Esileht Pereelu ja suhted Suure varustusega mees ja probleemne seksuaalelu

Näitan 22 postitust - vahemik 121 kuni 142 (kokku 142 )

Teema: Suure varustusega mees ja probleemne seksuaalelu

Postitas:
Kägu

Meil on ka see probleem mis teemaalgatajal. Ega sellist õiget seksi nagu polegi olnud, vaid korra läks nagu mõnusalt sisse ja oli hea. Tavaliselt on kogu seksi mõnu läinud kui proovime sisse panna. Seepärast meil tavaliselt outercourse, ehk et sisse ei panegi. Lapsed saime siiski tehtud.

Kooselu vasti 20 a.

Aga eesti meeste keskmine ikka 15cm kanti, uuringute järgi, mitte 17-18.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on väga valus ja ebamugav, kui emakakaela rammitakse.

Niipalju kui ma naiste suguorgani ehitusest olen aru saanud, siis emakakael ei asu teps mitte tupe põhjas.

Tõsi või? Kus ta on siis?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on väga valus ja ebamugav, kui emakakaela rammitakse.

Niipalju kui ma naiste suguorgani ehitusest olen aru saanud, siis emakakael ei asu teps mitte tupe põhjas.

Just nimelt seal see asub, 52-aastane ja 9 lapse isa võiks seda teada juba.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Uuringute järgi ongi nii, et naiste seksuaalne palett on tunduvalt avaram kui meestel, st mõnupunkte on rohkem üle keha.
Kui tupeava on kitsas, siis on sisestamine nii ehk naa ebamugav, va väga rohke libestuse korral. Tupp üldiselt on ka üsna tundetu organ, v a mõned punktid (peale g-punkti on teisi ka), aga nende tabamiseks on vaja rohkem oskust kui riista suurust.
Mõnele naisele meeldib “täidetuse tunne”, teine ei tunne seal tupes midagi, va siis kui peenis tabab õige punkti. Rammimine ei pruugi igaühele sobida, mõnele nt sobib hoopis pidev surve (ehk siis mees peaks hoidma peenist paigal, mitte liigutama). “Nühkimine” võib olla mõttetu, kui tupeava ja tupp on tundetud (sünnituse puhul ju hea) ning peenis ei taba õigeid punkte ning “täidetuse” tunnet ka ei teki.
Mitmete uuringute kokkuvõte on hetkel selline, et “86.5% naistest masseerivad orgasmini jõudmiseks oma kliitorit ja häbet. 12% naistest naudivad masturbeerides samaaegselt vaginaalset penetratsiooni ja kliitori massaaži.” Ehk siis, orgasmi saamiseks vajab peenise “tööd” vajab vaid väike hulk naistest ja isegi siis on paljud täiendavad tegurid olulised.

Eha igasuguseid sekslelusid nalja pärast leiutatud, ikka vajadusest. Ja neil oleks hoopis väiksemad ulatuses kui peenis või dildo asja ära ajaksid.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Meil on ka see probleem mis teemaalgatajal. Ega sellist õiget seksi nagu polegi olnud, vaid korra läks nagu mõnusalt sisse ja oli hea. Tavaliselt on kogu seksi mõnu läinud kui proovime sisse panna. Seepärast meil tavaliselt outercourse, ehk et sisse ei panegi. Lapsed saime siiski tehtud.

Kooselu vasti 20 a.

17-18 on ikka see keskmine, millega minimaalselt rahul ollakse.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Te siin tahate elu eest väita, et on olemas mingid “ämbrid” naised, kes tunnevad ainult 20+cm riistaga. Kuidas on tundmine üldse pikkusega seotud? Olen kindel, et valdaval enamusel naistel ei mahu see 20+cm peenis nii ehk naa üleni sisse ja on pea kõigile naistele valus, kui sellega lõpuni rammida. Pole mingeid “ämbreid”, kes seda lõpuni mahutaks.
Aga laiuse osas on tupp veniv jah. Mõelge nüüd ise, reaalselt peab ju olema iga naine suutma väljutada last. Ja te tahate öelda, et ei suuda mahutada mistahes peenist?
Ja see ,et mehel on 20+cm peenis, ei tähenda, et see on ka jäme. See tundmine ja nauditavus tuleb ikka jämedusest pigem. Tihkelt hõõrudes on tunda. Kui on pliiatspeenike, siis eriti erutununa on tundlikkus ka väike sellisega.

Nii et ütlen, mida siin teemas nagu unustatakse – tähtis on jämedus, mitte pikkus.
Peenis võiks olla tavapärase pikkusega, aga jäme. Siis on nauditav vaginaalne vahekord, eeldusel, et naine on piisavalt erutunud.

Vabandust, proovi rääkida ainult enda eest. Mitte siin omast arust mingit lõplikku tõde kuulutada.
Mulle kui naisele on tähtis pikkus, mitte jämedus. Nii et see sinu absoluutne tõde jämeduse kohta kõlbab vbl sinu puhul, kuid mitte kõikide naiste puhul.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ole siis, kes keelab

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kooselu vasti 20 a.

Lõpeta see meietamine!!! Sulle on korduvalt üteldud, et see on sinu personaalne arvamus.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Trolli teema jätkub. Mees itsitab pihku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Su mees peab sind lihtsalt enne sisenemist korralikult pikalt näpu ja keelega rahuldama, et sa märjaks läheksid. Kui oled pikast halvast kogemusest pinges ja kuiv võib ka libesti appi võtta. Kui mees aga ei viitsi ja ülbitseb, siis lahendust polegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Su mees peab sind lihtsalt enne sisenemist korralikult pikalt näpu ja keelega rahuldama, et sa märjaks läheksid. Kui oled pikast halvast kogemusest pinges ja kuiv võib ka libesti appi võtta. Kui mees aga ei viitsi ja ülbitseb, siis lahendust polegi.

Seksimine mehega, kes ei vii naist orgasmini, on alandav nagunii. Tuleb välja, et see “mees” seksib naist, kui viimane pole erutunud. No see on vägistamine juba. Mõttetu sellist pidada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui sa oled laiade puusadega naine, kellele seksuaalselt sobib rammiv seks, siis nii on.

Palun allikat sellele, et laiad puusad võrdub automaatselt pika ja laia tupega, mida suure varustusega mees koheselt rammima saab asuda.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seksimine mehega, kes ei vii naist orgasmini, on alandav nagunii.

Just! Mees peab viima naise lõpuni oma riistaga, mitte näpu või suuga! Ja eriti alandav on veel see kui naine end ise kuskilt silitama peab, et orgasmi saada. Mehe asi on teha tööd ja omada selleks õigeid riistu, naise asi on nautida.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Seksimine mehega, kes ei vii naist orgasmini, on alandav nagunii.

Just! Mees peab viima naise lõpuni oma riistaga, mitte näpu või suuga! Ja eriti alandav on veel see kui naine end ise kuskilt silitama peab, et orgasmi saada. Mehe asi on teha tööd ja omada selleks õigeid riistu, naise asi on nautida.

Sa troll ikka tead, et tervelt 60% naistest on võimetud tupeorgasmi saama? Ja teiseks, mina ütlen, et kliitoriorgasm on võimsam, kui tupeorgasm.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa troll ikka tead, et tervelt 60% naistest on võimetud tupeorgasmi saama? Ja teiseks, mina ütlen, et kliitoriorgasm on võimsam, kui tupeorgasm.

Ja kliitoriorgasmi pole võimalik riistaga seksides sinu arust saada w? APPI!

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja kliitoriorgasmi pole võimalik riistaga seksides sinu arust saada w? APPI!

Kui kliitorit stimuleerida, siis muidugi on.
Minu vastus oli sellele, kes väitis, et normaalne mees näpu ega keelega naist orgasmini ei vii.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu vastus oli sellele, kes väitis, et normaalne mees näpu ega keelega naist orgasmini ei vii.

Kes keelab mehel sellist asendit kasutada, mis naise kliitorit stimuleeriks?

Tahaks näha, kui paljud mehed on nõus seksima naisega, kelle tõttu ta lõpuni ei jõua.
Miks naised seksivad mingite juhmakatega, kel pole sooja ega külma, kas naine saab orgasmi või ei? Naist austav mees ei lõpeta vahekorda enne, kui pole naist lõpuni viinud.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahaks näha, kui paljud mehed on nõus seksima naisega, kelle tõttu ta lõpuni ei jõua.

Miks naised seksivad mingite juhmakatega, kel pole sooja ega külma, kas naine saab orgasmi või ei? Naist austav mees ei lõpeta vahekorda enne, kui pole naist lõpuni viinud.

Johhaidiii, mingi 16 oled või? Ka suuseks on seks. Ma ju räägingi, et mingit vahet pole kuidas mees naise orgasmini viib, peaasi, et viib ja selleks ei ole ainus võimalus “20cm riistaga rammimine”.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Johhaidiii, mingi 16 oled või? Ka suuseks on seks. Ma ju räägingi, et mingit vahet pole kuidas mees naise orgasmini viib, peaasi, et viib ja selleks ei ole ainus võimalus “20cm riistaga rammimine”.

Johhaidii, lugeda ei oska või? Et teemaalgataja pole oma suureriistalisega kunagi mingit orgasmi saanudki. Selle asemel, et arutleda, kuidas seda riista endale vastuvõetavamaks teha, pole sellist meest vaja, kes seksida ei oska. Ei suuga, käega ega riistaga.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See sõltub tupe ja kliitori asukoha suhtest – nagu siin PK-s üks naine kenastikirjutas: temal pole vaginaalses vahekorras mitte mingi asendiga võimalik kliitorit stimuleerida ilma käte abita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See sõltub tupe ja kliitori asukoha suhtest – nagu siin PK-s üks naine kenastikirjutas: temal pole vaginaalses vahekorras mitte mingi asendiga võimalik kliitorit stimuleerida ilma käte abita.

Kus see tema kliitor siis asub? Mehe keha saab nt. peal olles ükskõik kus asuvat kliitorit stimuleerida. Mingi rumal jutt jälle, et õigustada mühakast saamatut meest. Naine peal asend-stimuleerib. Naine tagurpidi peal-stimuleerib.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kus see tema kliitor siis asub? Mehe keha saab nt. peal olles ükskõik kus asuvat kliitorit stimuleerida. Mingi rumal jutt jälle, et õigustada mühakast saamatut meest. Naine peal asend-stimuleerib. Naine tagurpidi peal-stimuleerib.

No minul näiteks mehe suure varustuse puhul on sellised asendid, mis kliitorit nühivad valusad, sest peenis on siis viltu sees vajutab kuidagi valesti ja on valus. Mul on günekoloogi juures ka alati valus, võibolla minu eripära. Seetõttu mulle sobib nii, et kliitorit stimuleeritakse näpuga.

+1
0
Please wait...

Näitan 22 postitust - vahemik 121 kuni 142 (kokku 142 )

Esileht Pereelu ja suhted Suure varustusega mees ja probleemne seksuaalelu