Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad

Näitan 30 postitust - vahemik 2,281 kuni 2,310 (kokku 2,691 )

Teema: Suunamudijad

Postitas:
Kägu

https://www.upload.ee/files/13262021/Screenshot_20210624_220500.jpg.html

https://www.upload.ee/files/13262026/Screenshot_20210624_220539.jpg.html

Loodan, et sain piltide lisamisega hakkama! Andke märku, kui ei.. Ja tänud inimesele, kes seda kohta jagas! 🙂

Ja TL story peale seda- aina hullemaks läheb. Terve maailm süüdi, et see inimene võltspisaraid seal nutab.

Tal ei tulnud isegi pisaraid.

aga mina sain laivis bloki, sest küsisin kasside kohta. Nägin, et mitmed küsisid🙂

+27
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 79 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kibestunud kanakari jälle hoos. Ütleks, et minge vihast lõhki. 🙂 Ta ei teinud midagi nii hullu, kui siin kuulutatakse, aga eks valenarratiivi on lihtne luua ja pushida, aga pliis ahhetage ja ohhetage omaette. Näitab üsna hästi teie endi moraalset palet ning vihkavat hinge, siin moraalitsemine ei aita mitte kedagi, kahjuks. 🙂 Pange teema kinni, aitab ka.

Tsau triinikene!

+30
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Täiesti õudne tõesti.. pole sõnu

+22
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vastik, vastik, vastik inimene.

+25
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Issand, hakkab pihta see kaitsjate jagamine. Kirjutasin talle otse ka, et ta otsingud ei olegi kellelegi pinnuks silmas vaid see, et ebaeetiline oli jagada vahepeal peostorysid.
ei huvita ka enam kui paneb mu avalikkusele nähtavale. Mina ei tunne, et valesti kirjutasin talle🙂

+22
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loodan, et sain piltide lisamisega hakkama! Andke märku, kui ei.. Ja tänud inimesele, kes seda kohta jagas! 🙂

Ja TL story peale seda- aina hullemaks läheb. Terve maailm süüdi, et see inimene võltspisaraid seal nutab.

Kahjuks ei näe pilte. 😟

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahjuks ei näe pilte. 😟

Mina küll nägin

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Need storyd jäid mul vahele, aga loen siit, et ikkagi kiirabiautot näidati, mitte surnukeha?

Ja et probleem on selles, et oma storyde tegemise asemel oleks võinud rohkem otsingusse panustada?

Siia pandud screenshottides küll midagi imelikku ei näe.

Veider on see, et probleem on pildi ja nimega, aga samal ajal arvatakse, et võiks aga selle avalikult uudistesse levitada ja teha kellegi surmast hoopis influentseri teema. Vot see on kõige 1diootsem mõte üldse, mille peale tulla annab.

+3
-34
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Teha mitukümmend ennastõigustavat stoorit sellest, kuidas tema ei ole mitte midagi valesti teinud… aga samas kustutas kiiresti need furoori tekitanud pildid oma feedist ära. Kui midagi valesti ei teinud, siis mis sul häbeneda on?

Aitäh sellele, kes screenshot’e jagas siin!

+34
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 59 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kõik storyd on ära kustutatud?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Issand, hakkab pihta see kaitsjate jagamine. Kirjutasin talle otse ka, et ta otsingud ei olegi kellelegi pinnuks silmas vaid see, et ebaeetiline oli jagada vahepeal peostorysid.

ei huvita ka enam kui paneb mu avalikkusele nähtavale. Mina ei tunne, et valesti kirjutasin talle🙂

Mis ta oleks pidanud siis lahinal nutma ja oma planeeritud tegevusi mitte tegema? Sorry aga lapsi sureb iga päev ja elu läheb edasi, eeldaksin ka siis et sa vaid päevad läbi nutaksid ja istuksid käed kössis kodus, sest elu nautimine selle nukra tõe kõrval on ju täielik patt. Või kas te ise tormasite kohe otsima? Vastus on ei. Aga sinu valitsemise all läheksid vist hukkamisele need inimesed, meenutab veits Nõukogude Liitu, kui suure juhi surma tõttu pidid kõik mitu päeva nutma ka mustas ringi käima, ikkagi isake suri 🙁 See oli täiesti võõras laps talle, isegi hea, et ta neid kuulutusi jagas ja huvi tundis, aga tundub et see ka ei sobi teile ju. Võta siis kinni, aidata ei tohi aga mitte aidata ka ei tohi, suht bipolaarne olukord teil moraalijüngrid 🙂

+3
-58
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Need storyd jäid mul vahele, aga loen siit, et ikkagi kiirabiautot näidati, mitte surnukeha?

Ja et probleem on selles, et oma storyde tegemise asemel oleks võinud rohkem otsingusse panustada?

Siia pandud screenshottides küll midagi imelikku ei näe.

Veider on see, et probleem on pildi ja nimega, aga samal ajal arvatakse, et võiks aga selle avalikult uudistesse levitada ja teha kellegi surmast hoopis influentseri teema. Vot see on kõige 1diootsem mõte üldse, mille peale tulla annab.

Sa oled Triinuga täitsa sarnane – ikka kohe üldse ei saa aru, milles probleemi nähti…

+37
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sa oled Triinuga täitsa sarnane – ikka kohe üldse ei saa aru, milles probleemi nähti…

Ei saa tõesti, ei istu päevad läbi Instagramis. Siit loen, et ta oli õnnetuse keskele sattunud ja nüüd saab oma käitumise eest puid alla, kuigi polnud asjaga seotudki, vaid vahendas infot kadumise kohta. Tema poleks seal midagi muud saanud ära tehagi, kui küsida, kas keegi on last näinud ja seda ta oma sõnul tegi. Probleem on lihtsalt selles, et liiga õnnelik välja paistis vahepeal. Selles olukorras oleks oma lõbu pidanud mõneks teiseks korraks jätma, ei olnud sobilik sellise sündmuse taustal näitamiseks, eriti hiljem selle kurba lõppu teada saades.

+1
-32
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Teha mitukümmend ennastõigustavat stoorit sellest, kuidas tema ei ole mitte midagi valesti teinud… aga samas kustutas kiiresti need furoori tekitanud pildid oma feedist ära. Kui midagi valesti ei teinud, siis mis sul häbeneda on?

Aitäh sellele, kes screenshot’e jagas siin!

Pole tänu väärt! 🙂

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis ta oleks pidanud siis lahinal nutma ja oma planeeritud tegevusi mitte tegema? Sorry aga lapsi sureb iga päev ja elu läheb edasi, eeldaksin ka siis et sa vaid päevad läbi nutaksid ja istuksid käed kössis kodus, sest elu nautimine selle nukra tõe kõrval on ju täielik patt. Või kas te ise tormasite kohe otsima? Vastus on ei. Aga sinu valitsemise all läheksid vist hukkamisele need inimesed, meenutab veits Nõukogude Liitu, kui suure juhi surma tõttu pidid kõik mitu päeva nutma ka mustas ringi käima, ikkagi isake suri 🙁 See oli täiesti võõras laps talle, isegi hea, et ta neid kuulutusi jagas ja huvi tundis, aga tundub et see ka ei sobi teile ju. Võta siis kinni, aidata ei tohi aga mitte aidata ka ei tohi, suht bipolaarne olukord teil moraalijüngrid 🙂

Kus on su empaatiavõime?

+24
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kus on su empaatiavõime?

Aga kus on sinu oma, et mitmekümnete postituste viisi üht naist tümitad?

+3
-26
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei saa tõesti, ei istu päevad läbi Instagramis. Siit loen, et ta oli õnnetuse keskele sattunud ja nüüd saab oma käitumise eest puid alla, kuigi polnud asjaga seotudki, vaid vahendas infot kadumise kohta. Tema poleks seal midagi muud saanud ära tehagi, kui küsida, kas keegi on last näinud ja seda ta oma sõnul tegi. Probleem on lihtsalt selles, et liiga õnnelik välja paistis vahepeal. Selles olukorras oleks oma lõbu pidanud mõneks teiseks korraks jätma, ei olnud sobilik sellise sündmuse taustal näitamiseks, eriti hiljem selle kurba lõppu teada saades.

Siin on mitmed ja mitmed inimesed selges emakeeles kirjutanud mille eest provva “puid alla saab”. Jaga otsimiskuulutust ja pane pidu edasi, aga hakata oma sotsiaalmeedia platvormil jagama lapse surmauudist koos mingisuguse pildimaterjaliga on suur samm üle eetikapiiri. Just nagu siin keegi eespool kirjutas: sellist asja lihtsalt ei tehta ja selle eest hurjutatakse ka ajakirjandust!

Oma storydes halas asja pärast, mida pole talle mitte keegi pahaks pannud. Moonutas tõde nii nagu talle endale mugavam on. Arvas, et kui kustutas kiirabiautoga story ära, siis seda pole olnud? Naljatilk. Ja vot selliste asjade eest “puid” saabki. Oleks aeg hakata tunnistama, et ka tema paneb mööda.

+29
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 94 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Just – esimese pildiga vahendas infot ja see on kõik tõesti väga okei. Mis ei ole okei, on see, et lapse kadumisega seotud storyde vahel on video, kuidas ta lõkerdab naerda, samal ajal kui taustal on kuulda helikopterit otsinguid läbi viimas. Ei ole okei pärast filmida ja sisse suumida kiirabiautot ja kirjutada juurde, et poiss leiti surnult, aga tore, et inimesi oli otsimas. Ei ole okei teha ennast pärast negatiivse vastukaja saamist ohvriks ja korrutada, kuidas tema meeletult palju aitas ja õhtu suurim traagika on tegelikult ikkagi see, et endised sõbrannad tema kohta kehvasti ütlesid.

+38
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tal ei tulnud isegi pisaraid. aga mina sain laivis bloki, sest küsisin kasside kohta. Nägin, et mitmed küsisid🙂

Nojaa viimases storys: “Palun ärge proovige igas inimese liigutuses alati halba näha, vaid vahel keskenduge ja süvenege, kui kahtlete, küsige!”. Ahah. Olgu. Kuidas soovite. Aga kasside kohta ongi küsitud ju – ainult, et vastu saab bloki, häma või nähvamise, et tuhat korda räägitud. Nii et see kahjuks ei toimi nagu, happy puppy.

+40
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Just – esimese pildiga vahendas infot ja see on kõik tõesti väga okei. Mis ei ole okei, on see, et lapse kadumisega seotud storyde vahel on video, kuidas ta lõkerdab naerda, samal ajal kui taustal on kuulda helikopterit otsinguid läbi viimas. Ei ole okei pärast filmida ja sisse suumida kiirabiautot ja kirjutada juurde, et poiss leiti surnult, aga tore, et inimesi oli otsimas. Ei ole okei teha ennast pärast negatiivse vastukaja saamist ohvriks ja korrutada, kuidas tema meeletult palju aitas ja õhtu suurim traagika on tegelikult ikkagi see, et endised sõbrannad tema kohta kehvasti ütlesid.

Väga hästi öeldud!

+23
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 94 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See naermine ka nendes ennastõigustavates storydes… Uskumatu inimene, mul ei ole sõnu.

+30
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Need eneseõigustus-storyd on … masendavad. Kust ta üldse võtab endale sellises olukorras õiguse viriseda, et temale liiga tehakse. Päeva suurim traagika??? Oi oi, milline suur ja üllas heategija. Oli vaja ikka 10x mainida, et tal paluti seda infot jagada. Nii raske ülesanne, nii suur heategu. Et jumala eest keegi ei arvaks, et klikkide nimel! Niiiii kohatu jagada mingeid lõbusaid storysid, olles ise seal keskel, kus otsimine käib. Vatdidzuuduu?

+34
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas sa oled idioot või?

+31
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen samuti šokis nendest TL-i stooridest. Varem kaitsesin seda inimest ja mõtlesin, et siinsel rahval on lihtsalt tema kohta eelarvamustel põhinev hoiak välja kujunenud, aga nüüd sain näha, et sellel inimesel pole elementaarset taktitunnet ja empaatiavõimet. Kuidas saab olla kellelgi jultumust panna võõraste inimeste suurim tragöödia enda ümber tiirlema ja kajastada seda nagu tegu oleks mingi väikese vahepalaga tema toredas päevas?

Isegi minul, kes ma pole ema, oli nutt kurgus, kui lugesin, mis juhtunud oli. Olen näinud nende vanemate nägusid, kes oma last pisarsilmil ranna lähedusest taga otsivad, kuulnud nende värisevat häält kirjelduse andmisel ja näinud, kui tugevalt last kallistatakse, kui ta lõpuks üles leitakse…

Õudne, õudne, õudne. Ei kujuta ette, mida need vanemad peavad tundma, sellist valu ei tohiks olla olemas, aga on.

Kui see tõesti nii oli, siis selline käitumine ongi õudne. Kohutavalt madal ja nõme teiste inimeste tragöödia arvelt profiiti lõigata, sest täpselt seda see on. Inimene loob contenti väikese lapse kadumisest ja surmast… No comments.

Ei tea mis ta Anju projektist sai?

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta õigustab, et tal paluti infot jagada. Kes see loll üldse oli, info läks väga kiiresti elu24 ja delfisse. TL usub, et on megakuulus superstaar?

JA ISEGI SELLE 1 LAUSEGA EI SAANUD TL HAKKAMA KUNA JAGAS, ET OTSITAKSE UJUMISRIIETES LAST. See oli valeinfo ja teeb mõnikord otsingutele rohkem halba kui head. Isegi niipalju sa TL ei suutnud.

Aga see lõkerdav naer lives oli nii kohatu.

+34
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma olen samuti šokis nendest TL-i stooridest. Varem kaitsesin seda inimest ja mõtlesin, et siinsel rahval on lihtsalt tema kohta eelarvamustel põhinev hoiak välja kujunenud, aga nüüd sain näha, et sellel inimesel pole elementaarset taktitunnet ja empaatiavõimet. Kuidas saab olla kellelgi jultumust panna võõraste inimeste suurim tragöödia enda ümber tiirlema ja kajastada seda nagu tegu oleks mingi väikese vahepalaga tema toredas päevas?

Isegi minul, kes ma pole ema, oli nutt kurgus, kui lugesin, mis juhtunud oli. Olen näinud nende vanemate nägusid, kes oma last pisarsilmil ranna lähedusest taga otsivad, kuulnud nende värisevat häält kirjelduse andmisel ja näinud, kui tugevalt last kallistatakse, kui ta lõpuks üles leitakse…

Õudne, õudne, õudne. Ei kujuta ette, mida need vanemad peavad tundma, sellist valu ei tohiks olla olemas, aga on.

Kui see tõesti nii oli, siis selline käitumine ongi õudne. Kohutavalt madal ja nõme teiste inimeste tragöödia arvelt profiiti lõigata, sest täpselt seda see on. Inimene loob contenti väikese lapse kadumisest ja surmast… No comments.

Ei tea mis ta Anju projektist sai?

Eks ikka sama mis kõigi tema projektidega, mitte midagi.

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 125 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Võibolla ma olen imelik inimene, aga kui mina oleks rannas ja seal selline asi juhtuks,  siis ma tõesti jätaks oma asjad pooleli ja läheks otsima. Tundub mulle loogiline käitumine. Olen nii teinud ka, küll ühe koera kadumisel… Olen ka naabrite kadunud kassi igapäevaselt otsimas käinud (nädal hiljem saadi kätte) ja kui laps kaoks, siis ju seda enam…

+41
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda enam, et tal endal on peaaegu sama vana laps…

+22
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 59 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kahjuks ei näe pilte. 😟

Mina küll nägin

Esimeses storys olnud kuulutus levis Facebookis ja ilmselt palusid seda otsijad tal jagada, milles probleem? Teine on mere taustal, et poiss leiti surnuna, SAMUTI uudis, mis igal pool, aga kui Triinuliis jagab, siis peab lausa screenshotid tegema??

Uskumatu silmakirjalikkus siin. Mis te ise tegite siis päriselt? Peale klatšimise, üks veel jooksis tuttavad läbi, et kuule tead, et su sõbra laps suri ära või?

Paljud teist seda uudist kasvõi edasi jagasid? Paljud kohale läksid? Pooleli saaks ükskõik, mis tegevuse jätta, kui see nii tähtis oli, et Triinuliis pidi teie arust enda elu elamata võõra lapse pärast jätma. Jah, kurb, aga samal ajal suri veel lapsi kuskil ja see on kahjuks elu.

+4
-40
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 62 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Võibolla ma olen imelik inimene, aga kui mina oleks rannas ja seal selline asi juhtuks, siis ma tõesti jätaks oma asjad pooleli ja läheks otsima. Tundub mulle loogiline käitumine. Olen nii teinud ka, küll ühe koera kadumisel… Olen ka naabrite kadunud kassi igapäevaselt otsimas käinud (nädal hiljem saadi kätte) ja kui laps kaoks, siis ju seda enam…

Sulle loogiline käitumine ei tähenda, et see oleks ka teistele. Kõik inimesed mõtlevad erinevalt ja neil on selleks õigus.

+2
-24
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 62 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 2,281 kuni 2,310 (kokku 2,691 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.