Esileht Kodunurk Suupiste vaagen

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 191 )

Teema: Suupiste vaagen

Postitas:
Kägu

See 30-45 on kägude liialdus. Tegelikult oli jutt 30-40-st inimesest ja sedagi mitte pidevalt, enamasti on ~20 inimest.

Selles teemas tõmbas Agathe juba numbritega tagasi. Aga oli üks teine teema, kus laua taga oli 30-45 inimest ja mitu Erikut kargas püsti. Mingi Maria nimeliste naiste hulk oli ka suurem. Ja üksteist kõnetati nii-hei sina seal (kuna nimed ei jää ju meelde).

Mäletan seda Erikutega teemat ka. Ja seal olid samad numbrid – vahel 20, vahel 30-40. Ja Erikute osas oli ka see, et tema rääkis lihtsalt, et mitu samanimelist lauas, aga käod väänasid selle kohe selleks, et ta ei mäleta sugulaste nimesid. See on tavaline kägude komme, inimeses sõnu väänata ja nii need liialdatud jutud tekkivadki.

Mitu samanimelist lähiringis ei ole ka mingi haruldus. Tean mitmeid selliseid seltskondi.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

(kuna nimed ei jää ju meelde).

Ise teate ju rääkida, et Agahte on ~ 80-aastane ratastooli invaliid. Selge see, et iga lehma lellepoja uut kaaslast ei jõua meeles pidada.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun:

Asi ikka, et kui ütled “E(e)rik, palun too veel kaminapuid” või “Maria, kas ulataksid palun sinepit”, siis tõuseb u 7 inimest, kari Eerikud trügib ühe puukorviga esikus ja pakutakse 3-4 sinepituubi. Seetõttu on lihtsam püüda esimese inimese pilk ja öelda, et hei, ulata palun sinepit.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mäletan seda Erikutega teemat ka.

Otsisin siis välja ka.

https://foorum.perekool.ee/teema/hajameelne-professor-naljakad-juhtumid/

Ei ütle ta siin ka, et pidevalt 40 inimest auas on. Ikka pigem 20-30. ja vahel harva siis rohkem. Ja Erikute osa täpselt nagu mul meeles oli. Kui on mitu samanimelist seltskonnas, siis nii ongi.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris naljakas see väide, et mõlemal abikaasal minimaalselt 1 õde või vend. Ei minul ega abikaasal pole õdesid-vendi, ei tunne end kuidagi õnnetuna ka.

Kärgperesid ka pole, et saaks rahvamassi suureks ajada.

Vanavanemad aastakümneid juba mulla all, kui vanalt te kõik lapsi saate, et keskeas inimesel vanavanemadki veel elus ja piisavalt kõbusad, et jõulude ajal mööda Eestit turneetada?

Meil isegi vanemad juba mulla all.

On hea ja hubane pereringis jõul.

Päris naljakas jah, kui loll võib üks lugeja olla, et näite järgi enda perekonnast lätrama hakkab ega saa aru, et näide ei käinud tema pere ja surnud sugulaste kohta. Meil ja meil, aga jutt polnud sinust, vaid oli toodud näide ning minimaalsed inimkogused. Raske mõista?

Üldjuhul inimestel ikkagi on sugulasi ja lähedasi, teie olete pigem erandid, seega ei klassifitseeru antud teemasse.

Saan aru, et mõnusam on mõnitada, mitte mõelda?

Teen nüüd kiire arvutuse enda pere kihta selle näite põhjal:

* mina, abikaasa, kaks last – 4 in

* minu vanemad + ämm – 3 in

* minu kaks venda peredega – 9 in

* abikaasa õde ja vend peredega – 8 in

* minu vanaema kaaslasega – 2 in

* abikaasa vanavanemad – 2 in

* minu ema õde mehega – 2 in

* abikaasa tädi mehega – 2 in

* abikaasa tädipoeg perega – 5 in

Kokku 37 lähedast. Selle pundiga kohtume ikka võimalusel sagedasti.

Aa, meie vanuses 36-37, vanemad 60 ringis, vanavanemad 80+.

Ise ju “lätrad” endast veel detailsemalt ja pikemalt, mis?

Ja toodud polnud justnimelt minimaalsed inimkogused, sest kõigil ei pea olema õdesid, vendi, vaarisasid koos kaaslastega jne.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on konkreetsed asised küsimused sellele, kes 50-60 inimest lõdva randmega võõrustab.

Mis mõisates te elate ja kui suuri külmkappe omate? Kaasa arvatud joogikülmikuid.

Mul on 250 m2 täitsa ruumikas ja normaalne maja, aga üle 15 inimese ei kujuta ette, et oleks võimalik normaalselt võõrustada.

Ehk siis teil on elamises vähemalt 60 söögilaua tooli, piisavalt suur söögilaud, miinimum 120 taldrikut, nuga, kahvlit, desserdikomplekti ja veinipokaali?

Tööstuslik nõudepesumasin?

Minu maailmas võõrustatakse selliseid seltskondi kas restoranis v üüritud peopaigas koos cateringiga. Enamik restosidki ei suuda 50-60 inimest korraga võõrustada.

Et lihtsalt räägi, kuidas see on reaalne ja tehtav ja kus teil muul ajal need 60 söögilauatooli seisavad?

Oled loll või mängid lolli? Viha ja mõnitamisvajadus nii sees, et enam tekstist aru ei saa ja/või mälu töntsiks vihastanud.

Agathe kirjutab sõna-sõnalt:

See jõul ei istu sugulased meie kodus, aga peaks kokku tulema mingi 50-60 inimest küll.

Mis faking 60-st toolist ja taldrikuvirnast sa jahvatad? Niiiii hädasti on vaja kiusata, on ju?

Mismoodi ma mõnitan? Ma lihtsalt soovisin teada, kuidas ja kuhu selline rūgement majutatakse ja toitlustatakse, mind ei huvitanud, kelle kodus see toimub.

Inetu kõnepruuk sul, lausa “faking” taldrikuvirnad…. Nuujah.

Et kui pole Agathe kodus pidu, vaid kellegi teise kodus, siis 50-60 inimese puhul pole niipalju toole ja taldrikuid vaja???

Agathe ei puutu üldse asjasse, ma ei tea kes see oli, kes 60 külalisest rääkis.

Pooled inimestest seisavad püsti? Istutakse vahetustega?

Jagatakse taldrikut ja kahvlit?

Või mis variandid veel on?

Mida sa sõimled tühja, seleta siis, kuidas sellist rahvast kodus viisakalt võõrustatakse!

 

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba ainuüksi see asjaolu viitab sellele, et ta ilmselt plufib.

Mina arvan ka, et Agathe jutukesed kuuluvad fantaasia valdkonda. Aga miks talent sellepärast nii endast välja läheb, et neid jutukesi ei usuta, on veel palju imelikum kui nende jutukeste produtseerimine.

Jäi segaseks, et mulle ei meeldi vägivald? Mõnitamine ja netikius on samamoodi vägivald.

Tead, ma astun ka avalikus ruumis vägivalla vastu üles, sel aal, kui sina ja sinusugused kõike imelikuks peate ning eemal irvitades pealt passite. See on põhjus, miks ma “nii endast välja lähen”. Puhtalt teie kurjuse pärast.

Keegi pole kuri olnud, see on ikka puhtalt ainult sinu peas kinni.

Mina tahan täiesti neutraalselt ainult vastust, kus hoitakse majapidamises 60 söögilaua tooli ja kõiki lauanõusid-riistu koguses 120+.

Kõik. Ei mõnita, ei kiusa. Tahaks ise lihtsalt ka nii tubli olla ja tegijamatelt õppida.

 

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole ju ometi politseis uurija juures?

Oi ei! Lihtsalt soovisin lugeda, aga nagu juba ütlesin, siis üht-teist leidsin ka ise. Normaalne oleks muidugi olnud ka ründajatepoolne tõestus. Eriti sellepärast, et PK-s on hunnik kägusid, kes peale teist-kolmandat kommentaari enam asja sisust ega faktidest tuhkagi enam ei hooli ega mäleta. Näitena seesama teema: A kirjutab, et läheb sel aastal kuhugi mujale jõulupidu pidama, tulemas veel rohkem rahvast ja kägu hakkab kukkuma: “Kus sa muidu neid 60 tooli hoiad? Sul on 120 taldrikut?” jne. No ei oska lugeda, et pidu on mujal ja A-l ei peagi sellist varustust kodus olema. Aga mis siis! Ikka virutan vastu nina, sest… Sest A valetab, ma teaaaaaan! Juba ükskord valetas! Kõik teavad seda. Kätu ja Mätu ja Kiku ja Miku ka teavad. (Mis tost, et tõendeid pole).

Vat sedasi on selle PK käo mälu ja arusaamisega.

Tead, sa oled ikka puhas hüsteerik, otsi abi. Ma ei ole sõnagagi öelnud, millises kodus need 60 tooli on, lihtsalt soovisin teada, kuidas see on võimalik.

Kiusaja oled siin küll ainult sina ise.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sina oled maailmakese? Äkki su ema tahaks ilma ämmata jõule pidada, aga tundub, et alternatiiviks on üksinus. Seega peab taluma lehma lellepoegi.

Mis maailmakese? Mina tõin näiteks oma lähikonna ja selge see, et jutt on minust, minu inimestest.

Äkki mu ema tahab teistega kohtuda ning see üks inimene, kellega tal pole aastate jooksul soojemaid suhteid tekkinud, ei sega teda, kui seltskonnas on hulk neid, kellega tal on mugav suhelda? Peaks ta selle pärast peost eemale jääma, et seal on üks inimene, kellega nad lihtsalt rohkem kui elementaarne viisakus, ei lävi? Mis üksindusest sa jahud? Oma sugulasi võid ise lehma lellepoegadeks kutsuda, minu jaoks on need kallid, ja ühtlasi lähedased, inimesed.

Su vanaema iga järjekordne kaaslane on hoobilt sulle kallis? Su postituses lihtsalt paljudel oli harrastus tulla peole kaaslasega…Kaasa arvatud 80+ memmedel. Kõvad mutid teil, respekt!

Kaaslased on nii 16-20-aastastel ja ongi okei ja need vahetuvad. Kaaslane pole mingi pereliige.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Assa jutt, kus üks on öö läbi teema peale mõelnud ja närvitsenud! ????????????
Agatal on õigus, et tal on fänn, nüüd talendil ka ????
Ja ei, see muti pole kindlasti hüsteerik, ei-ei. Tema “lihtsalt tahab teada”, kus keegi oma toole hoiab ja kuidas rügementi toitlustab (ei olnud mõnitavalt öeldud, mkmm).

Tead, mul on kindlasti rohkem kui 120 taldrikut, sest ma kogun teatud tegija ja stiiliga serviise. Kus ma hoian? Puhvetikapis loomulikult. Mõned on ka köögikapis, nt supitirinad ja kastmekannud. Kuuris on suvised aiatoolid-lauad, ripptoolid, grillahjud jne. Toole pole 60, on paarikümne ringis ja need käivad kokku, võtavad vähe ruumi. Kindlasti on inimesel, kes kutsub nii suure hulga külalisi koju, ka vastavad ruumid ja võimalused. Ega kõik ela sinu moodi mustaka tikutopsides ????????????

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lingitatud teemade juures on ju nimed ja tõenäoliselt need alfad, mollyd, triinud jne on ka siin teemas tümitamas.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need 60 inimesega istumised ei toimu ju vast inimeste kodudes, aellisteks asjadest renditakse pind (koos toolide ja lauanõudega).
Kahju jah, et mõni (üsna noor inimene, kellel veel vanavanemadki alles) on peab end maailma keskmeks, vendade-õdede kaaslased omaenda vanemate ning vendade-õdedega tähtpäevi pidada ei saagi.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Assa jutt, kus üks on öö läbi teema peale mõelnud ja närvitsenud! ????????????
Agatal on õigus, et tal on fänn, nüüd talendil ka ????

See on ju Tähesära. Esikiusaja. Ega muud sellisega olegi, kui järjepidevalt reportida.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahju jah, et mõni (üsna noor inimene, kellel veel vanavanemadki alles) on peab end maailma keskmeks, vendade-õdede kaaslased omaenda vanemate ning vendade-õdedega tähtpäevi pidada ei saagi.

Kas nii oli kuskil kirjas? Kas oli üldse kirjas, et on pidu? On mingi reegel, et noorema inimese juures koguneda ei tohi, peab selleks paigaks ilmtingimata vanaema kööktuba olema? Äkki seal peres on just nende noorte juurde minek logistiliselt kõige parem ning ruumi jm poolest kõige sobivam? Kägu luges lihtsalt oma sugulased-tuttavad ette, andes mõista, et külla võib tõesti suurem seltskond tulla. Mitte kuskil ei kirjutatud, et nui neljaks nii on ja keegi ei tohi puududa.
Tüüpiline lugemisoskuseta fantaasiakägu.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mismoodi ma mõnitan? Ma lihtsalt soovisin teada, kuidas ja kuhu selline rūgement majutatakse ja toitlustatakse, mind ei huvitanud, kelle kodus see toimub.

Inetu kõnepruuk sul, lausa “faking” taldrikuvirnad…. Nuujah.

Et kui pole Agathe kodus pidu, vaid kellegi teise kodus, siis 50-60 inimese puhul pole niipalju toole ja taldrikuid vaja???

Agathe ei puutu üldse asjasse, ma ei tea kes see oli, kes 60 külalisest rääkis.

Pooled inimestest seisavad püsti? Istutakse vahetustega?

Jagatakse taldrikut ja kahvlit?

Või mis variandid veel on?

Mida sa sõimled tühja, seleta siis, kuidas sellist rahvast kodus viisakalt võõrustatakse!

meie suguvõsa suuremad istumised toimuvad sugulase juures, kes peab turismitalu. pole nii ilmvõimatu midagi, miks sa arvad, et need 50 inimest pressivad ennast kellegi juurde, kellel on kaks taldrikut ja väike elutuba? kui juba selline suur istumine tehakse, siis küllap on võõrustajal võimalused olemas.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Assa jutt, kus üks on öö läbi teema peale mõelnud ja närvitsenud! ????????????

Agatal on õigus, et tal on fänn, nüüd talendil ka ????

See on ju Tähesära. Esikiusaja. Ega muud sellisega olegi, kui järjepidevalt reportida.

Ja Wanda. See keskealine proua, kes käib iha.ee-s noori mehi lantimas, sest proual on ülihuvitav hobi – tutvuda kõikvõimalike veidrikega. Nii huvitav olevat erinevat kontingenti tundma õppida. Nägin seda teemat, vist mingis Rannamaja järjekordses arutelus (sedasorti saateid vaatab ta ka).
Lingitatud teemades on tema üks agaramaid kiusajaid, samuti tähesära, taivopalm, piret005, alfa, mõned kaegud. Sellised keskealised prouad meil siis siin.

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See Agathe võiks algusse kirjutada: nüüd mina hakkan luulemaie, muinaslugu laskemaie ja probleemi poleks. Siis ei tunneks kaasfoorumlased, et neid lolliks peetakse. Nii lihtne see ongi!

Oleksid võinud ikka lugu vahetada, Tähesära.
Toivopalm oma “Pikri” nalja ka.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühesõnaga, igale väljamõeldisele peab rõõmsalt kaasa elama ja ei tohi öelda, et sa ei usu seda lugu, sest muidu oled kiusaja. Miks neid lugusid siis välja mõelda, kui kriitikat ei kannata? Äkki jääks tõsiseltvõetavate lugude juurde ja polekski probleemi.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühesõnaga, igale väljamõeldisele peab rõõmsalt kaasa elama ja ei tohi öelda, et sa ei usu seda lugu, sest muidu oled kiusaja. Miks neid lugusid siis välja mõelda, kui kriitikat ei kannata? Äkki jääks tõsiseltvõetavate lugude juurde ja polekski probleemi.

Wanda, nende nn väljamõeldud lugudega – mida sa muide ahnelt loed ja kommenteerid – ei tekitata sulle mingit moraalset ega varalist kahju. Need on – nagu sa isegi ütled – muinasjutud.
Muinasjuturaamatud on täiesti legaalne kirjandusliik ja mina vähemalt pole juhtunud kuulma, et keegi on nende pärast vapustuse või majandusliku krahhi saanud.
Seega miks need nn muinasjutud sind ja teisi väljatoodud kiusajaid nii häirivad? Olete selgesõnaliselt öelnud, et ei usu seda – okei, täiesti normaalne valik. Aga ise te käite ja loete ning ärritate ennast. Kas pole tobe nii soliidses eas selliseid lapsemänge mängida?

Ja veel kord: muinasjutu mitte uskumine ei ole kiusamine. Küll aga on seda kambakesi norimine ja millegi tõestamise nõudmine. Agathe ei võlgne teile mitte midagi. Teie oma asi, et te ei suuda temast eemale hoida ja temal pole keelatud jutte kirjutada.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja Wanda. See keskealine proua, kes käib iha.ee-s noori mehi lantimas, sest proual on ülihuvitav hobi – tutvuda kõikvõimalike veidrikega. Nii huvitav olevat erinevat kontingenti tundma õppida. Nägin seda teemat, vist mingis Rannamaja järjekordses arutelus (sedasorti saateid vaatab ta ka).
Lingitatud teemades on tema üks agaramaid kiusajaid, samuti tähesära, taivopalm, piret005, alfa, mõned kaegud. Sellised keskealised prouad meil siis siin.

Aa, sellele võisin tõesti seoses ihaga midagi norivat öelda, ja ilmselt hiljemgi veel.
Või siis Tähesärale, et tol on hoolimata ilusast kasutajanimest väga õelad ja inetud kommentaarid.
Hull mõnitamine jah, aga nagu lubasin – vabandan! Edaspidi hoian moka rohkem koomal.
Ise nad kasutajanimega küll suhelda ei julge, aga jah, lingitatud teemadest tulid need välja. Ka minu jaoks üllatav, millega prouad tegelevad.
Veelkordsed vabandused!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa võid ju neid miinuseud laduda, fakt jääb faktiks, et oled nii siin kui lingitatud teemades agar kiusaja. Ausalt, kui teismeline nii teeks, saaks tagumiku tuliseks, aga oleks kuidagi arusaadav. Et täiskasvanud prouad ennast kellegi mõnitamisega lõbustavad, on halb üllatus. Aga hea vähemalt, et nüüd on teada, kes siin aktiivsed riiukuked on. Ja see pole mitte ainult Jälkur.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja Wanda. See keskealine proua, kes käib iha.ee-s noori mehi lantimas, sest proual on ülihuvitav hobi – tutvuda kõikvõimalike veidrikega. Nii huvitav olevat erinevat kontingenti tundma õppida. Nägin seda teemat, vist mingis Rannamaja järjekordses arutelus (sedasorti saateid vaatab ta ka). Lingitatud teemades on tema üks agaramaid kiusajaid, samuti tähesära, taivopalm, piret005, alfa, mõned kaegud. Sellised keskealised prouad meil siis siin.

See ju väga tore, et lausa nii palju inimesi vanakese tähelepanuvajadust viitsivad rahuldada.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Talent ei ole vist koolis eriti käinud, et suurteoste analüüsist midagi ei tea. Tammsaaret saeti koolis lõputult, et mida ikka see või teine lause, sõna tähendas, kuidas ikka oli, kas oli jne.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Talent ei ole vist koolis eriti käinud, et suurteoste analüüsist midagi ei tea. Tammsaaret saeti koolis lõputult, et mida ikka see või teine lause, sõna tähendas, kuidas ikka oli, kas oli jne.

Nii? Ja seos käimasoleva teemaga on milline?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja Wanda. See keskealine proua, kes käib iha.ee-s noori mehi lantimas, sest proual on ülihuvitav hobi – tutvuda kõikvõimalike veidrikega. Nii huvitav olevat erinevat kontingenti tundma õppida. Nägin seda teemat, vist mingis Rannamaja järjekordses arutelus (sedasorti saateid vaatab ta ka). Lingitatud teemades on tema üks agaramaid kiusajaid, samuti tähesära, taivopalm, piret005, alfa, mõned kaegud. Sellised keskealised prouad meil siis siin.

Talent, mis juhtus? Miks sa enam oma nimega ei julge olla?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu silmis on Talent perekooli üks õelaimaid ja rumalaimaid tegelasi. Lisaks ka silmakirjalik. Ise kiusab teisi, aga nüüd viskub ühe luulelugude autori nimel dzotile ning nõuab kõikidelt, et nad peavad Agathe väljamõeldisi uskuma. Kui ei usu, siis on nad kiusajad, mõnitajad, õeluskotid…

Kui sulle sobib, et keegi sulle hambasse puhub, siis lase käia. Aga ära nõua teistelt, et nad neid lõputuid luulelugusid usuks. Agathe oleks võinud vait jääda juba pärast seda, kui ta esimest korda oma imeliku kommentaari kirjutas ja sellele vastava tagasiside sai. Aga ei, ta lasi oma lugulaule muudkui aga edasi. Ja loota siis, et see mitte mingit tähelepanu ei saa, on lihtsalt veider. Soov saada tähelepanu ja intrigeerida ongi ju tema eesmärk. Nii naljakas, et mõni inimene seda läbi ei näe.

Lugesin ka neid siia lingitud jutukesi. No, kas tõesti keegi usub, et üks perekooli kasutaja kirjeldab peensusteni lahti oma pereelu – pereliikmete arvu, elukoha, liikumisraskuse, isegi auto mark on ära nimetatud. Tahab jee keegi ennast avalikustada perekoolis. Perekoolis, kus valdav osa rahvast soovib olla anonüümne.

Mina isiklikult arvan, et Agathe on sulaselge valetaja. Pidage mind kiusajaks ja mõnitajaks, kui tahate.

 

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Talendi siinne tegevus pühal jõuluajal on kiusamise kõrgem pilotaaž. Teeskleb, et tema on õnnetukese kaitsja, heategija, kel lausa kuldne nimbus ümber pea ja halvustab lõputult teisi kasutajaid.

Väga inetu!

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Talendi siinne tegevus pühal jõuluajal on kiusamise kõrgem pilotaaž. Teeskleb, et tema on õnnetukese kaitsja, heategija, kel lausa kuldne nimbus ümber pea ja halvustab lõputult teisi kasutajaid.

Väga inetu!

Kuidas sa siis aru ei saa?! Ta ju vihkab vägivalda! ????

Ja siis loeb ette kõik perekooli kasutajad, kes talle ei meeldi, sest nood ei ole olnud temaga ühel meelel mingites teistes teemades.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja Wanda. See keskealine proua, kes käib iha.ee-s noori mehi lantimas, sest proual on ülihuvitav hobi – tutvuda kõikvõimalike veidrikega. Nii huvitav olevat erinevat kontingenti tundma õppida. Nägin seda teemat, vist mingis Rannamaja järjekordses arutelus (sedasorti saateid vaatab ta ka). Lingitatud teemades on tema üks agaramaid kiusajaid, samuti tähesära, taivopalm, piret005, alfa, mõned kaegud. Sellised keskealised prouad meil siis siin.

Talent, mis juhtus? Miks sa enam oma nimega ei julge olla?

Olen kogu aeg. Enne kasutajanime avaldamist olid jah kaks või kolm kommentaari käona. Seda siis enne.

Muide see pole mu nimi.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu silmis on Talent perekooli üks õelaimaid ja rumalaimaid tegelasi.

Mul ei ole selle vastu midagi. Perekool ei ole minu reaalne elu. Sinul on, sest sa võtad siinset tegevust väga südamesse, elad kaasa ja mõtled kaasa, mind ei huvita sina ega keegi teine. Kiusamist ei salli sellegipoolest.
Nii et sinu silmad võivad minus näha mida tahes, absoluutselt ei huvita.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 191 )


Esileht Kodunurk Suupiste vaagen