Esileht Pereelu ja suhted Suur mure

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Suur mure

Postitas:

elan ex mehest lahus juba aasta. Lahutust ta mulle andma ei tule last ei toeta,ütleb et tal on vaja korteri üüri maksta ja tahab ka elada, (kooselu lõppes kuna ta ei viitsinud enam tööle minna ja muutkui pidutses kuigi endal juba vanust 27) mul oleks temast täiesti ükskõik aga last on üksi raske kasvatada kui ise veel tööle minna ei saa kuna laps alles 1.5a. Kohtus lahutada ei saa kuna see on nii kallis ja sellist raha pole ka kuskilt võtta. Kas kellegil on olnud sellist kogemust.Sooviks teemakohaseid nõuandmisi , mitte kriitikat nagu mõnel siin kombeks kirjutada on ,

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 19:20; 22.02 19:59; 23.02 00:32; 23.02 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada ei pea elatise saamiseks lahutatud olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

elatise hagid on kohtus tasuta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohtusse hagi elatise väljamõistmiseks.

Tasuta.
Ja võib esitada ka abielus olles.
Ja nii lapsele(täisealiseks saamiseni) kui sulle kui abikaasale(lapse 3a saamiseni).

Lahutust ei peagi \”andma\” st kui sina soovid lahutust ja esitad kohtule vastava avalduse siis kohus abielu ka lahutab. Varianti, et jääb lahutamata, seda pole. Olgu mees nõus või ärgu olgu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 19:38; 22.02 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda ma tean et elatist saab lapsele nõuda , seda ka ma nüüd paarpäeva tagasi tegin , ehk siis esitasin paberid kohtule , aga ma mõtlesin enne seda , et kui mees ei ole nõus nagu ise kohale tulema et lahutada , et palju läheb abielu lahutus kohtukaudu, ma arvan et see on suur summa ja seda pole kerge kuskilt võtta .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 19:20; 22.02 19:59; 23.02 00:32; 23.02 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole siis abielus edasi kui lahutuse eest maksta ei suuda.
Mis see muudab?

Ka abielus olles saad lastele ja endale elatist nõuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 19:38; 22.02 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tahaks küll näha üksikema kes suudab korraga välja käia sellise summa.endale ma ei taha midagi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 19:20; 22.02 19:59; 23.02 00:32; 23.02 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ta nagunii on töötu, las siis hoiab last. Pind on tal ka olemas. Siis saad ise tööle minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]elan ex mehest lahus juba aasta. Lahutust ta mulle andma ei tule last ei toeta,ütleb et tal on vaja korteri üüri maksta ja tahab ka elada, [/tsitaat]

Mehed ja nende vajadused. Aga naised ja lapsed ning nende vajadused???

Mis tähendab, tema tahab ka elada? Otsigu odavam üürikorter siis omale!

Kõigepealt elatis ja siis lahutus. Selle viimasega pole kiiret kuskile. Põhiline, et elatist maksma hakkab! Kui omavahelise kokkuleppega nõus pole, siis tuleb kohtusse minna!

Jõudu sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on mees, kellega ei ole võimalik kokku leppida, kuna viimane on nt harimata lapsik töll, kellele ei jõua asjad hästi pärale, siis soovitangi maksimaalselt vältida temaga kokkusaamisi mingi tulemuse saavutamiseks. Aja kõiki asju ametlikult. Looda iseendale ja ära oota, et mingi ime sünnib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]ajatusaK kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui on mees, kellega ei ole võimalik kokku leppida, kuna viimane on nt harimata lapsik töll, kellele ei jõua asjad hästi pärale, siis soovitangi maksimaalselt vältida temaga kokkusaamisi mingi tulemuse saavutamiseks. Aja kõiki asju ametlikult. Looda iseendale ja ära oota, et mingi ime sünnib. [/tsitaat]
No see harimata, lapsik töll oli lapsetegemiseks küll piisavalt hea. Nüüd järsku on harimata…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud kes viitsisid vastata, natuke uurimist ja puurimist ja vastus käes. kui mees ei anna lahutust on võimalik kohtusse kaevata , ja kui olen üksikema siis on võimalik ka kohtult taodelda riigilõivu vabastust ja nagu mulle kohtus üteldi et seda nad tavaliselt on ka määranud kuna se summa on tõesti suur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.02 19:20; 22.02 19:59; 23.02 00:32; 23.02 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ole siis abielus edasi kui lahutuse eest maksta ei suuda.
Mis see muudab?

Ka abielus olles saad lastele ja endale elatist nõuda.[/tsitaat]
Kahjuks tähendab abielus olemine, kui ei ole tehtud varalahuslepingut, et kõik mehe võlad saavad olema sama palju naise, kui mehe probleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Pereelu ja suhted Suur mure

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.