Esileht Lapse ootamine Suur veritsus raseduse ajal

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Suur veritsus raseduse ajal

Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Tere!</p>
Olen hetkel 9 nädalat rase ja aeg-ajalt on erinenud kerget veritsust. Eile tuli korraga väga palju verd, ei olnud valusid ega midagi. EMOs kontrollides selgus, et lapse kasv vastab nädalatele, süda lööb ja kõik on justkui korras. Ei ole hematoomi ja mitte midagi ei leitud. Kas kellelgi on sarnaseid sümptomid olnud ja siiski raseduse lõpuni suutnud kanda ja sünnitanud terve lapse? Aitäh vastajatele.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Tere!</p>

Olen hetkel 9 nädalat rase ja aeg-ajalt on erinenud kerget veritsust. Eile tuli korraga väga palju verd, ei olnud valusid ega midagi. EMOs kontrollides selgus, et lapse kasv vastab nädalatele, süda lööb ja kõik on justkui korras. Ei ole hematoomi ja mitte midagi ei leitud. Kas kellelgi on sarnaseid sümptomid olnud ja siiski raseduse lõpuni suutnud kanda ja sünnitanud terve lapse? Aitäh vastajatele.

Kirjutasin ise ka varem sarnasele teemale. Hetkel mul rasedust 22 nädalat. Veritses ja määris esimesed 12 nädalat. Vahelduva eduga. Mõni päev polnud midagi, teine päev määris nii et jäi pühkides paberile roosakas voolus ja 2 korda esines ka korralikku verd pesukaitsmel. Nii et terve pesukaitse oli üleni verine. Käisin ka pidevalt Emos. Kõik oli alati korras ja rasedus kasvas nii nagu pidi. Peale 12 nädalat jäi veritsus järgi. Siiani õnneks kõik okei. Looteanatoomia oli korras 🙂

Arvan, et ei tasu muretseda sul. Laps ju kasvab 🙂 Hoia vaid ennast ja ära üleliia pinguta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Suured verejooksud 12+ ja 15+ nädalal. Põhjust esimesel korral ei tuvastatud. Oscaris selgus, et platsentas kehv verevarustus ja verejooksude põhjus oligi platsentas, nihkus emakas minimaalselt. Laps sündis kasvupeetusega aga nüüd tubli ja tragi põnn

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski veritsus päris normaalne ei ole. Mul on olnud kaks katkemist/peetumist ja mõlemal korral alanud määramisega ja lõppenud verejooksuga. Iga kord EMOs öeldud, et verejooks pole okei aga ega nad väikse rasedusega ei tee ta enamasti midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 12:38; 27.12 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedust hetkel täpselt 15nädalat ja eile ka esines õrnroosakat voolust.

Kahtlustan enda puhul tugevat kõhukinnisust, mis põhjustas määrimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedust hetkel täpselt 15nädalat ja eile ka esines õrnroosakat voolust.

Kahtlustan enda puhul tugevat kõhukinnisust, mis põhjustas määrimist.

Jube julged ikka küll rasedana ise määrimise korral diagnoosi panna. Targem oleks ikka EMOs end ette näidata.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 12:38; 27.12 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul esines veritsust mitu korda nädalas 2.-3. kuu jooksul, pesukaitsmest jäi mõnel korral isegi väheks ja olin väga mures, et rasedus ei jää püsima. Alates neljandast kuust sai  see läbi ja laps sündis pärast tähtaega. Arst ütles, et mõnel rasedal kestab selline veritsus terve raseduse vältel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli veritusus (helepruunikas, vahel ka selline pastellroosakas) vahelduva eduga perioodil 4 nädalat kuni 7 nädalat ja siis see järsku lõppes. Arst vaatas samuti, et kõik OK ning minu puhul oli see arvatavasti tingitud vahekorras olemisest ja/või füüsilisest koormusest (käisin koeraga sörkimas jms).

Aga jah samamoodi – ei leitud hematoomi ega ka otsest põhjust. Nüüd varsti 11 nädal käes ja pole õnneks rohkem seda esinenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedust hetkel täpselt 15nädalat ja eile ka esines õrnroosakat voolust.

Kahtlustan enda puhul tugevat kõhukinnisust, mis põhjustas määrimist.

Jube julged ikka küll rasedana ise määrimise korral diagnoosi panna. Targem oleks ikka EMOs end ette näidata.

Mul oli sama mõte. Mis ajast kõhukinnisus tupekaudset veritsust põhjustab…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin eile tartus kv uhs riskid madalad ja kõik korras.

Õhtul kodus aga järsku aluspesu määrdunud ja pühkides ikka paber ka roosakas/pruunikas. Sai mindud emossr vaadati uhs kui ka vaginaalselt aga öeldi et kõik korras. Täna taas määrimine,milllest ei tea.

Hirm on ikka sest see on 1 rasedus eelmine peetus kevadel 🙁

Tänaseks 13+2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli 9 rasedus nädalal suur verejooks, uh näitas hematoomi. Päris mitmeid kordi sai emos määrimistega käidud. Iga kord oli kõik korras. Tehti nii vereproovid, uh ja tupest kõik võimalikud proovid, iga kord oli kõik korras. Ometigi määris pidevalt ja olin 3 korral voodi režiimil.

Ka minul uuris arst lõpuks ega kõht kinni pole ja ehk on suurest “punnitamisest” määrimised tingitud.

Sünnitama läksin siis lihtsalt juba avatuse kontrollimisega oli veri lahti, ju siis oli terve raseduse aeg emakakael mis veritses, põhust aga ei tea siiani (isegi kui vahtkond ei olnud ja voodis puhkasin)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Lapse ootamine Suur veritsus raseduse ajal