Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad

Näitan 30 postitust - vahemik 2,281 kuni 2,310 (kokku 2,784 )

Teema: Suunamudijad

Postitas:
Kägu

Seljuhul väga imelik, sest tundub, et Kalvi oli sünnitusel juures. Või vähemalt ühel vanal insta pildil hoiab vastsündinud beebit käes.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kunagi olid Kalvil Instas isegi lapsest pildid. Siin on näiteks artikkel ja H. kinnitab oma sõnadega, et K. on lapse isa: https://elu.ohtuleht.ee/886984/foto-helen-kalvi-kalle-prohmakast-seletasin-et-laps-ei-tohi-veel-istuvas-asendis-olla

Täna väitis jällegi Õhtulehes, et ta sisuliselt ei teagi, kes K on ja tegu ei ole lapse isaga.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellist KK ei tahaks ma ka ausalt tunda, kui isegi oleks lapse isa, täitsa mõistan seda naist. Aga need pulmad, kaarikud , hobused aga lauda normaalselt katta ei jõua. Eks pidu saab ikka peetud aga nägin esimest korda sellist pulmapidu, meenutas rohkem sellist nv grillimist sõpradega metsamajakeses.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Päris vahva pilt see viimane lõvipaari insta kontol, suurendage paremalt poolt 😛

Mis seal pildil oli siis, et kohe eemaldati?

Ma ka ei saa aru sellisest vihjamisest, kui ei öelda, mis teema on :S

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Päris vahva pilt see viimane lõvipaari insta kontol, suurendage paremalt poolt 😛

Mis seal pildil oli siis, et kohe eemaldati?

Ma ka ei saa aru sellisest vihjamisest, kui ei öelda, mis teema on :S

Hetkel on vähemalt teada, et kellest jutt. Tihti on nii, et lihtsalt visatakse mingi kild ja siis hakkab veel suurem äraarvamismäng. Igal ühel oma viis lõbutsemiseks 😄

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 109 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma mõtlen, et kas sellel pärna-sindikal kunagi paha ei hakka või?

Ma pole mingi karsklane, aga toonik viinaga pooleks ja niiviisi iga päev on ikka päris rets.

Tundub tõesti rets 🤮 kuna ilus kodu olemas ja tundub, et keegi hoiab teda, ma tõesti ei tea, kas käib ise tööl või kust selline majanduslik ülalpidamine, aga ma ütleks, et inimene ei erine joomise poolest küll tavalisest küla joodikust ju 🤷‍♀️ kes lapsega tegeleb..? Nii kurb lihtsalt.

+19
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just mõtlesin sama, et kus laps on kui ema pidevalt joob ja pidutseb. Tütar peaks tal olema suht suur juba.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minule see Helen ei meeldi, olen vaadanud tema neid laive ja ta on mulle üsna ülbe ning eluvõõra inimese mulje jätnud. Minu arust ei kohtle ta oma kaaslast eriti ilusti.

Mis puutub tema välimusse, siis ta on väga maitsetu naine. See pulmakleit oli kole ja see ei sobinud talle.

Kleit oli tal Hiinast tellitud, ja no seda on näha ka, et tegemist väga odava asjaga. Saan aru, et pole kõigil raha kallist kleiti osta pulmadeks, aga no aliexpressist ka ikka ei telliks seda ju..

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et yks musta nahavärviga influkas ka muudkui pummeldab, kellel samuti väike laps kodus kasvamas. On ikka mammad tänapäeval. See influkas tundub influkas “võsavillemiga” bestiks saanud.

+18
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et yks musta nahavärviga influkas ka muudkui pummeldab, kellel samuti väike laps kodus kasvamas. On ikka mammad tänapäeval. See influkas tundub influkas “võsavillemiga” bestiks saanud.

Issand see sõprus on ju ürgne.

Mind alati hämmastab, kui teda kaunitariks nimetatakse.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 44 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma mõtlen, et kas sellel pärna-sindikal kunagi paha ei hakka või?

Ma pole mingi karsklane, aga toonik viinaga pooleks ja niiviisi iga päev on ikka päris rets.

Tundub tõesti rets 🤮 kuna ilus kodu olemas ja tundub, et keegi hoiab teda, ma tõesti ei tea, kas käib ise tööl või kust selline majanduslik ülalpidamine, aga ma ütleks, et inimene ei erine joomise poolest küll tavalisest küla joodikust ju 🤷‍♀️ kes lapsega tegeleb..? Nii kurb lihtsalt.

Ema kõik ostnud  ja ema vaatab last.. easy life

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

“Muu hulgas saatis Helen Kõpp Kroonikale kirja, kus ütleb, et meediasse on eksklikult lekkinud info justkui Kalvi-Kalle oleks tema lapse isa.”

Möhh? Ekslikult lekkinud info? Kas proua mitte ise pole meedias korduvalt ja korduvalt rääkinud, et Kalvi-Kalle on lapse isa?
Ma saan aru, et elus võib ette tulla asju, mida hiljem kahetsema hakatakse, aga kammoon – on asju, mida lihtsalt ei saa olematuks muuta. Juba ainuüksi selle toksilise meediakära põhjal on sellel pisikesel piigal tulevikus seaduslik õigus nõuda isaduse tuvastamist. Asi on muudetud täielikuks tsirkuseks, sest vanemad lihtsalt ei suuda omavahelistes suhetes viisakaks jääda. Vaene laps…

+23
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 95 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Helen näeb oma insta piltidel ka parem välja kui neil pulmafotodel. Nii ebaõnnestunud kleidivalik. Ebaõnnestunud meik. Ja see närtsiv pärg ei kaunista nagu ka. Veider, kuidas ta nüüd väidab, et Edgar on ta lapse isa. Einoh.. kõik võib ju olla, aga see eraeluline info, mida ta on avalikkusele varasemalt jaganud, seda ta enam ei mäleta v? 😀 Ta ei tundu üldse omadega korras.

HAha. Eksisin MM “loetumasse blogisse”. Sealsed üksikud kommentaarid on no tõesti peegeldus maailma loetumast blogist.

+27
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 34 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

“Muu hulgas saatis Helen Kõpp Kroonikale kirja, kus ütleb, et meediasse on eksklikult lekkinud info justkui Kalvi-Kalle oleks tema lapse isa.”

Möhh? Ekslikult lekkinud info? Kas proua mitte ise pole meedias korduvalt ja korduvalt rääkinud, et Kalvi-Kalle on lapse isa?

No tema jaoks on äkki lapse isa ikka see, kes last on kasvatanud, mitte ainult eostanud.

Sellest saan ma aru, aga mis iganes ka elus ei juhtuks, siis ei saa ju minevikku lihtsalt ära kustutada. A’la läheb kunagi ka E-st lahku, siis hakkab sama ring otsast peale? Pole ka E tegelikult lapse isa?

Fakt on ju see, et kunagi ikkagi oli KK tema valik. Kuigi asjad läksid väga inetuks, siis elus on asju, mida lihtsalt ei ole võimalik olematuks muuta. Olgu exid ükskõik, kui vastumeelsed.

Väga võimalik, et E ongi isarolli kandmises oluliselt parem valik ning lapse huvides on see tõesti väga-väga tore. Minu mõte kogu selle asja juures ongi lihtsalt see, et ekslikult ei ole mitte miski mitte kuskile lekkinud. H ise leelotas kõiki neid asju, mida ta ise nüüd olematuks üritab rääkida. No ei käi see eluke päris nii. 🙂

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 95 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Varsti võib vist beebisid oodata?

Vihjeks võin öelda, et see käib selle pildi suumimise kohta. 😜

Öeldi ju alles, et ei kavatseta niipea lapsi saada.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen kursis, aga sõnad ja teod on erinevad asjad. 😉

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen kursis, aga sõnad ja teod on erinevad asjad. 😉

Be aware! Kohe tuleb miljon storyt kõhust, kui kõhna ta ikka on 😃

+16
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 125 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No kuule, on ju näha, et ta hoiab oma keha lihtsalt nii, et tagant on uppis ja eest seetõttu välja punnitatud. Proovi pepu uppi ajada, tuleb sul kõht samamoodi ette.

Mul juba siis selline kõht ees, kui päeva jooksul soovitusliku veenormi ära joon 😀 Söömisest ei hakka rääkimagi.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No kuule, on ju näha, et ta hoiab oma keha lihtsalt nii, et tagant on uppis ja eest seetõttu välja punnitatud. Proovi pepu uppi ajada, tuleb sul kõht samamoodi ette.

Ära levita kuulujutte!

Küsisin ainult ju. Ja ma ei aja end nii uppi, tõesti ei tea, kuidas keha vääneldes muutub. 🙊

+8
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mis pildist te ikkagi räägite, aga kui see jutt tuli ainult sellest, siis TLil paistabki olema kerge kõhuke, keha eripära ilmselt, mul on ka, ükskõik kui kõhn ma olen olnud. Ja ma olen pool elust olnud alakaaluline.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See pole küll mingi näitaja et J ütles et nii pea beebit ei tule. Abiellumise kohta ütlesid ka et ei ei, tegelikult oli juba taotlus sissegi antud. Valetamine pole neile võõras…

+22
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Haha.. eriti irooniline on kurta, et kōik paadis inimesed istuvad telefonis ja ei naudi ōhtut. Räägib inimene, kes end igakord jõusaalis pildistab 😁

#kuidassaabühtinimestkõikhäirida

Ma mõtlen sama, kuidas küll kõik saab häirida. Häirivad inimesed, kes toituvad ebatervislikult, kes on paksud, kes pildistavad või teevad stoorisid, kes sõidavad paadiga, kellele meeldib jaanipäev jne. Kui ta oma mehega koos oli, siis sõid nad kogu aeg saia ja jäätist ja muud jampsi, aga nüüd kui tema enam nii ei söö, siis on kõik teised nõmedad, kes söövad. 😀 Keda üldse kotib mida keegi teine sööb või ei söö?

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Haha.. eriti irooniline on kurta, et kōik paadis inimesed istuvad telefonis ja ei naudi ōhtut. Räägib inimene, kes end igakord jõusaalis pildistab 😁

kellest jutt?

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis sellest vegan lahvkast saanud on ?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 125 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Missmarlee. Aga ajab tõesti närvi, et kellestki siin teemas kirjutades ei peeta vajalikuks mainida nime või kasvõi anda vihjegi.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Missmarlee. Aga ajab tõesti närvi, et kellestki siin teemas kirjutades ei peeta vajalikuks mainida nime või kasvõi anda vihjegi.

Mhhh valele asjale vastasin. See käis eelmise kommentaari kohta ikka.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kadus ära nagu kassidki.

+12
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 72 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ära levita kuulujutte!

Esiteks see ja teiseks see, et olete ehk tähele pannud, et ta joob ka alkohoolseid jooke.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 47 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Missmarlee rääkis kuskil, et läks lahku? Sellepärast oligi konto kadunud?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 62 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

kellest jutt?

Postitused on ju ainult positiivsed?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 62 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 2,281 kuni 2,310 (kokku 2,784 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.