Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad

Näitan 30 postitust - vahemik 2,221 kuni 2,250 (kokku 2,691 )

Teema: Suunamudijad

Postitas:
Kägu

Varsti võib vist beebisid oodata?

Vihjeks võin öelda, et see käib selle pildi suumimise kohta. 😜

Kas sa mõtled ka, mida sa oma oletustega võid võõrale inimesele teha?

+3
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 62 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuule kallis kägu, rahune. Ma ainult küsisin. Polnud oletus, vaid küsimus. 🥴

Kas sa mõtled ka, mida sa oma 50 kommentaariga võid teha?

Häid pühi ja take a chill pill. 🔥

+15
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 32 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuule kallis kägu, rahune. Ma ainult küsisin. Polnud oletus, vaid küsimus. 🥴

Kas sa mõtled ka, mida sa oma 50 kommentaariga võid teha?

Häid pühi ja take a chill pill. 🔥

Mis ravimeid sa võtad, tahaks ka siuke vaimuhaige olla😃

+2
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 62 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See MissM oli mulle enne täiesti tundmatu nimi, aga käisin siis vaatamas. Nii ebameeldiva suhtumisega inimene D:

Kui sul on väiksed huuled (mitte püsimeigiga kalasuu), siis su arvamus ei loe, nööbid ja värvid on nõmedad, ja üldse ristikheinakohvik – fui.
“Jajah, sööge ja jooge ennast täis täna, sest mind pühad ei koti”

Tund aega hiljem… sööb grillviinerit.

Sry, tahaks teada, kuhu trenni ta oma aju, empaatiavõime ja maitse jättis.

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 47 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Missmarlee rääkis kuskil, et läks lahku? Sellepärast oligi konto kadunud?

Miks nad Tõnuga lahku läksid?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

käisin ka seda missmarleed vaatamas – inimene väàrtushinnangutelt minu hinnangul lihtsalt veel helges lapsepõlves (teismeeas), kus suurimaks väljakutseks on croissanti mittesöömine, et klassiõest gramm kergem olla.

Veidu uskumatu on küll, et avalikult nii tühja teksti tahab kirjutada.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui ta häbeneb, et lapsele Crystal nimeks pannud on, võiks vähemalt varjamist kvaliteetsemalt teha 😀

Kuule, inimene äkki ei soovi oma alaealise lapse täisnime internetti panna ja siis sa arvad, et ikka peaks selle välja ütlema? Joppenpuhh

+3
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks teha videot ja pilte, kui see nii palju ebamugavust tekitab? Miks lasta ennast hööritamas filmida, kui peab meeletult varjama end? Ja “head jaanipäeva mu eesti”- alles oli häbi ja piinlik olla eestlane. Ehk otsustaks ära. Ise vajutasin unfollow ja soovitan teistelegi- ehk kui on vähem jälgijaid tuntakse end vabamalt ja ei pea kardinate vahelt pardisuud nägema iga päev. Piinlik vaadata. Ja enam ei vaata ka-head jaanipäeva!

Panin ka juba ammu unfollow, väga häirivaks muutus ta juba. Meettheleosele pole veel pannud aga ilmselt vajutan ka sellele peagi sama nuppu, soovitan sama ka teistele 😃

+24
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

M viimane postitus on nii naljakas, see kojamehe teema. 🤣🤣

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et yks musta nahavärviga influkas ka muudkui pummeldab, kellel samuti väike laps kodus kasvamas. On ikka mammad tänapäeval. See influkas tundub influkas “võsavillemiga” bestiks saanud.

Issand see sõprus on ju ürgne.

Mind alati hämmastab, kui teda kaunitariks nimetatakse.

Ja mina ei saa kuidagi aru tema populaarsusest influensserina. Olgu selle välimusega, kuidas on, aga kui olen ta instakontot vahel vaadanud, ei ole näinud ühtki postitust, kus ei esineks paarigi karjuvat kirjaviga 😏 Teistel sama pulga tegijatel on vähemalt elementaarne kirjaoskus olemas.

Uh ja tuli veel meelde – nägin ka sky portaali intervjuud Zevakiniga, millele ta täis peaga vahele lärmama sadas ja nõudis, et Zevakin teda endaga koos “Rannamaja” kommenteerima laseks. Ülipiinlik!

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei tea millist M sina mõtlesid, aga Malluka viimasest postitusest ajendatuna…
Olen mõelnud, mida mina tema üürikorteri omanikuna mõtleks või tunneks, kui näeks mis “õnnetusi ja juhtumusi” seal sünnib. Küllap mingit püsivat kahju ei teki ja kui tekikski siis M on piisavalt norm inimene, et ka kompenseeriks kahjud, aga süda küll tilguks verd vist ja krigistaks hambaid. Mina vist ei suudakski oma korterit üürile anda, eriti tutikat või värske remondiga.

+12
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina jällegi olen mõelnud, mida mina tema üürikorteri omanikuna mõtleks või tunneks, kui näeks mis “õnnetusi ja juhtumusi” seal sünnib. Küllap mingit püsivat kahju ei teki ja kui tekikski siis M on piisavalt norm inimene, et ka kompenseeriks kahjud, aga süda küll tilguks verd vist ja krigistaks hambaid. Mina vist ei suudakski oma korterit üürile anda, eriti tutikat või värske remondiga.

Küll saab uued asjad. Ega see pole tal esimene ega viimane kord. Varsti kuller uue nänniga kohal.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

TL tantsimist nii piinlik vaadata. Ja välimus, pole sõnu. Have some self respect…

+31
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei tea millist M sina mõtlesid, aga Malluka viimasest postitusest ajendatuna…

Olen mõelnud, mida mina tema üürikorteri omanikuna mõtleks või tunneks, kui näeks mis “õnnetusi ja juhtumusi” seal sünnib. Küllap mingit püsivat kahju ei teki ja kui tekikski siis M on piisavalt norm inimene, et ka kompenseeriks kahjud, aga süda küll tilguks verd vist ja krigistaks hambaid. Mina vist ei suudakski oma korterit üürile anda, eriti tutikat või värske remondiga.

Ikka Mallut mõtlesin. Viimati kui vaatasin, siis oli Pärnu puhkuse postitus, mind ajas naerma see, et ta ei osanud neid kojamehi välja lülitada ja siis see “kriiks kraaks” kestis terve Tallinna sõidu. 🤣 🤣

Viimast postitust ei kommenteeri, kahju, et inimesel nii kehv päev oli.

+8
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Malluka blogi on üsna sisutuks reklaamitulbaks muutunud. Läksin vaatama, et mis meganaljakas kojameeste jutt seal ka oli, aga eest leidsin:

“Käisin lastega Pärnus puhkamas, soovitan teistelegi seda külalistemaja (LINK), siis hakkasime kodu poole sõitma mu uue autoga, mille sponsorfirmalt sain (LINK), kodus on küll palav, aga õnneks on mul hea ventilaator (LINK).”

Nalja ma ei leidnudki.

+28
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 59 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

TL tantsimist nii piinlik vaadata. Ja välimus, pole sõnu. Have some self respect…

Kui see poleks olnud nii piinlik, siis oleks see isegi olnud naljaks, aga see oli lihtsalt niiiiii piinlik 🙁 Ta oleks nagu millegi paroodia.

+32
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lugesin Kroonikast Grete Kulla intervjuud, kus ta ütles, et talle on öeldud, et peale kaaslase leidmist on ta vähem sotsiaalmeedias. Ta vastas, et kui elus on kõik hästi, siis ei olegi vaja seda Instagrammis hommikust õhtuni kuulutada. Leod üritavad pidevalt näidata, kui happy puppyd nad on… rohkem ei ole vaja öelda midagi, punnitades ja end pidevalt tõestades kaugele ei jõua.

Õigus, õigus. Sa ju ei öelnud, et ei kommenteeri. Ainult ei jälgi. Selged pildid 😃

+1
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 109 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Selle jaanimusi ja tantsu video kõige parem osa olid need tüübid taustal: midagimidagi nohh meil kõigil on suva kõigest!! Midagi midagi võrdõiguslikkus… midagi

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 47 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ja kas ma lubasin end sinatada? 😂

Minu jaoks tunduvad väga kentsakad ja naljakad need inimesed, kes ootavad anonüümses foorumis enese teietamist. Et enesel peetakse olevat õigust teiste inimeste asju kommenteerida, samas ise oodatakse aupaklikult teietamist? Unista edasi.

+36
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 94 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mõnus kontrast “minu…” ja siis lapse otsimis kuulutus 👌

+20
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 125 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>

Poiss leiti veest surnuna 😥😥😥</p>

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>

Poiss leiti veest surnuna 😥😥😥</p>

Ja kindlasti on vaja insta story sellest teha. Piinlik.

+26
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 125 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Triinu-Liis, mis idioot sa oled, ma päris tõsiselt küsin? Sa teed stoori, kus ütled, et laps leiti uppununa, aga ARMAS oli näha, kuidas inimesed teda otsisid? Kas sa oled idioot või alaarenguga või misasi see oli? Lapse otsimise vahele ei suuda ka ennast imetlevaid keel suust väljas stoorisid lisamata jätta. Haiglane, minu silmis kukkusid praegu täiesti põrmu.

+65
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

VÄGA riivas silma selline storyde miximine. *ra hoia oma edvistamine hilisemaks, mida sa pikid neid niimoodi tõsise teema vahele. Okse 🤢

+52
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas ta mitte ei kirjutanud alguses, et otsitakse ujumisriietes poissi. Valeinfo jagamine.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See on lihtsalt uskumatult rõve, mis see neiu täna korraldas. Laps on kadunud, üle ühe postitad rannas aelemisest videosi ja palud abi otsingutel. MIDA SA ISE TEED? Ja siis leitakse poiss ja SA FILMID KIIRABI???? mis oli niii lähedal talle.. See ei ole normaalne!

+42
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No ilmselgelt on edvistamine ja enda filmimine olulisem kui otsingutesse panustamine. Ei kujuta ette, et ise emana samas olukorras suudaks endast mingeid meelaid videosid teha, kui kõrval südamevalus teine ema oma last otsib.

Ja see surmateate sisu ja video oli lihtsalt jälk. On asju, mida eetilistel ja moraalsetel põhjustel ei filmita ja see peaks olema üks nendest hetkedest.

+50
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma olen NII mitmeid kordi ta postitusi vaadanud ja mõelnud, et kuidas see kõik võimalik on. Aga täna viis ta asja ikka täiesti uuele tasemele ja ma lihtsalt ei suuda uskuda, et keegi päriselt ka nii käituks sellises olukorras.

+37
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Triinu-Liis, mis idioot sa oled, ma päris tõsiselt küsin? Sa teed stoori, kus ütled, et laps leiti uppununa, aga ARMAS oli näha, kuidas inimesed teda otsisid? Kas sa oled idioot või alaarenguga või misasi see oli? Lapse otsimise vahele ei suuda ka ennast imetlevaid keel suust väljas stoorisid lisamata jätta. Haiglane, minu silmis kukkusid praegu täiesti põrmu.

Kas ta on maha võtnud selle stoori kus ütles et laps uppunud?

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Suure kiiruga kustutati viimane stoori ära, seal kus jagati seda, et poiss leiti uppununa ja kiirabi filmiti.

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 2,221 kuni 2,250 (kokku 2,691 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.