Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 2,691 )

Teema: Suunamudijad

Postitas:
Kägu

PP on vahepeal saanud sünnitamise osas eksperdiks.

see jutt kōik ōige, mis tal seal on, aga Eestis tehakse vist ikkagi päris vähe keisreid lihtsalt niisama, enamus ikkagi sellepärast, et on vaja. Et Eesti kontekstis veits mōttetu targutamine, kui jutt ise on USA näitel.

Ei ole enam nii. Täiesti piisav põhjus keisriks on kui öelda, et on suur hirm sünnituse ees. Pannakse kuupäev paika ja korras. Paljud tahavad ikka ise sünnitada.

Kolme lapse ema, ise sünnitanud.

Mis sa seletad, ei käi need asjad päris nii. Mul oli ka hirm sünnituse ees ja mitte lihtsalt hirm, ma sain lausa mitu paanikahoogu kui sünnitusele mõtlesin. Sain saatekirja raseduskriisinõustaja juurde, mitte keisrisse. Jumal tänatud, et keisrisse ei saanud.

+15
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas ma olen ainus, kellele PP üha rohkem Siiri & Viivi Sõnajalga meenutab?

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nii armas 🙂 Naispool postitab Instasse romantikast nõretava pildi ja allkirja, meespool paneb pildi endast – 25 prossa alla, reklaam.

Armastus on õhus tõega!

+28
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ledsin mingi sellise blogi- https://blogi.kaaslane.com/

On keegi veel lugenud seda? On see päris või välja mõeldud?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 52 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nii armas 🙂 Naispool postitab Instasse romantikast nõretava pildi ja allkirja, meespool paneb pildi endast – 25 prossa alla, reklaam.

Armastus on õhus tõega!

Mulle meeldis see käe kommentaar 😂👌

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 125 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

see jutt kōik ōige, mis tal seal on, aga Eestis tehakse vist ikkagi päris vähe keisreid lihtsalt niisama, enamus ikkagi sellepärast, et on vaja. Et Eesti kontekstis veits mōttetu targutamine, kui jutt ise on USA näitel.

Ei ole enam nii. Täiesti piisav põhjus keisriks on kui öelda, et on suur hirm sünnituse ees. Pannakse kuupäev paika ja korras. Paljud tahavad ikka ise sünnitada.

Mis sa seletad, ei käi need asjad päris nii. Mul oli ka hirm sünnituse ees ja mitte lihtsalt hirm, ma sain lausa mitu paanikahoogu kui sünnitusele mõtlesin. Sain saatekirja raseduskriisinõustaja juurde, mitte keisrisse. Jumal tänatud, et keisrisse ei saanud.

Jep, hirmu tõttu keisri saab viimases hädas, st tuleb läbida psühhiaatrlik ülevaatus ning  kui saad sealt ametlikult psühhiaatrilise F-diagnoosi, siis on võimalik.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 27 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ledsin mingi sellise blogi- https://blogi.kaaslane.com/

On keegi veel lugenud seda? On see päris või välja mõeldud?

Täiesti feik, tundub, et meesterahva poolt kirjutatud. Kirjaoskamatu pealekauba.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nii on. Kaks sõbrannat niimoodi keisri välja kaubelnud. Ühel oli tegelik põhjus ilus kuupäev, teisel rikkumata tupp. Horror partuse teesklemisest räägitakse juba 10a ja peale erinevates foorumites ja gruppides palju ja jagatakse nippe.

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 48 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, miks puljongikuubik on õudne keemia, aga kartulikrõpsud ja energiajook igati okei?

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 59 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, miks puljongikuubik on õudne keemia, aga kartulikrõpsud ja energiajook igati okei?

Laste eest salaja mäkis käimine on ka ok 🙂 muidu aga ei ei eii.

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 94 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ta on seda ka korduvalt seletanud ja tema seletus on igati ok. Pole vaja niisama nokkida.

0
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ta on seda ka korduvalt seletanud ja tema seletus on igati ok. Pole vaja niisama nokkida.

Ei ole kuulnud, ootaks küll huviga selgitust miks kartulikrõpsud on ok, aga puljongikuubik mitte. Need ei erine ju palju oma koostisosadelt. Palun valgustage mind.

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 94 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Meie oma 90päeva paar sai teoks. Seal neid abiellumisi nähtud söögi alla ja peale ja vahepeale.

Tehku mida tahavad, peamine, et Triinu saaks oma vaimse tervise korda ja oleks õnnelik, muu ei loe!

+29
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Meie oma 90päeva paar sai teoks. Seal neid abiellumisi nähtud söögi alla ja peale ja vahepeale.

Tehku mida tahavad, peamine, et Triinu saaks oma vaimse tervise korda ja oleks õnnelik, muu ei loe!

nad vaatasid, et kuidagi vaikseks on jäänud.

+15
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 44 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Peast segased. J peab leppima selle nõmeda Eestiga.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 71 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu teada ei kaasne abieluga eluaegne väljasõidukeeld.

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pole midagi romantilisemat kui oma pulmapiltide alla panna hästääg #endoverkinnisvara

+51
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu teada ei kaasne abieluga eluaegne väljasõidukeeld.

Loomulikult.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole midagi romantilisemat kui oma pulmapiltide alla panna hästääg #endoverkinnisvara

Ja lebada Jyski pleedi peal 😂

+11
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ja lebada Jyski pleedi peal 😂

Mis bränd siis olema peab, et piisavalt romantiline oleks?

+30
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 47 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma mõtlesin, et nad kihlusid? Meespoolel ei ole ju sõrmust? Võid kingiti vaid üks sõrmus …

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma mõtlesin, et nad kihlusid? Meespoolel ei ole ju sõrmust? Võid kingiti vaid üks sõrmus …

Need õudsad valged küüned pildi peal…aga maitse küsimus eks ole.

+15
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oh jumal küll. Isegi sõrmused on sponsoreeritud? Austraalia prints ei ostnudki sõrmust ise?!

Kas kuskil on üldse abiellumisteade olnud või tegu on kihlumisega?

+25
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Abieluvararegistris on kirjas, et Triinu ja Justin registreerisid abielu juba 22. jaanuaril.

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/92597765/milleks-oodata-blogija-triinu-abiellus-oma-stripparist-kallimaga

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Abieluvararegistris on kirjas, et Triinu ja Justin registreerisid abielu juba 22. jaanuaril.

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/92597765/milleks-oodata-blogija-triinu-abiellus-oma-stripparist-kallimaga

Kuidas sa neid andmeid abieluvararegistrist leiad? Logisin huvi pärast sinna sisse, aga minu kohta ei tule ainsatki vastet, ometi olen 10a abielus ja ühisvara, peaks ju andma midagi või otsin valesti?

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuidas sa neid andmeid abieluvararegistrist leiad? Logisin huvi pärast sinna sisse, aga minu kohta ei tule ainsatki vastet, ometi olen 10a abielus ja ühisvara, peaks ju andma midagi või otsin valesti?

Mina ei ole Kroonika ajakirjanik ega käi mööda registreid.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eksmehe storyd raudselt eksnaisele suunatud 😃

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 79 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei ole kuulnud, ootaks küll huviga selgitust miks kartulikrõpsud on ok, aga puljongikuubik mitte. Need ei erine ju palju oma koostisosadelt. Palun valgustage mind.

Üks asi on ise energiajooki ja rämpsu süüa, see ei ole siiski laste menüü. Ta ongi öelnud, et ise on täiskasvanu, teab mida endale sisse ajab aga lapsed ei tea ning vanemana on tema kohus laste söögilaud tervislikuna hoida.

Teine asi on, et lapsed tahavad ka vahel kommi, burksi või krõpsu. Kui igapäevaselt hoida laste menüü tervislik, siis vahel nendega koos burksi või krõpsu jagada, pole midagi nii hullu. Teavad ju tal lapsedki, et tegu mitte igapäevaste asjadega, samas kui nt puljongit kasutad oluliselt tihemini toidus ning siis peadki valima tervislikuma variandi igapäevaseks menüüks.

Ja ma ei kaitse Miiut kaitsemise pärast vaid sellepärast, et ma ise kasutan samasugust toitumisideoloogiat. Ma ise võin rämpsu süüa aga see on minu teadlik valik ja lastele ma seda valikut ei tee. Samas kui igapäevase toidulaua tervisliku hoian, siis ei tee vahel harva krõps ka halba. Tervislik toitumine algab lihtsatest reeglitest, nt E621 meie toidulauale ei tule, teatud toiduvärvid ka mitte. Samas kui ma neid igapäevaselt neile ei anna, ei tee ma ka paanikat, kui nad ühe korra aastas neid kuskil saavad. Miiu probleem on lihtsalt, et teda jälgitakse ja kui tekib see harv juhus, siis on kohe kõigil hambus.

+7
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Armsad pildid ja tore, et ise rahul. Ainult mul jäi silma kriipima see tohutu nahatooni vahe J-ga, eriti käte toon. Less is more TL!

+23
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ja ma ei kaitse Miiut kaitsemise pärast vaid sellepärast, et ma ise kasutan samasugust toitumisideoloogiat. Ma ise võin rämpsu süüa aga see on minu teadlik valik ja lastele ma seda valikut ei tee.

Ma eeldaks, et lapsevanem on lapsele eeskujuks ja ise ka ei tarbi neid tooteid. Aga ei – lapsevanem ise nosib salaja ja lastele ei anna. Mõistlik.

+19
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 52 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 2,691 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.