Esileht Beebi ja mitmikud Suur tagasiheide

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Suur tagasiheide

Postitas:

Tere, mul selline probleem juba sünnist saati. Ei saa isegi last krooksutada, juba piima voolab. Vahest tuleb seedimata piim, vahest purskab juba okset. Vahetan nii enda kui ka beebi riideid mitmeid kordi päevas. Laps rinnapiimal. Kas võib olla tegu millegi tõsisemaga. Arstile kurdan oma muret koguaeg, tema ütleb ainult, et last tuleb krooksutada, no selles küll asi ei ole. Paari nädala pärast hakkan püreed tutvustama ehk paneb rohkem kinni selle asja. On kellelgi kogemust?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 08:14; 22.01 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimese lapsega oli sama lugu, oli küll RPA laps aga tagasiheide oli nii suur, et mitu korda päevas tuli riideid vahetada ja kõhuli sai olla küllaltki vähe, sest ka tund peale sööki tuli toitu nii palju välja. Tahkem toit mõjus hästi, umbes 10 kuu paiku oli juba palju parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõhuli enne sööki alllaatiii, kui laps tõuseb ei ole ta koheselt niii näljane et vajas süüa, lased olla kõhuli nii kaua kui ta tahab ja ise soovib, ja siis võtad sülle ja söödad,. ve kuda asjad teil käivad,. peale sööki ärrraaa liiguta ära puutu,. ära vaheta vaata mähet las olla, no kui just pole kakand 🙂 aga muidu proovi sööta selliselt et sa teda peale võimaliikult vähe liigutaks keeraks sätiks sähmiks,. siis ei tule nii palju kah välja,. põhi magamis asendile kalle,. et peaosa oleks kõrgemal jalgadest, söögiks,. ta on 4k täis,. võid (mina ei käse) sinu tegu sinu laps.. aga nestle sinclaki pudru, mingi jaanika kauna,. või selline oli, ei mäleta enam hästi pakk on papist karp, punase ja beezika tooniga, see oli hea pudru see pudru oli ainus mis minu lapsel sees püsis,. mul laps oksendas 2 elunädalast kuni 11 elukuuni,. apsull koguaeg,. siis kui ta oli 3-4 kuune oli hea söötsin kõhu täis ja nii nagu ta parasjagu mul diivanil või põrandal oli sinna ta ka jäi mul ligi 30 minutiks,. st olin ise kõrval aga eiiiii liigutanud teda näpugagi,. siis jäi sööks ehk värske piim sisse,. tihtipeale ma siis sikutasin padja vaikselt ta alt ära ja lasingi seal sama koha peal magada magas tunnike-2 tõusis ja oksendas siis seedind piima segu välja,. aga mitte ka meeletult enam,. aga kui laps juba ise liikuma läks,. ma aina lapiga käisin ja pühkisin,. mul laps oksendas ka vett välja kui seda liiga palju jäi, tänaseks on 1a5k ja kõik ok,..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ta nutab ka kui oksendab? Kui ei nuta ja võtab juurde siis pole hullu. Meie lapsel oli see oksendamine väga valus ja 2-3 tundi peale sööki tulid veel oksed. Kusagil 50 korda päevas oksendas. Alguses ka arst rääkis, et hoia püsti ja sööda vähem aga tihemini.. Kui on ikka raske juhtum, siis sellised pisikesed abinõud ei aita. Ta võis olla 2 tundi peale sööki kõhukotis püsti, ikka tuli lõpuks suur okse. Meil aitas oluliselt spetsiaalne püree-taoline rpa, Aptamil AR. Apteegis on käsimüügis. Kui lapsel on 4 kuud täis siis ehk juba võib kohe proovida päris püreesid. Minu laps on 2 kuune, 4-kuuselt soovitas arst püreed anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei õnneks ta ei nuta oksendamise ajal. Meil pole ka vahet kaua söögist möödas või mis asendis, ikka oksendab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 08:14; 22.01 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No meil sama teema, õnneks ei ole pursanud piima joana ja ninast nagu mõned räägivad, aga välja tuleb ikka palju. Poja saab kohe 5 kuuseks ja kui järele mõtlen, siis ehk viimased paar nädalat on nagu parem olnud. Arst ütles ka, et kui ise on tugevam juba, hakkab ka vähem välja tulema. Paistab, et meil nii ongi. Aga ega ikka on piimanire kogu aeg suust väljas. Ei loe millal sõi. On muidu rp laps. Hakkasin ka juurde andma nädal tagasi veidi juurviljapüreed, kuna see on nats paksem, püsib see toidukord ka paremini sees. Kuna meil kaalu (8,7) on ehk ülegi, siis see väljaajamine talle viga ei tee, ainult on muidu ebamugav. Aga üldiselt tean kõike riiete vahetamisest, pesumasina pidevast undamisest, võimlemispalli oksest puhastamisest, külaliste riiete puhastamisest jne, jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajapikku läheb paremaks. Meil hakkas lapsel toit sees püsima lapse kõndimahakkamisest peale, sinnamaani oli ka tagasiheide väga hull.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Suur tagasiheide

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.