Esileht Imetamine Suur mure ühe rinnaga

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Suur mure ühe rinnaga

Postitas:

Nimelt poja on nüüd 2 kuune ja imetamine sujub väga hästi aga probleem on vasaku rinnaga. Rind on valus kui poja imema hakkab ja peale imetamist käib terav valu läbi hooti veel tükk aega. Samuti paistab nibu otsas olevat selline valge pisike punn mis ei lähe ära. Parem rinnaga pole mingit probleemi isegi kui poja venitab ja mätsutab seal otsas pole kunagi valus olnud ega pärast valutanud. Mida ma tegema peaksin kust abi paluda, kellele näidata sest selle rinnaga imetamine on igakord valus ja juba väga pikka aega poja sünnist saati:( mainin veel ära et pole kindel kas tegemist on sooriga perearst kirjutas soori vastu daktarini aga see tegi hullemaks ja samuti proovisin puhastada Värska veega aga paremaks ei lähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ka alguses hambad ristis kannatasin, aga siis panin silikoonist rinnakaitsme, ja paranes ruttu ära. kasutasin ka naturaalse lanoliiniga salvi. kuna sul üks nibu on terve, ei pea sa kartma, et rikud lapsel imetamiseasendi ära, lased vaid paraneda, ja siis saad edasi lasta ilma. mul ka sai laps ühest parema asendiga kätte, ja teisest halvasti, oli täiesti lõhedes ja juba nutsin valust iga kord..see on kohene leevendus, ära kannata kauem. las mees toob apteegist, hea mehistav ülesanne talle 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 20:06; 16.01 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja veel, kas eestis ei ole pärast sünnitust ämmaemanda visiite? imetamisnõustajatele saab isegi helistada mu meelest. elan prantsusmaal, ja siin on imetamisega kehvasti, aga eestis peaks küll olema tuge küllaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 20:06; 16.01 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valge punnike nibul võib tähendada piimajuha ummistust, siis on tunda ka, et rind on kuskilt poolt kõvem. Siis on just oluline, et laps selle “lahti imeks”. Kui aga valud sellised, siis tõesti ei oska arvata, aga soovitan ka esimese asjana helistada imetamisnõustajatele. Kui oled tallinlane, siis on lihtne, ITK või Pelgu telefonile helsitada.
Minul oli korra või paarpiimajuha ummistus. Esimesel korral arvasin ka, et appi, nüüd on soor. Helistasin ITK imetamisnõustamisse, sealt arvati tel. teel, et ummistus. Läksin kohale, nõelaga avati see nö punnike ja oligi asi korras. Teine kord ma enam ei ehamunud, lasingi lapsel seda kohta lahti imeda.
Muuseas, selle sooriga on ka nii, et kui siin foorumis lugeda, jääb mulje, et iga asi on kohe soor ja et pmst kõigil on soor. Tegelikkuses pole seda soori üldse nii palju. Algul titel jääb piim veel sedasi keelele ka ja värvib valgeks ja palud arvavadki kohe, et see on soor. Tegelikult lihtsalt piim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga mõned küsimused – kas kannad kodus rinnahoidjaid? kas kannad rinnapatju?

Võib olla haudumine.Mul oli ka ja just ainult ühes rinnas. Vahepeal lapsega õues jalutades oleks nagu keegi nõelaga torkand. Kandsin alguses kodus riidest pestavaid rinnapatju ja need ajasid hauduma. Kui lõpetasin rinnahoidjate kandmise, siis läks asi kiiresti korda. Imetamise ajal panin teisele rinnale kas piimalapi või siis selle piimakoguja, et piim lapse peale ei niriseks 🙂 Muul ajal olin mõnda aega täitsa ilma rinnahoidjata või peavad olema sellisest materjalist, mis kuivab kiiresti. Kuigi palju sovoitatakse puuvillaseid, siis just ka puuvillased rinnahoidjad ei sobinud mulle ilma rinnapatjadeta, sest kui natukenegi pim tilkus, siis need ei kuivanud ära ja jälle jama. Hoopis olidki mul mingid sünteetilisest õhukesest libedast materjalist, m is kuivasid kiiresti (ilma rinnahoidjata teadagi ebamugav, kui suured rinnad)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 13:54; 18.01 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

a ja muidugi ei saa välistada ka rinnapõletikku ja seetõttu hea ikka imetamise nõustajaga kontakteeruda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 13:54; 18.01 13:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Imetamine Suur mure ühe rinnaga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.