Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad

Näitan 30 postitust - vahemik 2,311 kuni 2,340 (kokku 2,691 )

Teema: Suunamudijad

Postitas:
Kägu

https://www.upload.ee/files/13262021/Screenshot_20210624_220500.jpg.html

https://www.upload.ee/files/13262026/Screenshot_20210624_220539.jpg.html

Loodan, et sain piltide lisamisega hakkama! Andke märku, kui ei.. Ja tänud inimesele, kes seda kohta jagas! 🙂

Ja TL story peale seda- aina hullemaks läheb. Terve maailm süüdi, et see inimene võltspisaraid seal nutab.

Kahjuks ei näe pilte. 😟

Mina küll nägin

Esimeses storys olnud kuulutus levis Facebookis ja ilmselt palusid seda otsijad tal jagada, milles probleem? Teine on mere taustal, et poiss leiti surnuna, SAMUTI uudis, mis igal pool, aga kui Triinuliis jagab, siis peab lausa screenshotid tegema??

Uskumatu silmakirjalikkus siin. Mis te ise tegite siis päriselt? Peale klatšimise, üks veel jooksis tuttavad läbi, et kuule tead, et su sõbra laps suri ära või?

Paljud teist seda uudist kasvõi edasi jagasid? Paljud kohale läksid? Pooleli saaks ükskõik, mis tegevuse jätta, kui see nii tähtis oli, et Triinuliis pidi teie arust enda elu elamata võõra lapse pärast jätma. Jah, kurb, aga samal ajal suri veel lapsi kuskil ja see on kahjuks elu.

Mis maailmas sa elad ? Tema storydes oli näha, et ta oli muulist paarisaja meetri kaugusel. Ja selle asemel, et aidata otsida ta storytas 🤷‍♀️ Ja hiljem ka see kiirabi story ja nüüd tema on aasta Ema Teresa.

TL sa oled lihtsalt nii kahepalgeline ja pole mõtet endast ohvrikitse teha. Karma is a bitch !

+39
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 125 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul nagu koidab, et TL oli ju hiljuti sama prohmakas, kui üks noormees ära kadus? Siis ta sai ka kriitikat ja hiljem oli vist sama jutt, et teda paluti sheerima vms. Masendav inimene. Ütleme jah, et siin annab see haridus ja haritus tunda.

+28
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 27 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

TL poolt oli see tõesti ikka väga ebaeetiline käitumine, aga samas, ei midagi üllatavat. Normaalsed inimesed, nähes teisi kadunud väikest last otsimas, läheksid ka ju otsima. Aga vaadake TL-i käitumist muudes olukordades, ta ei suuda vabalt istudagi ja kuidas saaks aktiivselt kedagi otsida ning samal ajal hoida juukseid, käsi, lõuga õigesti. Ma kardan, et ta praegune mentaalne seisund polekski tal lasknud otsimisele reaalselt keskenduda.

+29
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Issand, hakkab pihta see kaitsjate jagamine. Kirjutasin talle otse ka, et ta otsingud ei olegi kellelegi pinnuks silmas vaid see, et ebaeetiline oli jagada vahepeal peostorysid.

ei huvita ka enam kui paneb mu avalikkusele nähtavale. Mina ei tunne, et valesti kirjutasin talle🙂

Mis ta oleks pidanud siis lahinal nutma ja oma planeeritud tegevusi mitte tegema? Sorry aga lapsi sureb iga päev ja elu läheb edasi, eeldaksin ka siis et sa vaid päevad läbi nutaksid ja istuksid käed kössis kodus, sest elu nautimine selle nukra tõe kõrval on ju täielik patt. Või kas te ise tormasite kohe otsima? Vastus on ei. Aga sinu valitsemise all läheksid vist hukkamisele need inimesed, meenutab veits Nõukogude Liitu, kui suure juhi surma tõttu pidid kõik mitu päeva nutma ka mustas ringi käima, ikkagi isake suri 🙁 See oli täiesti võõras laps talle, isegi hea, et ta neid kuulutusi jagas ja huvi tundis, aga tundub et see ka ei sobi teile ju. Võta siis kinni, aidata ei tohi aga mitte aidata ka ei tohi, suht bipolaarne olukord teil moraalijüngrid 🙂

“Sorry aga lapsi sureb igapäev” Mõtled ka mida kirja paned? Loodan, et su enda lapsega kunagi midagi ei juhtu ja keegi ei tule ütlema “kle sorry aga lapsi sureb igapäev ja elu läheb edasi”.

+39
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Issand, hakkab pihta see kaitsjate jagamine. Kirjutasin talle otse ka, et ta otsingud ei olegi kellelegi pinnuks silmas vaid see, et ebaeetiline oli jagada vahepeal peostorysid.

ei huvita ka enam kui paneb mu avalikkusele nähtavale. Mina ei tunne, et valesti kirjutasin talle🙂

Mis ta oleks pidanud siis lahinal nutma ja oma planeeritud tegevusi mitte tegema? Sorry aga lapsi sureb iga päev ja elu läheb edasi, eeldaksin ka siis et sa vaid päevad läbi nutaksid ja istuksid käed kössis kodus, sest elu nautimine selle nukra tõe kõrval on ju täielik patt. Või kas te ise tormasite kohe otsima? Vastus on ei. Aga sinu valitsemise all läheksid vist hukkamisele need inimesed, meenutab veits Nõukogude Liitu, kui suure juhi surma tõttu pidid kõik mitu päeva nutma ka mustas ringi käima, ikkagi isake suri 🙁 See oli täiesti võõras laps talle, isegi hea, et ta neid kuulutusi jagas ja huvi tundis, aga tundub et see ka ei sobi teile ju. Võta siis kinni, aidata ei tohi aga mitte aidata ka ei tohi, suht bipolaarne olukord teil moraalijüngrid 🙂

“Sorry aga lapsi sureb igapäev” Mõtled ka mida kirja paned? Loodan, et su enda lapsega kunagi midagi ei juhtu ja keegi ei tule ütlema “kle sorry aga lapsi sureb igapäev ja elu läheb edasi”.

Aga surebki ju, mis sa siis teed, nutad KÕIKIDE pärast või? Ei nuta ju, nõme oled, silmakirjalik oled. Küll aga tähtsustad nüüd ühte juhtumit üle, sest Triinuliis jagas seda. Poleks ta jaganud, poleks sul sellest sooja ega külma, oleme ausad.

+3
-47
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 62 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Erinevalt Triinuliisist teete teie siin reaalset potentsiaalset kahju. Meeldigu see teile või mitte, aga Triinuliisil on PALJU jälgijaid, järgmine kord võib-olla ta enam ei jaga midagi, mis võib vabalt juhtuda olema miski, mida näeb inimene, kes midagi teab. Ja seda tänu teile.

See teie pime viha ta vastu on lihtsalt nii silmakirjalik, et ma ei saa aru, kui kaugele sellega minna saab veel? Mis teie eesmärk on?

+2
-50
Please wait...

Postitas:
Kägu
  1. Erinevalt Triinuliisist teete teie siin reaalset potentsiaalset kahju. Meeldigu see teile või mitte, aga Triinuliisil on PALJU jälgijaid, järgmine kord võib-olla ta enam ei jaga midagi, mis võib vabalt juhtuda olema miski, mida näeb inimene, kes midagi teab. Ja seda tänu teile.

See teie pime viha ta vastu on lihtsalt nii silmakirjalik, et ma ei saa aru, kui kaugele sellega minna saab veel? Mis teie eesmärk on?

Jah, sul on õigus. Minu meelest ta peakski igasuguse jagamise lõpetama.

+28
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nii vanal inimesel ja emal võiks olla mingigi empaatiavõime! Olles põhimõtteliselt õnnetuskoha keskmes ja kõik ümberringi tegelevad kadunud lapse otsimisega on sellel isendil suu kõrvuni ja vaja teha ikka oma sisutuid storysid. Probleem ongi selles, et see eesti inglise segaputru puterdav inimene ei saa aru, mis on antud hetkel ja kohas sünnis ja mis mitte!

+36
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Erinevalt Triinuliisist teete teie siin reaalset potentsiaalset kahju. Meeldigu see teile või mitte, aga Triinuliisil on PALJU jälgijaid, järgmine kord võib-olla ta enam ei jaga midagi, mis võib vabalt juhtuda olema miski, mida näeb inimene, kes midagi teab. Ja seda tänu teile.

Asi ei ole ju kuulutuse jagamises! Asi on sellele järgnenud irvitamises ja lõbutsemises, kui samal ajal samas rannas inimesed nutsid silmi peast ja otsisid oma last! Kas surmakuulutust ka paluti jagada? Kuidas nii raske on aru saada?

Samal ajal tegid sina mida? Triinuliisi jagatud kuulutust nägid ju kohe, miks sa appi ei tormanud?

+1
-37
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii vanal inimesel ja emal võiks olla mingigi empaatiavõime! Olles põhimõtteliselt õnnetuskoha keskmes ja kõik ümberringi tegelevad kadunud lapse otsimisega on sellel isendil suu kõrvuni ja vaja teha ikka oma sisutuid storysid. Probleem ongi selles, et see eesti inglise segaputru puterdav inimene ei saa aru, mis on antud hetkel ja kohas sünnis ja mis mitte!

Mis ajast on keelatud enda elu elada?

+2
-37
Please wait...

Postitas:
Kägu

Asi ei ole ju kuulutuse jagamises! Asi on sellele järgnenud irvitamises ja lõbutsemises, kui samal ajal samas rannas inimesed nutsid silmi peast ja otsisid oma last! Kas surmakuulutust ka paluti jagada? Kuidas nii raske on aru saada?

Samal ajal tegid sina mida? Triinuliisi jagatud kuulutust nägid ju kohe, miks sa appi ei tormanud?

Olin teel Võrust Viimsisse last otsima, aga ta jõudis storys juba surmakuulutuse edastada ja keerasin otsa ringi .

Olid sa jee..
Eriti koomiline veel, et samal ajal nii pingsalt Triinuliisi storysid jälgisid, kuigi reaalsem ja ajakohsem info liigub ikka sellistel puhkudel mujal..

+8
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mida tegid sina, et soiud siin oma iba? Ma sinu asemel lõpetaks siin kommenteerimise.

+20
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mida tegid sina, et soiud siin oma iba? Ma sinu asemel lõpetaks siin kommenteerimise.

Miks ma oleksin pidanud midagi tegema? Minuni see uudis ei jõudnudki, minu jaoks võõrad inimesed, kurb muidugi, aga vaevalt sinagi iga uudise peale kuhugi tormad eks?

+4
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja miks ma peaks kommenteerimise lõpetama? Kes sa oled enda arust? Mine tegele millegi targemaga, kui ei meeldi.

0
-24
Please wait...

Postitas:
Kägu

TL moto: Ükskõik mis aga ära kunagi oma viga/eksimust tunnista ega vabanda. Ainult õigusta õigusta õigusta.

+44
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Väga suur hulk tema jälgijatest on välismaa inimesed. Seega sorry, su nutulaul ei päde.

Lisaks nt mina jagasin seda otsingukuulutust edasi kohe, kui see jõudis üleriigilisse meediasse ning jagasin seda veel spetsiaalselt kõigile mu tuttavatele, kes elavad Viimsis. TL storyd sellele otsingule minu puhul küll kuidagimoodi kaasa ei aidanud.

Pealegi olgu öeldud, et tema jagas valeinfot. Seega tema suur suur jälgijaskond (ka need välismaalased eks) jooksid otsima ujumispükstes last. Kasutegur?

+30
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 94 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Selle neiu suust tuleb ju ainult täielikku jama. Kuidas saab olla üks inimene nii võlts ja kahepalgeline? Mingit siirust, eetikat, moraalitunnet selles inimeses ei ole!

Hukkunud poisil oli sama nimi, mis TL pojal, see asi juhtus Viimsis, kus ta ise elab ja mis ta teeb? Käitub nagu alaarenenud! Aeleb rannas, ajab keelt suust välja, nagu mingi rumal tiinekas. Ei anna endale aru, kus ta on ja mis toimub.

Tema oli seal sündmustele palju lähemal, kui ülejäänud perekoolikad ja tal oli võimalus aidata. See argument,et ta püüdis ja tegi midagigi, on siinkohal täiesti mõttetu, sest alguses jagas valeinfot ja vahepeale jõudis veel ennastimetlevaid stoorisid uhada. Jälk!

Siiras kaastunne poisi lähedastele!

Märkuseks teisel teemal, nüüd on järsku  suurest kaalulangusest sõrmused suureks jäänud? Kes on jälginud, teab, et need sõrmused keerlesid tal sõrmes juba algusest saati ja stoorides oli selgelt näha, et need on suured. Aga nüüd on vaja näidata, kui õnnelik jne ta on, et kaal ka langeb.  Suur armastus jne blabla. Ainult valed, vassimised, õigustused, vabandused – muud tema suust ei tule.

Siis kui ta “sõber” endale käe külge pani, siis leidmise päeval postitas ka mingit tavapärast sisutut jama ja järgmisel päeval sai teada, et ta sõpra pole enam. Aga traagika ja lollitamine käivad tal alati koos.

Mida on sellisest üldse jälgida? Enne arvasin tõesti, et tubli, põhiharidusega nii kaugele jõudnud, aga nüüd see rumalus paistab igaltpoolt välja. Ise ei saa arugi, aga iga õigustusega kaevab endale sügavamat auku.  Kuidas sellist inimest imetleda saab? Miks sellist jälgida?

+40
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 32 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul läks otsingukopteriga rannapeostoorit vaadates süda pahaks. Milline hirmus kõverpeeglimaailm.

+36
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

TL kus kassid on? Järjekordne häma, mis sa ajanud oled. KUS KASSID ON? 🙂

+35
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selle neiu suust tuleb ju ainult täielikku jama. Kuidas saab olla üks inimene nii võlts ja kahepalgeline? Mingit siirust, eetikat, moraalitunnet selles inimeses ei ole!

Hukkunud poisil oli sama nimi, mis TL pojal, see asi juhtus Viimsis, kus ta ise elab ja mis ta teeb? Aeleb rannas, ajab keelt suust välja, nagu mingi rumal tiinekas SAMAL AJAL KUI KEEGI MEELEHEITEL OMA LAST OTSIB! Ei anna endale aru, kus ta on ja mis toimub.

Tema oli seal sündmustele palju lähemal, kui ülejäänud perekoolikad ja tal oli võimalus aidata. See argument, et ta püüdis ja tegi midagigi, on siinkohal täiesti mõttetu, sest alguses jagas valeinfot ja vahepeale jõudis veel ennastimetlevaid stoorisid uhada. Kordan, teine ema on ahastuses, otsib oma last ja TL suu kõrvuni! Jälk!

Siiras kaastunne poisi lähedastele!

Märkuseks teisel teemal, nüüd on järsku suurest kaalulangusest sõrmused suureks jäänud? Kes on jälginud, teab, et need sõrmused keerlesid tal sõrmes juba algusest saati ja stoorides oli selgelt näha, et need on suured. Aga nüüd on vaja näidata, kui õnnelik jne ta on, et kaal ka langeb. Suur armastus jne blabla. Ainult valed, vassimised, õigustused, vabandused – muud tema suust ei tule.

Siis kui ta “sõber” endale käe külge pani, siis leidmise päeval postitas ka mingit tavapärast sisutut jama ja järgmisel päeval sai teada, et ta sõpra pole enam. Aga traagika ja lollitamine käivad tal alati koos.

Mida on sellisest üldse jälgida? Enne arvasin tõesti, et tubli, põhiharidusega nii kaugele jõudnud, aga nüüd see rumalus paistab igaltpoolt välja. Ise ei saa arugi, aga iga õigustusega kaevab endale sügavamat auku. Kuidas sellist inimest imetleda saab? Miks sellist jälgida?

Mis siin ebasobiv on? TL käitumine on ok, aga kui ma välja ütlen, siis olen paha? Okei.

Edit: miinustage julgelt, see T käitumist ei muuda. 🙂

+4
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keegi ütles siin õigesti et kui sa oled nö sotsiaalmeedia staarike, siis lasub ka inimesel mingisugune vastutus, mida ja kuidas sa oma vaatasjaskonnale jagad. Kui su Instagrami konto on avalik ja sa teed selliseid storysid sellise loo taustal, siis ilmselgelt tuleb ju sealt erinevaid hinnanguid-nii negatiivseid kui ka positiivseid. Kuidas koguaeg ainult teised on pahad ja teevad liiga jne. Mingisugune kriitikameel ka enda suhtes võiks säilida. Mina ise ntks ei ole mingi sotsiaalmeedia staar ja kui ma oleks, siis vaataks alati mitmeid kordi üle, mida ja kuidas ma jagan, sest seda kõike ju näevad kümned tuhanded inimesed. Tee, aga julge ka siis vastutada! Kui ikka selliseid prohmakaid juhtub pidevalt, siis on ju midagi valesti?!

+29
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Panite tähele, peale draamat olid jälle peo-storyd. Minu inimesed blabla.

+31
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 79 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eelkõneleja kes ta “sõbra” surmast räägib – siis ta ju ajas ka mingid käojaani kuidas politsei talle helistas ja pani veel lives julma pange surmaaja kohta.

Vaatasin storyt – näha, et kopter taustal ja ta ütleb meile, et meie ei aidanud kuidagi – vaata peeglisse inimene, mis sa ise peale instgrammimise tegid?

+30
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eelkõneleja kes ta “sõbra” surmast räägib – siis ta ju ajas ka mingid käojaani kuidas politsei talle helistas ja pani veel lives julma pange surmaaja kohta.

Vaatasin storyt – näha, et kopter taustal ja ta ütleb meile, et meie ei aidanud kuidagi – vaata peeglisse inimene, mis sa ise peale instgrammimise tegid?

Jah, just! Ma võibolla ei mäletanud nii täpselt, aga igatahes üks hämamine ja valefaktide esitamine käis. Ja siis kui inimene lahkunud, siis on muidugi parim sõber jne. Nii kurb ja masendav, et püüab alati teiste õnnetustega ennast esile tuua. Selline upitamine on nii jälk lihtsalt.

+26
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Neid kommentaare on siin nii naljakas lugeda, kuidas vihast nõretatakse 😀 Paljastage ennast veel palun, kõik, mis kirjutate ütleb teie kohta paljut, väga vähe kirjutatu kohta, nagu iga asjaga mida välja öeldakse 🙂 Kurb ja naljakas samaaegselt

+4
-39
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Neid kommentaare on siin nii naljakas lugeda, kuidas vihast nõretatakse 😀 Paljastage ennast veel palun, kõik, mis kirjutate ütleb teie kohta paljut, väga vähe kirjutatu kohta, nagu iga asjaga mida välja öeldakse 🙂 Kurb ja naljakas samaaegselt

see, keda sa kaitsed, ütleb sinu kohta ka palju 🙏

+33
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ja veel naljakam on neid täiskohaga tibuemmede kommentaare lugeda, kes instagramist siia oma Triinukest kaitsma jooksid…kohe on aru saada, et IQ on samal tasemel nagu teie suurel iidolil. Kurb ja naljakas samaaegselt, kas pole.

+35
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 94 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oli mis oli, aga ega see mustamine kedagi paremaks ei muuda.

Palun selgita, mida sa “mustamise” all täpsemalt mõtled.

+25
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei tea ühtki influencerit, kes “küsimuse mittemeeldimise peale”KOHE ÄRA BLOKIB.

Vähemalt üks selline on veel. Äsja ju Paljas Porgand jagas story-s pilti abitust inimesest, keda tema kutt abistama tormas (abistamine on väga OK (tubli!), aga pildistamine küll mitte). Kui juhtida tähelepanu sellele, et selline abitus olukorrast inimese pildi sotsiaalmeedias jagamine ei ole OK, siis saad ka bloki.

Ei tea jah, miks empaatiavõimefilter ei tööta. Või kui miskit lähebki nässu, siis on teised pahad.

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Viimsis ja eriti külas, kus õnnetus juhtus, on väga kokkuhoidev kogukond. Kohalikes kanalites levis info väga operatiivselt. Külaelanikud kontrollisid oma hoove, kammiti läbi metsa ja rannajoont. Seal külas elab Eesti mõistes väga tuntud inimesi. Kellelgi mingit staarikomplektsi küll selle õnnetusega seoses ei tekkinud. Mind võtab see lugu siiani tõsiseks, kui sellele mõtlen.

+27
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 2,311 kuni 2,340 (kokku 2,691 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.