Esileht Pereelu ja suhted Suur soov abielluda aga…

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Suur soov abielluda aga…

Postitas:

Palk sõltub siiski õpitud erialast. Rumalus on hakata rääkima müstilisest naiste tööst – palgast ja meeste tööst – palgast. Ei ole mingit enamus-mehi-teenib rohkem. On mehi medvendi, poemüüjaid, tanklateenindajaid jne jne. Kes rohkem teenib, on soost olenemata ka selleks vaeva näinud, omab ajupotentsiaali jne.

Selliste saamatust ülistavate vastuste pärast on ajudega naistel piinlik, mõistad. Eriline kirss on, et naine kasvatab “talle” lapsi.

tead sa mõnda meessoost lasteaiakasvatajat? lasteaiakasvataja abi? see enamvähem ainus medvend, keda sa nägid, võis vabalt olla ajutiselt praktikal. mina isiklikult ei tea mitme lapse kõrvalt mitte ühtegi meessoost õpetajat (va kehaline). jah, kahjuks on väga suured palkade vahed just valdkonniti. ma ei ülista saamatust, aga kommenteerin mehi, kes nagu tahaks seksi, teenijat ja lapsi, aga naisele materiaalset turvatunnet pole vaja (labane on võrrelda peresisest turvatunnet rikastumise huviga, mul pole elus sellist mõtet ka olnud, aga sul ilmselt mis keelel, see meelel?). naine las rabeleb elus omaette. oma mure, kui lastega kodus olles karjääris kaotab või sama töökohta tagasi ei saa. oma mure, kui ei suuda haigete laste kõrvalt ületunde tööl teha. vaata mistahes muud teemat perekoolis, ja sa näed naiste probleeme. oleks täitsa tore näha vahelduseks teemat, kus naine kurdab, et raha pole kuskile panna, mees maksab peale lahutust liiga palju, ülemus muudkui tõstab palka, mees koristab naisega võidu kodu, koguaeg gurmee toidud, väsitav, aidake!

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.07 11:52; 02.07 13:27; 02.07 13:42; 02.07 14:36; 02.07 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa tood igasugu argumente läbisegi. Lapse saamine pole mingi kohustus. Kui otsustatakse koos laps saada, siis koos ka vastutatakse. Jah, palju on ära jooksnud isasid, on ka üksikisasid. See on juba absoluutselt laiem teema kui hästi ikkagi tunti teineteist enne lapse saamist, oli see 100% läbiräägitud otsus jne jne.

Iga ametivalik on isiklik valik. Kui mehed ei soovi lasteaiakasvatajad olla, mis siis sellest.

Võimalik, et elamegi paralleeluniversumites, aga mina tunnen palju haritud ja end endale sobival alal ülestöötanud inimesi. Jah, nii naisi kui mehi. Ainult tagasihoidliku haridusega inimene rõhutab pidevalt oma sugu. Kõik täiskasvanud töötavad inimesed saavad ju endaga hakkama, ei pea halama ja kellegi pajuki peal muudkui liugu laskma. Kes mehele “turvatunde” tekitab? Või mees peab üksi turvama nii ennast, naist kui lapsi. Vastu saab naeratuse ja masinas pestud nõud? Pole ju kuidagi tasakaalus.

Nagu isegi oled aru saanud, olen normaalselt teeniv naine. Esimesed kinnisvarad olid meil mehega juba enne tutvumist olemas. Koos oleme neid kasvatanud ja laiendanud. Millist elu elab küll inimene, kes ainult äpusust ja saamatust kiidab?

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.07 14:16; 02.07 14:45; 02.07 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka abiellumise vastane, ei näe asjal mõtet. Kõike asju saab lahendada muul viisil, vara teha kaasomandisse jne. Aga kuna mees jälle väga soovis, jäin nõusse. Nime ei vahetanud ja lapsed on ka minu nimel. Oleme abielus üle 20 aasta ja kui aus olla – siis tõesti ei ole vahet. Armastan inimest, mitte abielutunnistust.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ongi kahte leeri inimesed-abielupooldajad ja vastased.
Ise olen teise ringi suhtes. Esimene abielu lahutatud. Austan ja naudin kaunid traditsioone. Imeline on tunda, et mees on oma otsuses nii kindel.
Paraku praegune partner on kas minus ebakindel või kardab uut ebaõnnestumist.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tahaksin väga kihlumist, romantilist žesti mehe poolt, et ilus tagasihoidlik sõrmus sõrmes sümboliseeriks meie armastust.

Aga saan ma jee midagi sellist. Kuulun klassikasse – sada aastat koos elatud (okei 9a tegelikult) ja laps ka olemas.

Teist last ei taha, kui ümber mõtlen, siis tuleb minu perekonnanimega ning mõne aasta pärast soetatav kodu tuleb minu nimele, nagunii mina suudan rohkem kõrvale panna sissemaksu rahaks.(kuigi jah, hetkel tema maksab kogu üüri, sest ma pole lapse kõrvalt tööle läinud, aga no ma saan selle summa välja arvutada ja hiljem talle kasvõi tagasi maksta. Ülejärgmine kuu lähen tööle!) Kopp eees, tahaks ka mingit romantilist värki – sõrmus, lilled jne 🙁
Alguses sain lilli ja komme.

Ma ei viitsinud kõiki kommentaare läbi lugeda, võib-olla olen täiesti teemast väljas, aga nohhh, vähemalt sain hingelt ära.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülejärgmine kuu lähen tööle!) Kopp eees,

Kopajuhiks siis lähed?

Need kopajuhid teevad tänapäeval veel palju muid asju, peale kaevamise.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 20:25; 06.07 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abiellumine ei pea ju suurt pidu ja kümneid külalisi tähendama. Tee mehele ettepanek oma kooselu lihtsalt ära registreerida. Kui ta ka sellele vastu on, eks siis saad sellest oma järeldused teha.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palk sõltub siiski õpitud erialast. Rumalus on hakata rääkima müstilisest naiste tööst – palgast ja meeste tööst – palgast. Ei ole mingit enamus-mehi-teenib rohkem. On mehi medvendi, poemüüjaid, tanklateenindajaid jne jne. Kes rohkem teenib, on soost olenemata ka selleks vaeva näinud, omab ajupotentsiaali jne.

Selliste saamatust ülistavate vastuste pärast on ajudega naistel piinlik, mõistad. Eriline kirss on, et naine kasvatab “talle” lapsi.

tead sa mõnda meessoost lasteaiakasvatajat? lasteaiakasvataja abi? see enamvähem ainus medvend, keda sa nägid, võis vabalt olla ajutiselt praktikal. mina isiklikult ei tea mitme lapse kõrvalt mitte ühtegi meessoost õpetajat (va kehaline). jah, kahjuks on väga suured palkade vahed just valdkonniti. ma ei ülista saamatust, aga kommenteerin mehi, kes nagu tahaks seksi, teenijat ja lapsi, aga naisele materiaalset turvatunnet pole vaja (labane on võrrelda peresisest turvatunnet rikastumise huviga, mul pole elus sellist mõtet ka olnud, aga sul ilmselt mis keelel, see meelel?). naine las rabeleb elus omaette. oma mure, kui lastega kodus olles karjääris kaotab või sama töökohta tagasi ei saa. oma mure, kui ei suuda haigete laste kõrvalt ületunde tööl teha. vaata mistahes muud teemat perekoolis, ja sa näed naiste probleeme. oleks täitsa tore näha vahelduseks teemat, kus naine kurdab, et raha pole kuskile panna, mees maksab peale lahutust liiga palju, ülemus muudkui tõstab palka, mees koristab naisega võidu kodu, koguaeg gurmee toidud, väsitav, aidake!

Selliste teemade puhul tuleb alati välja, et kõik mehed on kui mitte rikkad, siis vähemalt jõukad. Ja kõik naised seevastu teevad ainult kodutöid ja kasvatavad lapsi ajal, kui mees hullult varandust kokku kraabib. Lisaks, kuigi Eestis on keskmise ema vanus lapse sünnil üle 30 eluaasta ehk naise iseseisva elu alustamise ja emaks saamise vahele jäävad paljudel pikad aastad, ei saa naised ikkagi raha teenida, sest vaja last kasvatada – naise elu hakkab ju pihta lapse sünnist, mitte näiteks keskkooli lõpetamisest. Tuleb välja, et naised ei saa ise oma heaolu tagada ei enne, ega ka pärast lapse saamist. Lisaks sellele on naise töökoha valikud piiratud vaid madalalt tasustatud töökohtadega. Seda üritad väita?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ta siis üks käopoeg ole. Normaalne põhimõtetega mees tahab ihaldatud ja armastatud naisega abielludes ühte astuda ja kindlasti kõigi ees, kellest mees lugu peab.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Suur soov abielluda aga…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.