Esileht Ilu ja tervis suur mure väsimusega.

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: suur mure väsimusega.

Postitas:

mul on selline mure,et mul on kogu aeg pidev väsimus.jube n6rk on olla.eriti midagi teha ei j6ua.nüüd on mitu päeva väike palavik olnud 37,5.kahtlustan,et v6in olla rase.testiga veel ootan.järgmine nädal peaksid hakkama päevad.kui hakkavad.kas see on normaalne kui raseduse alguses on väike palavik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, see on üsna tüüpiline. Mul endal oli 1.rasedusega ka 37.2 tükk aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raseduse alguses on väike palavik igati normaalne ja väsimus samuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jep, kaks raseduse algusega kaasas käivat sümptomit.
Muide kui lugeda triibupüüdjate foorumit, siis tihti need kes rasedust plaanivad, mudkui kraadivadki ennast, et kui temperatuur enne päevi kõrgem siis on lootust… test ei pruugi nii algul veel näidatagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kas rasedatele just seda soovitatakse, aga kui rase ei ole ja väsimus kimbutab, siis soovitatakse süüa ¸en¨emi. Ise leidsin valiku erinevaid ¸en¨eni tooteid internetipoest http://www.tervisepood.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

rasedana oli mul mõlema lapsega väike palavik 12-nda nädalani ja selline väsimus, et muudkui magasin. praegu kasutan väsimuse vastu nõgese teed. lihtne, hea ja tõhus. nõgese jäätee on külmkapis kuumade ilmadega pidevalt olemas: keedan vee, lasen veel veits jahtuda, lisan nõgesed ja lasen tõmmata kaane all. tükeldan nektariinid ja paar viilu sidrumit, valan kuuma tee läbi sõela neile peale ja panen külmkappi. suure kannutäie peale panen natuke mett ka:) kui vererõhk liiga kõrge siis ei soovita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui rasedus ei ole, siis mingi nakkkus? Toksoplasmoos? Mononukleoos? Epstein-Barr?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis suur mure väsimusega.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.