Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suure pulmapeo eelarve

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Suure pulmapeo eelarve

Postitas:
Kägu

Vaikselt mõtleme mehega, et millal võiks ja palju oleks eelarve jne. Mees pakkus huupi eelarveks umbes 20-25tuh. Ja kindlasti sooviksime pidada kuskil ilusas mõisas. Alguses nii suur summa ehmatas aga minu poolt on suur pere ja meil on palju ühiseid sõpru + oma sõbrad veel. Umbes 70-80in. Kas sellise eelarvega on võimalik üks ilus suur pidu teha? Sõrmused, kleidi jms saab osta jooksvalt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Väikelaps?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väikelapse foorumisse pulmateema? Kas pruut on väikelaps või on enamik külalisi väikelapsed? Õhhh

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tõesti ei tea miks mu teemaalgatus on väikelapse alafoorumis. Otsingusse pannes näitab, et see on ajaviite alafoorumis.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kõige kallimad on ilmselt peokoht, toit ja meelelahutus peokohas. Võta nende kohta paar pakkumist (kohtadest kus soovid tähistada) ja saad suurusjärgu teada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ma ei tea, ma pidasin korraliku pulma 4000-ga, 75 inimesele. Mul ei olnud küll bändi ega pulmaisa, aga pane 2000 eurot nende jaoks juurde, saad 6000. Kleit oli mul odav, sa võid arvestada 1000-ga. Kokku 7000. Ma ei pidanud mõisas, vaid ühes puhkemajas, mille üür oli vist 600. Arvesta söökide peale u 3000, joogid sama. Oleneb, mida veel tahad, aga ma arvan, et ma saaks 10 000ga hakkama, sa võid ju 15 000 eelarveks võtta ja saab ka korraliku peo, kui just helikopteriga saabuda ei taha jne. Kõik oleneb sellest, mida valid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No vali siis sobivad mõisad välja ja vaata, mis neil üüri-ja toitlustamise hinnad seal on. Kindlasti pead ka mõtlema, kuidas su külalised sinna tulevad ja minema saavad, kas on vaja ka ööbimist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja arvesta ka sellega, et Eestis vist polegi sellist mõisa, kuhu 80 in ööbima mahuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja arvesta ka sellega, et Eestis vist polegi sellist mõisa, kuhu 80 in ööbima mahuks.

Kui mitte ainult mõisahoonega piirduda, siis ikka on http://moisalood.blogspot.com/p/moisamajutus_7.html

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Suure pulmapeo eelarve