Esileht Kodunurk Suupiste vaagen

Näitan 11 postitust - vahemik 181 kuni 191 (kokku 191 )

Teema: Suupiste vaagen

Postitas:

Talendi siinne tegevus pühal jõuluajal

Ma ei ole usklik ininene. Ei tähista jõule ega istu hardunud näoga kolm päeva kuuse all jumalateenistust kuulates. Minul oli talvise pööripäeva puhul olemine, mingi väljamõeldud piiblitegelase sünd või surm ei ole tähistamist väärt.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis loeb ette kõik perekooli kasutajad, kes talle ei meeldi, sest nood ei ole olnud temaga ühel meelel mingites teistes teemades.

Ei saa aru. Mina neid ette ei lugenud. Kui linke sirvisid, siis pidid nägema, et ka nendes vanades teemades on mitmeid kasutajanimega tegelasi, kes manitsevad wandasuguseid mitte kiusama. Samuti siin. Järelikult on veel inimesi, kellele teie tegevus ei meeldi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mingi väljamõeldud piiblitegelase sünd või surm ei ole tähistamist väärt.

Aga mingite kellegi väljamõeldud jutukeste kaitsimine on väärt?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mingi väljamõeldud piiblitegelase sünd või surm ei ole tähistamist väärt.

Aga mingite kellegi väljamõeldud jutukeste kaitsimine on väärt?

Wanda, mitte keegi meist peale Agathe enda ei saa kinnitada nende juttude õigsust või mitte. Juba ütlesin, aga kordan siis sinu jaoks aeglasemalt üle, et see ei päde, mis teile tundub või “jäi mulje”. Sa pead 100% kindel olema, et inimest süüdistada. Saad sellest aru? Senikaua on see kõik vaid teie oletus. Mina ei oma seisukohta, kas need lood on tõesed või mitte, sest erinevalt sinust ja teist need ei huvita mind nii palju. Ma ei ela nendele kaasa, ei kirjuta öösiti sellekohaseid kommentaare. Teile aga läheb kasutaja Agathe oma juttudega väga korda, kohe nii väga, et et kiusate ja kahtlustate kambakesi, tõendeid omamata. Mind võid sa siin rumalaks ja õelaks pidada, miinustada ka, aga tema lood on sulle sügava tunde jätnud (on ju kahju, et rohkem kui üks kord ei saa hinnata? Saaks kohe 500 unlike’i panna, küll siis saaks südamel kergem ja see talent, rsk, nutaks patja nii et jõgi taga!). Tegele parem sellega, et sa igat anonüümset foorumlast nii hirmsasti fännama ja jälitama ei hakka.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Wanda, mitte keegi meist

Mis Wanda?

Ma ei ela nendele kaasa, ei kirjuta öösiti sellekohaseid kommentaare.

Mina ei ole siia öösel kommentaare kirjutanud. Usu, siin on ikka päris palju inimesi, kes selle kodaniku jutukesi ei usu. Mine või tagasi eespool lingitud teemale ja näed, kui mitu miinust on Agathe vastavad kommentaarid saanud. See näitab ikka seda, et neid “pahasid uskmatuid” on rohkem kui üks.

Teile aga läheb kasutaja Agathe oma juttudega väga korda

Sinule ju läheb! Hetkel tõmbled sina siin kõige rohkem ja püüad kõikidele selgeks teha, et kaamel polegi kaamel.

Lisaks, mulle tundub, et see sinu järsku nimega kommenteerimine on püüd endale tähelepanu saada – vaadake nüüd kõik, kui hea ja kaunishing ma olen – kaitsen nõrgemaid!

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole usklik ininene. Ei tähista jõule ega istu hardunud näoga kolm päeva kuuse all jumalateenistust kuulates. Minul oli talvise pööripäeva puhul olemine, mingi väljamõeldud piiblitegelase sünd või surm ei ole tähistamist väärt.

Midagi sul ei olnud, sa hingetu olend! Kas mees jättis maha või said töölt kinga, et nüüd kibestumisest siin võõraste inimestega tüli kisud?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii. Olete nüüd saanud kõik öelda, mis hingel oli ja tore on.
Mind isiklikult kellegi armetud püüdlused halvasti öelda ei morjenda, Agathe või kellegi teise osas ei oska kaasa rääkida. Fanaatilised stalkerid on ohtlikud igal juhul, aga loodetavasti nad netist välja ei pääse.
Tegelikult on see win-win olukord nüüd, kus oleme kõik üksteisele selle kuulsa Perekooli Mulje jätnud.

Kena vahetust!

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei viitsi kogu teemat läbi lugeda, aga kas keegi pealkirjas oleva kirjavea kallal ikka on juba võtnud?
See teeb kogu üleoleva teemaalgatuse naeruväärseks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Komad, komad!!!

Miks komade spets ei ole parandustöödele asunud?

Nii ei tohi!!!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei viitsi kogu teemat läbi lugeda, aga kas keegi pealkirjas oleva kirjavea kallal ikka on juba võtnud?

See teeb kogu üleoleva teemaalgatuse naeruväärseks.

Loomulikult on see läbi võetud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Assa jutt, kus üks on öö läbi teema peale mõelnud ja närvitsenud! ????????????

Agatal on õigus, et tal on fänn, nüüd talendil ka ????

Ja ei, see muti pole kindlasti hüsteerik, ei-ei. Tema “lihtsalt tahab teada”, kus keegi oma toole hoiab ja kuidas rügementi toitlustab (ei olnud mõnitavalt öeldud, mkmm).

Tead, mul on kindlasti rohkem kui 120 taldrikut, sest ma kogun teatud tegija ja stiiliga serviise. Kus ma hoian? Puhvetikapis loomulikult. Mõned on ka köögikapis, nt supitirinad ja kastmekannud. Kuuris on suvised aiatoolid-lauad, ripptoolid, grillahjud jne. Toole pole 60, on paarikümne ringis ja need käivad kokku, võtavad vähe ruumi. Kindlasti on inimesel, kes kutsub nii suure hulga külalisi koju, ka vastavad ruumid ja võimalused. Ega kõik ela sinu moodi mustaka tikutopsides ????????????

Ma ju ùtlesin, et elan oma majas, 250 m2, mu arust üsna ruumikas ja korralik:)

Aga võõrustan korraga vaid max 20.

Ja pealegi on inetu nimetada tikutopsideks kortereid, kus paljud Eesti inimesed elavad.

Silmadest pisarate pritsimisest ei saa üldse aru. Mis siin naljakat on?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 181 kuni 191 (kokku 191 )


Esileht Kodunurk Suupiste vaagen