Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Suur mure

Postitas:
Kägu

Kas keegi oskab öelda kui palju maksab uue hamba ehitus ja kus oleks kõige odavam teha.Täna õnnetuseks kui sõin murdus veel esihammas.Kiire!!!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Suur mure

Ehitusmeetodeid on mitu. Mul oli juur terve, sinna tehti mingi tiftkönt, millele siis keraamiline kroon peale, täpselt minu hamba värvi. Maksma läks umkaudu 6000 eeku vanas rahas. esihammas on vist peenem töö muidugi. Odavat ei soovita teha eriti. Tee mis kindel värk oleks, muidu maksad odava ja pärast ikka kalli ka kinni. Hambaarst ka arutas et saaks ka mingi täidise panna aga selle võid kohevarsti katki hammustada, et uus kroon, selle tiftköndi otsa on kindla peale minek, ma valisin viimase. Oli küll 10 korda kallim aga praegu olen väga rahul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tahaks nii teha et saaks järelmaksuga kuna ei ole nii suurt summat korraga välja käia.Aga ma saaks järelmaksu teha nii et igakuu maksaks nt kuni 45.Kas teate mõnda sellist kohta Tallinnas.Tänan

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
maiiii

ei tahaks uskuda, et keegi nii väikse järelmaksu peale teeb. pigem arvan, et leiad alates 100e kuu. Mees lasi eelmine aasta mõlemad esihambad vahetada(juur eelnevalt üles ehitatud) ja läks ~700e

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.