Esileht Kodunurk Suupiste vaagen

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 191 )

Teema: Suupiste vaagen

Postitas:
Kägu

Ja mingis teie oma pisikeses grupis toimuva üle tuled sa kurtma suurde foorumisse. Siis veel imestad, kui su põlgust ei jagata, sest 95% siinsetest ei ole Nõmme grupis ja ilmselgelt oma paremaid valikuid cateringfirmad, restoranid, profiköögid sinna ei pane, ei tohigi.

Ma ei tea, kas mitmetuhande liikmega grupp on nii pisike.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastasel juhul käiks jutt pangale kuuluvatest kaartidest,

Ehh! Pangakaart tegelikult kuulubki pangale, mitte sellele inimesele, kellele see on väljastatud.

Aga see selleks!

Puust ja punaseks: pangakaart on teatud tüüpi maksevahend, panga kaart on teatud pangale kuuluv teatud vidin, mis võib, aga ei pruugi olla maksevahend. Ka panga visiitkaart on panga kaart, aga see ei ole pangakaart.

Nagu eelnevalt selgitasin, kontekst on see, mis määrab, kas kirjutada kokku või lahku.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid vaagnategijaid on mitmesuguseid. Laagris teeb üks vene või ukraina nimega naine väga vingeid, aga tema teeb ka ise need marineeritud lihad taignas jne. Muidugi on vaagnal ka puhast poekraami, nt ega ta salaamit ise ei tee. Vaagen nagu kunstiteos. Nõmme grupi siseasjadest ei tea siiski midagi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mingis teie oma pisikeses grupis toimuva üle tuled sa kurtma suurde foorumisse. Siis veel imestad, kui su põlgust ei jagata, sest 95% siinsetest ei ole Nõmme grupis ja ilmselgelt oma paremaid valikuid cateringfirmad, restoranid, profiköögid sinna ei pane, ei tohigi.

Ma ei tea, kas mitmetuhande liikmega grupp on nii pisike.

Sa ei tea. Arvad, et suurem osa perekooli külastajatest on ka Nõmme grupis? Uih.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Puust ja punaseks: pangakaart on teatud tüüpi maksevahend, panga kaart on teatud pangale kuuluv teatud vidin, mis võib, aga ei pruugi olla maksevahend. Ka panga visiitkaart on panga kaart, aga see ei ole pangakaart. Nagu eelnevalt selgitasin, kontekst on see, mis määrab, kas kirjutada kokku või lahku

Ma ei vaidle selle sõna kokku- või lahkukirjutamise koha pealt, vaid nendin fakti, et pangakaart ongi tegelikult panga omand.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei tea. Arvad, et suurem osa perekooli külastajatest on ka Nõmme grupis? Uih.

Miks ma nii pidin arvama?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei vaidle selle sõna kokku- või lahkukirjutamise koha pealt, vaid nendin fakti, et pangakaart ongi tegelikult panga omand.

Jah, pangakaart on ühtlasi panga kaart. Seda enam tuleks vahet teha, kummast parajasti jutt käib.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nimekaart ei ole nime oma ja kummisaabas ei ole kummi oma ja poevorst on sama totter sõna kui jalavarbad. Loomulikult on millalgi vaja eristada, et see on nüüd vorst, mille tegime ise ja see om Aadu tehtud vorst, mida müüakse poes taluturul, aga terminina on see nagu peajuuksed või kõhunaba.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii imelik! Sul pole aega poodi minna. Küll aga on aega mingeid fb postitusi jälgida ja sealt tellida, et see imelik kooslust kellegi kokkulaotuna ära osta. Poeskäik sarnaste asjade võtab max 10 min, aga rahaline võit sotsiaalmeedias pakutuga on kordi suurem

Kle, kõik ei ela Säästumarketist vms su kodupood on, 10 min kaugusel. Meile lähim suurem pood on 31 km ja selles suures poes ei jõua ma kümne minutiga isegi autost toidupoeni. Poes, st poe sees kulub 40 min kindlasti, et omandada erinevad juustud, valida singid, vorstid, prosciutto, kirsstomatid, just need õiged kurgikesed, munad (mis tuleks veel kodus keeta ja täita). Lähem külapoekene on 6 km, aga seal ei ole kunagi nt toorest liha ega kala ja juustu on hea, kui on kaht sorti.

Suupistevaagnaid olen ostnud ja tellinud küll. Juustukuningatelt näiteks, ka Selverist. Kui naabrinaine teeks neid kodus ja oleksin kursis tema puhtusearmastusega, hea meelega säästaks poodisõidu aja ja raha, lisaks hakkimise ja tükeldamise aja, serveeringu sättimise aja ja maksaks SUURE vaagna pealt rõõmuga 20-30 eurot ka tööraha. Loomulikult eeldusel, et tean tellimisel, mis vaagnal täpselt saab olema.

Meie pere pidulaudadel on kaks suurt vaagnat. Mõlemad on ovaalsed, 65 cm pikad ja umbes 45-50 cm laiad. Mõlematele läheb 3,5 kilo kraami, ühele kalatootes, teisele lihatooted. Ja kaks väiksemat vaagnat, kummalgi ca 1,5 kilo erinevaid juustusid lisanditega. Selle kombinatsiooni välja mõtlemine, ostmine, lõikumine, presenteerimine on mitme tunni töö. Arvestama peab ju mitme asjaga – näiteks et kui pealt hakatakse võtma, säilitaks serveering ikka mingigi nägusa välimuse ja ei vajuks kokku arusaamatuks segasodiks. See on omaette kunst ja on super, kui keegi on need serveerimise peensused endale selgeks teinud (juba YTs on mitmeid õppevideoid) ning säästab teiste vaeva.

Mitme liikmeline pere teil muidu on, 30-40 inimest?

Üüratu kogus toitu, eeldan, et need on siis suupisted, 10 kg kokku. Ja siis põhitoit ja magusalaud lisaks?

Tõesti vitsutate nii palju? Ulme.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kle, kõik ei ela Säästumarketist vms su kodupood on, 10 min kaugusel. Meile lähim suurem pood on 31 km ja selles suures poes ei jõua ma kümne minutiga isegi autost toidupoeni. Poes, st poe sees kulub 40 min kindlasti, et omandada erinevad juustud, valida singid, vorstid, prosciutto, kirsstomatid, just need õiged kurgikesed, munad (mis tuleks veel kodus keeta ja täita). Lähem külapoekene on 6 km, aga seal ei ole kunagi nt toorest liha ega kala ja juustu on hea, kui on kaht sorti.

Mõtle väheke loogiliselt! Selle isevalmistatud suupistekombo järele minna oleks sul palju kaugem ja aeganõudvam kui lähimasse poodi minna.

Konkreetne postitus toimub Nõmme grupis (Tallinn). Mis tähendab seda, et kui lähed sellele vaagnale järele, siis jääb sul tee peale vähemalt viis toidupoodi.

Hmm, ma ka nõmmekate grupis, mõistatan, kellest võiks jutt olla… Enamike vaagnapakkujate asjad on kaugel tavalisest poekaubast ehk et kraam, mida ise tehakse.

Suitsulihad, graavilõhed, koha ampsud jne.

Mina ei lähe millelegi järele, tuuakse kenasti koju.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Konkreetne postitus toimub Nõmme grupis (Tallinn). Mis tähendab seda, et kui lähed sellele vaagnale järele, siis jääb sul tee peale vähemalt viis toidupoodi.

Ja mingis teie oma pisikeses grupis toimuva üle tuled sa kurtma suurde foorumisse. Siis veel imestad, kui su põlgust ei jagata, sest 95% siinsetest ei ole Nõmme grupis ja ilmselgelt oma paremaid valikuid cateringfirmad, restoranid, profiköögid sinna ei pane, ei tohigi.

Nõmmekate grupp pisike? Ilmselgelt sa ei tea, millest räägid ja pole insider.

Nõmmel on vägagi maksujõuline ning mugavust hindav kogukond.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toimub sama, mis siin teemade Hobinurka või kuhuiganes toppimisel- sa ei julge oma nime ja näoga sinna virisema minna, lihtsam on Käona vinguda täiesti eraldi kohas täiesti teemast mitteteadvate inimeste keskel, sest muidu rikukid oma maine. Argpükslik vähe endale ei tundu. Ja miks peab igisema kogu aeg. Keegi ei käsi osta, isegi mitte vaadata neid kuulutusi ja vaagnaid. Ja enamasti on seal siiski omatehtud asju lisaks. Või sa teed kirsstomatid ise?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitme liikmeline pere teil muidu on, 30-40 inimest? Üüratu kogus toitu, eeldan, et need on siis suupisted, 10 kg kokku. Ja siis põhitoit ja magusalaud lisaks? Tõesti vitsutate nii palju? Ulme.

Pidulauast ju jutt, mitte oma perekonna lõunasöögist.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõmmekate grupp pisike? Ilmselgelt sa ei tea, millest räägid ja pole insider.

Meie FB grupis on üle 10 000 inimese, aga sellest hoolimata ma ei arva, et oleks kuidagi mõistlik küsida perekoolist, mida arvata seal grupis pakutavatest hoidistest.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitme liikmeline pere teil muidu on, 30-40 inimest? Üüratu kogus toitu, eeldan, et need on siis suupisted, 10 kg kokku. Ja siis põhitoit ja magusalaud lisaks? Tõesti vitsutate nii palju? Ulme.

Ma saan aru, et ta on see perekooli Agathe (oli vist selline nimi tal?), kellel igal nädalalõpul koguneb nii muuseas umbes 40 külalist. Vaatamata, et pereema on raske füüsilise puudega, siis on tema lahkus ja tublidus piiritu. Ja see tähendab, et ta jõuab oma raskes olukorras kõike. Muidugi on tal ka uskumatult tubli ja imeline mees.

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hmm, ma ka nõmmekate grupis, mõistatan, kellest võiks jutt olla… Enamike vaagnapakkujate asjad on kaugel tavalisest poekaubast ehk et kraam, mida ise tehakse.

Jah, valdavalt seal siiski pakutaksegi endatehtud asju. Nii käsitööd kui ka söögipoolist. Mis on mu meelest äge! Kuid konkreetne juhus, millest mina kirjutan, seda ei ole.

Aga, nagu juba öeldud, kui ostjaid on, siis mis teistel öelda? Paistab, et tegelikult vist kliente ei ole ja keegi vist isegi ühe postituse all imestas selle tegevuse üle kõvahäälselt. Kõrvaltvaadates on veider ja viib millegipärast mõttele, et äkki inimene vajab hoopis abi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või sa teed kirsstomatid ise?

Ma kasvatan küll kirsstomatid ise. Tundub uskumatu või? Ja otseloomulikult on omakasvatatud tomatil hoopis teine mekk kui hollandist toodud tomatitel.

 

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suitsulihad, graavilõhed, koha ampsud jne.

Siin õpeta või ära õpeta, ega loll ikka õppust ei võta, kui tal on kindel plaan loll edasi olla.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Suupiste vaagen”, “poe vorstikesed”  – kas tõesti ei teki kirjutades tunnet, et need on üks sõna?

Äh? Päriselt? Anukotike ja Tõnusokike ja Katikleidike ja Matipüksike?

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitme liikmeline pere teil muidu on, 30-40 inimest? Üüratu kogus toitu, eeldan, et need on siis suupisted, 10 kg kokku. Ja siis põhitoit ja magusalaud lisaks? Tõesti vitsutate nii palju? Ulme.

Ma saan aru, et ta on see perekooli Agathe (oli vist selline nimi tal?), kellel igal nädalalõpul koguneb nii muuseas umbes 40 külalist. Vaatamata, et pereema on raske füüsilise puudega, siis on tema lahkus ja tublidus piiritu. Ja see tähendab, et ta jõuab oma raskes olukorras kõike. Muidugi on tal ka uskumatult tubli ja imeline mees.

Oo, sina taas siin ja anonüümne 🙂

Aitäh. Oled seda püüdnud pikkida irooniaga, aga tegelikult nii see ongi. Peaaegu!

Peaaegu, aga siiski pean sind taas parandama, et mitte igal nädalalõpul 🙂  ja mitte alati nii palju.

See jõul ei istu sugulased meie kodus, aga peaks kokku tulema mingi 50-60 inimest küll. Tore, et see meie kokkuhoidev sugulas- ja hõimlaskond sulle nii hinge on läinud. Siiski on Perekoolis ka teisi inimesi peale minu, kellega koos jõululauda on nõus istuma üle ühe inimese. Vaagnatestki pole nende pühade ajal selles majapidamises, kuhu koguneme, aimu ja seega ei oska kommenteerida.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitme liikmeline pere teil muidu on, 30-40 inimest? Üüratu kogus toitu, eeldan, et need on siis suupisted, 10 kg kokku. Ja siis põhitoit ja magusalaud lisaks? Tõesti vitsutate nii palju? Ulme.

Ma saan aru, et ta on see perekooli Agathe (oli vist selline nimi tal?), kellel igal nädalalõpul koguneb nii muuseas umbes 40 külalist. Vaatamata, et pereema on raske füüsilise puudega, siis on tema lahkus ja tublidus piiritu. Ja see tähendab, et ta jõuab oma raskes olukorras kõike. Muidugi on tal ka uskumatult tubli ja imeline mees.

Miks sa mõnitad? Ja 40 inimest pole mingi eriline kogus. Näiteks:

– abielupaar + 2 last = 4 inimest
– 2 x vanemad = 4 inimest
– kummalgi abikaasal minimaalselt 1 õde/vend = 2 inimest
– õe/venna kaaslased = 2 inimest
– oletatavad lapsed 1-2 = 2-4 inimest
– kui hästi läheb, siis abielupaari vanavanemad, minimaalselt 2 inimest.
Kärgperenduse puhul veel igasugu meie-teie lapsi ja olenevalt suhetest ka mingid onu-tädi lapsed.
Minimaalsete koguste korral on see lähiring juba 16-20 inimest. Siit puuduvad sõbrad, tuttavad, naabrid, kolleegid jne. Ok, jutt oligi perest.

Taolise skeemi järgi on minu lähipere arv 32.
Jah, nad ei käi igal nädalal külas, aga see annab ettekujutuse, et 40 lähisugulast-pereliiget pole midagi ulmelist. Muidugi, kui oled see kuulus perekooli introvert või lastekodukasvandik, siis võib jah tunduda, et peresisesed suured seltskonnad on väljamõeldised. Tegelikult ei ole. Nii et sinu mõnitamine on inetu.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa mõnitad? Ja 40 inimest pole mingi eriline kogus. Näiteks: – abielupaar + 2 last = 4 inimest – 2 x vanemad = 4 inimest – kummalgi abikaasal minimaalselt 1 õde/vend = 2 inimest – õe/venna kaaslased = 2 inimest – oletatavad lapsed 1-2 = 2-4 inimest – kui hästi läheb, siis abielupaari vanavanemad, minimaalselt 2 inimest. Kärgperenduse puhul veel igasugu meie-teie lapsi ja olenevalt suhetest ka mingid onu-tädi lapsed. Minimaalsete koguste korral on see lähiring juba 16-20 inimest. Siit puuduvad sõbrad, tuttavad, naabrid, kolleegid jne. Ok, jutt oligi perest. Taolise skeemi järgi on minu lähipere arv 32. Jah, nad ei käi igal nädalal külas, aga see annab ettekujutuse, et 40 lähisugulast-pereliiget pole midagi ulmelist. Muidugi, kui oled see kuulus perekooli introvert või lastekodukasvandik, siis võib jah tunduda, et peresisesed suured seltskonnad on väljamõeldised. Tegelikult ei ole. Nii et sinu mõnitamine on inetu.

Ma ei ole sind mõnitanud. Aga tunnista, et need sinu “kõikide raskuste kiuste…” jutukesed on parajad ulmelood küll.  Ja see ei ole mitte ainult minu arvamus.

Kui minu taust on tähtis, siis mul on suur päritolupere. Samuti, mul endal on neli täiskasvanud last. Koos laste kaasadega moodustub ka meie perest suur seltskond. Sellegipoolest pole mulle tulnud pähe kirjutada miskeid muinaslugusid oma perest ja meie tegemistest.

Samuti, erinevalt sinust tean ma kõikide oma laste, nende kaasade ja teiste sugulaste nimesid.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, kiusaja, jäta järele see näägutamine! Mis ta teinud sulle on, et sa taga käid ja irised ja igasse teemasse oma mõnitamist pikid? Krt, sapp pritsib silmist isegi jõuluajal.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa mõnitad? Ja 40 inimest pole mingi eriline kogus. Näiteks: – abielupaar + 2 last = 4 inimest – 2 x vanemad = 4 inimest – kummalgi abikaasal minimaalselt 1 õde/vend = 2 inimest – õe/venna kaaslased = 2 inimest – oletatavad lapsed 1-2 = 2-4 inimest – kui hästi läheb, siis abielupaari vanavanemad, minimaalselt 2 inimest. Kärgperenduse puhul veel igasugu meie-teie lapsi ja olenevalt suhetest ka mingid onu-tädi lapsed. Minimaalsete koguste korral on see lähiring juba 16-20 inimest. Siit puuduvad sõbrad, tuttavad, naabrid, kolleegid jne. Ok, jutt oligi perest. Taolise skeemi järgi on minu lähipere arv 32. Jah, nad ei käi igal nädalal külas, aga see annab ettekujutuse, et 40 lähisugulast-pereliiget pole midagi ulmelist. Muidugi, kui oled see kuulus perekooli introvert või lastekodukasvandik, siis võib jah tunduda, et peresisesed suured seltskonnad on väljamõeldised. Tegelikult ei ole. Nii et sinu mõnitamine on inetu.

Ma ei ole sind mõnitanud. Aga tunnista, et need sinu “kõikide raskuste kiuste…” jutukesed on parajad ulmelood küll. Ja see ei ole mitte ainult minu arvamus.

Kui minu taust on tähtis, siis mul on suur päritolupere. Samuti, mul endal on neli täiskasvanud last. Koos laste kaasadega moodustub ka meie perest suur seltskond. Sellegipoolest pole mulle tulnud pähe kirjutada miskeid muinaslugusid oma perest ja meie tegemistest.

Samuti, erinevalt sinust tean ma kõikide oma laste, nende kaasade ja teiste sugulaste nimesid.

See, keda sa siin ülal tsiteerid ja kellele vastad, ei ole mina. See on keegi teine, kel on ka suur kokkuhoidev suguvõsa või hõimlaskond.

Mis “kõigi raskuste kiuste?” 🙂 Ei mäleta, et oleksin kurtnud kunagi, et töö kehv, mees halb, laps ed lollid, minia kehv, väimees pätt, rahaga kehvasti, koer haige või naabrid kiusavad. Mis kõik raskused mul siis sinu meelest, huvitav, on? Isver, kas olen mõne hirmsa raskuse jätnud märkamata? 🙂
Tean ainult ühte raskust, seegi raskus ei taba mind liikumisel iga päev.

Mis nimede mitte teadmisest sa sonid…aaaa, sa vihjad sellele ammusele poolnaljaga kirjutatud postitusele, kus mainisin, et meie suguvõsas on mitu E(e)rikut ja mitu Mariat. Seetõttu pöördume üksteise poole tavaliselt tüüpilisel eestlaste kombel. Räägitakse ju, et välismaalaste jaoks on teinekord kummaline, et kõigi eestlaste nimi on Kuule! või Kle!

Polnud maailma andekaim olukirjeldus, aga noh…

Mul pole mõtet sinuga sõnavahetusse ju astudagi, kui sa arvad, et sinu suur pere on õige ja loomulik, aga vat minu oma ei ole ja just sina oled loodud seda paljastama. Naljatilk 🙂 Selle ustavuse ja visaduse eest, millega sa minu fooruminime ikka suvalistesse teemadesse tood, sulle muidugi suur tänu. Mul on fänn!

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis “kõigi raskuste kiuste?” ???? Ei mäleta, et oleksin kurtnud kunagi, et töö kehv, mees halb, laps ed lollid, minia kehv, väimees pätt, rahaga kehvasti, koer haige või naabrid kiusavad. Mis kõik raskused mul siis sinu meelest, huvitav, on? Isver, kas olen mõne hirmsa raskuse jätnud märkamata? ???? Tean ainult ühte raskust, seegi raskus ei taba mind liikumisel iga päev.

Vastupidi! Kogu sinu elu on kui muinasjutt – kõik suhted on väga head, mees on prints valgel hobusel (oi, ikka ATV-l), rahaprobleem puudub, koduukse eest algab imeline seenemets, rohkete metsaandidega lai laan jne jne. Kogu seda lummust varjutab ainult üks – sinu liikumishäda. Aga tegelikult, see teeb vaid sinu muinasjutu romantilisemaks, sest mees ju nii hoiab ja armastab sind. Sest kogu muu elu ongi imeline ja see ainus raskus seda ei muuda. Selle sa ületad optimistliku ja tubli inimesena mängleval kergusel, aga ikka nii, et väike märtrioreool helgib ümber pea.

Mul pole mõtet sinuga sõnavahetusse ju astudagi, kui sa arvad, et sinu suur pere on õige ja loomulik, aga vat minu oma ei ole ja just sina oled loodud seda paljastama. Naljatilk ???? Selle ustavuse ja visaduse eest, millega sa minu fooruminime ikka suvalistesse teemadesse tood, sulle muidugi suur tänu. Mul on fänn!

Vastupidi! Ma ei ole su fänn! Ja ma tõega täiesti esimest korda “võtsin su hambusse”. Olen märganud küll, et sinu ulmelugudele on varem teised käod tähelepanu pööranud. Seega, tea et see pole mina, kes sind erinevates teemades “ära tunneb”. Sul on “fänne” veelgi!

Sinu peale reageerin siin teemas praegu tõesti vaid sellepärast, et sa ei ole teemaalgatust üldse lugenud ja hakkad JÄLLE mingit täiesti teemasse mittepuutuvat jura ajama, kuidas ikka sinul oma suure perega kõik on. No mitte ühestki otsast ei puutu see teemasse, et tellid kuskilt cateringist kõrgema tasemel kalapalu või naabrimemmelt isetehtud torti. No ei puutu! Teema on ju millestki muust! Aga sa leidsid jälle momendi, kus oma tohutust tegususest ja ülivahvast, ühtehoidvast perest kirjutada.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole sind mõnitanud. Aga tunnista, et need sinu “kõikide raskuste kiuste…” jutukesed on parajad ulmelood küll.  Ja see ei ole mitte ainult minu arvamus.

Ma ei ole mitte kuskil mingeid raskusi maininud. Sul on raskusi lugemise, arusaamise või märkamisega, et mina ei ole Agathe? Mul oleks ausalt öeldes piinlik plärtsatada midagi, kui ma pole enne fakte kontrollinud.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastupidi! Ma ei ole su fänn! Ja ma tõega täiesti esimest korda “võtsin su hambusse”. Olen märganud küll, et sinu ulmelugudele on varem teised käod tähelepanu pööranud. Seega, tea et see pole mina, kes sind erinevates teemades “ära tunneb”. Sul on “fänne” veelgi!

Sinu peale reageerin siin teemas praegu tõesti vaid sellepärast, et sa ei ole teemaalgatust üldse lugenud ja hakkad JÄLLE mingit täiesti teemasse mittepuutuvat jura ajama, kuidas ikka sinul oma suure perega kõik on.

KORDAN. See ei ole mina, kel siin teemas on suur pere.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Suupiste vaagen”, “poe vorstikesed” – kas tõesti ei teki kirjutades tunnet, et need on üks sõna?

Äh? Päriselt? Anukotike ja Tõnusokike ja Katikleidike ja Matipüksike?

Rusikareegel- liik kirjutatakse kokku.  Pangakaart, uksekaart, liikmekaart- kaardi erivevad liigid. Poevorst,verivorst, käsitöövorst, sinkvorst jne.

Omistust näitav kirjutatakse lahku- Anu kotike, Tõnu sokk, ukraina pekk, Selveri suupisted jne

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole sind mõnitanud. Aga tunnista, et need sinu “kõikide raskuste kiuste…” jutukesed on parajad ulmelood küll. Ja see ei ole mitte ainult minu arvamus.

Ma ei ole mitte kuskil mingeid raskusi maininud. Sul on raskusi lugemise, arusaamise või märkamisega, et mina ei ole Agathe? Mul oleks ausalt öeldes piinlik plärtsatada midagi, kui ma pole enne fakte kontrollinud.

Olgu, tsiteereerisin vale kommentaari alla. Aga mõte jääb kahjuks TÄPSELT samaks!

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii imelik! Sul pole aega poodi minna. Küll aga on aega mingeid fb postitusi jälgida ja sealt tellida, et see imelik kooslust kellegi kokkulaotuna ära osta. Poeskäik sarnaste asjade võtab max 10 min, aga rahaline võit sotsiaalmeedias pakutuga on kordi suurem

Mina küll selliseid vaagnaid ei osta (mul ei ole FB-gi), aga seda pean küll ütlema, et isegi autot omades ei käi poes nende asjade järel nii kiiresti nagu ‘MAX 10 MIN’. See on absurdne liialdus (ma siis mõtlen trajektoori kodu-pood-kodu või töö-pood-kodu).

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 191 )


Esileht Kodunurk Suupiste vaagen