Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad

Näitan 30 postitust - vahemik 2,641 kuni 2,670 (kokku 2,691 )

Teema: Suunamudijad

Postitas:
Kägu

Kas tõesti on mõne naise jaoks okei näha kedagi teist unistamas tema mehe järgi modelleeritud sekslelust? Amet ametiks, aga minu arust ületab see juba mingisuguse isikliku piiri.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisaks covidi omale on apteekides saadaval ka puukborrelioosi kiirtest koduseks kasutamiseks, lihtsalt mainin.

Neid kiirteste ei maksa usaldada, annavad valenegatiivseid tulemusi. Mul oli puuk, panin perearstile veretestiks aja kuid sees ikkagi kripeldas ja ostsin kaks kiirtesti ka- erinevatest kohtadest ja mõlemad olid negatiivsed. Paraku aga siiski kinnitas borrelioosi perearstil antud veretest.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Appi see Justini “seksikas” olek, öäk. Mulle ei tundu ta kuidagi ei seksikas, mehelik jne. Kissis silmad, koinimise liigutused 🤢

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas siis Justinil on auto?

Uberi võ Boltiga saab ka haiglasse sõita.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui lapsel on covidi oht ja tehakse test siis miks Justin võib jõusaali jne kasutada? Elavad ju koos või mitte? Terve pere peab ju sel juhul koduseks jääma?

Kuule, kui sa elu eest Triinuliisi kiruda tahad, siis äkki kõigepealt süveneks ka?

0
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 62 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Appi see Justini “seksikas” olek, öäk. Mulle ei tundu ta kuidagi ei seksikas, mehelik jne. Kissis silmad, koinimise liigutused 🤢

[/quote

Lisaks see poos, et jalad ei mahu kokku ja käed ei mahu kokku, sest lihasmägi on ees (või peab punnitama, et võimalikult toonuses oleks).

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 47 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui lapsel on covidi oht ja tehakse test siis miks Justin võib jõusaali jne kasutada? Elavad ju koos või mitte? Terve pere peab ju sel juhul koduseks jääma?

Kuule, kui sa elu eest Triinuliisi kiruda tahad, siis äkki kõigepealt süveneks ka?

Esitasin küsimuse. ? Nägid ikka. Ma ei saa olukorrast aru.

kui naabritel jäi koolilaps haigeks ja pidi covid testile minema siis enne kui negatiivset vastust ei olnud ei võinud väike laps lasteaeda ega vanemad tööle minna. Miks ma ei või nii küsida ja kuhu siin süvendeda on?

Vaktsineeritud ei pea jääma isolatsiooni.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Esitasin küsimuse. ? Nägid ikka. Ma ei saa olukorrast aru.

kui naabritel jäi koolilaps haigeks ja pidi covid testile minema siis enne kui negatiivset vastust ei olnud ei võinud väike laps lasteaeda ega vanemad tööle minna. Miks ma ei või nii küsida ja kuhu siin süvendeda on?

Vaktsineeritud ei pea jääma isolatsiooni.

Ei ole märganud, et 2 süsti tehtud

On ka ühe süstiga vaktsiin. Ja miks peaks keegi seda sulle näitama tulema?

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui inimene soovib omal algatusel (või perearsti soovitusel) teha koroonatesti, siis ei tee Terviseamet teistele pereliikmetele ettekirjutusi kodus olemiseks. Karantiinikohustus tuleb siis, kui on kindel nakatumine või otsene kokkupuude nakatanuga.

Testi tulemuse ootamise ajal ei ole keegi kohustatud kodus istuma.

Info pärineb Terviseameti töötajalt.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 94 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu arvates on okei, et koju tuldi testima last. Kui laps tõbine siis miks peaks sõidutama teda taksoga mööda linna!?Tal ikkagi palavik, mitte niisama nohu vms.

Jussi välimus muidugi on maitseasi, minu jaoks on ta kõike muud kui mehelik. Pigem lihtsalt edev poisike. Ei ole ka riietumise stiili tal üldse. Igale potile leidub oma kaas, seega mis see minu maitse üldse loeb.

Huvitav kuidas ekssõbrannadel läinud on, kas TL või sülekoer peale ka on lennanud? Tõde oli valus lugeda? Alati on kaks osapoolt ja neil õigus arvamust avaldada nagu TL seda olnud.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu arvates on okei, et koju tuldi testima last. Kui laps tõbine siis miks peaks sõidutama teda taksoga mööda linna!?Tal ikkagi palavik, mitte niisama nohu vms.

Jussi välimus muidugi on maitseasi, minu jaoks on ta kõike muud kui mehelik. Pigem lihtsalt edev poisike. Ei ole ka riietumise stiili tal üldse. Igale potile leidub oma kaas, seega mis see minu maitse üldse loeb.

Huvitav kuidas ekssõbrannadel läinud on, kas TL või sülekoer peale ka on lennanud? Tõde oli valus lugeda? Alati on kaks osapoolt ja neil õigus arvamust avaldada nagu TL seda olnud.

Aga puugi pärast veretestile saab ikka minna? Ja no see, et “ei saanud osta süljetesti”. hea nali….

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 27 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga puugi pärast veretestile saab ikka minna? Ja no see, et “ei saanud osta süljetesti”. hea nali….

Ainult sularaha oli äkki nagu ennegi ette tulnud

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ühtegi hinnangut, viskan siia lihtsalt fakti.

TL laulmist privaatselt soovib hetkeseisuga vaatama tulla 53 jälgijat, kes on kommenteerinud peaaegu ööpäeva jooksul, mil loos on käinud.

53 / 29 800

😅

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

</p>

<p style=”text-align: left;”>Ainult sularaha oli äkki nagu ennegi ette tulnud

A apteegis sularahaga ei saa maksta ?</p>

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 125 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ta ei saa ju haige lapsega minna apteeki…eraldi küsimus on muidugi see, miks J ei oleks võinud seda tuua talle 🤔 aga noh, see on vist juba ammu oma elu peal, nagu ma aru olen saanud.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ühtegi hinnangut, viskan siia lihtsalt fakti.

TL laulmist privaatselt soovib hetkeseisuga vaatama tulla 53 jälgijat, kes on kommenteerinud peaaegu ööpäeva jooksul, mil loos on käinud.

53 / 29 800

😅

ega kõik siiralt ka ei märgi sõpra sinna..:D

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ta ei saa ju haige lapsega minna apteeki…eraldi küsimus on muidugi see, miks J ei oleks võinud seda tuua talle 🤔 aga noh, see on vist juba ammu oma elu peal, nagu ma aru olen saanud.

No nii popil proual pole siis kedagi kes talle rohtu toob?

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 71 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No nii popil proual pole siis kedagi kes talle rohtu toob?

Kiirtest maksab apteegis ca 40€, kutsud meditsiinipersonali või kes iganes tal kodus käis, tehakse tasuta 😉

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tundub et TL ja J vahel ei ole kõik korras nende sotsiaalmeedia järgi. Koos pole end näidanud juba mitu päeva minu arust, sellest imelikust õhtust peale kui TL lindudega kuskil mereääres istus. Tavaliselt sellist asja neil vist ei ole olnud, ja seda enam kui mõelda, et ta saaks nüüd aidata apteegiga jne.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Selline tubli Kannu karaoke laulmine. Pole paha!

+11
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kusjuures minule selle loo vibe väga meeldib. Mees meenutab veidi Luke Bryanit. 👌🏽

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga kummaline, laps on kodus nii haige, et ei julge isegi apteeki minna, aga “kolleege” koju kutsuda on ok?

+17
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tundub et TL ja J vahel ei ole kõik korras nende sotsiaalmeedia järgi. Koos pole end näidanud juba mitu päeva minu arust, sellest imelikust õhtust peale kui TL lindudega kuskil mereääres istus. Tavaliselt sellist asja neil vist ei ole olnud, ja seda enam kui mõelda, et ta saaks nüüd aidata apteegiga jne.

Minu arvates need kõige suuremad tunded olid siis kui J oli Austraalias. Eestis olles minu arvates nende vahel küll ei tundu olevat mingit suurt armastust ja kirge. See muidugi ainult minu arvamus ja puhas spekulatsioon sotsiaalmeedias nähtu põhjal ehk Instagrami väliselt on asjad teisiti.

Mis J-sse puutub siis on näha, et ta on ikka 100% pühendunud enda kirele ehk siis meelelahutusele. Ja selles valdkonnas tegutsedes on ikka üliraske olla nö püsisuhtes veel enam kui ta soovib ka Eestis väljaspool hakata tegutsema. Inimene elab elus korra ja on näha, et tema eesmärk on võtta sellest mis võtta annab.

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui teda vaadata siis on aru saada,et midagi on pahasti. Ta on nähtavalt kurb ja rööpast väljas…

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

TL sellised storid lihtsalt selle peale et laps on haige? Või miskit muud häda ikka.

Sest kui pole siis omg mis need tegema peaks kes ei jaga niimoodi lapsi vanemaga ja kellel on 2+ last. Valus lugeda seda teksti.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

mine valuta kuskil mujal… mida sa hädaldad … valus lugeda inimesi, kes jälgivad teda ja mingi hüüberhäda iga storyga.

+3
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Püha jumal iga kord selline krdi draama. Ütleks et kasva suureks ometi.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 71 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu arvates need kõige suuremad tunded olid siis kui J oli Austraalias.

Minu meelest oli tol ajal ühel suur armumine ja näiteks pakki lahti tehes pisarad, teine pool lihtsalt imetles iseennast telefonikaamerast, sinna vahele “I love you, babe” soigudes. See suhe on algusest peale veidi ühepoolne olnud…

+20
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 59 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kõrge palavikuga ladt solgutada ei taha ja on nõus 8 + enamat tundi ootama?? Aga kui asi oleks veel hullemaks läinyd??

Lapsel on kuumarabandus.

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 44 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis te halate, J kodus tagasi 😄

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 27 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 2,641 kuni 2,670 (kokku 2,691 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.