Esileht Lapse ootamine Suur kaalulangus raseduse ajal

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Suur kaalulangus raseduse ajal

Postitas:

Olin enne rasedust u 69-72 kg. Kuna raseduse ajal ei suuda enamus toitusid süüa ja oksendan iga päev, siis kaal langeb pidevalt. Hetkel on 14 nädalat ja kaal on langendu 63 kg-ni.
Kas mingit ravi või leevendust on selle jama vastu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iivelduse vastu pannakse haiglas tilguti, on ka mingi süstitav variant. Kui enesetunne ikka väga halb, siis mine haiglasse.
Ma olen olnud nii tilguti all, saanud oksendamisvastaseid tablette kui ka seda iiveldamisvastast süsti – ajutiselt aitavad, aga kui ravimi mõju ära kaob, siis hakkab uuesti halb.
Ega midagi ei olegi teha – peale sünnitust oled lihtsalt kõhnem kui enne rasedaks jäämist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

osadel on jah nii, et oksendamisega läheb alguses miinusesse ja kusagil 20 nädala paiku jõuad nulli tagasi ja siis tuleb veel ikka 5-8 kilo plussi ka.
Minul on kõik kolma rasedust sellised olnud, isu on null, söök sisse ei lähe ja oksendasin ka hommikuti. Näidud kõik korras ja lapsed õiges mõõdus ja õigeagsed.
Esimesega ei osanud haiglasse minna, teisega oli teine laps ka ( pidin lapse eest ju ka hoolitsema) ning kolmandaga peaagu juba olin haiglasse teel kuid algas siis plaaniline puhkus ja ma ei teinudki midagi, magasin ja tegin lastele süüa ja jälle magasin. Läheb üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin 8-12 nädalal iiveldusega 9 kilo alla (ei oksendanud kordagi), aga kõik tuli tõesti 20. nädalaks tagasi ja praegu, 34. nädalaks on lisandunud veel 7.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine Suur kaalulangus raseduse ajal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.