Esileht Lapse ootamine Suur kõhubeebi

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Suur kõhubeebi

Postitas:

Kas kellelegi on veel öeldud, et on tulemas suur laps? Tegu esimese rasedusega. Mul rasedust 30+7, aga ultraheli järgi 32+7 ja ÄE määras lisa glükoositesti (esimene oli korras). Ise olen kuu ajaga juurde võtnud 600 grammi ehk siis kaalutõus olematu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mõlema rasedusega on öeldud, et suured lapsed. Sündisidki 4,5kg/56cm ja 4,4kg/55cm. Mõlemal korral olen glükoositesti teinud aga diabeeti pole kordagi olnud.

Nii suur vahe võib olla ka mõõtmise viga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minule on suuri lapsi lubatud.

1) 36+0 oli 3000g, öeldi et 40+0 on umbes 4000g. Sündis 40+3 4400g. Glükoositesti ei tehtud.
2) 33+0 vastas 35+0; 37+2 öeldi, et kaal 3400 sel hetkel. Sündis 39+1 4100. Glükoositesti tegin 3 korda (11+, 28+, 32+ = diabeeti ei olnud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle öeldi ka, et ilmselt tuleb 4 kg kanti laps ja keskmisest suurem, arengult on ta keskmisest ees ca nädal aega. Glükoositesti veel tegema pole pidanud, aga olen selles osas jälgimise all. Võib-olla teen igaks juhuks ikkagi ära, kuigi ükski muu näitaja rasedusdiabeedile ei viita.

Oleme mehega ise mõlemad keskmisest pikemat kasvu, arst arvas, et tõenäoliselt ongi geneetika pärast beebi suurem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sugulasel mõlemad lapsed üle 4kg olnud. Teisega jälgiti viimast otsa eriti pingsalt ja paar päeva enne tähtaega kutsuti esile, kuna ennustav uh näitas ka, et laps juba suur. Ema enda kaalutõusuga see ei ole otseselt seotud.
Tavaliselt lastakse ju kaks näfalat üle aga tal mitte.
Rasedusdiabeeti polnud tal kummagi ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesel lapsel näitas ka peale 30 nädalat, et on 2 nädalat oma kasvust ees ja sünnib suur laps, lõpuks tuli 41+2 ja poiss kaalus 3822, seega ei midagi nii hullu, kui lubati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Suur kõhubeebi