Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad

Näitan 30 postitust - vahemik 2,401 kuni 2,430 (kokku 2,691 )

Teema: Suunamudijad

Postitas:
Kägu

Ma nii tahaksin seda isiklikult küsida, aga ma ei tea kes need “endised sõbrannad” on, kes siin kirjutavad.

Olen seda ka kunagi varem küsinud, aga kas tõesti vastab tõele see, et keegi tema kunagistest sõbrannadest oli saanud mingi raske haiguse ja TL ainus reaktsioon oli “avv, kiisupall”? Ma tahaks loota, uskuda, et see on lihtsalt kuulujutt, aga… Mis värk sellega oli?

+28
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 94 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ühel sõbral on leukeemia. Kui sõber kirjutas talle sellest, et Btw mul on leukeemia… ning et ta läheb kolmandat korda keemiasse, vastas viimase peale naine, et Aww, kiisupall 🙁 ja kõik. KÕIK!

Kui meie ühine sõbranna sellest tekitas teema, siis väideti, et ei teatud sõna tähendust. Kahju, et google abiks pole.. aga mis seal ikka. Done and dusted – tsiteerides klassikuid

+37
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hahaha, krokodillipisarad, tal ei oleks ju mingit põhjust teist rääkida, kui te ise kogu aeg talle külje alla ei poeks, midagi ei kirjutaks, temast ei räägiks. Ja ta pole isegi teile mingit ekstra tähelepanu pühendanud, vaid lihtsalt maininud, et keegi endistest sõbrannadest ütles ja käitus nii või naa, keegi ei saagi aru kellest ta räägib, inimestel on palju endiseid sõbrannasid, ainult rohkem teadjad teavad või mäletavad üldse seda konkreetset sõbrannade gruppi 😀 Loogiline, et sõbrannasid on olnud ka väljast poolt seda gruppi 😀 Kui see imepisike anonüümne mainimine nii endast välja ajab, siis ma ei tea noh, otsiks abi äkki. Suva ei ole v? Pigem paljastate enda isikuid siin ise 🙂

+1
-40
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui meie ühine sõbranna sellest tekitas teema, siis väideti, et ei teatud sõna tähendust.

Misasja???? 😂😂

+21
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

inimestel on palju endiseid sõbrannasid

Juba ainuüksi see lause näitab inimese kohta nii mõndagi. Just saying.

+22
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis Mallu muidu huvitavat teinud on?

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ta on minevik juba🤣

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 79 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Me võiks teha ühise vestluse messengeris😂 kahte inimest ilmselt tean siit😃

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Me võiks teha ühise vestluse messengeris😂 kahte inimest ilmselt tean siit😃

Meet the Cuckoos 😄

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga tee kui julged 😛

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta on minevik juba🤣

Mhh… Ma ikka muidu teda olen pikemalt jälginud, aga viimasel ajal kuidagi vahele jäänud. Suvi ja värki. 😀

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selline endise sõbranna taga klatšimine näitab, et te väärisite üksteist sajaga ja peaksite kallistama ja ära leppima. Justin sobib ka ideaalselt kampa.

+1
-36
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 48 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuna keegi teine midagi huvitavat ei ole teinud, siis jõuratakse nende Leode üle ja need muidugi saavadki kogu aeg signaali, et on maru tähtsad mõjuisikud. Ikkagi terved kilomeetrite pikkused teemad siin neist ja ainult neist. Toitke veel neid trolle.

+1
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 34 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga tee kui julged 😛

Kui teaks inimesi😂

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jeerum küll, kust neid mummusid ja mammusid jm seltskonda kogu aeg leitakse nii palju, et pidevalt vahetada? Kogu aeg on siin teemas jutt, et jälle on keegi blokitud ja mingid endised sõbrannad ja siis jälle mummud, hurraa, tegid midagi. Kuidas ta kogu aeg uued sõbrad leiab? Kas need ikka on üldse sõbrad või mingid instagrammi jälgijad, kes lihtsalt tuntud näoga suhelda tahavad? Kui suur see kamp on, mis tema ümber tiirleb? Kas kõik on influentserid? Ma tean ainult, et Mallukaga läksid nad raksu, aga Mallukas on ju lausa tuntud oma sõpradega tülliminekute poolest, nii et ega see ei üllatanud vist kedagi.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See ainult minu arvamus aga usun, et mingi hetk nad ongi lahus, kui J piisavalt suure sõpruskonna enda ümber loonud on ja enda elu siin kindlustanud.

J peab siiski mõnda aega vastu pidama, sest abielus olemine garanteerib talle Euroopa elamisloa. Mina isiklikult ei usu, et nad paar päeva peale esimest kohtumist suurest armastusest abielluma tormasid, seda enam, et mingit kirge ega armumist pole mehe poolt vähemalt stooridest küll välja paistnud.

+27
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 59 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Läbi aastate on neid sõprade kadumisi ja vahetumisi toimunud kõigil influenceritel. Normaalsed inimesed suudavad seda võtta elu osana, teised hakkavad mingeid intriige välja võluma ja vaenu pidama.

+4
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 48 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul ainult üks küsimus, et kui teile nii liiga on tehtud, siis miks te sellest avalikult ei räägi oma nimega? Eriti et osad nagunii teid siit nimedega kokku viivad?

+1
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 62 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina näiteks olen Krislyn ehk Krissu, keda ikka kunagi sealt contendilt läbi jooksnud on. Kõik miinused on oodatud!

+47
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Issand jumal, jätke ta rahule, kas te ei saa aru, et ta ei taha enam teie sõbranna olla, või õigemini te ei ole enam sõbrad, tal pole mingit kohustust teie kommentaaridele või ükskõik millele vastata. Kui ta olek ja elu teile ei meeldi, siis hoidke omale või klatšige omavahel, mis on väga nõme, aga siia foorumisse ja talle isiklikult muudkui kirjutamine näeb lihtsalt naeruväärne välja. Juba aasta sõbrannatamisest möödas ja ikka nii butthurt? Saage üle ausalt. Sellistest sõbrannadest ei tunne keegi puudust. Jätab veel halvema mulje kogu sellest pundist, üks nimi koorus ka välja, peab ütlema, et kadedus täitsa mõistetav.

Meie ei tahagi enam tema sõbrannad olla. Loe seda nii mitu korda, et pärale jõuab, armas TL.

Küll aga tema on ääri-veeri üritanud kolmandate inimeste kaudu tagasi kampa pääseda. Kui niimoodi hästi keskkoolilikult väljenduda. Paraku on lugu selline, et kuna ta meist mitmete kohta valetanud on (meie oma kamba siseselt, aimamata, et need asjad kohe välja tulevad) ja toimunud on ka tõesti sahker-mahker sõbrannade meeste ja pereinimestest vendadega (okei see viimane meile teadaolevalt konkreetselt ühega), siis noh. Milleks sellist endi seas hoida? KES tahaks endale sõbrannat, keda usaldada ei saa?

Me oleme olnud vait ja seda tsirkust aasta aega pealt vaadanud. Ta on meid kõiki küll igast kanalist blokkinud, aga Instagram võimaldab kasutajale rohkem kui ühte kontot, nii et see hüsteeriline blokkimine on kasutu. Lihtsalt vahemärkus teile, J ja T. Ja silma peal ei hoia mitte kadedusest ega mis tahes muul ebatervel põhjusel, mida mummud siin välja on üritanud tuua oma lonkava loogikaga. Vaid just sellepärast, et T ise aeg-ajalt kogu maailma hädades oma endisi sõbrannasid süüdistab. Et me siis ka kursis oleks, mida kõike ta meie kaela üritab veeretada.

Kadunud lapse teema kohta nii palju, et olles ise emad, mitmed meist, riivas tugevalt, kuidas üks ema seal samas rannas, kus teine ema paanilises hirmus oma last taga otsib, muretult kõkutavaid storysid teeb. MITTE keegi meist ei öelnud talle, et ta poleks pidanud jagama infot selle kohta, et laps on kadunud ja kõik kiirelt otsima! Aga kohatu ja kirjeldamatult taktitundetu oli otse sündmuspaigal oma piknikuga jätkata, otsingukopteri mürin taustaheliks. Täiesti ajuvaba on püüda olla aktuaalse teema keskel filmides kiirabiautot. See oli täpselt sama empaatiavõimetu suhtumine nagu lähedase sõbra äärmiselt raskest haigusest kuuldes tema “aww, kiisupall” reaktsioon. Siis me olime kõik pahviks löödud ja eile olime uuesti. Täiesti new low. Iga kord kui mõtled, et no enam haigemaks terve see saaga ei lähe, siis noh, nagu näha…

Mitte keegi meist ei soovi T-le halba. Meil on temast selles mõttes ükskõik, et kuni ta oma lapse suhtes suudab kriitilist meelt hoida ega lõkerda täiesti ebasobivate kohtade peal naerda, kus üks normaalne ema sekkuks, on meil siiralt ükskõik. Eks omaette ikka arutame mingeid järjekordseid ajuvabadusi, aga lihtsalt sellepärast, et ta on 180 kraadi keegi teine kui ta väga pikalt meile kõigile tundus.

Keegi meist pole ta peale ka kade. Sest mille peale üldse? Ja isekeskis tunneme juba hea aasta aega, et inimese kohta, kes meile kõigile ühel hetkel rohkem või vähem kallis oli, ei oska eriti midagi head enam kosta. Täiesti tühi kest. Sest talle tegelikult paistabki sobivat rohkem selline ühepoolne suhtlus nagu tal oma mummudega on. Et kogu teema käib ainult tema ümber. Meie kellegi teise kohta ei küsinud ta ka kunagi ega tundnud vähimatki huvi. Ta ei olnud hea sõber. Nii lihtne see ongi.

Ei ole mõtet nutta ja halada, kuidas talle liiga tehakse. Selleks, et see muster ta elus uuesti ja uuesti ei korduks, kuidas kõik sõbrad pidevalt vahetuvad, tuleb endaga tööd teha. Aga selleni ta vist ei jõuagi, sest ammu enne eneseanalüüsi (nt viimase teema puhul) on ta end juba kuskil laivis ohvriks nutnud. Täiesti lootusetu juhtum. Lapse nimel loodan siiralt, et ta üks hetk siiski otsib abi. Kelleltki, kes ei ole pimesi takkakiitev fännike.

+49
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vau! Müts maha endiste sõbrannade ees! 👏

Nüüd on veel see kassiteema jäänud. Nii-nii tahaks teada, mis neist sai ja kui nad osaliselt olid ju K kassid (siis kui TL-ga koos olid), kas ta ei saanud sõna nende saatuse suhtes? 😔

+27
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 32 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Arvestades seda, kui palju potentsiaalseid kliente on nende jälgijate seas, siis cuntideks neid nimetada on “mõistlik”. J teeb ennast veel ebameeldivamaks oma käitumisega. Miks ma peaksin sellisele suvalisele (käitumine tiineka tasemel) tüübile maksma 200euri show eest, kui tean, kuidas ta teisi kohtleb? Et kui midagi valesti ütlen, siis olen ka kohe cunt? Kurdab, et Eestis on raske? Aga kuidas ta ise eestlastega käitub? Keegi ei oota siia selliseid matse. Eesti keelt oskab ka mõnda sõna, ise siin pea pool aastat elanud. Motivatsioon on laes, eks. Hea, kui oskab hessis öelda, et tahab lisakana oma wrapile.

SMH.

+34
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 32 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina, T endine sõbranna, kes talle ka eile kirjutas ja ok, T, kui siit loed, siis noh, olles blokitud, mis mul ikka kaotada on.

Ma tegelikult ei ole ka seal aphroditede pundis, lihtsalt pole samal lainel olnud ja see oligi siiani okei. Ma ei heitnud T ette ka Jõõvastavat blowjobi nalja, kuna minu sotsiaalmeediasse sattumise ajaks neid storysid ei olnud enam saadaval..

Igatahes, mu eilne kiri:

Aitäh, et sa selle uppumisteate story ära kustutasid. Mu enda poeg tuli ka just täna Viimsist, ta veedab tihti aega oma vana-vanaema juures ja käivad palju ujumas. Tavaliselt vana-vanaema jääb kaldale ja Joh uitab omaette ja.. ja elus ei tea iial ette ning mu ainus mõte oli, et oleks see minu poeg, tahaks sellest ise lähedastele teada anda ja viimane asi, mis ma sooviks, okeks see, et mu lapse, minu maailma kõige kallima vara, surmateade leviks sotsiaalmeedias.

Jah, just nimedega, et keegi ei saaks väita, et ma oma sõnade eest ei seisa. Igatahes, kaks inimest veel leidsid vajaduse selgitamaks, et otsimiskuulutuse jagamine ongi fine (paneme selle väljendi sisse, et Tka aru saaks), lihtsalt see surma-oma ületas piire ja mida tegi T?

T lasi ellata J ja sõimata nii teda kui ka kõiki neid sõbrannasid, kes T veel J-leULGESID kirjutada, cuntideks. Ka mind.

Kõik mimmud arvavadki, et nende (ehk lõvide) positiivsus aitabki maailma muuta, aga ei, sest maailmas ongi niiiiii palju positiivse maailmavaatega inimesi, küll aga kui T-le ja J-le sinu maailmavaade ja VIISAKAS! selgitus ei sobi, saad vihase sõimukõne ja oled cunt. Okei.

Mummud, palun saage aru, et enesekindlusel ja enesekesklusel on vahe sees. J ja T ei ole enesekindlad, vaid enesekesksed. See mina ja maailm vaade on lapsik.

Palun kasvage suureks ja olge eeskujud nii K S-ile kui ka oma jälgijatele, sest kogu teie käitumse juures, leian mina, et K peaks saama KS-i hooldusõiguse. Seal ei ole mu*niimemisnalju ja K päriselt pühendab aega oma lapsele. Las J mürab KS-iga palju tahab, see ei aseda lapse jaoks koos mängimist.

Ega mul rohkem sõnu olegi, v noh, oleks, aga neiu on nii suure augu kaevanud, et ise ka ei mäleta enam algust või otsa.

Kõigega väga nõus!

Nad on naeruväärsed, mitte imetlusväärsed!

+28
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma olen varasemates teemades paar korda andnud mõista, et pole see TL nii inglike midgai aga mummud mu maatasa teinud. Ma ei tunne teda isiklikult aga on temaga palju ühiseid tuttavaid. Mitte ükski neist tuttavatest ei ole õel või vastik, veel vähem kade. Lihtsalt TL on olnud see kes konkreetselt löönud noa selga neile, KORDUVALT. Tema peamine reaktsioon asjade arutamisele on alati olnud blokkimine. Nagu teismeline…

Need n-ö ekssõbrannad (neid on paaaaaalju ja erinevad seltskonnad) ei tegele igapäevaselt omavahel TL klatšimisega vaid ta ise aeg-ajalt paneb n-ö jala ukse vahelt sisse ja keerutab jälle vana tolmu üles.

Mõistan neid ekssõbrannasid kes lõpuks avalikult sõna võtnud. Mida neil kaotada on? Inimene on neile palju halba teinud, asjade arutamise ja unustamise asemel teeb avalikke storysid siis minu arvates on okei kui lõpuks ka teine osapool oma nägemuse ütleb. Igaüks siis saab otsustada, keda uskuda.

Kuna TL ju perekoolis ei käi ja tal savi siis mis seal ikka.

+36
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma isiklikult püüdsin kasside teemat välja selgitada nii hästi, kui oskasin. Kirjutasin Pesaleidjale kümneid kordi, ka panin avalikult üles selle teema ja sain väga palju vastukaja, sest see teema huvitas nii paljusid, aga keegi ei tea mitte midagi. Pesaleidja üritas nendega mitmeid kordi kontakti saada, aga tulutult.

Püüdsin ja siiamaani püüan mõelda viise, kuidas see teema paljastada, sest see on mulle väga südamelähedane, kuna loomade hülgamine ja selline vassimine on väga halb eeskuju ja väga suur probleem ja peaks olema karistatav! Aga noh, tundub peaga vastu seina jooksmisena :/

+32
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühel sõbral on leukeemia. Kui sõber kirjutas talle sellest, et Btw mul on leukeemia… ning et ta läheb kolmandat korda keemiasse, vastas viimase peale naine, et Aww, kiisupall 🙁 ja kõik. KÕIK!

Kui meie ühine sõbranna sellest tekitas teema, siis väideti, et ei teatud sõna tähendust. Kahju, et google abiks pole.. aga mis seal ikka. Done and dusted – tsiteerides klassikuid

Minu meelest näitab see ilmselgelt, et see inimene ongi vaimse häirega ja mis tema peale siis pahandada, abi vajaks ta hoopis.

+26
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Äkki pandi kassid lihtsalt magama?

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina näiteks olen Krislyn ehk Krissu, keda ikka kunagi sealt contendilt läbi jooksnud on. Kõik miinused on oodatud!

Sa teda niikaua tead, kas lahutus siid mõjus TL nii traumeerivalt, et inimene tegi  läbi sellise muutuse … :O

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kaks lehte tagasi ju kirjutati, et Kassid anti teadmata uude koju umbes siis, kui uus peiks Eestisse tuli, perenaine polnud nende liivakastiga kunagi superhoolas ja nad kasutasid muid alternatiive oma hädade lahendamiseks.

+23
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina samuti ta endine sõbranna. Meie suhtlemine lõppes minupoolselt  peale tema lahutust, peale mida ta hakkas meeleheitlikult igale meesisendile, keda kohtas end külge kleepima. Samal ajal, kui ta IG-s oma netisuhet Justiniga näitas kleepis ta end mu mehele külge. Ta ei teinud küll otseselt midagi, aga see külje alla ujumine, edvistamine ja igal võimalikul hetkel tähelepanu otsimine hakkas vaikselt häirima. Meie lõpliku tüli tipuks oli see, kui ta mu tol hetkel 16!!!!! aastase vennaga flirtima hakkas ja too teismelisena muidugi tähelepanust meelitatud oli. Peale seda viskasin ta oma elust välja samas vaikselt siiski lootma jäädes, et ehk inimene võtab end kokku. Paraku selle peale sõitis tal katus veel rohkem ära, kuna ta hakkas mu vennale Facebookis igapäevaselt kirjutama ja enda poole kutsuma. Kui ma TL-ile kirjutasin, et ta peaks abi otsima, kuna alaealisi poisse endale külla kutsub sain muidugi bloki ja algul helistas vahel purjus peaga ja sõimas.

Kassidest nii palju, et J mainis TL-ile enne Eestisse tulekut pidevalt, et talle ei meeldi kassid ja TL omakorda kurtis siis, et ta ei tea mida ta edasi tegema peaks. Peale seda, kui julgesin talle öelda, et ehk see suhe ei olegi nii õige, kui ühel on loomad ja teine vihkab loomi, räägib ta meie ühistele tuttavatele vist siiani, et ta ei suhtle enam minuga seetõttu kuna mina üritavat teda ja J-d lahku ajada.

+52
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 2,401 kuni 2,430 (kokku 2,691 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.