Esileht Lapse ootamine Suur kõht 16+4, teine laps. What?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Suur kõht 16+4, teine laps. What?

Postitas:

Tere!

Nagu pealkirjas – teine rasedus 4 kuud käinud ning kõht on nii suur. Esimese lapsega mäletan see oli selline 6-7 kuu ajal. Emmed, kas see on normaalne? Kui kõht sellises tempos kasvab, siis 8-9 kuul on mul nagu viisikud kõhus, suurust arvestades. Liigutan piisavalt, kaal ei ole küll tõusnud rohkem kui 1 kg. Raseduse alguses võtsin 2 kg allagi, sest iiveldas ja isegi vesi ajas südame pahaks ( nali, tegelt see oli ainus, mis vastu ei hakanud).
Palun toredaid vastuseid, nipsakused ajavad nutma.

Tänud (:

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minult on küsitud iga lapse ajal, KUI MITU SUL NEID SEAL IKKA ON?…
Kõht on olnud iga kord väga suur, samas kõige raskem laps oli 3400g. Minul oli mingi aeg kõht jälle väiksem, ilmselt oleneb ka lapse asendist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli esimese rasedusega juba 13+ nädalal selline kõht nagu mõnel teisel oleks 25+ nädalal. Hiljem hakkas vaiksemalt kasvama. Arst ütles, et emaka eripära

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihased välja veninud, sidekoed ka. Normaalne ju teise rasedusega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul teine laps järjest tulemas. Minu meelest ma olin juba poole raseduse pealt sama suur kui esimese sündides ????????‍♀️

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ju täiesti tavapärane ja normaalne?

Minul iga rasedusega aina suurem.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul ka köht algusest saadik suur,praegu 19.nädal,köht ees nagu oleks löpurase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma huvi pärast kõrvutasin kõhupilte, esimese lapsega 2 kuud (30-32 nädalat?) enne sünnitust ning nüüd teise lapsega 14. nädala pilt. No enam-vähem samaväärsed. Olen muidu pikk ja peenike, aga teisega lõi kõhu kohe ette.

Ahjaa, esimese lapsega olin murest hullumas, et miks nii väike kōht ja kas lapsel on kasvupeetus jne. Ei olnud, keskmisest suurem sündis. Nii et kõhu suurus ei näita tõesti midagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Lapse ootamine Suur kõht 16+4, teine laps. What?