Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Näitan 30 postitust - vahemik 2,641 kuni 2,670 (kokku 2,688 )

Teema: Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)

Postitas:
Huviline

Mul on hoopis küsimus, et mis Galligaardil selle inglise keelega on? Polegi varem kuulnud, et keegi nii jubedat estonglishit räägib…

Teine küsimus on mul veel. Selline instagramibeib nagu katrikats. Avastasin ta üsna hiljutining pole veel kursis võibolla, aga peale eilset storyt tekkis ikkagi huvi, mis tal selle tagumikuga on? Ok, noor ja sire, aga panna pilt, kus pildil on ainult tagumik, muud praod samuti urvakil. Miks? Või on see tema teenistus?

Pole teda ammu instas vaadanud ja scrollisin lausa eelmise aasta dets välja ja nägin vist kolme posti, kus peps on näitamiseks. Ja sa nägid ühte storyt ja kohe leiad, et ta tagumiks on ta teenistus? Ja krt ma ei tea, kas ma olen pime aga ühtegi muud “pragu” irvakil ma ka nagu ei näinud.

Kats pole minu masti naise kehaga aga midagi pahaks ka panna ei saa. Ja “teenistust” peaks ta teenima enda bikiini bisnesiga.

Läksin ka vaatama ja mingeid pragusid ei leidnud. Pealegi selliseid äranälginud lamedad tagumikud ei olegi midagi sellist, mida jubedalt peaks näitama.

+6
-6
Please wait...

Postitas:
jarv

Avastasin ta üsna hiljutining pole veel kursis võibolla, aga peale eilset storyt tekkis ikkagi huvi, mis tal selle tagumikuga on?

Sest ta müüb bikiine, lihtne ju.

Vähemalt on ilus keha, väärt näitamist. Ta peaks juba 30 olema ja on siiani suutnud säilitada teismelise figuuri. See on ikka tubli tulemus, meeldib või mitte.

+7
-17
Please wait...

Postitas:
Maret Vaa

Pole teda ammu instas vaadanud ja scrollisin lausa eelmise aasta dets välja ja nägin vist kolme posti, kus peps on näitamiseks. Ja sa nägid ühte storyt ja kohe leiad, et ta tagumiks on ta teenistus? Ja krt ma ei tea, kas ma olen pime aga ühtegi muud “pragu” irvakil ma ka nagu ei näinud.

No nägin jah ühte ja kui pildil on ainult tagumik vette hüppamas, siis tekkiski küsimus, MIKS peaks keegi tahtma ennast sellise külje pealt eksponeerima. Aga kui on bikiinimüüja, siis on arusaadav…

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Annely

Eino tõesti, siin on nagu lasteaed…
Valime aga pooli, tõstke ruttu käed kes on tiim Mallu või kes on tiim Miiu

Ausõna, kaheaastased olete või?

+16
-18
Please wait...

Postitas:
Jayaya

Mallut laste probleemides süüdistada on väga küüniline! Ema ei ole selles süüdi ja sinu laps tundubki sulle kõige andekam, tublim jne. Vot see on asi, mida mina kindlasti ei Mallukale ette ei heidaks! Eriti esimese lapse asja, sa oled värske ema ja ei teagi kõike. Ei peagi teadma. Aga laps on saanud suurepärast abi, just tänu ema hoolitsusele!!!

Ei süüdista ema laste probleemides ju vaid tema SUHTUMISELE juhtisin tähelepanu. Sellised asjad ( mitte kohe reageerimine) juhtuvadki liiga suvalt võtmise tõttu, see on asi, millest rääkisin. Pole öeldnudki, et lapsed pole tublid jne. On muidugi! Lihtsalt lapsi ei saa kasvatada täieliku ” let it go” suhtumisega.

+19
-4
Please wait...

Postitas:
Kaegu113

Avastasin ta üsna hiljutining pole veel kursis võibolla, aga peale eilset storyt tekkis ikkagi huvi, mis tal selle tagumikuga on?

Vähemalt on ilus keha, väärt näitamist. Ta peaks juba 30 olema ja on siiani suutnud säilitada teismelise figuuri. See on ikka tubli tulemus, meeldib või mitte.

Just. Mitu teist mudijat lõiguvad ja süstivad, aga ikka näevad näost räsitud välja ja keha on käest lastud.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu324

Galligaart va varbavihkaja käis pediküüris ja nüüd on tema stoorid veel rohkem tema varbaid täis, kui eelmistel nädalatel, ikka ilusti toiduga koos pildile sätitud 😀

Ei tea, kas tal on tema arust mingid ekstra kuninglikud varbad, et ta ise, hard core varbavihkaja olles nagu ta öelnud on, arvab, et teised tema omasid tahavad kogu aeg vaadata? 😀

Ma just mõtlesin sama, esiteks, ei ole tal ilusad varbad ja teiseks, miks inimene, kes väidab ennast olema varbavihkaja, teeb kõik storyd oma varvaste taustal?

Ta teeb seda ju nimelt, PK jaoks.
Aga varbapildid on tõesti öäk. Vähestel on labajalad nii ilusad, et neid näidata.
Samas… paljulapselise jalgu ei trumpa keegi üle. Mitte heas mõttes muidugi.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Jayaya

Just. Mitu teist mudijat lõiguvad ja süstivad, aga ikka näevad näost räsitud välja ja keha on käest lastud.

No jaa, nii kui 29 aastat, 11 kuud ja 30 päeva kukkub siis gravitatsioon teeb oma töö ja kõik kehaosad vajuvad suht vastu maad. Temal on selles osas hästi läinud😀

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kutsarhobusel

Mallut laste probleemides süüdistada on väga küüniline! Ema ei ole selles süüdi ja sinu laps tundubki sulle kõige andekam, tublim jne. Vot see on asi, mida mina kindlasti ei Mallukale ette ei heidaks! Eriti esimese lapse asja, sa oled värske ema ja ei teagi kõike. Ei peagi teadma. Aga laps on saanud suurepärast abi, just tänu ema hoolitsusele!!!

Ei süüdista ema laste probleemides ju vaid tema SUHTUMISELE juhtisin tähelepanu. Sellised asjad ( mitte kohe reageerimine) juhtuvadki liiga suvalt võtmise tõttu, see on asi, millest rääkisin. Pole öeldnudki, et lapsed pole tublid jne. On muidugi! Lihtsalt lapsi ei saa kasvatada täieliku ” let it go” suhtumisega.

Teise lapsega ta reageeris küll kohe. Kahtles küll öeldus, aga kontrolliks pani ajad igaks juhuks enam-vähem samal päeval. Mida sa veel ootad?

+8
-7
Please wait...

Postitas:
kagu59

ATH ei ole haigus

Ma näen, et seda on miinustatud, aga tegelikult faktuaalselt on see õige – ATH on häire, mitte haigus. Mul on endal samuti täiskasvanuna ATH diagnoositud ja ma tean, et see on siiani vahel “süüdi” mõnes mu lolluses või lohakuses, aga ATH-d annab ravimite ning teraapia ja teadliku käitumisega väga palju taltsutada. Mallukas võtab küll ravimeid, aga sellist teadlikku käitumise ja harjumuste muutmist ta juurutanud ei ole, pigem kasutabki seda igal võimalusel vabandusena.

Lastekasvatusest rääkides – kumbki neist ei ole ideaalne, üks on ülimalt kontrolliv ja nõudlik, teine aga vastupidi ei suuda vajalikke piire ja rutiini lastele seada. Pikas perspektiivis võib ainult huupi ennustada, kumma lapsed tervema kiindumusstiili ja vaimse tervisega üles kasvavad. Gordoni perekoolist vm sarnasest koolitusest oleks kasu igatahes mõlemal.

+19
0
Please wait...

Postitas:
Mauno

Kes on kõige „feigim“ influencer? Raske öelda, aga Mallukat selles osas süüdistada ei saa. Kui, siis vb vaid selles, et hetkel varjab, et on jälle koos selle maakleriga.. aga tema asi. Igatahes üks kaunis ja veetlev „mudija“ kajastab oma argielu äärmises külluses, kuid olen kuulnud, kuidas käiakse uhkete autode ja hotellidega vaid poseerimas, reaalselt ööbitakse kuskil 3* kohas. Nt Dubais on võimalus osta pea iga hotelli basseinialale pilet, et seal lihtsalt päev veeta, naistele ka kokteilid hinnas jne. Ehk siis ühes fäänsis kohas storyd ära ja head ööd. Siis tellitakse a la Farfetchist kalleid kotte, tehakse pilt ja saadetakse tagasi. No milleks? Sest see on nende sissetulek ja töö, eks? Aga ehedusega lüüa oskavad vähesed

+14
-8
Please wait...

Postitas:
kassike123

Kes on kõige „feigim“ influencer? Raske öelda, aga Mallukat selles osas süüdistada ei saa. Kui, siis vb vaid selles, et hetkel varjab, et on jälle koos selle maakleriga.. aga tema asi. Igatahes üks kaunis ja veetlev „mudija“ kajastab oma argielu äärmises külluses, kuid olen kuulnud, kuidas käiakse uhkete autode ja hotellidega vaid poseerimas, reaalselt ööbitakse kuskil 3* kohas. Nt Dubais on võimalus osta pea iga hotelli basseinialale pilet, et seal lihtsalt päev veeta, naistele ka kokteilid hinnas jne. Ehk siis ühes fäänsis kohas storyd ära ja head ööd. Siis tellitakse a la Farfetchist kalleid kotte, tehakse pilt ja saadetakse tagasi. No milleks? Sest see on nende sissetulek ja töö, eks? Aga ehedusega lüüa oskavad vähesed

Sa räägid täiesti erinevat liiki suunamudijatest.
Üks osa on sellised kakaüllatuse- tüüpi mudijad, kes kirjutavad pikki lookesi oma pereelust, omavad karja lapsi ja koduloomi, reklaamivad innukalt kõike, mida ette antakse- peldikupaberit, toidupoeshampoone, outletimööblit ja teleturu vidinaid. Neil on hunnikutes odavpoodide kaltse, mida aeg-ajalt koostöös mõne kirbukaga maha parseldatakse. Kõnepruuk mahlakas, tekstid oma elust pikad ja halavad. Kogu aeg on midagi puudu ja vaja, käsi pikalt ees. Käivad paketireisidel “Tenekal bassu ääres”.
Ühine iseloomustav joon on veel kodune meespool, kes ei taha või ei viitsi tööl käia.

Teine tüüp mudijaid on pisut fäänsimad ja nende tuules muidugi hulk wannabesid. Pikki tekste ei ole, kallid käekotid ja reisid pole koostöö, vaid kaaslase ostetud või pildistamiseks laenatud. Riided stiilsemad ja kallimad. Lastekarja pole. Mehi pigem ei näidata, aga nood on jõukamad ja suudavad raha teenida. Paljudel muidugi ka anonüümsed suhkruissid.

+25
-2
Please wait...

Postitas:
jarv

Ka need kakaüllatuse blogijad mõnikord feigivad, ehk siis kirjeldavad asju “maakamalt”, et lihtsatele lugejatele rohkem meelepärane olla. Ja mõnel muidugi see raha pärast halamine, et ikka näidata kuidas 5-10k neto kuusissetulekuga inimene on samasugune nagu tema 1k palgaga lugejad.

+22
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu351

Sigatüüka perekond streigib jälle koroonareeglite vastu. Polegi sellele lapsele maski ja testi vaja, las kannab kaasas imettegevat amuletti ja puhastavat küünalt.

+11
-6
Please wait...

Postitas:
alexxx

Oeh, jälle – kes on sigatüüka perekond? Mulle tulevad kohe paar perekonda pähe, kes on suured Harry Potteri sõbrad, aga nemad küll maskivastased pole.

+15
-9
Please wait...

Postitas:
Mauno

Oeh, jälle – kes on sigatüüka perekond? Mulle tulevad kohe paar perekonda pähe, kes on suured Harry Potteri sõbrad, aga nemad küll maskivastased pole.

mul ei tule kedagi pähe..

+13
-2
Please wait...

Postitas:
Kaegu417

mul ei tule kedagi pähe..

Marimelle mõeldud? Nemad jagasid oma Fb lehel mingit artiklit koolilaste testimisest…a mingit streikimist mina küll otseselt välja ei lugenud, küsisid arvamust.

0
-7
Please wait...

Postitas:
taivopalm

Paljudel muidugi ka anonüümsed suhkruissid.

https://sky.ee/anita-sibul-elust-luksuses-kas-kaaslase-kulul-elamine-tahendab-iseseisvusetust-kindlasti-mitte

0
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu113

See sigatüüka ei tulene Potterist vaid igasugu nõidade ja kahtlaste terapeutide kummardamisest ning viirukipanni ja küünaldega ringi jooksmisest.

+6
-9
Please wait...

Postitas:
8bit

Mina vaatasin, et Janel üks see kes katsetab seda rullitajat pani siis oma esimese tagasiside postituse alla, et esimese korraga juba kitsud 3cm väiksemad.
No mina ei tea..,aga ma olen veendunud et see on liialdus, sest see pole füüsiliselt ju võimalik…

+21
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu324

Üks väitis, et kaotas 17 cm. Mitte vöökohast või tagumikult vaid mõõtis kogu keha üle ja liitis sentimeetrid kokku 😀
Eks see 3 cm kintsudelt on ka jumal teab mitmest kohast kokku mõõdetud. Ega seal kõige kirkamad kriidid just ei esine.
Varsti on fb grupid neid rullikute müügikuulutusi täis ja teleturg tuleb välja uue imetootega.

+24
-1
Please wait...

Postitas:
Kaegu417

Lihtsameelsete teleturg 😀 ostavad muudkui järelmaksuga neid “imemasinaid” omale koju kokku…iga uus on imelisem kui teine. Aja näost sisse mida tahad, pikuta aga matis ja rulli natuke oma tsellukintsu ja kilod-sentimeetrid kaovad iseenesest.

Häbi peaks olema üldse sellist saasta järjepidevalt reklaamida.

+27
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu324

Ja kes tõttavad neid imelisi karvaeemalduskive tellima, siis Alis on need müügil hinnaga 2.50-3.50

+21
0
Please wait...

Postitas:
jarv

Kes on need kodublogijad, kes postitasid segamini kodu pilte?

Vaataks ka need “võsapetsi” reaalsused üle, millest Merje kirjutas.

+6
0
Please wait...

Postitas:
foxtrot

Kes on need kodublogijad, kes postitasid segamini kodu pilte?

Vaataks ka need “võsapetsi” reaalsused üle, millest Merje kirjutas.

Üks oli homeinestonia, tal see pilt feedis alles ka. Teisi enam ei mäleta.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Jayaya

Ja kes tõttavad neid imelisi karvaeemalduskive tellima, siis Alis on need müügil hinnaga 2.50-3.50

Jane reklaamis just hiljuti lokitange, mida pulmapäeval ka kasutas. Seal Hiit vms lehel maksab see asi 89€, TÄPSELT samade fotodega lokimasin on Alis 22€. Isegi mitte lihstalt sarnased vaid täpselt samad fotod!

Sama lugu muude toodetega seal poes. Noh, lollidelt tulebki raha ära võtta.

Eks sellise soga reklaamimine ongi tema leib ju, ei saa pahaks panna. Ostuotsuse teeb iga inimene ise ja kui usub seda poodi siis andku minna.

+20
-1
Please wait...

Postitas:
Kaegu324

Kuna proual on nüüd oma OÜ, siis eks majandusaasta lõpus ole näha, millised sissetulekud selle kõige kaasnevad. Elustiili vaadates mitte väikesed.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Elisa

Rentsi blogis on sellest juttu.
Väikese lapsega elu ongi teistsugune kui muidu, aga nii blogist kui kommentaaridest on näha, vaatamata kõikvõimalikele abivahenditele ja spetsiaalsetele valmistoitudele on ikka üks ving ja häda.
Kui lasta lapsel süües sihilikult end mätserdada, siis ei saagi ju uud tulemust olla.
Ja see lapse 7 kuu anxiety… ma siiani arvan, et kui laps oma ema küljes kogu aeg kaanina ei ripu, ega talle seda võimaldata, ei juhtu trmaga mitte midagi hirmsat.
Vanemas eas esmased emad suudavad kõike kuidagi nii üle võlli teha ja näha, aga eks see ole samas mõistetav.

+13
-7
Please wait...

Postitas:
lehmalellepoeg

Rentsi blogis on sellest juttu.

Väikese lapsega elu ongi teistsugune kui muidu, aga nii blogist kui kommentaaridest on näha, vaatamata kõikvõimalikele abivahenditele ja spetsiaalsetele valmistoitudele on ikka üks ving ja häda.

Kui lasta lapsel süües sihilikult end mätserdada, siis ei saagi ju uud tulemust olla.

Ja see lapse 7 kuu anxiety… ma siiani arvan, et kui laps oma ema küljes kogu aeg kaanina ei ripu, ega talle seda võimaldata, ei juhtu trmaga mitte midagi hirmsat.

Vanemas eas esmased emad suudavad kõike kuidagi nii üle võlli teha ja näha, aga eks see ole samas mõistetav.

Kus see ving ja häda seal täpselt oli?

+2
-7
Please wait...

Postitas:
Elisa

Aga loe.

Kasvõi nii elementaarsest asjast nagu lapse mähkmevahetus detailselt hädiseda, ma aru ei saa.

Aga blogijad ongi kuidagi teistsugused inimesed.

Ei saa oma elu üksikasju enda teada jätta, ja kui sellele reageeritakse nii nagu blogijale parajasti ei sobi, on nutt ja hala, või siis muu isikupärastatum reaktsioon käes.

Aga see ei tule ju kellelegi üllatuseks.

0
-5
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 2,641 kuni 2,670 (kokku 2,688 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad (välja arvatud Lõvid)