Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Suur pea

Postitas:

Eile arst UH-s ütles, et lapse pea on natuke suur. Ütles, et sellest ei ole hullu miskt, sest pidavat jääma normi piiresse ( vist nädalate suhtes siis).Nüüd ei saa seda enam peast välja, et mis mõttes suur? Kas siis lapsel midagi viga? Siiani kõik ultraheid korras olnud ning enda arst ei ole miskit öelnud selle kohta.
Olen kohe täitsa mures ning ei oska miskit arvata. Kujutan juba ette et lapse pea on nagu jalgpall orgi otsas ( nii ei ole küll ilus öelda).
Jagage palun oma kogemusi ja kas on põhjust muretsemiseks?
Aa ja kui kaalust rääkis siis ütles, et kõhu poolest kaalub vähem, väiksem vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära muretse! Mu sõbranna aeti ka paanikasse, et lapse pea suur, ei olnud tegelikult midagi hullu. Suguvõsas oli tavaline natuke suurem pea ja lapsel siis tuli ka, aga see ei jäänud üldse silma ja kohe kindlasti ei olnud lapsel midagi viga. Sõbranna oli ikka nii närvis ja pabistas. Ole positiivne, küll kõik on korras!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eri kehaosade jaoks on uh konkreetne mõõt, mis vastab nädalatele. Aga reaalselt on kõigi inimeste, ka tittede, mõõdud keskmisest veidi siia-sinna erinevad. Kui need jäävad +/- 1 nädala piiresse kõik, siis see tähendab lihtsalt lapse kehaehituse iseärasust, mitte midagi muud. Kõik inimesed ei ole ju sama suure peaga. See tõenäoliselt mõni millimeeter suurem pea läbimõõt ei ole küll miski, mille pärast põdeda ja endale jalgpalli ette kujutada.

Minu esimesel oli sääreluu pikem, kui oleks pidanud olema. Sündis täiesti normaalne, terve laps. Koivad on küll siiani (ta 4a) veidi pikemad kui norm. Kombekad kipuvad kukekaks jääma, kuigi üldpikkuse mõttes peaks sobima veel. Eks sul võibolla tuleb siis mütsi suurem suurus osta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kaks poissi väga suurte peadega. Esimesel isegi nii suur, et käisime pärast sündi aju-ultrahelis. Tegelikult oli juba raseduse ajal arst nentinud, et kõik näib täitsa korras olema, et ju siis lihtsalt tark poiss tulemas.

Mööda ta ei pannud. Homme saab poiss taaskord tunnistuse – ainult väga head on reas 🙂 Noja pea on tal tõesti päris suur. Mütsimõõt pea 8a 56cm. Üldiselt jagavad issiga mütse siin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur selles mõtte, et üle keskmise. Igasugute laste-mõõtude jaoks on graafikud, et mis vanuses mis suuruses/pikkuses/laiuses/läbi- või ümbermõõdus miski peaks olema. Ja seal on siis mingi ideaalne keskmine +/- lubatud kõikumisruum. Muud polegi hullu kui et sünnitusel võid saada natuke rohkem rebendeid kui väiksema peaga lapse puhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ka esimesel pojal suur pea.minul muidugi selgus see alles synnituse käigus aga näiteks mina küll aru ei saanud,et oleks,ehk siis see pole nyyd nii märgatav ja tegemist pole halva asjaga.synnitus oli kyll jube raske 🙁 aga eks nabanoor ka veel 3x ymber kaela.
mõnel ongi nii,et emal suur magu ees ja lapseke ise seal sees imepisike 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.