Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 2,784 )

Teema: Suunamudijad

Postitas:
Kägu

Las mudib oma juukseid ja põski edasi, aitab selle lällutamisest. Otsib ehk ise ravi.

Milliseid ägedaid sisustuse teemalisi blogisid oskate soovitada?

+14
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hakkab pihta see perse hööritamine ja tahapoole punnitamine

See on enesearendamine, sa siis ei tea ? 😂

+12
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 125 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mitte ühtegi ei jälgi, ma ei ole pubekas.

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kusjuures mulle on hakanud BSH aina rohkem meeldima! Nii aus ja väga bodypositive inimene! Pole probleemi näidata ilma meigita nägu ja naerda enda üle, kui dekolteele ilmub üks oma elu elav punn! Ehtne näide mismoodi avaliku elu särava pealispinna all on lihtne lihast ja luust inimene. Nii mõnigi peaks eeskuju võtma!

+22
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 95 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jeerum, juba esimese lehe lõpus minnakse kraaklema. Teeks äkki uue teema, “Tülitsejate nurgake”, kuhu saadaks käod, kes ei suuda end vaos hoida.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tuletaks meelde, et teema on siiski Twitchi “staaridest”, ehk et kommenteerige liivalleyt, sipsikest (nagu ma näen, siis Perekool on OnlyFans’i fänne täis) ja SigneJ, mitte mingit buumerite BSH-d või TL-i.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tuletaks meelde, et teema on siiski Twitchi “staaridest”, ehk et kommenteerige liivalleyt, sipsikest (nagu ma näen, siis Perekool on OnlyFans’i fänne täis) ja SigneJ, mitte mingit buumerite BSH-d või TL-i.

Su lasteaial mingit oma foorumit ei ole, kus saate neid asju arutada?

Ühtlasi, tee äkki endale selgeks, mida buumer tähendab, imelik on juba vaadata, kuidas seda suvaliselt paremale ja vasakule loobitakse.

+19
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 52 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Su lasteaial mingit oma foorumit ei ole, kus saate neid asju arutada?

Ühtlasi, tee äkki endale selgeks, mida buumer tähendab, imelik on juba vaadata, kuidas seda suvaliselt paremale ja vasakule loobitakse.

Vaevalt lasteaias kedagi huvitab, millega 30sed tegelevad.

Tean suurepäraselt, mida buumer tähendab, lihtsalt veider, kui teha teema ühest asjast ja vastused tulevad mingite mõttetute Insta “kuulsuste” kohta.

+5
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas teil päevas üldse millekski aega jääb, kui on tiktok, insta, twitch ja misiganes see onlyfans on. Facebookis käite ka nagunii (käite ja salgate, sest seal ju ainult penskarid).

Saadan tervisi kõigile, kelle nimi on “Mari Olen”.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 47 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas teil päevas üldse millekski aega jääb, kui on tiktok, insta, twitch ja misiganes see onlyfans on. Facebookis käite ka nagunii (käite ja salgate, sest seal ju ainult penskarid).

Saadan tervisi kõigile, kelle nimi on “Mari Olen”.

…ja ametiks Täiskohaga emme ja kooliks Eluülikool. Päeva sisuks mummutsemine.

+12
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma pole seni twitchis ühegi eestlase otsa sattunud 🙂 aktiivselt neid ei otsi kah muidugi, jälgin välismaa omi, on kuidagi läinud lihtsalt nii. Aga siit teemast leidsin mõned, kes täitsa eesti keeles striimivadki…huvitav valik.

Tegutsen ise ka twitchis ja stiimin oma gameplay-d, mingit “mudijaks” küll end ei pea. Meeldib arvutimänge mängida ja tore, kui inimesed tahavad vaadata, kuidas ma mängin 😀

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellest ühest suunamudijast, kes oma eksist/eksidest koguaeg räägib, on küll siiralt kopp ees. Kaua võib jahvatada…

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma siin mõtlen, et ei tea, kui odavaks keegi suunamudija elu siin eestimaal pidas, kui 40 eurisest trahvist nii ähmi täis on…

+18
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma siin mõtlen, et ei tea, kui odavaks keegi suunamudija elu siin eestimaal pidas, kui 40 eurisest trahvist nii ähmi täis on…

Oeh, vaesel poisil olid lausa silmad märjad!

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oi, ei tahaks praegu Poku nahas olla kui J keerutab võõraste naiste ees üksi 😂

+14
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oeh, vaesel poisil olid lausa silmad märjad!

Vaatasin, jummel küll.. Poisil päris närv püsti, mõtle et välismaal polegi nagu kodumaal asjad korraldatud. Juba 4 korda viltu läinud. Fix your system Estonia!

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 72 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma just mõtlesin, et kuidas J ilma pokuta niimoodi esinema minna sai 😂

+13
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta ju istub lapsega kodus, sest lapsehoidjat pole kuskilt võtta

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui hüüdnimede panemiseks läks, siis pokuga riimub hästi sõna noku. Te saite nüüd ka omale pseudonüümid. 🤗

+12
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

PP on vahepeal saanud sünnitamise osas eksperdiks.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

see jutt kōik ōige, mis tal seal on, aga Eestis tehakse vist ikkagi päris vähe keisreid lihtsalt niisama, enamus ikkagi sellepärast, et on vaja. Et Eesti kontekstis veits mōttetu targutamine, kui jutt ise on USA näitel.

+11
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

see jutt kōik ōige, mis tal seal on, aga Eestis tehakse vist ikkagi päris vähe keisreid lihtsalt niisama, enamus ikkagi sellepärast, et on vaja. Et Eesti kontekstis veits mōttetu targutamine, kui jutt ise on USA näitel.

Ei ole enam nii. Täiesti piisav põhjus keisriks on kui öelda, et on suur hirm sünnituse ees. Pannakse kuupäev paika ja korras. Paljud tahavad ikka ise sünnitada.

Kolme lapse ema, ise sünnitanud.

+2
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kõigest töö ju. Ega ta ei abiellu nende naistega sealt.

+7
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kolme lapse ema, ise sünnitanud

Kuidas Sa nii suur ekspert oled kerisrilõigete alal, kui endal see kogemus puudub?

+14
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuidas Sa nii suur ekspert oled kerisrilõigete alal, kui endal see kogemus puudub?

Günekoloog ütles, teiseks olin ju koos teiste rasedatega, käisin vesivõimlemises jms.

+2
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Günekoloog ütles, teiseks olin ju koos teiste rasedatega, käisin vesivõimlemises jms.

Kas su günekoloog on PP?

+20
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ca 3 aasta tagustes artiklites ütlevad arstid, et keisrilõiget omal soovil lihtsalt sünnitushirmust lubada ikka saa, sest see on liiga riskantne ja mingit infot selle kohta, et see nüüd on lubatud, ma ei leidnud nii et ma ei tea, kust su günekoloog selle jutu võttis.

PS. PP vastused storys on ikka eriti agressiivselt üleolevad…”i´m reflecting their own wounds in order to heal them”…wtf, tule oma trooni otsast alla

+15
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen 1 nendest, kes hirmu tõttu keisriks aja sai… a laps otsustas teisiti ja tuli 2nädalat varem..

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ca 3 aasta tagustes artiklites ütlevad arstid, et keisrilõiget omal soovil lihtsalt sünnitushirmust lubada ikka saa, sest see on liiga riskantne ja mingit infot selle kohta, et see nüüd on lubatud, ma ei leidnud nii et ma ei tea, kust su günekoloog selle jutu võttis.

PS. PP vastused storys on ikka eriti agressiivselt üleolevad…”i´m reflecting their own wounds in order to heal them”…wtf, tule oma trooni otsast alla

Tõesti on tal väga üleolevad vastused. Aga lihtne ongi rääkida ja targutada asjades, mida ise pole kogenud. Igal oinal on oma mihklipäev, ka PP-l.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Appi kui rumal võib olla….talle ei tehtud trahvi vaid tal tiksus maksimum parkimise aeg lihtsalt täis kui ei lõpetanud ise. 4x juba maksma pidanud…..mitu korda veel peab seda juhtuma, et inimene saaks pointile pihta, kuidas parkida? Noh, ega nii keerulise asja selgeks saamine võtabki aega.

Suur M on ikka sõnasööja küll. Oi kuidas ta siunas Melle kui need käisid koroona ajal reisil. Nüüd käis ise ka ja ei leia selles midagi imelikku. Ei mingeid maske ka jne. Ah savi see koroona ju.

Mellide Näpsi kondoomireklaam on õudne, ise veel turundajad….Pannud vähemalt ilus voodipesu, ma tte palja madratsi peal tekikotita tekk jne…

+32
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 2,784 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.