Esileht Ilu ja tervis Suur mure hammastega (või pigem nende puudumisega)

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Suur mure hammastega (või pigem nende puudumisega)

Postitas:

Mul on suur mure hammastega. Olen 30-aastane noor naine. Kui olin laps, siis ema ei pidanud mind vajalikuks hambaarsti juurde viia, hiljem mingi aeg kartsin hirmsasti ja kui lõpuks arsti juurde läksin oli juba liiga hilja, et hambaid päästa. Mul tõmmati ülevalt ühelt poolt 2 hammast välja (kõrvuti hambad) ja teiselt poolt 1 hammas välja. Ja need ei ole päris tagumised hambad. Peale väljatõmmatud hambaid on veel ühel pool 3, teisel pool 2 tervet hammast. Aga naeratada ma ei saa, mõlemal pool suured koledad tühjad kohad…
On keegi sellise asjaga isiklikult kokku puutunud? Kuidas neid vahesid oleks võimalik täita ja mis see umbhaudu maksma võiks minna? Ja samas, kas seda oleks võimalik ka järelmaksuga teha, sest palk ei võimalda sellist väljaminekut, aga hirmsasti tahaks oma suud korda saada ja julgelt naerda jälle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 19:22; 04.03 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskab keegi Kesk-Eesti kandis head hambakliinikut soovitada, kus selliseid töid tehakse? Rapla, Viljandi, Paide, Rakere kandis ehk…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 19:22; 04.03 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul pandi 7 implantaati tallinnas. Kalliks läks, aga nüüd on hambad nagu omad, süüa hea ja naerataminegi ära õpitud. Implantaat maksis va 16 000 eek, lisaks (kuna hambad olid tükk aega ära olnud) kunstluud 1000 eegi eest hamba kohta.
Kui järjestikku on 3 hammast ära, on võimalik panna ka kaks implantaati ja vahele sild. Või siis üldse panna proteesid. Olemasolevate hammaste külge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rapla Hambakliinik. http://www.raplahambakliinik.ee/
Mina olen sealt abi saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige paremad vastused saad sa siiski spetsialistilt,aga otsustama pead sina ise millised proteesid on sulle sobivamad kuna iga proteesi paigaldamine on väga erinev ja samuti hinnad on erinevad..Kuna oled veel väga noor inimene,siis implataat oleks parim lahendus.Implataat paigaltatakse sulle luu sisse ja see jääb eluks ajaks,sild mis kinnitatakse tervete hammaste külge,terved hambad lihvitakse 50% ära,et sinna kinnitada sild.Kolmas variant on suust eemaldatav protees mis ka kõige odavam variant.Mina soovitaks esialgu suust eemaldatavat kasutada ja kogu raha,et saaksid tulevikus ka implataadid asetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Suur mure hammastega (või pigem nende puudumisega)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.