Esileht Pereelu ja suhted Suur vanusevahe.

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Suur vanusevahe.

Postitas:

Kuidas suhtute suurde vanusevahesse? Kus naine on näiteks 30 ja mees 65? Mis on teie mõtted, kui sellist paari näiete? Ja miks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu jaoks on normaalne seni, kuni mehe lapsed pole uuest naisest vanemad 😀
Esimene mõte on, et mis naine selles mehes küll näeb.
… siis vahel veel mõtlen, et ju siis omavanused ei tahtnud seda naist.
Aga pigem siis juba 60 ja 30, kui 40 ja 18 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapsi plaanis naisel ei ole, siis ei suhtu kuidagi. Igaüks teab kuidas ta oma elu elab. Kui aga naineplaanib lapsi, siis suhtkuks küll. Eriti kui naine ei tea kui suur on pension. Naine peab olema väga iseseisev majanduslikult kui tahab lapsed kasvatada üles pensionäriga kahasse. Aga igat juhtumit tuleb jah vaadelda eraldiseisvana, enne kui mingi suhtumise võtab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul jälle nii, et kui mu mees oleks vanem kui mu isa, siis hakkaks küll natuke mõtlema.
Aga samas armastus ju vanust ei küsi – kui tuleb armumine, on mõtlemine läbi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuidas suhtute suurde vanusevahesse? Kus naine on näiteks 30 ja mees 65? Mis on teie mõtted, kui sellist paari näiete? Ja miks?[/tsitaat]

selline suhe näitab, et naisel pole oma vanuste seas lööki, ta on kas loll, kole või mõlemat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot ei ole loll ega ole ka kole ja lööki on olnud ka omavanuste hulgas,aga näed sa-ikkagi sain endale abikaasaks vanema mehe! Äkki siis hoopis mees on loll ja kole ja tal pole omavanuste hulgas lööki?
Huvitav suhtumine inimestel! Tundeid ei määra vanus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind tegelikult ei häiri, aga lihtsalt nii palju kui olen kokku puutunud seltskondadega kus vanusevahe vähemalt 10 aastat (või rohkem)siis lihtsalt huvid enam ei kattu ja tahes-tahmata käib siis tavaliselt suhtlus paari ainult 1 poolega.Ehk siis minul pole vastu midagi aga lihtsalt näiteks vanem inimene ei tunne end nooremate seltskonnas hästi ja otsustab koju jääda vmt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma kogemusest võin öelda, et vahel võib palju vanema inimesega olla tunduvalt rohkem ühist, kui omavanusega.
Elasin koos 14 aasta eakaaslasega ja lõpuks läksimegi lahku sellepärast, et meil ei olnud mitte midagi ühist. Jah, kaks last on küll, aga puudusid ühised huvid, ühised jututeemad, ühised sõbrad, ühised vaated elule jne.
Nüüd on mul suhe endast 16 aastat vanema mehega ja me räägime igasugustel huvitavatel teemadel, meil on sarnane maitse, me käime koos trennis, kinos, teatris, reiside, me teeme koos süüa, meil on koos väga hea, mõnus, turvaline, romantiline jne olla.
Ühesõnaga – vanus ei loe, loeb see, kuidas sa ennast inimesega koos olles tunned. Õige inimene on sinu kõrval see, kes toob sinus esile parimad positiivse jooned:)))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma olen kunagi mingi kiilanev ja kortsus vanamees, siis hakkan ma ilmselt veel usinamini lotot mängima, sest oleks ju üsna tore jälle osta endale kena ja noor, sale näitsik kõrvale. Samas blondiine saab ka liisida – jooksvalt va krabisevat anda ja kinnisvarad, autod, jutud võimaldada- ja ongi noor liha olemas.

Või mis nagu ikka leidub keegi, kes arvab, et noored naised oleks niisama mingi pässiga koos või.

Vanusevahe alates + 15 on suht litside teema, on ka erandeid muidugi, aga enamasti nii see on ju, olgem ausad – hea elu peale tahavad noored tibid ju , selle nimel võetakse kellelt iganes põske , ette ja taha ka

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 22:02; 10.02 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õudne. 30 on ju noor. 65 on vana ja kortsus. Tuli meelde, kuidas paar päeva tagasi jõllas mind u samas vanuses mees. Vastik.

Muidugi iseasi, kui mees näeb välja 20 a noorem. See on siiski harv nähtus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 varianti – meeleheide või raha.
Armastusse eriti ei usu, ehkki päriselt välistada ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib näiteks suurem vanusevahe. Endavanuste meestega pole mul millesti rääkida. Nad on justnagu sõbrad, kellest ei saa eales minu jaoks elukaaslast. Pole endavanuste vastu mingit tõmmet kunagi tekkinud. Aga minust vanemad mehed, nii ca 15-20 aastat on palju ligitõmbavamad. Miks see nii on, ma ei tea. Imelikult ei vaata, sest teistel on õigus olla õnnelik. Ja pealegi – tunded ei küsi. Armumine on ilus, pealegi seda ei ole võimalik kontrollida 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 28 ja mees on 53. Näeb välja nii 45 ma ütleks, on sportlik ja teeb trenni- igati nooruslik oma olemuselt. Mina temaga koos olles näiteks vanusevahet ei tunneta. Ja mis jutt see on, et raha pärast ollakse koos? Minul on oma isiklik korter ja temal oma- väljas käies muidugi tema maksab aga see ka kõik, oma elu ja arved maksan ikka ise kinni ja näed ikkagi olen sellise mehega. Kole ma pole ja loll ka mitte ja samad sõnad kehtivad ka tema kohta. Asi on sobivuses ja keemias- meie leidsime ühise keele. Koos me muidugi ei ela selles mõttes, kuna ta reisib palju ja on poole ajast välismaal, siis on temaga raske koos elada seega peatun tema juures siis, kui ta Eestis on- nagu oleks kaks kodu lihtsalt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen 28 ja mees on 53. Näeb välja nii 45 ma ütleks, on sportlik ja teeb trenni- igati nooruslik oma olemuselt. Mina temaga koos olles näiteks vanusevahet ei tunneta. Ja mis jutt see on, et raha pärast ollakse koos? Minul on oma isiklik korter ja temal oma- väljas käies muidugi tema maksab aga see ka kõik, oma elu ja arved maksan ikka ise kinni ja näed ikkagi olen sellise mehega. Kole ma pole ja loll ka mitte ja samad sõnad kehtivad ka tema kohta. Asi on sobivuses ja keemias- meie leidsime ühise keele. Koos me muidugi ei ela selles mõttes, kuna ta reisib palju ja on poole ajast välismaal, siis on temaga raske koos elada seega peatun tema juures siis, kui ta Eestis on- nagu oleks kaks kodu lihtsalt :)[/tsitaat]

Kui sa hakkad stabiilsust ja peret tahtma, siis on ainuke võimalus oodata mehe pensionini, kuni ta on maha rahunenud ja kodune. Aga kas sa siis enam tahad teda? Pensionärina? Ja kas sulle ei tundu, et siis on sinu rong ka juba läinud? Naised ei saa lapsi teha kõrge vanuseni, you know. Aeg on kõige kallim vara, mida saab kulutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Jarka kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui sa hakkad stabiilsust ja peret tahtma, siis on ainuke võimalus oodata mehe pensionini, kuni ta on maha rahunenud ja kodune. Aga kas sa siis enam tahad teda? Pensionärina? Ja kas sulle ei tundu, et siis on sinu rong ka juba läinud? Naised ei saa lapsi teha kõrge vanuseni, you know. Aeg on kõige kallim vara, mida saab kulutada.[/tsitaat]

Aga milleks ette mõelda? Iga suhe võib lörri minna või mitte, mingeid garantiisid elus ei ole. ja vägisi armastatud inimest endast eemale lükata, sellepärast, et ehk 10 aasta pärast suhe ei toimi mingil põhjusel – vot see on elamata elu, argpüksi elu. Ei mina usu, et nii on võimalik õnnelikuks saada.

Ma ise ei suhtu kuidagi – pole minu asi ja mul on pea endagi muresid täis, pole mul vaja kellegi teise elu elada ja nurga taga sosistada. Paare on igasuguseid. Mõnda erutavad näiteks haiglaselt paksud, teisi haiglaselt kõhnad – miks siis suur vanusevahe ei või seksuaalselt erutav olla, külgetõmmet tekitada? minu meelest väga lihtsustatud lähenemine, et kui paar on kuidagi erinev, siis on tingimata mängus kellegi suur rahakott. Inimene on ju inimene vaatamata vanusele, ainult väga noored pööravad vanusele tohutut tähelepanu. Mida vanemaks saada, seda väiksemat rolli vanus mängib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mille kuradi pärast peaks ma mingi pensoga keppi tegema, kui tal raha ka pole 🙂
ei usu, et vanaisa on võimalik armastada samamoodi nagu eakaaslast. seega minu mõte läheb kohe papi rahakotile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 13:52; 10.02 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

selline suhe näitab, et naisel pole oma vanuste seas lööki, ta on kas loll, kole või mõlemat.[/tsitaat]

liitun kommentaatorga, kelle arvamusi miinustatakse.

nõustun sinuga täiesti. suure vanusevahega naised soovivad mingite minu jaoks arusaamatute komplekside ettekäändel vananeda kordades kiiremini. pole veel näinud naist, kes oleks noorenenud vana mehe kõrval.

samas eesti elus on oluline koht rahal… seda ei ole ju meil põlvkondade kaupa edasi pärandatud, sest vahepeal on olnud teada-tuntud ajalugu… kui vanemad on vaesed, on seda ka lapsed. lapsed, kes välja ujuvad sellest, on kas kirkad kriidid või head suhuvõtjad (keskpärased on enamus ja need pole hetkel teemaks).

ma väga tahaks loota, et ma eksin, kuid minu tutvuskonna edumeelsed naised on seda ainult tänu oma ajudele. need, kes mingi perioodi oma elus mingit vanameest on ülistanud, nende nimesidki enam ei mäleta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen 28 ja mees on 53. Näeb välja nii 45 ma ütleks, on sportlik ja teeb trenni- igati nooruslik oma olemuselt. Mina temaga koos olles näiteks vanusevahet ei tunneta. Ja mis jutt see on, et raha pärast ollakse koos? Minul on oma isiklik korter ja temal oma- väljas käies muidugi tema maksab aga see ka kõik, oma elu ja arved maksan ikka ise kinni ja näed ikkagi olen sellise mehega. Kole ma pole ja loll ka mitte ja samad sõnad kehtivad ka tema kohta. Asi on sobivuses ja keemias- meie leidsime ühise keele. Koos me muidugi ei ela selles mõttes, kuna ta reisib palju ja on poole ajast välismaal, siis on temaga raske koos elada seega peatun tema juures siis, kui ta Eestis on- nagu oleks kaks kodu lihtsalt :)[/tsitaat]
Hetkel on ok, aga 10 aasta pärast- sina oled 38, naine parimais aastais, võid vabalt lapsi saada, aga 63-aastane on… penskar, mõtle nii või teistpidi. Kui sinu sooviks on lihtsalt olla inimesega koos, siis anna minna, aga kui sulle on oluline ka kunagi lapsi saada, siis mõtle hoolikalt järele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 14:40; 10.02 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Hetkel on ok, aga 10 aasta pärast- sina oled 38, naine parimais aastais, võid vabalt lapsi saada, aga 63-aastane on… penskar, mõtle nii või teistpidi. Kui sinu sooviks on lihtsalt olla inimesega koos, siis anna minna, aga kui sulle on oluline ka kunagi lapsi saada, siis mõtle hoolikalt järele.[/tsitaat]63 võib ka vabalt lapsi saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud siin räägivad inimestest kui asjadest.
Kui ikka mingi vanusepiir ületatud, siis tuleb maha kanda.
Jah, minu mees oli minust veidi üle 20 aastat vanem ja suri paari aasta eest seitsmekümnekuuesena.
Aga julgen öelda, et 26 aastat oma elust olin temaga väga õnnelik.
Mu mees oli tark, haritud, paljudes asjades osav, palju lugenud-reisinud, elegantne ja võluv inimene. Samuti hea isa.
Ilmselt ei ole paljudele oma noorte meestega nii pikka koos oldud aega antudki.
Kui järele mõelda, siis täiuslikkust pole olemas. Meie suhtes oligi täiuslikkusest puudu üksnes asjaolu, et mehe aeg sai objektiivsetel põhjustel enne otsa.
Praegu ongi selline periood, et mõtlen, mida eluga peale viimase aja tühjuse tunnet peale hakata. Lapsed on täiskasvanud ja tulevad kenasti toime. Kuigi ise veel kaugeltki penskar pole, ei kujutaks ma oma elus mingit muud meest ette.

Minus pole ka mingit kibestumust, vaid tänulikkus elu vastu, et mulle nii palju õnne antud oli/on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 14:57; 10.02 16:28;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
63 võib ka vabalt lapsi saada. [/tsitaat]

Kas sa lapsena tahaksid algklassides endale pealt 70-aastast isa?
Laps vajab mõistmist ja asjalikku nõu ja tuge ka gümnaasiumis ja ülikoolis, seda see isa ilmselt ei näegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 14:40; 10.02 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vot selles see asi ongi, et papi paneb 70-selt kõrvad pea alla ja 50-nene naine jääb vegeteerima. uut meest ta kas ei taha või ei saa, lapsed on suured ja nii saab alguse üksindusest kodused tipsutamised jne. sest igav hakkab. sõbrannadel on mehed olemas, uute tutvuste loomine pole selles eas mingi kerge tegu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 13:52; 10.02 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas sa lapsena tahaksid algklassides endale pealt 70-aastast isa?
Laps vajab mõistmist ja asjalikku nõu ja tuge ka gümnaasiumis ja ülikoolis, seda see isa ilmselt ei näegi.[/tsitaat]
Minu isa oli 23, kui sündisin. Pole elu sees saanud temalt mingit mõistlikku nõu ja peale kekskooli lõppu tappis ta ennast ära. Isegi mu sünnipäev ei olud tal meeles, tuli kord kingitusega valel päeval õnne soovima.
Mõistmine ja asjalik nõu käib kaasas inimese vaimse võimekuse, vaimse nooruse ja elukogemuse, mitte suhtelise noorusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]vot selles see asi ongi, et papi paneb 70-selt kõrvad pea alla ja 50-nene naine jääb vegeteerima. uut meest ta kas ei taha või ei saa, lapsed on suured ja nii saab alguse üksindusest kodused tipsutamised jne. sest igav hakkab. sõbrannadel on mehed olemas, uute tutvuste loomine pole selles eas mingi kerge tegu.[/tsitaat]

Väga vale mõtlemine.

Miks peaks viiekümnesel naisel tingimata igav olema? Mina selline üksi elav naine olengi. Elu üksinda ei pruugi olla paljas vegeteerimine.
Mul näiteks on huvitav, vaimset pinget nõudev töö, maja ja aed. Lisaks käin trennis ja paar hobi on veel.
Eks mingil hetkel tekivad lapselapsedki.
Paar vanast ajast sõbrannat on ka üksikud (lahutatud, mitte lesed).
Aga õnneks on mul teisigi häid sõpru, lisaks enda ja mehe sugulased, kellega saan kenasti läbi.

Põhiline on mitte olla virisev ja teiste elusid elav hädapätakas, keda kõik vältida püüavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 14:57; 10.02 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, noored ja saledad naised on nõus isegi kärnas koeraga paarituma, kui vaid va karbisevat ja kinnisvara ja hea elu peale saaks – nii on kahjuks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 22:02; 10.02 16:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted Suur vanusevahe.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.