Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad

Näitan 30 postitust - vahemik 811 kuni 840 (kokku 2,673 )

Teema: Suunamudijad

Postitas:
Kägu

Ma pean ütlema, et MM on minu jaoks samal pulgal I&I blogiga. Mingi hetkeni oli isegi natuke põnev jälgida, et kui tobedaks nad minna suudavad. Nagu guilty pleasure noh. Aga ühest hetkest on nii tobe, et enam ei viitsi isegi lugeda.

+33
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pean ütlema, et MM on minu jaoks samal pulgal I&I blogiga. Mingi hetkeni oli isegi natuke põnev jälgida, et kui tobedaks nad minna suudavad. Nagu guilty pleasure noh. Aga ühest hetkest on nii tobe, et enam ei viitsi isegi lugeda.

I&I on tagasi tõmmanud ja maha rahunenud 🙂 huvitav, et oma kolimisest pole nad postitust teinud, tundub, et on suurem elamine nüüd seal Võrus

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Preili Pöörfict lives ütles, et kasside teemal on inimestel

”pseüdoprobleem” ja hiljem ütles, et kassidest tuleb eraldi live…ilmselgelt neid kasse pole tema juures enam!

Kuigi  nädal tagasi alles väitis, et “nad on kodus!”

+25
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Preili Pöörfict lives ütles, et kasside teemal on inimestel

”pseüdoprobleem” ja hiljem ütles, et kassidest tuleb eraldi live…ilmselgelt neid kasse pole tema juures enam!

Kuigi nädal tagasi alles väitis, et “nad on kodus!”

ennegi hämatud..meenub ühe kingiraha lugu

+27
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://epl.delfi.ee/artikkel/93037427/palja-porgandi-rahastajad-distantseerivad-end-blogija-seisukohtadest

👏

+24
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 125 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuna see artikkel on tasuline, siis oleks huvitav teada, kes need sponsorid olid? Kas mingid tuntud nimed või pigem ühemehefirmad?

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuna see artikkel on tasuline, siis oleks huvitav teada, kes need sponsorid olid? Kas mingid tuntud nimed või pigem ühemehefirmad?

Lindex

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 125 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mm on kommentaariumi piimamasina postitusele tagasi pannud. Huvitav kas ka neil on koostööst loobujaid olnud, sest nii mõnigi postitus on selline, et hoia kahe käega peast kinni.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mm on kommentaariumi piimamasina postitusele tagasi pannud. Huvitav kas ka neil on koostööst loobujaid olnud, sest nii mõnigi postitus on selline, et hoia kahe käega peast kinni.

Neil pole ju mingit koostööd vaid ettevõtted ostavad reklaami blogijate blogis/instas/jne, makstes selle eest rahas, toodetes või teenustes.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Kommenteerida saab aga juba eelnevalt üles lastud kommentaare ikka pole näha.
Teisel teemal, on siin kedagi, kes omab Malluka blogipostide parooli? 😁

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lindex

Õigemini ainult Lindex ju seal välja toodud ongi.. point ju pigem see, et enamik koostööpartnereid ikka koostööga jätkanud

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

29 lk juttu ja kõik keerleb ikka vaid Malluka, MM, Porgandi ja TL kasside (millest on isegi eraldi teema) ümber. Nii igav. Loeks teiste mudijate kohta, aga ise ei julge enam kedagi välja tuua, automaatselt oled siis see blogija ise.

+2
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas kellelegi jätab veel see uus postitus veel hullema mulje? Kas firma oli tõesti sellega nõus? Lihtsam oleks ju olnud vabandada??

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 62 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

29 lk juttu ja kõik keerleb ikka vaid Malluka, MM, Porgandi ja TL kasside (millest on isegi eraldi teema) ümber. Nii igav. Loeks teiste mudijate kohta, aga ise ei julge enam kedagi välja tuua, automaatselt oled siis see blogija ise.

Ma olen ka aru saanud, et võid laduda väga toredaid blogisid siia ette, aga lõpuks arutletakse ikka nende üle, kes kõige skandaalsemad ja kelle kohta klatši vaja teada/jagada 🙂

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma olen ka aru saanud, et võid laduda väga toredaid blogisid siia ette, aga lõpuks arutletakse ikka nende üle, kes kõige skandaalsemad ja kelle kohta klatši vaja teada/jagada 🙂

Kusjuures nõus, et mingi hetkeni on huvitav seda klatši kuulata, aga siis viskab üle, sest üks ja sama. Püüdsin siia värskust tuua sellesse teemasse, et kas on blogijaid, kellest olete ajaga hakanud paremini või halvemini arvama, et arutaks, kas inimesed muutuvad või kas haridus/haritus on omavahel seotud, kes käivad tööl ja ei elatu suuna mudimisest, et kas on sellisel juhul usaldusväärsemad oma soovitustega ja nii edasi. Oleks huvitav arutelu teema.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Noh, ma siis kirjutan teistest ka.

Nt mulle meeldib Merje blogi. Hakkasin lugema juba siis, kui tema elu oli üks hull kaos, segane perekond, kriminaalist vend, mingid hirmsad üürikad, kus ta elas jne. Aga tema kirjastiil ja iroonia meeldivad mulle. Siis läks ta vahepeal väga esoteeriliseks ära ja viis oma raha mingisse “uhuu-kooli”. Mõtlesin juba tookord, et inimene, mine ikka omanda vähemalt keskharidus, näha on, et su aju otsib uut infot, õpi päris asju, mitte mingit jama. Õnneks ta lõpuks ikka läkski edasi õppima, nüüdseks on ka elukorraldus rahulik, abielu ja kodu ja mul on tema üle hea meel.

Veel loen ma Lilli blogi ja temast on vahel kahju, sest tema elu on ta jaoks raske, lõputu rahahäda, tööotsingud, mõlemad mehega on väga emotsionaalsed ja mulle tundub ka, et Tallinna elu paneelmajas teeb nad õnnetuks, sest mõlemad on pärit teistsugusest keskkonnast.

Kirjutagem siis teistest blogijatest ka.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Merje meeldib mulle ka. Varem hoidsin ka silma peal, aga ei kõnetanud nii, nüüd on väga meeldima hakanud. Kirjutab hästi, stiil meeldib. Tundub inimene, kellega tahaks lähemalt tutvuda.

Pidevalt olen hakanud lugema Printsessi blogi. Lihtne perekond ja omamoodi värskendus wannabendusse kus on vaid ilusad asjad ja mull. Keegi võiks teda õpetada pildistama, see oskus on tal null ja silmal valus vaadata.

Ebameeldivaks on muutunud Rosina-pere. Ma ei oskagi öelda, miks täpselt, kuid enam ei jälgi, sest tundsin et tekitab negatiivseid tundeid.

+22
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lindex

Õigemini ainult Lindex ju seal välja toodud ongi.. point ju pigem see, et enamik koostööpartnereid ikka koostööga jätkanud

Lindex ja keegi tundmatuks jääda sooviv ettevõte on loobunud. Läksin selle peale kohe Lindexi veebilehele shoppama.

+20
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käisin eile õhtul M-i blogilehel üle tüki-tüki aja. Selgus, et “haha” on tal praegusel ajal kasutuses sidesõnana, mis teeb ta tekstid vaevu loetavaks. Kirjutajana on ta teinud suure sammu tagasi.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Äkki kiisud on eksi juures? Aga siis võikski selle välja ju öelda julgelt.

Ja mina olen lõpetanud klikkide tootmise lihtsalt àra nendele, kes mulle vastukarva kàivad. Ei taha anda hoogu juurde inimestele, kelle tegutsemine mind hàirib. MM naiteks…

Mallukas võiks kuskil kolumni pidada. Tema kirjastiil on ikka pàris lahe kui tal vaid oleks teemat millest kirjutada 🙂

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lindex

Lindex ja keegi tundmatuks jääda sooviv ettevõte on loobunud. Läksin selle peale kohe Lindexi veebilehele shoppama.

Lindexil polegi temaga ju enam võimalik koostööd teha kui ta enam pesupilte ei pane üles ja vanad ka ära kustutas.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 52 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas kellelegi jätab veel see uus postitus veel hullema mulje? Kas firma oli tõesti sellega nõus? Lihtsam oleks ju olnud vabandada??

IPhone’i varguse eest oleks ka võinud lihtsalt vabandada, selle asemel, et  lolli mängida ja uurida kui palju ikka kaamerast näha jäi…

+21
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 59 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Lindexil polegi temaga ju enam võimalik koostööd teha kui ta enam pesupilte ei pane üles ja vanad ka ära kustutas.

Oli ikka teisi pilte ka koostöös Lindexiga.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mirjam õpetab kodukontol elama, kinnisvara ostma-müüma ja sissemaksu koguma (mis on kõik õige), aga sobivasti jätab mainimata selle, et neil enne eelmist kodu oli tasuta elamispind , mille ema tema nimele kirjutas ja müügist saadud raha (60k) kasutati vana kodu sissemaksuks. Et lihtsalt läbipaistvuse huvides oleks võinud  selle ka välja tuua, muidu jääb selline enda big uppimise maik asjale külge – tublid on nad küll, aga päris nullist pole siiski tulema hakatud. Väga paljud noored (pered) elavad üürikorteris ja selle kõrvalt sissemaksu kogumine on teatavasti pikk protsess kui me vaatame meie üürihindu ja keskmist palka.  Võiksin seda ka otse kirjutada, aga ta ühe kommenteerija on täna juba avalikult häbiposti tõmmanud TL style, kui see julges pärida ettevõtte käibe ja miinimumpalga kohta 😉 ei soovi.

+41
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

“Humblebrag” on üks tabav uudissõna…

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mirjam õpetab kodukontol elama, kinnisvara ostma-müüma ja sissemaksu koguma (mis on kõik õige), aga sobivasti jätab mainimata selle, et neil enne eelmist kodu oli tasuta elamispind , mille ema tema nimele kirjutas ja müügist saadud raha (60k) kasutati vana kodu sissemaksuks. Et lihtsalt läbipaistvuse huvides oleks võinud selle ka välja tuua, muidu jääb selline enda big uppimise maik asjale külge – tublid on nad küll, aga päris nullist pole siiski tulema hakatud. Väga paljud noored (pered) elavad üürikorteris ja selle kõrvalt sissemaksu kogumine on teatavasti pikk protsess kui me vaatame meie üürihindu ja keskmist palka. Võiksin seda ka otse kirjutada, aga ta ühe kommenteerija on täna juba avalikult häbiposti tõmmanud TL style, kui see julges pärida ettevõtte käibe ja miinimumpalga kohta 😉 ei soovi.

kõik on ju netis olemas, miks veel küsida: võtke lahti teatmik.ee ja siis kukupesa oü

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

PP peaks kogu oma tervislikkuse juures elujõust pakatama, aga oma viimases storys on ta küll näost ära ja näeb 30+ välja. Ei tea, kas paastub parasjagu või milleski muus asi.

Kas ta mitte polegi kolmekümnele lähenev?

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mirjam õpetab kodukontol elama, kinnisvara ostma-müüma ja sissemaksu koguma (mis on kõik õige), aga sobivasti jätab mainimata selle, et neil enne eelmist kodu oli tasuta elamispind , mille ema tema nimele kirjutas ja müügist saadud raha (60k) kasutati vana kodu sissemaksuks. Et lihtsalt läbipaistvuse huvides oleks võinud selle ka välja tuua, muidu jääb selline enda big uppimise maik asjale külge – tublid on nad küll, aga päris nullist pole siiski tulema hakatud. Väga paljud noored (pered) elavad üürikorteris ja selle kõrvalt sissemaksu kogumine on teatavasti pikk protsess kui me vaatame meie üürihindu ja keskmist palka. Võiksin seda ka otse kirjutada, aga ta ühe kommenteerija on täna juba avalikult häbiposti tõmmanud TL style, kui see julges pärida ettevõtte käibe ja miinimumpalga kohta 😉 ei soovi.

kõik on ju netis olemas, miks veel küsida: võtke lahti teatmik.ee ja siis kukupesa oü

Kui seal tööjõule kulutatud summa töötajate arvuga ära jagada, jääb tulemuseks tõesti üsna miinimumilähedane summa, sest tööandja kulud on pea kaks korda suuremad kui töötaja kätte saab ehk see number, mis niimoodi jagades tuleb, tuleb omakorda peaaegu kahega jagada, sest paljud maksud lähevad enne maha kui raha töötajani jõuab.

Edit: leidsin info nende töökuulutusest juba – töötaja saab kätte 700 eur pluss midagi natuke müügi pealt. Keskmine brutopalk on €1604, kukupesa maksab brutos €780. Midagi väga hõisata pole, kuigi miinimum pole ka.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 59 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui seal tööjõule kulutatud summa töötajate arvuga ära jagada, jääb tulemuseks tõesti üsna miinimumilähedane summa, sest tööandja kulud on pea kaks korda suuremad kui töötaja kätte saab ehk see number, mis niimoodi jagades tuleb, tuleb omakorda peaaegu kahega jagada, sest paljud maksud lähevad enne maha kui raha töötajani jõuab.

Edit: leidsin info nende töökuulutusest juba – töötaja saab kätte 700 eur pluss midagi natuke müügi pealt. Keskmine brutopalk on €1604, kukupesa maksab brutos €780. Midagi väga hõisata pole, kuigi miinimum pole ka.

Boonuseks saab vannipalle ka:)

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 50 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miiu tõeline pale vägevalt tuleb välja kui vähegi keegi küsib või vihjab millelegi, mis prouale ei meeldi või fassaadi taha üritab piiluda. Hea vaatamine, alati neelab konksu alla ja hakkab passiiv-agressiivselt end õigustama. 😀

+29
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 48 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 811 kuni 840 (kokku 2,673 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.