Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad

Näitan 30 postitust - vahemik 2,431 kuni 2,460 (kokku 2,691 )

Teema: Suunamudijad

Postitas:
bzzzzt

Vauuuu.

Müts maha sõbrannade ees, kes on tulnud siia rääkima! 👏👏👏

Lõpuks inimese tõeline pale tuleb välja!

Aitäh!

+41
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiesti peees mis kõik siit välja hakkab kooruma 😮😮😮😳

+35
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 94 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Muidugi ta käib siin lugemas. Nad kõik käivad 😀 Ja sellele eneseimetlejale ei ole rohkemat vajagi. Ainest on enam kui küll jahvatada oma stoorisid ja kujutada endale ette, et kõiki täiega huvitab. Saan aru, et neid endisi sõbrannasid huvitab ja provotseeritaksegi eesmärgiga näha, kuidas ta reageerib. Aga mind kui võhivõõrast ja endist jälgijat ei huvita karvavõrdki keegi naine, kes on oma teismeikka kuhugi kinni jäänud. Jälgijad on siis ka teismelised v? Või mis teid nende sisus kinni hoiab?

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 34 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina näiteks olen Krislyn ehk Krissu, keda ikka kunagi sealt contendilt läbi jooksnud on. Kõik miinused on oodatud!

Sa teda niikaua tead, kas lahutus siid mõjus TL nii traumeerivalt, et inimene tegi läbi sellise muutuse … :O

See küsimus huvitab mind ennastki, et mis pidi juhtuma inimesega, et ta sellise muutuse halvemuse poole on läbi teinud. Reeglina inimesed teevad endaga tööd ja muutuvad pigem paremaks poole. Seda võiks vähemalt eeldada, et eesmärgiks võiks igal inimesel olla täna killuke”parem mina” kui oldi seda eile jne.

Aga no TL.. Tundub et see läheb hullemaks. Selline meeste lantimine on ju lausa meeleheide, kui see tõsi on. Millegipärast usun, et on tõsi. Ja selline egoistlik suhtumine, mina ja maailm ja enesekesksus… Mida temas üldse leitakse, et üldse keegi ta sõbranna tahaks olla, nagu sealt ei saa ju midagi vastu. Jga tundub olevat küll paras paar…

+21
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Omg mis juicy artikli siit saaks mõni ajakirjanik valmis vorpida 😎

+20
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mäletan seda postitust ja sellele eelnenud blogipostitust – https://www.instagram.com/p/CCt-Z0bHtFU/?utm_medium=copy_link

mul oli siis TL kahju, sest tõesti ei olnud teisest poolest ilus avalikult oma arvamust avaldada. Täna mõtlen, et kahju just teisest poolest, kes fännide poolt maha tambiti ja miks? Nagu tuleb välja, sest ütleski, mis tõsi, et TL katki ja vajab abi?
kui nüüd ka nende kahe feede vaadata, siis kumb tegelikult katki on?

ühtlasi arvan, et see teema tuleks sulgeda, sest ega see avalik arutelu kasu ei too, pigem kahju kui inimene nii ummikus omadega. Hea küll, sõbrannad tahavad oma tõe ära rääkida, aga teised  – ärge ässitage, et vau, mis loo siit saaks ja rääkige veel. See eputamine/flirtimine meestega ei ole ju ka ilus teema, mida jagada. Ei puutu ju asjasse. Püüdke ikka natuke ise ka empaatilised olla.

+7
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu arust tuleks see teema samuti sulgeda, tehtud, mis tehtud, aga see on siiski nende kõikide osapoolte endi vaheline, mitte terve Eesti, st mingisuguste suvaliste draamajanuliste kägude asi.

Sõbrannad võiks ju ise ka aru saada, et no ilmselgelt on inimesega vaimselt midagi paigast ja selle asemel, et asja suuremaks ajada, mitte seda vähemalt veel hullemaks teha. Tuua välja kellegi voodielu jne, no ei ole päris normaalne ju, piisanud olekski veidi mitte nii detailsest seletusest.

+4
-30
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 62 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et teemat ei peaks sulgema, aga on ka muid teemasid mille üle arutada. 🙂 Kas Marimellid on juba oma uut kodu näidanud rohkem ka? Mina leian küll, et nad on suht tublid olnud, et suutsid selle ikkagi lõpuks osta! 🙂

+2
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tuua välja kellegi voodielu jne, no ei ole päris normaalne ju, piisanud olekski veidi mitte nii detailsest seletusest.

Pole siin ju tema voodielust mingit detailset kirjeldust olnud. Pole vaja juurde ka panna…

+29
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga tema võib tervele Eestile oma tõde kuulutada? 🤔

Ja mis tõde ta siis kuulutab? Pole ju kedagi nimeliselt välja toonud, siin aga käib kõik tema kohta, neid ”eks sõbrannasid” on ilmselt palju ja 99,9% inimestest ei vii kokkugi, no muidugi siit teemast nüüd viiakse.

+2
-28
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 62 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Mina samuti ta endine sõbranna. Meie suhtlemine lõppes minupoolselt peale tema lahutust, peale mida ta hakkas meeleheitlikult igale meesisendile, keda kohtas end külge kleepima. Samal ajal, kui ta IG-s oma netisuhet Justiniga näitas kleepis ta end mu mehele külge. Ta ei teinud küll otseselt midagi, aga see külje alla ujumine, edvistamine ja igal võimalikul hetkel tähelepanu otsimine hakkas vaikselt häirima. Meie lõpliku tüli tipuks oli see, kui ta mu tol hetkel 16!!!!! aastase vennaga flirtima hakkas ja too teismelisena muidugi tähelepanust meelitatud oli. Peale seda viskasin ta oma elust välja samas vaikselt siiski lootma jäädes, et ehk inimene võtab end kokku. Paraku selle peale sõitis tal katus veel rohkem ära, kuna ta hakkas mu vennale Facebookis igapäevaselt kirjutama ja enda poole kutsuma. Kui ma TL-ile kirjutasin, et ta peaks abi otsima, kuna alaealisi poisse endale külla kutsub sain muidugi bloki ja algul helistas vahel purjus peaga ja sõimas.

Kassidest nii palju, et J mainis TL-ile enne Eestisse tulekut pidevalt, et talle ei meeldi kassid ja TL omakorda kurtis siis, et ta ei tea mida ta edasi tegema peaks. Peale seda, kui julgesin talle öelda, et ehk see suhe ei olegi nii õige, kui ühel on loomad ja teine vihkab loomi, räägib ta meie ühistele tuttavatele vist siiani, et ta ei suhtle enam minuga seetõttu kuna mina üritavat teda ja J-d lahku ajada.

Ilmselt saad ka varsti sõimukirja/kõne….kui juba saanud pole! Lisaks äramainimise storydes.</p>

Kurb, et inimene ei saa tegelikult ise ka aru kui katki ja sassis ta on. Põrmustab kõike enda ümber.

+25
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu kahjutunne kadus täielikult, kui lugesin, et J helistas lausa TL kunagisele parimale sõbrannale ning TL lubas juhtuda vestlusel, kus teda kutsuti ühe kõige rõvedama sõnaga, mida Austraalias sõimusõnana kasutatakse.

Hea küll. Sõprus sai läbi. Aga et kaob absoluutselt igasugune austus ning lasta kellelgi teisel oma endist parimat niimoodi sõimata… Ma lihtsalt ei suuda kahju tunda. Ka minul oli vägaväga palju aastaid tagasi üks parim sõbranna, mulle nagu õde, kellega teed lahku läksid (olin suures osas täiesti ise süüdi ka), aga me ei ole teineteist blokeerinud, sõimanud, laimanud. Meie suhtlus on täiesti 0 ja isegi, kui peaks midagi juhtuma, siis ma mitte iial ei sõimaks teda mingisuguste räigustega. Veel vähem laseksin oma abikaasal seda teha! Mis eeskuju sellise asjaga oma lastele antakse? Mis suunda sellise asjaga muditakse?

Mind ennast huvitab ka, et kas see 180 kraadine muutus toimuski pärast lahutust? Sest ma ei suuda lihtsalt uskuda, et selle kunagise armsa näolapi taga ei olnud sama armas inimene. Ta tõesti meeldis mulle.

(Nüüd, mõned päevad hiljem, pean ikkagi nentima, et kahjutunne tuli tagasi. Olles nüüd suhelnud paari asjaosalisega, kuulnud asju mis nii kurvaks teevad, siis väga kahju hakkas. Kogu see supp on lihtsalt masendavalt halva maitsega…)

+34
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaua see Justin siis Eestis elama/abielus olema peab, et Euroopa elamisluba saada?

Mees ju elab naise kulul praegu?🤔

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina arvan, et kassid pandi magama, ei viidud neid kuskile uude koju vms. Võimalik, et anti ka Sibirebase varjupaika, kus nad paraku enamasti hukatakse.

Aasta loomapidaja ja sõbranna!

Ma arvan, et kui nad oleksid Tibu maal siis poleks probleemi teha nendest story ja näidata, et kiisudega kõik okei. Pole storyt sest pole kasse!

+20
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui südametu üks ema võib olla, kui rannas otsitakse kopteriga paanikas väikest last ning tema samal ajal aeleb ja teeb storysi selle paanika taustal.
Kes tal palus postitada otsimiskuulutust? Keegi. Milliseks ilmastaariks ta ennast õigupoolest peab?
Aina enam tõmbab endale vee peale.

+29
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

huvitav kas elulooraamatus on ka nendest asjadest juttu, mida sõbrannad siin räägivad? 😀

+26
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Mina samuti ta endine sõbranna. Meie suhtlemine lõppes minupoolselt peale tema lahutust, peale mida ta hakkas meeleheitlikult igale meesisendile, keda kohtas end külge kleepima. Samal ajal, kui ta IG-s oma netisuhet Justiniga näitas kleepis ta end mu mehele külge. Ta ei teinud küll otseselt midagi, aga see külje alla ujumine, edvistamine ja igal võimalikul hetkel tähelepanu otsimine hakkas vaikselt häirima. Meie lõpliku tüli tipuks oli see, kui ta mu tol hetkel 16!!!!! aastase vennaga flirtima hakkas ja too teismelisena muidugi tähelepanust meelitatud oli. Peale seda viskasin ta oma elust välja samas vaikselt siiski lootma jäädes, et ehk inimene võtab end kokku. Paraku selle peale sõitis tal katus veel rohkem ära, kuna ta hakkas mu vennale Facebookis igapäevaselt kirjutama ja enda poole kutsuma. Kui ma TL-ile kirjutasin, et ta peaks abi otsima, kuna alaealisi poisse endale külla kutsub sain muidugi bloki ja algul helistas vahel purjus peaga ja sõimas.

Kassidest nii palju, et J mainis TL-ile enne Eestisse tulekut pidevalt, et talle ei meeldi kassid ja TL omakorda kurtis siis, et ta ei tea mida ta edasi tegema peaks. Peale seda, kui julgesin talle öelda, et ehk see suhe ei olegi nii õige, kui ühel on loomad ja teine vihkab loomi, räägib ta meie ühistele tuttavatele vist siiani, et ta ei suhtle enam minuga seetõttu kuna mina üritavat teda ja J-d lahku ajada.

Ilmselt saad ka varsti sõimukirja/kõne….kui juba saanud pole! Lisaks äramainimise storydes.</p>

Kurb, et inimene ei saa tegelikult ise ka aru kui katki ja sassis ta on. Põrmustab kõike enda ümber.

Mida ma just lugesin 😬

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 125 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu kahjutunne kadus täielikult, kui lugesin, et J helistas lausa TL kunagisele parimale sõbrannale ning TL lubas juhtuda vestlusel, kus teda kutsuti ühe kõige rõvedama sõnaga, mida Austraalias sõimusõnana kasutatakse.

Hea küll. Sõprus sai läbi. Aga et kaob absoluutselt igasugune austus ning lasta kellelgi teisel oma endist parimat niimoodi sõimata… Ma lihtsalt ei suuda kahju tunda. Ka minul oli vägaväga palju aastaid tagasi üks sõbranna, kellega teed lahku läksid (olin suures osas täiesti ise süüdi ka), aga me ei ole teineteist blokeerinud, sõimanud, laimanud. Meie suhtlus on täiesti 0 ja isegi, kui peaks midagi juhtuma, siis ma mitte iial ei sõimaks teda mingisuguste räigustega. Veel vähem laseksin oma abikaasal seda teha! Mis eeskuju sellise asjaga oma lastele antakse? Mis suunda sellise asjaga muditakse?

Mind ennast huvitab ka, et kas see 180 kraadine muutus toimuski pärast lahutust? Sest ma ei suuda lihtsalt uskuda, et selle kunagise armsa näolapi taga ei olnud sama armas inimene. Ta tõesti meeldis mulle.

Sama siin! Iga inimese elus on sõpruse purunemisi aga mina pole ka iial oma (endisi) sõpru lasknud sõimata vms. Pigem ongi suhtlus kas lihtsalt lõppenud, asi unustatud või siis oleme ära leppinud. Sellised ” mummude vahetamised” jäid valdavalt muidugi teismeikka, nüüd täiskasvanuna selliseid draamasid juba ammu ei ole. Mõne inimesega jah suhtlen harvem sest kõigil oma elud jne aga samas tuleb uusi suhtlus peale (nt beebigruppidest vms). Temal muutuvad need mummud iga suht iga nädal.

Loomulikult on suhtel kaks osapoolt aga ma ei leia, et need siin kirjutanud sõbrannad oleksid kuidagi alatud olnud või liiga teinud. Kui nad oleks tahtnud siis oleks võinud kohe ju kõike avalikult kirjutada (kui neid mõnitati). Mõistan, et ühel hetkel saab karikas täis lihtsalt.

+27
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pilt, mis siin avaneb ütleb, et Justin midagi valesti küll ei öelnud. Nutke lapsed 🙂

+3
-45
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kummardus Teile, kes nii kulgelt siin on sõna võtnud. Tublid naised olete!

Aga yhtlasi ka kysimus, et kas see sõjakirves on ikka veel nii pea kohal, et eluga edasi liikuda kumbki pool ei saa? Olen isegi paar sõbrannat oma elust vàlja lylitanud aga ei tunne hiljem mingit vajadust neist rääkida vms.
Siin tundub, et on mingid asjad nii poolikuks või ylesse jàànud ja nàha ju on et mõlemaid osapooli teema hàirib, et sellest lahti ei suudeta lasta. Eks mingil hetkel teeb aeg kindlasti oma töö.

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kummardus Teile, kes nii kulgelt siin on sõna võtnud. Tublid naised olete!

Aga yhtlasi ka kysimus, et kas see sõjakirves on ikka veel nii pea kohal, et eluga edasi liikuda kumbki pool ei saa? Olen isegi paar sõbrannat oma elust vàlja lylitanud aga ei tunne hiljem mingit vajadust neist rääkida vms.

Siin tundub, et on mingid asjad nii poolikuks või ylesse jàànud ja nàha ju on et mõlemaid osapooli teema hàirib, et sellest lahti ei suudeta lasta. Eks mingil hetkel teeb aeg kindlasti oma töö.

Kõik oleks unustatud kui TL pidevalt neid mängu ei tooks

+24
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 125 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nagu kari tiinekaid, kasvage suureks ja ärge peske oma musta pesu siin avalikus foorumis. Pole siin keegi parem teisest, täpselt samal tasemel.

Aga ise ikka muudkui loeb

+23
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga yhtlasi ka kysimus, et kas see sõjakirves on ikka veel nii pea kohal, et eluga edasi liikuda kumbki pool ei saa? Olen isegi paar sõbrannat oma elust vàlja lylitanud aga ei tunne hiljem mingit vajadust neist rääkida vms. Siin tundub, et on mingid asjad nii poolikuks või ylesse jàànud ja nàha ju on et mõlemaid osapooli teema hàirib, et sellest lahti ei suudeta lasta. Eks mingil hetkel teeb aeg kindlasti oma töö.

Asi on selles, et TL valetab avalikult oma endiste sõbrannade peale ja seejuures paneb ennast kannatajarolli. Lõpuks saab igal inimesel kõrini, kui pidevalt mõni (ühine) tuttav kirjutab, et nägi/kuulis, et TL rääkis sinust nii ja ise tegelikult tead, et asjad on 180 kraadi vastupidi. Meile kõigile, kes me oleme tema endised sõbrannad, on ta olnud mingil ajahetkel meie elus oluline ja kallis inimene ja vaikselt sisimas ikka loodame, et ta hakkab ükskord endale oma valesid ja võltselu tunnistama ja otsib endale abi. Esimesi märke tema allakäigust hakkas ilmnema juba enne lahutust. TL-il oli rahulikust kodusest perekonnaelust villand ja soovis rohkem väljas käia. Niimodi kasvati ajaga lahku ja kui K-l lõplikult villand sai, et TL-i kunagi perega kodus pole ja ta TL-i maha jättis, siis toimus see 180 kraadine muutus. TL hakkas sisimas aru saama, millest ta tegelikult oma käitumisega ilma jäänud on, aga selleks, et seda kõike endale eitada, oli vaja ruttu uus mees leida, vahendeid valimata. Sisimas ei ole ta siiani K-st üle saanud, kuna ta on kõik oma emotsioonid lahutusega seoses alla surunud ja see ongi ta nii katkiseks teinud. Kahju, et ta sellest ise aru ei saa.

+42
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jep, Krislyn oli ka tal blogipostituses välja toodud kui inimest, keda armastab nagu perekonnaliiget. It iizz what it iizz.

+25
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pilt, mis siin avaneb ütleb, et Justin midagi valesti küll ei öelnud. Nutke lapsed 🙂

Ainult harimata mats nimetab teisi inimesi suguorganiteks. Intelligentsed inimesed lahendavad asju viisakalt mitte vulgaarselt. 🙂

+47
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nagu kari tiinekaid, kasvage suureks ja ärge peske oma musta pesu siin avalikus foorumis. Pole siin keegi parem teisest, täpselt samal tasemel.

Aga ise ikka muudkui loeb

Jah, sest see on pagana avalikus foorumis kõigile vaatamiseks!? Suunamudijate teemast on saanud sõbrannade omavaheline kätš. Kummastav lugeda lihtsalt, kuidas pannakse siia kilomeetreid tekste, sest kedagi blokiti ära, aga elu eest on ju vaja veel midagi öelda. Ma samamoodi ei tea neid sõbrannasid, pole elusees kuulnudki, aga nemad tunnevad, et nende mainet on julmalt maha tehtud ja seda peaks foorumis pesema hakkama. Täielik klounaad. Võitlus lihtsalt selle nimel, kellele viimasena sõna jääb.

samas nad jagavad ju infot antud suunamudija tegude kohta, millest siin nii või naa arutletakse?

+23
0
Please wait...

Postitas:
kasutajanimi1106

Kõik ongi edasi liikunud ja toimetavad oma asjadega, aga siis mingil hetkel ilmuvad instastoryd sellest, kui pahad inimesed need endised sõbrannad on. Ei, ei ole nii! Keegi ei ole soovinud talle halba, keegi ei taha neid J-ga lahku ajada, kõik tahavad oma elu elada. Põhjus, miks ma oma isikliku kirja siia panin, oli näitamaks, et talle ei tehta liiga ja keegi ei sõima teda. Ei jaksa enam kuulata, kuidas endised sõbrannad muudkui puid alla saavad.

Minu poolest pange see teema kinni v hoidke lahti, vahet ei ole, kommenteerima ajendaski see, kuidas T kurdab, kuidas sõnad teevad haiget ja siis käituvad kodus oma abikaasaga miljon korda hullemini. Pärast teevad laivi ja näitavad, kui õnnelikud inimesed nad on ja teiste arvamus neid ei mõjuta. Nagu ma juba ütlesin, siis on palju toredaid suunamudijaid, kes ongi päriselt positiivsed ja siirad. Jälgige neid!

Kõik ei ole nii must ja valge! Triinu endised sõbrannad ei ole cuntid! Igal mündil on kaks poolt, ehk näevad mummud ka mündi teist külge nüüd.

Ahjaa, kui keegi peaks küsima, et miks siis mina ta kontot jälgima jäin, siis vastan etteruttavalt ära, et ühtegi tüli meil T-ga ei olnud, teed ja mõtted läksid lahku. Pole kombeks inimesi kuskilt blokeerida või kustutada.

+34
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga yhtlasi ka kysimus, et kas see sõjakirves on ikka veel nii pea kohal, et eluga edasi liikuda kumbki pool ei saa? Olen isegi paar sõbrannat oma elust vàlja lylitanud aga ei tunne hiljem mingit vajadust neist rääkida vms. Siin tundub, et on mingid asjad nii poolikuks või ylesse jàànud ja nàha ju on et mõlemaid osapooli teema hàirib, et sellest lahti ei suudeta lasta. Eks mingil hetkel teeb aeg kindlasti oma töö.

Asi on selles, et TL valetab avalikult oma endiste sõbrannade peale ja seejuures paneb ennast kannatajarolli. Lõpuks saab igal inimesel kõrini, kui pidevalt mõni (ühine) tuttav kirjutab, et nägi/kuulis, et TL rääkis sinust nii ja ise tegelikult tead, et asjad on 180 kraadi vastupidi. Meile kõigile, kes me oleme tema endised sõbrannad, on ta olnud mingil ajahetkel meie elus oluline ja kallis inimene ja vaikselt sisimas ikka loodame, et ta hakkab ükskord endale oma valesid ja võltselu tunnistama ja otsib endale abi. Esimesi märke tema allakäigust hakkas ilmnema juba enne lahutust. TL-il oli rahulikust kodusest perekonnaelust villand ja soovis rohkem väljas käia. Niimodi kasvati ajaga lahku ja kui K-l lõplikult villand sai, et TL-i kunagi perega kodus pole ja ta TL-i maha jättis, siis toimus see 180 kraadine muutus. TL hakkas sisimas aru saama, millest ta tegelikult oma käitumisega ilma jäänud on, aga selleks, et seda kõike endale eitada, oli vaja ruttu uus mees leida, vahendeid valimata. Sisimas ei ole ta siiani K-st üle saanud, kuna ta on kõik oma emotsioonid lahutusega seoses alla surunud ja see ongi ta nii katkiseks teinud. Kahju, et ta sellest ise aru ei saa.

Minu arvates on ta alati olnud suhtesõltlane. Nii kui ühest lahku läinud siis KOHE uus eluarmastusi. Ma elusees ei usu, et aastaid koos oldud kaaslane unustatud mingi strippari pärast. Pigem see lihtsalt põgenemine järgmisesse suhtesse, et endale tõestada midagi. Mitte teistele sest teised saavad ise ka aru, kuidas tegelikult seis.

+26
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, see strippar on lotovõit igale naisele. Suuvärk nagu voorimehel.

+33
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 71 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

samas nad jagavad ju infot antud suunamudija tegude kohta, millest siin nii või naa arutletakse?

No see rahuldab lihtsalt Kägude uudishimu sügavamal tasandil. Kellegi eraelu detailne avalik arutamine ei kuulu peaga mõtlevate inimeste tegude arsenali. Mina nii uudishimulik ei ole ja minu jaoks on ebameeldiv siit kellegi hingeelu lugeda. Sõbrannad võiks aru saada, et nad ei ole maailma nabad ega pea end kaitsma selle käputäie inimeste ees, kes nendest üldse midagi kuulnud on. Pakun, et 99% praegustest jälgijatest pole aimugi, kellega on tegu.

TL pikaajaliste jälgijate seas kindlasti ollakse kursis, kes Krissu on.. 😀 Viide blogipostitusele: http://www.costany.ee/2018/12/minu-aasta-2018-top.html

+16
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 2,431 kuni 2,460 (kokku 2,691 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.