Esileht Sünnitus Suur laste sünnikaal

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Suur laste sünnikaal

Postitas:
Kägu

Tere,
Küsin juba sünnitanud naiste käest ja kel sünnitusest juba mõni aeg möödas, kui siib liikumas teid on. Kui olete sünnitanud mitmed suure sünnikaaluga lapsed, no ca 4.5 kg, kuidas on taastunud teie keha sellest? Kas sellega kaasneb alati teatud tupelihaste nõrgenemine, tupeseinte ja vbl ka emaka allavaje, lahkliha liigne avatus jmt. Või on kellelgi kogemusi suurte laste sünniga nõnda, et kõik on taastunud täiesti endiseks?

Please wait...
Postitas:
Anra

Teine poeg oli sündides 4450 g, taastumine oli väga kerge, aga ikkagi venitas sidekoed nii välja, et nüüd sai kõhubeebi juba väga varakult vaagnasse vajuda ja oli oht, et sünnib äkki varem. Õnneks ikka 37 ndl juba täis ja poiss istub kindlalt veel kõhus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu laste aünnikaalud on olnud 4400g ja 4100g. Allpool mingeid negatiivseid muutusi pole täheldanud, kõik endine. Ainult kõht on mõlemal korral mega suur olnud ja ei olegi kunagi tagasi tõmmanud korralikult pärast esimest (ja mul pole diastaasi, lihtsalt tohutu hunnik rippuvat nahka (muidu olen sale)).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esimene laps 4450g ja teine laps 4360g. Esimesega kaks välist ilupistet, teisega mitte ühtegi õmblust. Allpool mingeid muutusi ei tunne, kõik ilusti taastunud. Hetkel ootan kolmandat ja ei usu, et ta alla 4kg tuleb, tõenäoliselt ikka sinna 4,5kg kanti.

Ainuke, mis on muutunud, on keha. Mõlemal korral olnud kõht väga suur, seega on palju venitusarme. Aga see kõik on vaid visuaalne ja elamist ei sega 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lapsi 5 ja kõik suured olnud, 4.5 kg-5.1kg. Allpool kõik ok, mingeid probleeme sünnitustega ei ole olnud, mitte ühtegi rebendit, ega omblust ei ole olnud. Viimase lapsega oli küll selline asi, et kandsin üle ja tita ei tahtnyd kuidagi sündima hakata. Põhjuseks arvati olevat see, et kuna see oli mul väikese vahega juba 3.sünnitus, siis emakas jm seal oli juba nii lõtvunud ning lootevett oli ka palju. Ja muidugi on mul kõht lõtvunud, täis arme ning nahk ripub.Aga aee juba pigem geneetiline ja ei ole seotud suurte lastega.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus Suur laste sünnikaal