Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijate soovitatud tooted

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: Suunamudijate soovitatud tooted

Postitas:
Metsik Meeta

Ööülikooli loengud on ka minu lemmikud. Samas olen niipalju vanamoodne, et mingeid taskuhäälinguid ei kuula ja influencereid ei jälgi. Või okei, ühte kehakeele eksperti ja ühte krimiajakirjanikku, aga seda ka seetõttu, et nad kirjutavad huvitavalt. Muu infoallikana loen pigem raamatuid.

Nii et jah, selle asemel, et instas tühjust täis influtibide pilte scrollida, kulutage oma aeg parem millegi mõttekama peale.

+17
-2
Please wait...

Postitas:
Malle6un

Mallukas reklaamis kunagi väga positiivselt Kira saapaid. Ja mina sellest ajast saadik mõtlen, et ostaks, aga pole kindel. Hind on soolane ja kuna ma tahaks punaseid, kahtlen, kas neid õnnestuks puhtana hoida, arvestades, mis plöga ja õli jm olluste segu meil sügisel-talvel tänavatel laiub. Jalas olen inimestel neid näinud, on ilusad küll.

Kas kellelgi on need? Mis kostate?

Minul saapad olemas ja väga rahul, ostsin need caroly reklaami peale, tal sooduskood annab -20% alla ja saab hea hinnaga.

0
-4
Please wait...

Postitas:
astorias

Ööülikooli loengud on ka minu lemmikud. Samas olen niipalju vanamoodne, et mingeid taskuhäälinguid ei kuula ja influencereid ei jälgi. Või okei, ühte kehakeele eksperti ja ühte krimiajakirjanikku, aga seda ka seetõttu, et nad kirjutavad huvitavalt. Muu infoallikana loen pigem raamatuid.

Nii et jah, selle asemel, et instas tühjust täis influtibide pilte scrollida, kulutage oma aeg parem millegi mõttekama peale.

Kuidas sa, lilleke, küll siia pa*amerre sattusid?

+3
-15
Please wait...

Postitas:
Metsik Meeta

Kuidas sa, lilleke, küll siia pa*amerre sattusid?

Mina pole Perekooli kunagi p*samereks pidanud, muidu ma ju siin ei käiks.

Teatud teemad lihtsalt pole minu jaoks ja neid ma ei ava ega loe.

+9
0
Please wait...

Postitas:
jarv

Kõige parem suunamudimise näide, mida ma näinud olen, on see, kus ühel suunamudijal on mingi diil ühe telefonitootjaga, aga ta kasutab ikka teist telefoni selliselt, et peab piltidel selle ruudukesega ära katma. Järelikult siis iphone on nii palju parem kui see teine, et isegi raha eest ei suuda seda natuke kasutada 😀 Lihtsalt suurepärane minu arust. Alati naeran kui seda ruudukest telefoni peal näen ja see tuletab ainult meelde, et samsung on ikka mingi räme sitt. 5+ turundus ja kohe näha, et mudija on oma eesti kõrgeimat hinda väärt.

+16
-6
Please wait...

Postitas:
Amelie

Kui kellegi soovitusi usaldan, siis pigem nende omi, kes ei ole “põhikohaga” suunamudijad, nt. Lilly või Liivi. Nt. Kui Lilly soovitab juuksetooteid lokkis juustele, nagu tema omad.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
lillernes

Mu kahel kolmel sõbrannal on Kira saapad, ühel ka just punased. Ta elab maal ja kannab neid juba kolmandat aastat, on megarahul. Mustade omanik rääkis ka ükskord, et ostis need samal ajal kui koera võttis, et iga ilmaga väljas pikki tiire teha. Ka tema soovitas nende ostu soojalt. Ja ma päriselt ka usun neid. Mul on kaks paari teise firma analooge olemas, aga nii kui uute vajadus tekib, tellin endale Kirad.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu513

Mu kahel kolmel sõbrannal on Kira saapad, ühel ka just punased. Ta elab maal ja kannab neid juba kolmandat aastat, on megarahul. Mustade omanik rääkis ka ükskord, et ostis need samal ajal kui koera võttis, et iga ilmaga väljas pikki tiire teha. Ka tema soovitas nende ostu soojalt. Ja ma päriselt ka usun neid. Mul on kaks paari teise firma analooge olemas, aga nii kui uute vajadus tekib, tellin endale Kirad.

Päris palju on müügis ka neid 1-2x kantuna. Ju siis kõigile ikka ei sobi.

0
0
Please wait...

Postitas:
lillernes

Ma järelturgu pole jälginud, aga võib nii olla küll. Samas hea vihje minu jaoks, äkki saan sealtkaudu sobivad.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kutsarhobusel

Päris palju on müügis ka neid 1-2x kantuna. Ju siis kõigile ikka ei sobi.

1-2x kandmisega ei saagi hinnata sobivust, vähemalt mina küll mitte. Mul hõõruvad absoluutselt kõik jalanõud esimesed 5-6 kandmiskorda vähemalt. Isegi plätud, crocsid, barefootid. Sussid ei hõõru, aga need tuleb ka natukene sisse kanda. Mu teada on see päris levinud kui jalanõud pole päris sinu jala järgi tehtud nagu nt tippsportlastele tehakse selle probleemi tõttu.

+8
-4
Please wait...

Postitas:
CatyD

Mina olen deivia soovitusel ostnud mingeid beebile/lapsele asju ja nendes olen pettunud. Hambapasta pidi mega hea olema (hind oli sinna 10 euro kanti) – ei olnud väärt ost.

AINO voodipesu hetkel natukene kummitab, blondcasti reklaamidest, aga ei ole raatsinud.

Figuraata külmutatud marjad on head, aga nt kaupmehest saab tunduvalt soodsamalt sama kvaliteediga marja!

Gugguu-d reklaamib Mallukas, ja selle brändiga olen mina väga rahul!

Miiu Fiskarsi reklaamiga olen ka vahepeal kaasaläinud. Ja no rahul!

Üldiselt, kui näed et suunamudija ka reaalselt kasutab neid tooteid, siis võiks soetada, aga muidu mitte.

Nt Jane reklaamid – need on ülevõlli! Ja no neid kuppe ma ei osta! Teine kellel minumeelest liiga reklaamiks on blogi läinud on Marimell, ka nende soovitusi ma ei kuula.

Aga nii Deivia, Miiu, Malluka, Blondcasti – nendel lasen end mõjutada mingil määral kindlasti.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kutsarhobusel

Mina olen deivia soovitusel ostnud mingeid beebile/lapsele asju ja nendes olen pettunud. Hambapasta pidi mega hea olema (hind oli sinna 10 euro kanti) – ei olnud väärt ost.

AINO voodipesu hetkel natukene kummitab, blondcasti reklaamidest, aga ei ole raatsinud.

Figuraata külmutatud marjad on head, aga nt kaupmehest saab tunduvalt soodsamalt sama kvaliteediga marja!

Gugguu-d reklaamib Mallukas, ja selle brändiga olen mina väga rahul!

Miiu Fiskarsi reklaamiga olen ka vahepeal kaasaläinud. Ja no rahul!

Üldiselt, kui näed et suunamudija ka reaalselt kasutab neid tooteid, siis võiks soetada, aga muidu mitte.

Nt Jane reklaamid – need on ülevõlli! Ja no neid kuppe ma ei osta! Teine kellel minumeelest liiga reklaamiks on blogi läinud on Marimell, ka nende soovitusi ma ei kuula.

Aga nii Deivia, Miiu, Malluka, Blondcasti – nendel lasen end mõjutada mingil määral kindlasti.

Mina sellest Miiu Fiskarsi kiitmisest saan aru küll. Selles suhtes, et uus maja ja suured väljaminekud, siis muidugi oled õnnelik ja rahul kui sulle uued aiatööriistad jm antakse, mis päris saast pole ja pead selle eest kiitma. Kasutad ka, kuna Fiskars kohe ära ei lagune temasuguse kasutamistiheduse juures vast. Samas aga imestan, et nii hea kokk nagu tema ei tea, mis on tõeliselt väärt kööginuga ja pann. Fiskars on Tefali klass sisuliselt. Samuti aiatööriistadega. Vanasti oli Fiskars kõva sõna, aga nende kvaliteet on viimastel aastatel nii palju langenud, et inimesed toovad peale esimest kasutuskorda tooteid tagasi, kuna need läksid katki. Eelistatakse Gardenat või Rolsonit, aga need sellist promo ei tee endale.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
memmoka

Nii tore teemat lugeda, kui pole ühtegi suunamudijat jälginud. Ja samas tehakse mingi seltskonna poolt järjest neid teemasid. Samas oma tutvusringist omavad  Instagrami kontot vaid lapsed.

+2
-12
Please wait...

Postitas:
RebaseMaie

Mul on vastupidi, mõni inimene on nii ebameeldiv, et olen alateadlikult hoidnud eemale asjadest, mida nad reklaaminud on. Nii näiteks sattusin mõne kuu eest esimest korda Mulli proovima, sest ütlesin mehele, et võtku mulle mingit alkoholivaba siidrit – ja olin üllatunud, sest see tõesti oli hea. Mitte nagu limonaad, vaid tõesti nagu siider. Kahjuks pole rohkem seda enam kuskil müügil näinud. Samas proovisin sellest inspireerituna ka nende tavalise siidri ära ja see pole üldse minu maitse.

+3
0
Please wait...

Postitas:
koerakera

Kiitke-laitke tooteid, mida olete suunamudijate mõjutusel omale ostnud. Kas olete rahule jäänud mõne tootega, mida suurelt on reklaamitud või mis tootes olete eriti pettunud?

Ühesõnaga, kas kellegi soovitusi võib usaldada ka või käib niisama kiidulaul? 😀

Skillshare liikmelisuse olen võtnud Youtuberi promokoodiga.

0
0
Please wait...

Postitas:
billa

Nii tore teemat lugeda, kui pole ühtegi suunamudijat jälginud. Ja samas tehakse mingi seltskonna poolt järjest neid teemasid. Samas oma tutvusringist omavad Instagrami kontot vaid lapsed.

Blogisid ei loe ja instagrami pole, sest kogu aeg kulub Perekoolile? Nii hästi oled kursis, et millest ja kui sageli siin räägitakse ja on aega isegi neid teemasid avada, mis sind üldse ei huvita ega puuduta.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Peggy_Bundy

Bonusway ja Woltiga olen blogi linkide kaudu liitunud.

Kui nooremad lapsed olid veel tited, siis korra tellisin mingi blogija sooduskoodiga ka portsu lasteriideid, aga need olid ilmselgelt üle kiidetud.

0
0
Please wait...

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suunamudijate soovitatud tooted