maja eest hoolitsejat. Ühe ruumi uuendamine juba alati draama saatel aga maja vajab pidevalt hoolt. Kardo jälle seevastu tundub väga tubli maja ja aiaga tegeleja. Tundub nagu M ei saa “naabrist ” kehvem olla, Napsutrallid ju ostsid ka suurema kodu.

Eks kui M remonti ei jaksa teha siis alati saab ju lugejatelt küsida, nagu neil influkatel kombeks.

+26
-6
Please wait...

Postitas:
CatyD

Mallukas tahab endale maja? Kaua tal see korter on olnud? Ikka Harku vallas makstakse hästi!

Majal peab olema suht kõrge sissemaks ka ju? Seega peaks kogunenud olema omajagu raha, lisaks maja ülalpidamise kulud hoopis teises järgus, võrreldes korteriga!

Kardo on mulle ka väga hea mulje jätnud, just peale lahkuminekut. Ma nüüd suvest alates pole palju jälginud, aga varasemast just selline mulje jäänud.

+24
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

Korteri ja maja ostul on sissemaks sama, st vaikimisi 30% kogusummast, lisatagatise või käenduse korral väiksem. Ei maksa arvata, et maja sissemaks on kuidagi suurem.

Absoluutsummana võib olla suurem, kui maja hind on kõrgem, aga hind omakorda oleneb asukohast, seda nii korteril kui majal.

Tasulist blogi ma ei loe, tahtsin lihtsalt selle ebaloogika ära parandada.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu887

Ta ju kirjutas oma laenuvõimekusest (ei olnud maksumüüri taga). Pole tõesti paha sissetulek, kui paari kuu töötamise järel on pank nii helde. Teised peavad oma 6 kuu palka näitama, isegi aasta nõutakse.
Aga edu, kõigile, kes praegu kv ostavad, eriti kuskile valda. Ma nii vana, et mäletan, mis eelmise kinnisvarabuumi ajal toimus ja mis sellest hiljem sai.

+19
-1
Please wait...

Postitas:
Kirtti

Ma nagu mäletaks mingist iidsest ajast, kuidas hirmsasti taheti sealt männiku majast kuskile korterisse ära kolida (lausa plaan, kuhu ämm sokutada jms). Nüüd siis korteri elu ka ikka pole see, mis loodetud? 😀

+24
0
Please wait...

Postitas:
karmauhh

Ma ikka imestan, kuidas jaksab uue kodu osta kui raha ei ole?

miskipärast just siis hakkas pihta uue kodu ostmise jutt kui tasuliseks läks blogi.

Ma vaatan ja imestan, et tasulised blogid nagu on tasulised ja ei ole ka. Mallukal on vist kõik postitused alguses natuke aega nähtaval? Vähemalt olen näinud nüüd juba mitu korda, et postitus on tasuline, kuigi ma nt eelmisel päeval lugesin ja terve tekst oli näha.

Marimelli vaatasin täna üle pika aja, vist enam ei olegi tasuline. Neil on nüüd kõik viimased postitused lahti, viimane tasuline on juuni lõpust. Aga kommentaare pole üldse, seal vist enam keegi eriti lugemas ei käi.

See vist on ikka mingi kliki-konks välja mõeldud. Ju maksvaid kliente pole piisavalt ja siis vahepeal on sööt väljas, et tuleks lugejaid kontrollima, kas õnnestub midagi tasuta näha.

+11
0
Please wait...

Postitas:
preili567

Ei leidnud.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
martaaab09

Minu meelest on Mallukal ideaalne korter ideaalses kohas, arvestades et lapsed saavad väljas käia, Mari saab ise koolis käia, üldised haldus ja hooldusprobleemid on ühistu rida. Majas elades oli neil ju suur probleem probleemi otsa, kui Kardo poleks aiaga tegelenud, oleks rohi rinnuni ja aed hukas. Tahe võib olla aga üksinda ei ole kerge kõike hallata, ja käelised oskused torutööde, elektritööde ehitustööde jms, osas tal ei ole just head, oma majas on vaja pidevalt midagi väikest teha, kuhugi majja on neid ehitusmehi märksa keerulisem kui mitte võimatu leida. Olen oma nahal kogenud. Eks see on inimloomuses, et tahaks midagi muud ja juurde, ebaturvaline on juba majas elada, eriti kui kõik teavad et ema tööl aga 2.klassi laps tuleb koolist lõuna ajal ja on pool päeva üksi, MAri tundub selline lahke ja seltsiv laps olevat, kutsub siiralt karja tuttavaid külla aga kõik inimesed ei ole nii head, kortermajas on nägijaid rohkem ja seal on ikka turvalisem elada. Üksiku naisena ei koliks ma mitte kunagi eraldi majja…või kui ma vahepeal mõne miljoni võidaksin, siis jah 🙂

Siis oleks lossimõõtu maja koos koduabilise ja aednikuga, kes kogu aeg majas elaksid

+34
-2
Please wait...

Postitas:
Lootuses

Kui teha lihtne Google otsing M. T. nimega tuleb välja, et tema firma käive oli sel aastal II-s kvartalis ligi 30 tuhat. Siit läheb maha 2 töötaja eest maksud ja veebilehe eest kuutasu (u 100 kuus) ja rohkem väga kulusid polegi (pole toorainet, toote valmistamist, üüri jne mida tavalistel äridele on). Juurde lasterahad ja tavatöö palk – ühesõnaga pole üldse imestada, et nii hea sissetulekuga inimene endale maja saab osta.

+8
0
Please wait...

Postitas:
MadMom

Kui teha lihtne Google otsing M. T. nimega tuleb välja, et tema firma käive oli sel aastal II-s kvartalis ligi 30 tuhat. Siit läheb maha 2 töötaja eest maksud ja veebilehe eest kuutasu (u 100 kuus) ja rohkem väga kulusid polegi (pole toorainet, toote valmistamist, üüri jne mida tavalistel äridele on). Juurde lasterahad ja tavatöö palk – ühesõnaga pole üldse imestada, et nii hea sissetulekuga inimene endale maja saab osta.

Minu arvates on ostmine ja laenu saamine maja juures kõige väiksemad mured 🙂

Nodipoodnikku ma kujutan igati majas elamas sest temas on seda perenaise ja aias toimetaja soont. Arabellas samamoodi. Seljakotilon tubli mees ja talle endale ka tundub sobivat. Ühesõnaga kes iganes, aga mitte tuulelipp Suur M. Minu arvates temale sobiks hoopis mingi kesklinna korter uues majas. Transport igasse suunda ( lapsed ise kooli jne), samas peole ja sööma lähedal minna jne.

+19
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
plixi

Tundub, et Britt ei koli ikka koos mehega Eestisse.

+10
0
Please wait...

Postitas:
hunden

Viimase live põhjal kahtlen, et nad enam kooski on.

Britt, kui su “väga mitte läbi lillede” vihjetest valesti aru sain, siis paranda mind.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kirtti

Seda oli juba tegelikult üsna ammu tunda. Eks oma valikutega elavad asjaosalised ise. Ja õnneks on sellist elukorraldust juba mõnda aega praktiseeritud ka, vast ei olegi liiga suur muutus.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Huviline

Ei leidnud.

https://www.kv.ee/muugile-on-tulnud-suureparase-planeeringuga-4-toal-3449914.html

+1
0
Please wait...

Postitas:
atsetoon

Ja vaadake kes Malluka korterit müüv maakler on 🙂

+18
-2
Please wait...

Postitas:
Huviline

maha 2 töötaja eest maksud ja veebilehe eest kuutasu (u 100 kuus) ja rohkem väga kulusid polegi (pole toorainet, toote valmistamist, üüri jne mida tavalistel äridele on). Juurde lasterahad ja tavatöö palk – ühesõnaga pole üldse imestada, et nii hea sissetulekuga inimene endale maja saab osta.

Ja IG storys jookseb tal ringi ka selle maakleri laps.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu113

Piinlik tüüp. Aga no eks saab edaspidigi mahlakusi lugeda, millega üksteist kostitatakse.

+14
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 2,491 kuni 2,520 (kokku 3,482 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)